Νέα

Βansko

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 173
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
συναγωνιστη εγω παντως θα τις εγραφα σταρχιδια μου τισ φοιτητριες και θα γαμουσα πουτανες  :2funny:

Τώρα πέρα από την πλάκα για όσους ξέρουν ότι δεν πρόκειται να γαμήσουν εκεί και έχουν τρόπο και τα αρχίδια να κλείσουν τέτοια συμφωνία με κάποιο "αλάνι"  χωρίς να μαθευτεί τίποτα καλώς! Από προσωπική εμπειρία ξέρω όμως ότι πάνε μεικτές φοιτητοπαρέες που δεν ενδιαφέρονται να γαμήσουν, αλλά πίνουν, χορεύουν, συζητάνε lol. Αν έχεις σχέση πάλι εννοείται ότι θα γαμήσεις! Αλλιώς πολύ ζόρικο για τους περισσότερους.  :grin:
Όσοι δηλαδή πάνε εκεί με το σκεπτικό να γαμήσουν φοιτήτρια άγνωστη που θα καμακώσουν εκείνες τις 2-3 μέρες διαμονής κατά 95% θα είναι σαν να άνοιξαν το παράθυρο του αυτοκινήτου και να πέταξαν τα λεφτά που έδωσαν για την εκδρομή!  :2funny:
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
482
Πόντοι
306
καταρχήν δέν είμαι φοιτητής έχω τελειώσει εδώ και λίγα χρόνια.Το ξέρω ότι ειναι δύσκολο να γαμήσεις φοιτη΄τρια γιατί όλες θα είναι παρεάκια μαζί με μαλάκες μαλλιάδες φοιτητές...θα τους σέρνουν.Καμιά πουτάνα με νοιάζει να γαμήσψω σε καλή τιμή :tits2:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
καταρχήν δέν είμαι φοιτητής έχω τελειώσει εδώ και λίγα χρόνια.Το ξέρω ότι ειναι δύσκολο να γαμήσεις φοιτη΄τρια γιατί όλες θα είναι παρεάκια μαζί με μαλάκες μαλλιάδες φοιτητές...θα τους σέρνουν.Καμιά πουτάνα με νοιάζει να γαμήσψω σε καλή τιμή :tits2:
Είσαι ωραίος!  :grin:
Προσπάθησε να κάνεις αυτό που είπε ο Σεξαρτημένος. Φαίνεται έμπειρος χύστης! Αφού δεν ανήκεις στη φοιτητική κοινωνία στα αρχίδια σου όλα. Εύχομαι να γαμήσεις και φοιτήτρια και πουτάνα!  :rockon:
 

Pistolero_fidias

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2012
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]Aderfe gia party sou ksanaenergopoihsa ton logariasmo mou edw sto site!
Akou prosektika,tha pas sto kolomparo "relax" einai konta sto "CLUB",ekei exei wraia poutanakia,sou zitane gurw sta 80euro gia 1 wra sto dwmatio sou min dwseis tsampa lefta gia prive xorous kai malakies!apla katse ekei koita ta mwra pou xorevoun kai dialekse to kalutero,pigaine kata tis 2-3 na petuxeis wraia mounia! Egw pantws pou piga prin apo 2 xronia,piga gia 5 meres (23/12 - 28/12)... Piga diavasmenos kai tin 1i mera gamisa poutana apo ekei apo to relax kai tis alles 4 pidousa mia pantremenh milfara(arketa kalo) ellinida apo thessaloniki pou eixe paei ekei me files tis,apla tin evlepa sto ksenodoxeio me tis files tis kai otan tin petuxa monh stin pisina pou eixe to ksenodoxeio katw sto upogeio tis xw8ika(**pragma to opoio ennoeitai kai sto protinw)! Kala gamisia...[/size][/size][/size][/size][/size]
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Τώρα πέρα από την πλάκα για όσους ξέρουν ότι δεν πρόκειται να γαμήσουν εκεί και πολύ ζόρικο για τους περισσότερους.  :grin:
Όσοι δηλαδή πάνε εκεί με το σκεπτικό να γαμήσουν φοιτήτρια άγνωστη που θα καμακώσουν εκείνες τις 2-3 μέρες διαμονής κατά 95% θα είναι σαν να άνοιξαν το παράθυρο του αυτοκινήτου και να πέταξαν τα λεφτά που έδωσαν για την εκδρομή!  :2funny:
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:  μη τους ξυπνατε,ονειρο ζουν
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε μόρτες....στα ξενοδοχεία εκεί που διαθέτουν μασάζ παίζει παιγνίδι με τις μασέρ??.....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.794
Κριτικές
178
Like
39.339
Πόντοι
21.896
ρε μόρτες....στα ξενοδοχεία εκεί που διαθέτουν μασάζ παίζει παιγνίδι με τις μασέρ??.....
2 dekaετιες τψρα στην βουλγαρια μπανσκι ειναι απατη τπτ δεν παισει εκτοσ απο κατι cg που ερχονται και απο αλλη πολη το βελινγκραντ και ζηταν τρελλα πραμματα για βουλγαρια 100-150 ευρω και οχι καλα
 

Mariosexy

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά τα πράγματα είναι όπως τα είπε ο arisk... Πάμε να λιώσουμε στο σκι γιατί το χιονοδρομικό είναι το καλύτερο στα Βαλκάνια και κλάσεις ανώτερο απτα ελληνικά και γιατι οι τιμές ειναι πάμφτηνες για την ποιότητα των ξενοδοχείων, του φαγητού και του χιονοδρομικού. Ενδεικτικα από εδώ που έκλεισα θα δείτε απίστευτες τιμές και θα καταλάβετε ότι είναι μια χαρά προορισμός για παρέα με φίλους και μετά τσάρκα η γκόμενα για τουρισμό. Αν μετά το σκι έχετε όρεξη καβαλάτε αμάξι και πετάγεστε ένα blagoevgrad ή Σαντανσκι, Η βολεύεστε με τις κορασίδες που εκδίδονται εκει σε τουριστικές τιμές. Πάιζει όμως και καμάκι με gfe και χαρτζηλίκι... Εγώ ανεβαίνω για 3η φορά σε ένα χρόνο την ερχόμενη εβδομάδα. όποιος θέλει πληροφορίες ας ρωτήσει. Για κράτηση ξενοδοχείου συνιστώ ανεπιφυλακτα τη χρησιμοποιώ καιρό και είναι αξιόπιστη και με καλές τιμές. Καλά γαμήσια! υγ. επίσης παίζει κ το κλασσικό στριπτηζ.. Η εκδρομή κολολέει αν είσαι παρέα και πεταχτείς μετά και μία βολτα σε γειτονικές πόλεις μη τουριστικές που είναι πιο εύκολα τα πραγματα.. Αρκεί να πας όμως για σπα ή σκι αλλιώς θα βαρεθεις!
 

sonap79

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
Θα ανέβω για σκι στο Bansko  τέλος Ιανουαρίου για μια εβδομάδα.
Σε ποια μπαράκια παίζει καμάκι (αν κατάλαβα καλά μετά τη φάση σου ζητάνε να τους αγοράσεις κάνα δωράκι;) και που βρίσκουμε τις κορασίδες που εκδίδονται;
 

Mariosexy

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
μπα τι δωράκι θα σου ζητήσουν χαρτζηλίκι. Ρίξε και μία ματιά στο καζίνο στο ξενοδοχείο φλόριμοντ. Εκεί στάνταρ θα βρεις επί χρήμασι... Ένα club μεγάλο είναι δε θυμάμαι όνομα.... Ρώτα και θα σου πούνε.. Δοκίμασε και λίγο καμάκι.. πιάνει.. Σε ποιο ξενοδοχείο έκλεισες?
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Θα ανέβω για σκι στο Bansko  τέλος Ιανουαρίου για μια εβδομάδα.
Σε ποια μπαράκια παίζει καμάκι (αν κατάλαβα καλά μετά τη φάση σου ζητάνε να τους αγοράσεις κάνα δωράκι;) και που βρίσκουμε τις κορασίδες που εκδίδονται;
Σχεδον παντου !!!  ;)
 

sonap79

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
0
μπα τι δωράκι θα σου ζητήσουν χαρτζηλίκι. Ρίξε και μία ματιά στο καζίνο στο ξενοδοχείο φλόριμοντ. Εκεί στάνταρ θα βρεις επί χρήμασι... Ένα club μεγάλο είναι δε θυμάμαι όνομα.... Ρώτα και θα σου πούνε.. Δοκίμασε και λίγο καμάκι.. πιάνει.. Σε ποιο ξενοδοχείο έκλεισες?

Δεν έχω κλείσει ακόμα ξενοδοχείο, αλλα σκέφτομαι για το Lucky Bansko. Εχει αρκετά καλά σχόλια, αλλα βρίσκεται μακρια απο το κέντρο και την γόνδολα!
Εχεις να προτείνεις καποιο αλλο;
Τί τιμές παιζουν στο καζινο του φλοριμοντ και γενικά στο Bansko; 
 

Mariosexy

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Sonap πήρες το πμ μου? Γενικά το Μπάνσκο έχει ανεβεί σαν προορισμός δεν είναι τόσο φτηνός όσο ήταν παλιά... Πάντως και πάλι φτηνά είναι...απλά δεν είναι εξευτελιστικά φτηνά όπως παλιά.. Έχει γίνει international προορισμός και μας χαλάει την πιάτσα... Πάντως αν έχεις αμάξι μπορει να τρως τζάμπα στα γειτονικά χωριά όπως Ράζλογκ και Ντομπρίνιστε το οποίο έχει και πολύ καλό σπα. Όσο αναφορά τη Γόνδολα τα περισσότερα ξενοδοχεία κάνουν δωρεάν μεταφορά. Αν θες σκι ιν σκι ουτ υπάρχουν και καλά και φτηνά κοντά όπως τα Elegant. Είναι μεγάλη συζήτηση αν θες τα λέμε πμ και να σε βοηθήσω όσο μπορώ !
 

isvoleass

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2010
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καμια προσφατη πληροφορια για εξορμιση;
 

isvoleass

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2010
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Για να προφυλαξω εστω και εναν συναγωνιστη σας ενημερωνω οτι υπαρχει πολυ μαφια και να αποφυγετε τις εξορμησεις! Πηγα σε ενα υπογειο και αν και ρωτουσα ποσο εχει το καθε τι πριν παρω, μας ηρθε ο λογαριασμος 11 φορες πανω!!!. Το ιδιο εγινε και σε διπλανο τραπεζι.Οταν ζητησαμε εξηγησεις κατεβηκαν 2 φουσκωτοι και εφραξαν την εξοδο! Ευτηχως ηταν το πρωτο βραδυ και αν και μας τα πηραν σχεδον ολα τα φραγκα,μπορεσαμε και πληρωσαμε και φυγαμε!Η τυχη της διπλανης παρεας αγνοειται! ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
 

swan

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
4
Like
33
Πόντοι
1
παιδια καλησπερα εχει παει κανεις?και αν ναι τι πρεπει να προσεξουμε?
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Αφού κάποιοι έχετε χρήματα και για Μπάνσκο μπράβο σας! Και δεν το λέω ειρωνικά. Μπράβο! Είναι πολύ σημαντικό να ξεφεύγεις από τη μίζερη πραγματικότητα.
 

monosgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
710
Like
0
Πόντοι
6
Αφού κάποιοι έχετε χρήματα και για Μπάνσκο μπράβο σας! Και δεν το λέω ειρωνικά. Μπράβο! Είναι πολύ σημαντικό να ξεφεύγεις από τη μίζερη πραγματικότητα.

οταν έμενα Θεσσαλονίκη τα χειμερινά ΣΒΚ ήμουν μόνιμα Bansko στο Grand Arena Kempinski, άμεση πρόσβαση στο Γονδολα - Lift χωρίς ουρά ... και τρελλά γαμήσια στην κεντρικη Mehana του έλληνα εργολάβου με τις καψουρεμένες φωνές του by night .... Βουλγαρικα δυνατά καλιτεχνικά μουνιά ..... δίπλα στην εκκλησια μοναστηρι του Αγ. Συμεων - βοήθειά μας,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom