Νέα

Βansko

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 173
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.586
Πόντοι
4.765
Τελευταία νέα από Bansko: Προσοχή συναγωνιστές συμφορουμίτες, οι γνωστοι άγνωστοι έχουν βάλει στο μάτι ότι γράφει πίσω  X3,X5,X6 και έχει ρόδες. Κλεψανε τρία τη καθαρή Δευτέρα. Αν πας στα εκεί στρουμφάκια θα βρεις σίγουρα ανταπόκριση  :2funny: (το πιό πιθανό είναι να ζητήσουν λεφτά για να στο φέρουν  :headbang:) και μη μου πει κανένας οτι "φαμία" τα φυλάει για να μη φύγουν οι τουρίστες γιαtί έχει φαει διαψευση από τα γεγονότα. Από νίμου  :tits2: παίζει πολύ στο loby των ξενοδοχείων (Kepinsky).
Και κάτι ρεζερβουάρ λεωφορείων αδειάσαν... :grin:
To Χ5 το κλέψαν απο το γκαράζ του ξενοδοχείου  που και καλά ειχε κάμερα η οποία όλως τυχαίως "πάγωσε" την ώρα της κλοπής  :rolleyes:
 

Antony06

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Διέμενα στο εν λόγω ξενοδοχείο και ο δυστυχής πρώην ιδιοκτήτης του Χ5 κάλεσε ταξί από Ελλάδα για να επιστρέψει σπίτι του...πίκρα :- . Σε επίσκεψη στρουμφακίου στο ξενοδοχείο του δόθηκε η ευκαιρία με πέντε χιλιαρικάκια να δει φως αλλά από ότι ξέρω δεν δέχτηκε. :jerking:
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Διέμενα στο εν λόγω ξενοδοχείο και ο δυστυχής πρώην ιδιοκτήτης του Χ5 κάλεσε ταξί από Ελλάδα για να επιστρέψει σπίτι του...πίκρα :- . Σε επίσκεψη στρουμφακίου στο ξενοδοχείο του δόθηκε η ευκαιρία με πέντε χιλιαρικάκια να δει φως αλλά από ότι ξέρω δεν δέχτηκε. :jerking:
Μα καλα θελει και ρωτημα? Δεν ερχεσαι Βουλγαρια με τετοι αμαξια το σημα το δινουν με το που περνας τα συνορα.Σημερα στις ειδησεις ανεφεραν οτι επιασαν εναν πρωην υπουργο που ζηταγε 25χιλ ευρω απο εναν Τουρκο που του εκλεψαν ενα Χ6. Υπαρχει ομως λυση στα συνορα μπορειτε να βαλετε ενα σηματακι που θα σας προστατευσει δεδομενου οτι τα δικαιωματα τους ειναι και καλα πληρωμενα.
 

drfp66

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Τελευταία νέα από Bansko: Προσοχή συναγωνιστές συμφορουμίτες, οι γνωστοι άγνωστοι έχουν βάλει στο μάτι ότι γράφει πίσω  X3,X5,X6 και έχει ρόδες. Κλεψανε τρία τη καθαρή Δευτέρα. Αν πας στα εκεί στρουμφάκια θα βρεις σίγουρα ανταπόκριση  :2funny: (το πιό πιθανό είναι να ζητήσουν λεφτά για να στο φέρουν  :headbang:) και μη μου πει κανένας οτι "φαμία" τα φυλάει για να μη φύγουν οι τουρίστες γιαtί έχει φαει διαψευση από τα γεγονότα. Από νίμου  :tits2: παίζει πολύ στο loby των ξενοδοχείων (Kepinsky).
το χ5 ηταν παρκαρισμενο στο χωραφι απεναντι απο το χοτελι μεσα σε λασπες και πετρες...το παρκινγκ χρεωνετε 10 ευρο την μερα και ειχε θεσεις...το δικο μου ηταν μεσα...ουτε στην ελλαδα δεν θα αφηνατε ενα αυτικινητο 100000 σε τετοιο χωραφι!!!  τωρα για τα αλλα 2 δεν ακουσα τιποτα. παντα σε παρκινγκ ειδικα τα καινουργια μοντελα παιδια και δεν θα εχετε προβλημα
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
το χ5 ηταν παρκαρισμενο στο χωραφι απεναντι απο το χοτελι μεσα σε λασπες και πετρες...το παρκινγκ χρεωνετε 10 ευρο την μερα και ειχε θεσεις...το δικο μου ηταν μεσα...ουτε στην ελλαδα δεν θα αφηνατε ενα αυτικινητο 100000 σε τετοιο χωραφι!!!  τωρα για τα αλλα 2 δεν ακουσα τιποτα. παντα σε παρκινγκ ειδικα τα καινουργια μοντελα παιδια και δεν θα εχετε προβλημα
Εγω ξερω περιπτωση που εκλεψαν αυτοκινητο μεσα απο φυλασσομενο παρκινγ και φυσικα ο φυλακας ειπε δεν ειδε τιποτα φυσικα θα ηταν και αυτος στο κολπο
 

arisk

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
1.997
Επίσκεψη στο Bansko πριν καναδυο βδομαδες, τριημεράκι... Ξενοδοχείο 3αρι, δωμάτιο τυπου στουντιο, παρα πολυ καλο αναλογικα με τα 3 αστερια του, με 50 ευρώ το βράδυ. Ελλάδα με 50 ευρώ μένεις σε τρώγλη... Το χιονοδρομικό τα σπάει, ειδικά αναλογικά με τα δικά μας... Τραγική όμως η αναμονή για το lift που μπορεί να φτάσει και τις δύο ώρες αν πάς εκεί την λάθος ώρα (δηλαδή κατα τις 9). Αν ήθελες να κάνεις σκι όμως πλήρωνες περίπου 25-30ευρω είσοδο συν κανα 10ευρο τον εξοπλισμό αν δεν είχες δικό σου... Επίσης, σε όλα τα υπόλοιπα οι τιμές ήταν ακριβούτσικες σε ότι απευθυνοταν σε τουρίστες, δηλαδή φαγητό, νερό, ποτό, τα πάντα... Το ένα βράδυ βγήκαμε σε ένα τουριστικό κλαμπάκι, τίποτα το ιδιαίτερο, σαν κλαμπ ελληνικής επαρχίας με κανα 10ευρο το ποτό και κανένα νόημα η παρουσία σου εκεί... Το δεύτερο βράδυ όμως κάναμε τα κονέ μας και ρίξαμε δίχτυα μπας και πιάσουμε κανένα ψαράκι... Κάτι κάναμε τελικά... Πρώτα ποτάκι σε ένα βουλγάρικο κλαμπάκι που απευθυνόταν σε Βούλγαρους και ήταν μακριά απο το κέντρο... Το πρώτο σοκ, σωματικός έλεγχος στην είσοδο (σε όλους) απο τρείς τετράγωνους καζανοκέφαλους... Αν είχες όπλο το άφηνες στην ρεσεψιόν του κλάμπ και το ξανάπερνες φεύγοντας... Μέσα ήταν σαν Ελληνικό κλάμπ της δεκατιας του '80, για να μην πω '70... DJ στο επικεντρο, να μιλάει απο το μικρόφωνο και να λέει μαλακίες την ώρα που έπαιζε η μουσική, μόλις έμπαιναν μέσα βούλγαροι celebrities τους καλωσόριζε απο μικροφώνου, τραγικός, πεθάναμε στο γέλιο... Μουσική τύπου Άντζελα Δημητρίου, Αλκαίος, Πανταζής, κτλπ στα Βουλγάρικα (και λίγα Ελληνικά), σε κάποια φάση έσκασε μύτη και μια ξανθιά βουλγάρα τραγουδίστρια και ένας φιόγκος τραγουδιστής με την (τραγική) κλαρινο-ορχήστρα τους... Εντελώς cult η όλη φάση, άξιζε όμως σαν εμπειρία, ήταν πρωτόγνωρο...  Καλές βουλγάρες, μερικές και μουνάρες, πολύ δεκτικές στο φλέρτ και στο μπλα-μπλά, όμως σχεδόν καμία δεν ήξερε Ελληνικα και λίγα Αγγλικά (αφου ήμασταν στο μη-τουριστικό κομμάτι της πόλης)... Με τα πολλά "χτύπησα" μια barwoman (ο υπεύθυνος του μαγαζιού μας κοιτούσε λες και ήθελε να μου σπάσει τα μούτρα, οπότε χαλάρωσα λίγο πρίν φάμε κανα πέσιμο απο τους τετράγωνους καζανοκέφαλους που είχαν στην πόρτα), όμορφη, αρκετά "δυνατή", τσίμπησα τηλεφωνάκι και facebook (μεγάλο πρόβλημα η συννενόηση μιας και τα Αγγλικά τους είναι σκατά) και λέω να την φέρω για κανα guestarηλίκι για κανα ΠΣΚ στη Χαλκιδική, θα πηδάω τρείς μέρες και θα μου βγεί και πιο οικονομικά απο city tour...  :2funny:
Στο τέλος της βραδιάς μας προτάθηκε απο τους πορτιέρηδες να μπούμε στο διπλανό στριπτηζάδικο (είχαν σχεδόν κοινή είσοδο) όπου θα μπορούσαμε να πάρουμε όποια κοπέλα θέλαμε μαζί μας στο ξενοδοχείο όπως μας είπαν, όμως φύγαμε και πήγαμε μετά απο δική μου προτροπή (μιας και το είχα διαβάσει εδω μέσα) στο pigalle ("στρηπτιζάδικο"), που βρισκόταμν στο κέντρο... Επίσης και εκεί σωματικός έλεγχος για όπλα απο καζανοκέφαλους και είσοδος νομίζω 5 λέβα... Το μαγαζί μέσα μικρό, ψιλοπαρακμή, μοιάζει πολύ με το στρηπτιζάδικο που βρίσκεται δίπλα στο Angels στη Χαλκιδική (Καλιγούλα νομίζω είναι)... Τίγκα στους Έλληνες, με καμια 10αρια, 12 το πολύ βουλγάρες μέσα εκ των οποίων καθε φορά 3 έκαναν πως χορεύουν και εναλλάσονταν κυκλικά στις μπάρες... Το στήσιμο ήταν σαν ελληνικό κωλόμπαρο ή στρηπτιζάδικο, οι κοπέλες έρχονταν και ζητούσαν να τις κεράσεις ποτό ή να σου χορέψουν για 10 περίπου λέβα, όμως δεν υπήρχε μεγάλη κινητικότητα, οι κοπέλες δεν το "κηνυγούσαν" το θέμα... Κανείς δεν μας είπε ότι μπορούμε να γαμήσουμε ή να τις πάρουμε μαζί μας, ευτυχώς ήμουν ενημερωμένος απο το εδώ forum και έκανα τα κατάλληλα κονέ... Απο τις 10-12 κοπελες πηδιόντουσαν όλες, με 140 λέβα (ή 75 ευρώ που τα έκανες μετά 70) εκεί σε ένα δωματιάκι ή με 160 λέβα (ή 180 δεν θυμάμαι σίγουρα) για μια ώρα στο ξενοδοχείο σου... Με 50 ευρώ (+-10 ευρώ, δεν θυμάμαι ακριβώς) μπορούσες να δώσεις πίπα σε δύο κοπέλες ταυτόχρονα στο εκεί δωματιάκι... Απο τις κοπέλες, 2-3 ήταν μπάζα, 2-3 ήταν θεές (όντως) και οι υπόλοιπες απο καλούτσικες εως μετριούτσικες... Μερικές μιλούσαν και άπταιστα Ελληνικά... Εγώ λόγω του προχωρημένου της ώρας δεν πήρα κάποια στο ξενοδοχείο (αν και συνέφερε ξενοδοχείο γιατί έκανε 70 ευρώ στο δωματιάκι για μισή ώρα και 80 ή 90 στο ξενοδοχείο σου για μια ώρα) διότι σε μιάμιση-δυο ώρες είχα ραντεβού για σκι και δεν προλάβαινα, οπότε "για να φύγουν τα χοντρά" πήρα μια κοπέλα στο δωματιάκι... Νομίζω Νάντια, μελαχροινό, εικοσάχρονο (εμφανώς), πανέμορφο, λεπτό καλίγραμμο κορμάκι, γενικά μοντελάκι εντελώς petit... Την ρώτησα "τι κάνει ακόμα εκεί και δεν είναι ήδη στην Ελλάδα" αλλα δεν το έπιασε το αστειάκι... Στο δωμάτιο καλή, δεκτική, την γύρισα σε ότι στάση πέρασε απο το μυαλό μου εκείνη την ώρα και δεν είπε κιχ, έκανε όμως μόνο απλό πρόγραμμα και δεν έπαιρνε πολλές πρωτοβουλίες, ενώ άλλο ένα μείον ήταν και το λιπαντικό το οποίο χρησιμοποιούσαν όλες...
Συνοψίζοντας, αν το δεις σαν στρηπτιζάδικο ήταν φθηνό μιας και στα εδώ στρηπτιζάδικα δεν μπορείς καν να γαμήσεις... Στην πραγματικότητα όμως δεν ήταν στρηπτιζάδικο που γαμιούνται, αλλά ήταν μπουρδέλο που χορεύουν οπότε ήταν αναμφίβολα ακριβό... Το μόνο που παλευόταν ήταν το γεγονός ότι μπορούσες με 80 ευρώ να πηδήξεις ένα πολύ ωραίο μουνί (που θα το είχες διαλέξει κιόλας) για μια ώρα στο ξενοδοχείο σου, ενώ στην Ελλάδα θέλεις τουλάχιστον 100 ευρώ και να έχεις και κύκλο γνωριμιών ώστε να βρείς το κατάλληλο τηλέφωνο ώστε να σου έρθει ωραία κοπέλα και να μην κάνεις προσευχές και λιτανείες για το τι θα σου τύχει ή αλλιώς να σκάσεις 200+ ευρώ σε κάποιο σιτιτούρι (εκ του "πατούρι")...
Νομίζω λοιπόν ότι δεν αξίζει να πας στο Bansko μόνο και μόνο για να γαμήσεις, όμως αν βρεθείς εκεί, είναι μια καλούτσικη επιλογή να ρίξεις και έναν π0ύτσ0 πριν φύγεις)...
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Μπραβο φιλε σε ευχαριστουμε πολυ ωραια αφηγηση και κατα την αποψη μου αντικειμενικοτατη.
Οπως ταπες το Μπανσκο εινα καθαρα τουριστικο μερος γιαυτο και οι τιμες τσιμπιμενες αλλωστε και μερικες φορες εχουν και μενου με διαφορετικες τιμες αλλες στο αγγλικο αλλες στο βουλγαρικο. Αν δεν πας για σκι συγκεκριμενα Σοφια και παλι Σοφια. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

arisk

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
1.997
Όντως, με όποιον και αν μίλησα σχετικά μου είπε ότι για σεξοτουρισμό πρέπει να πάς πιο "μέσα" στη Βουλγαρία...
 

drfp66

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
παντως αν θελεις να γλυτωσεις λεφτα πηγαινε στην γονδολα κατα τις 10 και αγορασε εισητηριο με 10ευρο απο αυτους που ανεβηκαν νωρις και τα πουλανε...υπαρχουν πολλοι, επισης εξοπλισμο παρε απο καπου μακρια απο την γονδολα και εχεις τσιλικα σκι και μποτες με οχι πανω απο 8 ευρω, οσο για την ουρα αν εισαι στο αμαξι στις 9 χιλιες φορες πανε πανω στο παρκινγκ του βουνου κατευθειαν ειναι ευκολο και ανετο. Τωρα αν θες φλερτ με ντοπιες εχει ενα κλαμπακι με το που φτασεις στην κεντρικη πλατεια και αφου την κατεβεις τελειως στριβεις δεξια σε ενα μεγαλο πεζοδρομο και στο δεξι σου χερι σε 50 μετρα μια μεταλικη πορτα με επιγραφη νεον (δεν βγαζεις τι λεει) εκει γινετε ωραιο παρτακι τα σαββατα και εχει μονο νεολαια απο βουλγαρια, παιζει χορος πανω στο μπαρ και τα λοιπα, εμεις χτυπησαμε δυο 20σαρια που μολις ακουσαν για κεπινσκι αρχισαν τις γλυκες μονες τους...γενικα ομως αν πας για μαμισι σοφια και μονο σοφια
 

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
Καλησπέρα παιδιά! Ξέρετε τι παιζει με τα μπουρδέλα στο Μπάνσκο;;
Ξέρετε ακριβη τοποθεσία και τιμές;
Πηγαινω σε 10 μέρες και θελω να ειμαι ενημερωμενος απο πριν ;)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καλησπέρα παιδιά! Ξέρετε τι παιζει με τα μπουρδέλα στο Μπάνσκο;;
Ξέρετε ακριβη τοποθεσία και τιμές;
Πηγαινω σε 10 μέρες και θελω να ειμαι ενημερωμενος απο πριν ;)
νομίζω πως πας σε λάθος μέρος για μπουρδέλα
1. στη Βουλγαρία τα μπουρδέλα είναι αισχρά ακόμα και στη Σόφια
2. Στο Μπάνσκο αμφιβάλλω αν έχει κιόλας
3. επειδή κυκλοφορούν πολλές οικογένειες γενικά δεν είναι φόρα παρτίδα όλες - δεν είναι Σαντάνσκι το Μπάνσκο
4. Σε μπαράκια μπορείς να παίξεις εύκολα σχετικά με ντόπιες παρέες κοριτσιών

γενικώς σαν λογική να πας στο Μπάνσκο και να πας σε μπουρδέλο...πρέπει να παίξεις ένα Λόττο με τη σκέψη που κατέβασες
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
482
Πόντοι
306
Σκοπεύω να πάω με ένα τει εκδρομή στο Μπάνσκο!!!! Αν δέν πηδήξω καμιά φοιτήτρια έχει τίποτα εκεί;;;;;;
 

nixtoperpatitis1983

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
ΤΗΝ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ ΕΚΕΙ , Η ΘΑ ΠΑΤΕ ΕΚΔΡΟΜΗ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ?... ΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ ΕΙΝΑΙ ΘΕΡΕΤΡΟ ΜΗΝ ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΣΑΝΤΑΝΣΚΙ , ΣΚΙ - ΠΟΤΑΚΙΑ ΣΤΗΝ LION - ANTE KAΙ ΜΕΡΙΚΑ ΚΟΛΩΜΠΑΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΣ ΔΑΓΚΩΜΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ .... ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΚΑΙ ΧΩΘΕΙΣ ΕΚΕΙ ΚΑΠΟΥ ΜΑΓΚΙΑ ΣΟΥ , ΑΝ ΚΑΙ ΟΛΟ ΖΕΥΓΑΡΙΑ Η ΠΑΡΕΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΩΝΕΣΕ ΕΥΚΟΛΑ .... ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ...
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Όλοι έχουμε γαμήσει στην 5ήμερη του Λυκείου και στις μετέπειτα φοιτητικές εξορμήσεις σε Μπάνσκο-Κάιμακτσαλαν-Μύκονο ρε φίλε. Δε χρειάζεται να ψάχνεις για πουτάνες που πολύ ζόρικα να ξέρει κάποιος για εκεί ακόμα και εδώ μέσα!
 

nixtoperpatitis1983

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
ΣΟΡΡΥ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΕΙ .... ΨΗΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΜΕ ΚΑΜΙΑ .... ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΝ ΒΓΕΙΤΕ ΠΑΡΕΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΝΟΩ ΑΓΟΡΙΑ ,ΠΕΣΕΙ ΜΕΘΥΣΙ ΚΑΙ ΠΑΤΕ ΝΑ ΨΩΝΙΣΕΤΕ ΚΑΜΙΑ, ΘΑ ΦΑΤΕ ΔΑΓΚΩΜΑ ΜΕ ΒΟΥΛΓΑΡΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ....
 

Επισκέπτης
Όλοι έχουμε γαμήσει στην 5ήμερη του Λυκείου και στις μετέπειτα φοιτητικές εξορμήσεις σε Μπάνσκο-Κάιμακτσαλαν-Μύκονο ρε φίλε. Δε χρειάζεται να ψάχνεις για πουτάνες που πολύ ζόρικα να ξέρει κάποιος για εκεί ακόμα και εδώ μέσα!

κοβεις ενα αλανι εκει μεσα απο γκρουμ μεχρι μπαρμανι του λες θελω να γαμησω και σου φερνει να διαλεξεις το κονε του δινεις κατι στο αλανι δινεις και στο πουτανι με κανα 60αρι 70αρι γαμας καλο μουνι
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
κοβεις ενα αλανι εκει μεσα απο γκρουμ μεχρι μπαρμανι του λες θελω να γαμησω και σου φερνει να διαλεξεις το κονε του δινεις κατι στο αλανι δινεις και στο πουτανι με κανα 60αρι 70αρι γαμας καλο μουνι
Άλλη γλύκα έχει όμως συναγωνιστή να γαμήσεις φοιτήτρια εκεί. Κινδυνεύεις κιόλας αν κλείσεις τέτοια συμφωνία να μάθουν άτομα από σχολή σου και να σε κάνουν ρεντίκολο.
Στην τελική τέτοιες εκδρομές αξίζουν γι'αυτούς που γαμάν. Αν δεν γαμάς γενικά, αν δεν το έχεις με το γαμήσι χωρίς πληρωμή και πας εκεί τσάμπα λεφτά δίνεις για να είσαι σε μεικτή παρεούλα και να κάνεις πράγματα που θα έκανες στην φοιτητούπολή σου.  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Άλλη γλύκα έχει όμως συναγωνιστή να γαμήσεις φοιτήτρια εκεί. Κινδυνεύεις κιόλας αν κλείσεις τέτοια συμφωνία να μάθουν άτομα από σχολή σου και να σε κάνουν ρεντίκολο.
Στην τελική τέτοιες εκδρομές αξίζουν γι'αυτούς που γαμάν. Αν δεν γαμάς γενικά, αν δεν το έχεις με το γαμήσι χωρίς πληρωμή και πας εκεί τσάμπα λεφτά δίνεις για να είσαι σε μεικτή παρεούλα και να κάνεις πράγματα που θα έκανες στην φοιτητούπολή σου.  :2funny: :2funny:
συναγωνιστη εγω παντως θα τις εγραφα σταρχιδια μου τισ φοιτητριες και θα γαμουσα πουτανες  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom