Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Φαίνεται κάποιοι θέλουν όλα τα σινεμά να γίνουν όπως η κατάντια της Ομόνοιας! Το ΑΤ είναι το μόνο που μαζεύει ζευγάρια και γυναικες (έστω και πληρωμένες γιατι έχει κι αυτό το χαβαλέ του) και αρκετα και ομορφα trans!
Κατ'εμέ το ΑΤ αξίζει πολύ σαν χωρος και ποιότητα κόσμου και το Lamda ως χώρος μόνο! Όλα τα άλλα δυστυχώς είναι για πληρωμένο σεξ με αλλοδαπούς και για όσους αρέσκονται σε ηλικιωμένους!
Ελπίζω το ΑΤ να μην αλλάξει και καλά κάνει ο ιδιοκτήτης και απαγορεύει την είσοδο σε άτομα που δημιουργούν θέματα  
 

Ofreetezas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2019
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Δεν έχω περάσει ακόμα από το ΑΤ, αλλά αν όντος διώχνει προβληματικούς καλά κάνει. Ήδη μου ακούγεται καλύτερο.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Φαίνεται κάποιοι θέλουν όλα τα σινεμά να γίνουν όπως η κατάντια της Ομόνοιας! Το ΑΤ είναι το μόνο που μαζεύει ζευγάρια και γυναικες (έστω και πληρωμένες γιατι έχει κι αυτό το χαβαλέ του) και αρκετα και ομορφα trans!
Κατ'εμέ το ΑΤ αξίζει πολύ σαν χωρος και ποιότητα κόσμου και το Lamda ως χώρος μόνο! Όλα τα άλλα δυστυχώς είναι για πληρωμένο σεξ με αλλοδαπούς και για όσους αρέσκονται σε ηλικιωμένους!
Ελπίζω το ΑΤ να μην αλλάξει και καλά κάνει ο ιδιοκτήτης και απαγορεύει την είσοδο σε άτομα που δημιουργούν θέματα  
έστω και πληρωμένες καλά το ειπες ο φίλος μας ο μύστης hamster ξέρει την κόκκινη κάρτα την έριξα εγώ και ήταν μαλάκια που δεν κάλεσα τήν αστυνομία εκείνη την ώρα αλλά έρχεται και το δεύτερο ξεβρακομα
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Περασμα Κυριακη βραδυ στις 21,30
Μετρησα περιπου 12 ατομα μισα μισα.
Μισα μεγαλης ηλικιας και μισα νεοτερης.
Επανω σε μια απο τις τελευταιες καμπινες ηταν ενα ωριμο κροςς.
Ειχε ανοιχτη την κουρτινα και επαιζε με τα ποδια της,τριβοταν,ετριβε την κωλοτρυπιδα της και αλλα κολπα.
Ξανθια περουκα,ανοιχτοχρωμο φορεμα με στηθοδεσμο μεσα και να φουσκωνει στα βυζα,ασπρο καλσον και μπεζ γοβες.
Δεν της εδινε κανεις σημασια εκτος απο εμενα που περνουσα και κοντοστεκομουν-χαζευα το προγραμμα της.
Την πετυχα και εκτος απο την καμπινα
και στο νταρκ ρουμ
και στο υπογειο στο στενακι με τις γκλορυ χολ
και στον καναπε στην εισοδο
και στο μηχανημα που κατεβαζε μπυρες μονο για την παρτυ της.
Καθως εβγαινε απο το νταρκ ρουμ καθομουν εξω απο την τελευταια καμπινα οπου ενας ηλικιωμενος ειχε σβησει την τιβι.
Του εκανε παρατηρηση ενας νεαρος θαμμωνας γιατι το κανει και αν ειναι μαγκας καποιος θα περασει μαζι του με ανοιχτη την τιβι...
Οπως καθομουν ηρθε το κροςς διπλα μου..2 μετρα με τις γοβες...το κοιταγα και με κοιταγε απο οσο καταλαβα...δεν εκανα κινηση...δεν ηξερα τι ηθελα...
Πηγε και καθησε μεσα στη σκοτεινη τελευταια καμπινα,παρατηρουσε προς το νταρκ ρουμ,αλλα και κατι σανα εψαχνε μεσα στη καμπινα.
Πηγα και εγω....και μου αρπαζει τον μισοκαυλωμενο πουτσο μου επανω απο το παντελονι...
Τον ζουλαγε αχορταγα...Τον πεταω εξω για να γινει σκληρος...τον ζουλαει και του κανει μασαζ...φοραω καποτα και τον αρπαζει στο στομα!!!
Τρομερη πιπα....στηνεται στα 4...και πριν τον βαλω επιβεβαιωνει με κινηση ματ οτι φοραω ακομη την καποτα..
Δεν εκατσα πολυ,10 πουτσιες και τις τα πεταξα,συνεχισα να της δινω πουτσιες καθως ολο το σκηνικο μεσα στα σκοταδια με ανοιχτη την πορτα και λογικα επαιζε και ματι απο περαστικους με ειχε καυλωσει..ετρεμαν τα ποδια μου..και δεν μπορουσα να ανοιξω το πακετο με τα χαρτομαντηλα.
Ωραια εμπειρια.

Κατοπιν εμφανιστικε αλλο κροςς ξανθο και αυτο με καρρε περουκα.
Αλλα αλλαξε στον επανω οροφο σε μια καμπινα και κατεβηκε υπογειο μαζι με τις δυο τσαντες της.
Αντρουα πολυ (οχι οτι η πρωτη δεν ηταν) στην φατσα και σνομπ..
την εβγαλε περισσοτερο στο υπογειο.
Εκανε και κινηση στο αλλο το κροςς να την βρουν μαζι....αλλα αρνηθηκε η γλυκουλα μου!

Κατεληξα μεχρι τη 01,30 στο χωρο μαζι με 3-4 ατομα στο υπογειο και το πρωτο κροςς και αλλο ενα ατομο στο ισογειο.
Ζαχαρωνα παλι για μια δευτερη γυρα αλλα ηθελα να το στριμωξω στους καναπεδες...δεν βρηκα την ευκαιρια και το εχασα καθως παραπατουσε λογικα απο τις πολλες  μπυρες...

Θετικη εντυπωση μου αφησε ο ηλικιωμενος ταμιας με την ευγενια του σε καθε απορια που ειχα στον ενδιαμεσο χρονο για το υπογειο
και οι κινησεις τους διοτι παρουσιατηκε και δευτερος ταμιας που λιγοτερο απο μια ωρα εμπαιναν διακριτικα στον χωρο και αδεαιαζαν τα καλαθακια και με τους φακους τους εξερευνουσαν για τυχον βρωμια απο χαρτια ή πεταμενες καποτες,μπουκαλια και αλλα ειδη εξοπλισμου.
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
1
Λοιπον συναγωνιστες.Ο John Fatseas ειναι ο τυπος ποθυ παλια ειχε την φωτο του Παττακου στο προφιλ.Λεγεται Στεφανος και τον εχουν διωξει ολα τα μαγαζια,Απο ΑΤ μεχρι swingers clubs.Αν ρωτησετε θαμωνες θα ακουσετε τα χειροτερα.Εγω παραλιγο να τον πλακωσω .Μην το περνετε στα σοβαρα.Απο το ΑΤ το εχουν διωξει απο το 2013.

Έτσι είναι όπως τα λες hamster. Εγώ το είπα σε προηγούμενο ποστ ''ότι είστε σοβαροί κάθεστε και ασχολείστε με τις βλακείες που γράφει'' και δεν έχει μόνο το προφίλ με την φωτογραφία του παττακού αλλά δεν ξέρω και εγώ πόσα προφίλ έχει φτιάξει εδώ μέσα και στα social ειδικά στο facebook. Τι μια συστήνεται ως καπετάνιος την άλλη ως αξιωματικός του πολεμικού ναυτικού τι μια λέει ότι παέι στα swingers με την γυναίκα του την άλλη κράζει τους swingers.. σε άλλα ποστ γράφει ότι σκάει 400 και 500 ευρώ σε βίζιτες και εδω πιο πάνω έγραψε ότι πλήρωσε 7 ευρώ εισιτήριο και δεν λέει να σκας μισό μεροκάματο!!! για να μπεις στο ατ. Αντε βγάλε άκρη στην παπαρολογία...
Αντί να κοιτάξει να διορθώσει την συμπεριφορά του συνεχίζει την μια μαλακία πάνω στην άλλη με αποτέλεσμα να έχει φάει πόρτα από παντού. Στο λαμδα δεν τον έχουν πάρει χαμπάρι αλλά και από εκεί οσονούπω θα φάει πόρτα και εκεί που το διαφημίζει θα αρχίσει να το κράζει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Έτσι είναι όπως τα λες hamster. Εγώ το είπα σε προηγούμενο ποστ ''ότι είστε σοβαροί κάθεστε και ασχολείστε με τις βλακείες που γράφει'' και δεν έχει μόνο το προφίλ με την φωτογραφία του παττακού αλλά δεν ξέρω και εγώ πόσα προφίλ έχει φτιάξει εδώ μέσα και στα social ειδικά στο facebook. Τι μια συστήνεται ως καπετάνιος την άλλη ως αξιωματικός του πολεμικού ναυτικού τι μια λέει ότι παέι στα swingers με την γυναίκα του την άλλη κράζει τους swingers.. σε άλλα ποστ γράφει ότι σκάει 400 και 500 ευρώ σε βίζιτες και εδω πιο πάνω έγραψε ότι πλήρωσε 7 ευρώ εισιτήριο και δεν λέει να σκας μισό μεροκάματο!!! για να μπεις στο ατ. Αντε βγάλε άκρη στην παπαρολογία...
Αντί να κοιτάξει να διορθώσει την συμπεριφορά του συνεχίζει την μια μαλακία πάνω στην άλλη με αποτέλεσμα να έχει φάει πόρτα από παντού. Στο λαμδα δεν τον έχουν πάρει χαμπάρι αλλά και από εκεί οσονούπω θα φάει πόρτα και εκεί που το διαφημίζει θα αρχίσει να το κράζει.
εγώ λοιπόν παρουσιάζομαι ποιος είμαι ιδεολόγος του Στυλιανού Παττακού  με ένα προφίλ και εδώ και στα social όπως έχετε όλοι εκφράζω της άποψεις μου, και ποίο σημαντικό δεν κάνω promotion, όσο για την απουσία μου ένα μεγάλο κομμάτι έχω την ευθύνη εγώ για έβαλα ρουφιάνους στην ζωή μου, μόνο καλό μου έκανε όχι κακκο δεν θα παρακαλέσω κανέναν για να κάνω τα γούστα μου αλλά ούτε θα έχω να δώσω αναφορά πουθενά, προσοχή λοιπόν σε αφελής που θα ξανά αναφέρουν λεπτομέρειες για την πρωσοπικη μου ζωή
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Αυτό ως απάντηση σε μερικά άτομα
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1572892399330.jpg
    FB_IMG_1572892399330.jpg
    16,9 KB · Εμφανίσεις: 17

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
1
Να έβγαινε και νόημα από αυτά που γράφεις καλά θα ήταν. Πήγαινε τώρα να μου πάρεις ένα πακέτο τσιγάρα και το ξανασυζητάμε...
 

Akuro

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα είμαι καινούριος και δεν έχω πάει ποτέ σε σινεμά , θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση τη φάση παίζετε από ζευγάρια (κυρίως) αυτό το καιρό
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
1
Καλησπέρα είμαι καινούριος και δεν έχω πάει ποτέ σε σινεμά , θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση τη φάση παίζετε από ζευγάρια (κυρίως) αυτό το καιρό

Με λάθος ερώτηση ξεκινάς.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Με λάθος ερώτηση ξεκινάς.
Από το προφίλ του εσύ τι καταλαβενεις,μα είναι ερωτήσεις αυτές ρε παίδες τραβά πλερωσε το παράβολο τόν 9 ευρώ επισκεψου το ίδρυμα καμία 10 φορές και βγάλε συμπέρασμα μόνος σου ρε άρχοντα με το Άκυρο προφίλ που έφτιαξες είναι σάν τήν ερωτήση που κατέθεσες.Ρε παίδες λέω εγώ τώρα που είναι ο πρόεδρος και προμοτωρας του θρεντ ο θρύλος Τόμας χαθηκε, ποιος ξέρει άραγε γιατί η ξαφνική αποχή
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.389
Πόντοι
3.506
Μεσημεριανή επίσκεψη στο σινεμά, μετά από περίπου δύο μήνες. Μπήκα στις 13:15 και έφυγα στις 16:15. Πολύ λίγος κόσμος και σχεδόν όλοι τους ομοφυλόφιλοι. Δεν έδωσα δικαίωμα σε κανέναν και δεν με ενόχλησε κανένας.
 

Akuro

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Από το προφίλ του εσύ τι καταλαβενεις,μα είναι ερωτήσεις αυτές ρε παίδες τραβά πλερωσε το παράβολο τόν 9 ευρώ επισκεψου το ίδρυμα καμία 10 φορές και βγάλε συμπέρασμα μόνος σου ρε άρχοντα με το Άκυρο προφίλ που έφτιαξες είναι σάν τήν ερωτήση που κατέθεσες.Ρε παίδες λέω εγώ τώρα που είναι ο πρόεδρος και προμοτωρας του θρεντ ο θρύλος Τόμας χαθηκε, ποιος ξέρει άραγε γιατί η ξαφνική αποχή

Καταχάς είναι Ακουρο αλλά ναι ένα δικίο το έχεις είναι ανάλογα πως το διαβάζεις ελληνικά η αγγλικά δεν το σκέφτηκα όταν το έβαλα.

Με λάθος ερώτηση ξεκινάς.
σκοπέω να παω την άλλη εβδομάδα και απλος ήθελα να ξέρω , δεν ήξερα και τη να ρωτησω ήταν απο τα πρώτα πράγματα που μου ήρθε.
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Μεσημεριανή επίσκεψη στο σινεμά, μετά από περίπου δύο μήνες. Μπήκα στις 13:15 και έφυγα στις 16:15. Πολύ λίγος κόσμος και σχεδόν όλοι τους ομοφυλόφιλοι. Δεν έδωσα δικαίωμα σε κανέναν και δεν με ενόχλησε κανένας.
σταματησαν οι μαλακες να γραφουν παραμυθια για 20χροες λεσβιες και υποτακτικες ξανθιες που γαμιουνται ακαποτα και τα ετεροφυλα ζομπι σταματησαν να πηγαινουν
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.345
Κριτικές
124
Like
6.449
Πόντοι
5.097
Μεσημεριανή επίσκεψη στο σινεμά, μετά από περίπου δύο μήνες. Μπήκα στις 13:15 και έφυγα στις 16:15. Πολύ λίγος κόσμος και σχεδόν όλοι τους ομοφυλόφιλοι. Δεν έδωσα δικαίωμα σε κανέναν και δεν με ενόχλησε κανένας.

Τύπε απορώ πως αντέχετε ορισμένοι και κάνετε επισκέψεις μεσημέρια στα τσοντάδικα???
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Από το προφίλ του εσύ τι καταλαβενεις,μα είναι ερωτήσεις αυτές ρε παίδες τραβά πλερωσε το παράβολο τόν 9 ευρώ επισκεψου το ίδρυμα καμία 10 φορές και βγάλε συμπέρασμα μόνος σου ρε άρχοντα με το Άκυρο προφίλ που έφτιαξες είναι σάν τήν ερωτήση που κατέθεσες.Ρε παίδες λέω εγώ τώρα που είναι ο πρόεδρος και προμοτωρας του θρεντ ο θρύλος Τόμας χαθηκε, ποιος ξέρει άραγε γιατί η ξαφνική αποχή
τις θες τις σφαλιάρες σου εσύ Στέφανε. Να που εμφανίστηκα. Τι κατάλαβες?
 

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
125
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να μου πει πού μπορώ να συναντήσω swingers;
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
1
Με την εμπειρια σου πειεσ ωρεσ ειναι καταληλες?

Ποιον ρωτάς και εσύ? Αυτόν που ξεροχύνει με τις μύγες στο πληκτρολόγιο του? Εγώ αρχικά θα σου πρότεινα να μάθεις λίγη ορθογραφία έστω και αργά παρότι από τα λεγόμενα σου δεν είσαι και 18 χρονών. Εκτός εάν δεν είσαι Έλληνας οπότε δικαιολογημένος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom