Νέα

Τζαμί η Αγία Σοφία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 793
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.586
Πόντοι
4.765
Ανηκεις ή εισαι μελος; και αν εισαι μελος αποδειξε το..
Kαι οι γραμματεις ανηκουν στον Ι.Σ. αλλα δεν ειναι εγγεγραμμενα μελη γιατι δεν ειναι ιατροι
τι υπονοεις ρε τυπε οτι δεν δικηγοραρει αλλα ειναι δικαστικος υπάλληλος για αυτο και λατρευει τους δημοσιους?να πω την αληθειa δεν εχω συναντησει δικηγορο να υποστηριζει τους δυ αλλα δε νομιζω οτι θα μας ελεγε ψεμματα,κανεις αλλωστε δε λεει ψεμματα για το τι ειναι εδω στο bou  :erection:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Απο ποιον ειπωθηκε εχει σημασια

Αν το είχε πει δηλαδή η Φωφάρα ή ο ΓΑΠ ή ο σκατά στον τάφο του, τότε θα ήσουν υπερ!

Χρειάζεται κάθε φορά να μας επιβεβαιώνεις το ποιόν σου? :grin: Το έχουμε εμπεδώσει!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.652
Κριτικές
61
Like
39.950
Πόντοι
22.785
:rose: :rose:

Ορισμένα προβλήματα δημιουργούνται επίτηδες από κάποιους μόνο και μόνο για να έρθουν μετά οι ίδιοι ως αυτόκλητοι "σωτήρες" να τα λύσουν...
Αυτά φυσικά συμβαίνουν μόνο στα παραμύθια...ή όχι???? :think:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786

Mάλλον σκατά θα έτρωγες εσύ τώρα αν δεν ήταν ο φρύδιας! Αλλά δεν περιμένω να έχεις το IQ να το καταλάβεις. Συζητάω σοβαρά μόνο με κάποιους που έχουν στοιχειώδες IQ και στοιχειώδη ανάγνωση της πραγματικότητας (δεν αναφέρομαι στην εικονική!).

Μπήκες στην λίστα τρολαρίσματος, sorry :grin:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Κατά πάσα πιθανότητα για τον καυλιαρη που δεν άφηνε θηλυκή γάτα, όχι για τον μπινε που δεν άφηνε αντρικό κωλαρακι..
:S :S :S

Όντως, δεν άφησε όμως ούτε εσένα ούτε κανέναν άλλον! Γατάκι!!! :tooth:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.081
Κριτικές
2
Like
8.789
Πόντοι
2.456
:
Όντως, δεν άφησε όμως ούτε εσένα ούτε κανέναν άλλον! Γατάκι!!! :tooth:

Τύπε δεν υπάρχουν γυναικες, τις πήρε μαζί του στον κόλαση..
δεν είναι τυχαίο που ο μπουλούκος εσφιγγε την Σαλώμη, μετά βρέθηκε γυναίκα να του πασάρει ο παρά τον πρωθυπουργό πατσοκοιλιας..
Εξαφανίστηκαν πάλι, ο παιδερας ακόμα ψαχνει αλλά που να βρει;
Μόνο κάτι αγοράκια που παίζουν πλέι στεσιον..
:vomit:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.393
Κριτικές
16
Like
13.561
Πόντοι
5.577
Απο τοτε που ατομα σαν την πουσταρα τον Καπουτσιδη και τον Μουτσινα κανουν TV.Απο τοτε που το Τζεισον Αντιγονη εχει λογο και δικαιωματα.Απο τοτε που ο Αλι και ο Χασαν πατησαν το ποδι τους στην Αθηνα παρανομα χωρις εγραφα και αδεια παραμονης.Απο τοτε που το πολιτικαλ κορεκτ κανει κουμαντο στον τροπο σκεψης μου,την αποψη μου,τα πιστευω μου και στον τροπο ζωης μου.Απο τοτε που οι ανδρες στα διαζυγια παιρνουν τα αρχιδια μου και οι γυναικες παντα νικανε χωρις να πληρωσουν το παραμικρο.Οσο για την οικονομια τα φιλαρακια σου οι δυτικοι σε εκαναν ζουγκλομπανανια αφου πρωτα σου εδιναν τα πακετα ντελορ χωρις να σου πουνε τι και πως.Φυσικα το χρεος σου δεν το διαγραφουν ουτε για πλακα...της καλης ναζιστικης Γερμανιας το διαγραψαμε...της κακης Ελλαδιτσας θα το αφησουμε ετσι μεχρι να ψωφησουν και να γινουν μουσουλμανικη αποικια με βασικο μισθο 500 και φορολογια Δανιας ε που θα παει θα την κοπανηοσουν ολη στην ξενιτια και θα μεινουν πισω ο Αχμεντ και ο Αμπντουλαχ.Αφου γουσταρετε δυση φατε δυση και μοκο.Θελατε ΝΑΤΟ,Ε.Ε,ΟΗΕ κλπ μαλακιες.Αυτοι οι ιδιοι εκαναν τον Ερντογαν αυτο που ειναι και τωρα ειναι που θα σας γαμησει με την βοηθεια τους κιολας...

:respect:
 

font012

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
2.031
Like
1.659
Πόντοι
216
Αύριο ο Ερντογάν ετοιμάζει το απόλυτο show. Λέω να μην ανοίξω καν τηλεόραση, θα συγχυστώ με το παραλήρημά του.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
ο αυραμοπουλος θα παει εκει?
ο καραμανλης junior θα παει εκει?

εδωσε προσκλησεις ο ερντο  στους συγκεκριμενους κουμπαρους?
 

font012

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
2.031
Like
1.659
Πόντοι
216

Συνημμένα

  • papandreou-erdogan660.jpg
    papandreou-erdogan660.jpg
    54,9 KB · Εμφανίσεις: 46

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom