Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
τωρα στο ατ

3 ζευγαρια που σε πληρωνουν για να γαμησεις τις γυναικες
8 αεροσυνοδοι
και ο χρηστης Filippos3739 με στρινγκακι παρακαλαει να τον χυσει καποιος στις καμπινες
για να ξερετε ο φιλιππακος ειναι καπως ετσι

h0C1069A0

 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Τελικά η μαλακία που δέρνει μερικούς είναι απύθμενη
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Φρέσκα νέα.... συμβαίνει τώρα.
πμ απο φατσεα

''Χαλάρωσε γιατί θα απευθύνθω στον admin εκτός και αν θες να μου τα πεις από κοντά''

απειλές σε πμ
για να γελάει ο κόσμος

ο φατσεας μπορεί να λεει ότι θέλει αλλά οι υπόλοιποι παιδιά μούγκα γιατί θα απευθυνθεί στον admin
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Φρέσκα νέα.... συμβαίνει τώρα.
πμ απο φατσεα

''Χαλάρωσε γιατί θα απευθύνθω στον admin εκτός και αν θες να μου τα πεις από κοντά''

απειλές σε πμ
για να γελάει ο κόσμος

ο φατσεας μπορεί να λεει ότι θέλει αλλά οι υπόλοιποι παιδιά μούγκα γιατί θα απευθυνθεί στον admin
Και τι φοβασαι φιλιππακο?μην σε γαμησει?αφου αυτο θες μωρη τζαζλη
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Σου έδειξα ότι φοβάμαι χτυπιέμαι από τα γέλια. Απλά δείχνω στον κόσμο πόσο ξεφτιλισμένοι είστε μερικοί.
στο ατ παλι εσυ η ξεφτυλισμενη κακιασμενη ασχημη λουγκρα
αν τα καταφερεις να μην σε πηδηξει ουτε ο φατσεας εισαι αξια της μοιρας σου
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Τώρα πες μου ο κωστάκης είσαι ή ο ιδιοκτήτης του video show? Αφού απαντήσεις και τίποτα από τα υπόλοιπα που έχουν πέσει στο τραπέζι
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.025
Πόντοι
746
Η συζήτηση έχει ξεφύγει από το νόημα του νήματος ρε παίδες, όσο περί κλαρίνου και πρωσοπικων επί του νήματος αν δεν σταματήσει εδώ θα προχωρήσουν αναφορές, εγώ δεν απευθύνομαι σε κανέναν πρωσοπικα ούτε αναφέρω ονόματα
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Η συζήτηση έχει ξεφύγει από το νόημα του νήματος ρε παίδες, όσο περί κλαρίνου και πρωσοπικων επί του νήματος αν δεν σταματήσει εδώ θα προχωρήσουν αναφορές, εγώ δεν απευθύνομαι σε κανέναν πρωσοπικη ούτε αναφέρω ονόματα
φατσεα μην σε παρασυρει ο φιλιππακος για να τον γαμησεις
ειναι σαν κουραδα
τον φτυνουν ολοι στο ατ γιαυτο ειναι ετσι κακιασμενη λουγκρα
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Η συζήτηση έχει ξεφύγει από το νόημα του νήματος ρε παίδες, όσο περί κλαρίνου και πρωσοπικων επί του νήματος αν δεν σταματήσει εδώ θα προχωρήσουν αναφορές, εγώ δεν απευθύνομαι σε κανέναν πρωσοπικη ούτε αναφέρω ονόματα

Δεύτερο πμ από φατσεα....  
''Δεν σε απείλησα βρε ξεκολλα να γνωριστούμε είπα''

Παρότι η απάντηση μου στο πρώτο μνμ του ήταν η εξής.. ''Άσε τις απειλές σε μένα. Γράφεις και λες τα δικά σου γράφω και λεω τα δικά μου ποιος σου είπε ότι θα μιλάς μόνος σου. Και μην μου ξαναστείλεις πμ''

Εσύ δεν λες ότι γουστάρεις? Ποιος είσαι εσύ που θα στερήσεις τον λόγο στους υπόλοιπους? Ο hamster (μάγκας) σε ξεμπρόστιασε και έπαθες κοκομπλοκο. Μην προκαλείς και εμένα γιατί θα πω και άλλα. Βλέπεις ότι δεν είναι ωραίο να λες μαλακίες για τους άλλους. Και παρεμπιπτόντως εσύ δεν είσαι που έλεγες ότι μέχρι και την προηγούμενη εβδομάδα πήγαινες στο ατ? Τώρα λες ότι απέχεις 6,5 χρόνια? Όταν λέω ότι δεν καταλαβαίνεις τι γράφεις και είσαι μυνχαουζεν εγώ φταίω? Το αποδεικνύεις μόνος σου.

 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Δεύτερο πμ από φατσεα....  
''Δεν σε απείλησα βρε ξεκολλα να γνωριστούμε είπα''
ελα μωρη τζαζλη βρεθηκε ανθρωπος να σε πηδηξει και εσενα και το παιζεις δυσκολη?
ενταξει ειναι λιγο γκαγκανο αλλα ουτε αστεγοι δεν σε πλησιαζουν εσενα
να του κατσεις του φατσεα
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
φατσεα μην σε παρασυρει ο φιλιππακος για να τον γαμησεις
ειναι σαν κουραδα
τον φτυνουν ολοι στο ατ γιαυτο ειναι ετσι κακιασμενη λουγκρα

Απάντηση δεν έχεις…..  λογική δεν υπάρχει καμία για αυτό που κάνεις… Θυμό και καταπίεση άπειρη….  Μάλλον έχεις βιώσει την απόρριψη στο μέγιστο βαθμό… οπότε και πολύ ασχολήθηκα.

Εγώ παύω να  ασχολούμαι άλλο μαζί σου όπως δεν θα ασχολούμουνα με κάποιον τρελό στον δρόμο που απλά θα φόραγε ένα καπέλο με το φιλιππος3739. Συμπεριφέρεσαι σαν 10χρονο. Υπάρχουν και ψυχίατροι για αυτά τα θέματα οπότε απευθύνσου εκεί.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.025
Πόντοι
746
Ναι απέχω 6,5 έχω πάει στο Ατ τελευταία αλλά ακόμη και να με ξανα βάλει ο ιδιοκτήτης μέσα δεν έχω σκοπό να πηγαίνω τακτικά, θέλω να σού πω ότι εμπενα κρυφά αλλά μάγκας hamster έδρασε σαν πραγματικό hamster και με έδωσε στεγνά, και έτσι τώρα είναι στην κρίση του ιδιοκτήτη του ιδρύματος αν θα με ξανά βάλει μέσα, καλό είναι να δίνουμε δεύτερη ευκαιρία στην ζωή καί νά μήν είμαστε απόλυτοι, εγώ και από εδώ μέσα αλλά και επί προσωπικού ζητώ συγγνώμη αν έχω προσβάλλει κάποιον η για ότι έχει προκύψει
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Και κλικάρει ο φατσεας ότι του άρεσε και το πόστ.. Καλά έχω κατουρηθεί από τα γέλια
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Ναι απέχω 6,5 έχω πάει στο Ατ τελευταία αλλά ακόμη και να με ξανα βάλει ο ιδιοκτήτης μέσα δεν έχω σκοπό να πηγαίνω τακτικά, θέλω να σού πω ότι εμπενα κρυφά αλλά μάγκας hamster έδρασε σαν πραγματικό hamster και με έδωσε στεγνά, και έτσι τώρα είναι στην κρίση του ιδιοκτήτη του ιδρύματος αν θα με ξανά βάλει μέσα, καλό είναι να δίνουμε δεύτερη ευκαιρία στην ζωή καί νά μήν είμαστε απόλυτοι, εγώ και από εδώ μέσα αλλά και επί προσωπικού ζητώ συγγνώμη αν έχω προσβάλλει κάποιον η για ότι έχει προκύψει
φατσεα αν πηδηξεις τον φιλιππακο θα σε αφησει ξανα ο ιδιοκτητης να μπεις στο ατ
τι λες?ψηνεσαι?
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Ναι απέχω 6,5 έχω πάει στο Ατ τελευταία αλλά ακόμη και να με ξανα βάλει ο ιδιοκτήτης μέσα δεν έχω σκοπό να πηγαίνω τακτικά, θέλω να σού πω ότι εμπενα κρυφά αλλά μάγκας hamster έδρασε σαν πραγματικό hamster και με έδωσε στεγνά, και έτσι τώρα είναι στην κρίση του ιδιοκτήτη του ιδρύματος αν θα με ξανά βάλει μέσα, καλό είναι να δίνουμε δεύτερη ευκαιρία στην ζωή καί νά μήν είμαστε απόλυτοι, εγώ και από εδώ μέσα αλλά και επί προσωπικού ζητώ συγγνώμη αν έχω προσβάλλει κάποιον η για ότι έχει προκύψει

Φατσεα ούτε ο ιδιοκτήτης είμαι ούτε μπορώ να κάνω κάτι για αυτό. Οπότε μην μου τα λες εμένα. Χαίρομαι όμως που με επιβεβαιώνεις όταν είπα ότι οι αναρτήσεις σου ήταν ψεύτικες και ότι τα έβγαλες από τον κεφάλι σου όλα από κακία. Σου είπα επίσης ότι καλό θα ήταν να αλλάξεις συμπεριφορά μπας και μπορέσεις να ξαναπας σε μαγαζιά που σε έχουν πετάξει έξω. Γιατί έχεις φάει πόρτα από παντού και αντί να κάνεις το παγώνι εδώ μέσα γράφεις και μυθοπλασίες.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.025
Πόντοι
746
Εγώ αδερφέ  μόνο στο ατ δεν μπενω τώρα για αλλά μαγαζιά δεν ξέρω τι λέτε και τί μαγαζιά αυτό
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Έχω πάει σε όλα τα μαγαζιά του ενδιαφέροντος μου. Έχουν υπάρξει φορές που πέρασα σούπερ έχουν υπάρξει και φορές που ήταν μέτρια. Εάν κάτι δεν μου άρεσε και αυτό συμβεί 2-3 φορές.. δεν θα ξαναπάω.

Τώρα αυτά κακώς τα γράφω στο νήμα του ατ γιατί αφορά και τα υπόλοιπα μαγαζιά που έχω πάει, Nirvana, 2+2, Αβέρωφ παλαιότερα Ολυμπίκ στον Πειραιά και άλλα πολλά. Ποτέ δεν έκραξα κανένα μαγαζί γιατί τα πράγματα μπορεί να μην εξελίχθηκαν όπως θα ήθελα εγώ. Πολύ περισσότερο να τα βάζω με τους ανθρώπους που εργάζονται εκεί και να τους ξεφτιλίζω. Για το μισθό τους δουλεύουν εκεί όπως όλοι μας. Δεν φταίνε σε τίποτα εάν κάποιος πελάτης ξεφεύγει. Αντιθέτως εμείς θα έπρεπε να εντοπίζουμε τις κακές περιπτώσεις και να τους απομονώνουμε.

Το ίδιο συμβαίνει και στις παραλίες στις οποίες και εκεί εκδράμω. Φταίει το 42ο ή το 48ο η Κινέτα, τα Λεγρενά ή ο Αγ. Νικόλαος όταν κάποιος μαλάκας στην σπάσει γιατί δεν ξέρει ποια είναι τα όρια. Μου έχει συμβεί και έχω τσακωθεί σε τέτοιες περιστάσεις. Τι θα πρέπει να κράξω την παραλία? Ο φατσεας σε προηγούμενο ποστ είπε ότι πάει στις παραλίες και τραβάει φωτογραφίες και έχει περισσότερες από το xhamster. Δεν είδα κανέναν να του βάζει χέρι. Ποιος του δίνει το δικαίωμα να τραβάει φωτογραφίες? Και να εκθέτει πρόσωπα και καταστάσεις? Όταν όμως αναφερθεί κάτι για εκείνον αντιδρά. Δυο μέτρα δυο σταθμά.

Τώρα σε ότι αφορά το ατ έχετε γαμηθεί με τα ζευγάρια και εάν πάνε και εάν δεν πάνε και τι ώρες πάνε κοκ. Εάν πάνε κρος ή τραβεστί. Ποιες ώρες είναι οι καλύτερες. Άλλοι ανακοινώνουν ότι θα πάνε λες και υπόλοιποι θα τρέξουν να τους περιμένουν. Οκ ο καθένας με την τρέλα του.
Θέλετε ζευγάρια? Πάτε σε swingers. Σας πέφτει το 80αρι του 2+2 πολύ μην πάτε. Θέλετε να γαμήσετε? Υπάρχουν μπουρδέλα για αυτό. Θέλετε κρος και τραβεστί? Υπάρχουν μαγαζιά ανάλογα. Έχετε μπερδέψει μερικοί την πούτσα με την βούρτσα.


Τώρα θα βγουν κάποιοι και θα πουν με το φτωχό τους μυαλό ότι κάνω προμόσιον… στο ατ
Η απάντηση μου προς αυτούς είναι ότι το νήμα του ατ έχει φθάσει ……. Κρατηθείτε
‘’Θέμα: Τσοντοσινεμά ADULT THEATER  (Αναγνώστηκε 1005875 φορές)’’
καλά είστε σοβαροί περισσότερο από ένα εκατομμύριο views? εγώ το έκανα αυτό ή εσείς που κράζοντας προσπαθώντας να το απαξιώσετε του έχετε κάνει την μεγαλύτερη διαφήμιση EVER και η αλήθεια είναι ότι εάν δεν άξιζε δεν θα ασχολούταν και κανείς.


Κάνω λάθος κύριοι και κυρίες….
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom