Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Καλησπέρα, φίλε. Η υποτακτική ξανθιά πάει συχνά, συνήθως βράδυ. Το σκηνικό που περιέγραψα στην κριτική έγινε την Πέμπτη 31/01/2019. Η ξανθιά είχε έρθει μετά τις 23:00. Ακριβώς, την επόμενη Πέμπτη, είχε έρθει στις 20:00. Τότε, αν και δέχθηκα pm, πήγα αργότερα και την είδα ολόγυμνη στο υπόγειο, να την μαστιγώνει και να την χαμουρεύει ένας μπάρμπας. Την έχουν πετύχει, θαμώνες και Κυριακή. Επίσης, σε συζήτηση που είχα με φίλο που γνώρισα εκεί, την είδε πριν εβδομάδες να εμφανίζεται με κοντή φούστα και άσπρες γόβες. Την στρίμωξαν περίπου 20 άτομα και μέσα στην καμπίνα τσιμπούκωνε 5 από αυτούς, οι οποίοι την έχυναν στο πρόσωπο. Έπειτα ανέβηκε, μόνη της, σε καμπίνα του εξώστη και μαλακίζονταν για μία ώρα. Ξαφνικά άνοιξε την πόρτα και άρπαξε έναν νεαρό και τον έχωσε μέσα. Ο νεαρός προσπαθούσε να την γαμήσει και αυτή πονούσε. Συνεπώς, όχι μόνο πάει τακτικά, αλλά εξελίσσει και την ανωμαλία της.

Εεε ρεεε σκηνικα που χανουμε
 

Επισκέπτης
Πηγαινει ενας φιλος μου, ο κοτσιδας απο Πετραλωνα.
 

Επισκέπτης
Αν θυμάμαι καλά είχε δημοσιεύσει μια ενδιαφέρουσα στατιστική ο ''διάσημος'' πλέον υπαστυνόμος μιχάλης λώλης όπου ανέφερε πως στην ελ.ας υπάρχουν 9.000 ομοφυλόφιλοι αστυνομικοί και γενικά στις ε.δ το 30% των μονίμων είναι ομοφυλόφιλοι  :headbaning2: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
Ξερω τον αδερφο του το Χριστο. Εγω νομιζω γυρω στο 20% των Ελληνων ειναι χομο, δεν ξερω αν στα σωματα ασφαλειας εχει περισσοτερους.
 

Mike-kinky

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2018
Μηνύματα
28
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά είμαι αυτή την βδομάδα αθνα και θα ήθελα πολύ να πάω  αξιζει καθημερινές? Είμαι στρειτ που γουστάρει κολαρακια
 

index

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.940
Like
160
Πόντοι
16
Ζευγάρι τώρα στο σινεμά που ψσχει να γαμηθεί ...για καμιά ώρα εδώ περιπου
 
  • Like
Αντιδράσεις: titanm

index

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.940
Like
160
Πόντοι
16
Η κοπελα 40 άρα αδύνατη με ρόγα κάγκελο στην κεντρική αίθουσα στον καναπέ πίσω αλλά δεν έχει κόσμο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: titanm

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
555
Like
658
Πόντοι
86
εκανε τιποτα με τον δικο τηs ?  Λιγο την προλαβα, καθοτανε και μιλαγανε απλα κανα 15λεπτο και μετα ντυθηκε και εφυγαν
 

index

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.940
Like
160
Πόντοι
16
εκανε τιποτα με τον δικο τηs ?  Λιγο την προλαβα, καθοτανε και μιλαγανε απλα κανα 15λεπτο και μετα ντυθηκε και εφυγαν

γαμηθηκε μονο με αλλα  2 ατομα συν τον τυπο που την συνοδευε, ο πρωτος τυπος εχυσε στα 5 κουνηματα, ο δευτερος στα 3 λεπτα. ωραιο κορμι  ηταν φιλε μου και με καυτο μουνακι. θα ξανα πανε απο οτι ειπαν, πιπα με προφυλαχτικο και γαμησι στα 4 , η κυρια αντεχει παντωε απο σκησιμο...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
124
Like
6.585
Πόντοι
5.097
Όλη η ανωμαλία και η διαστροφή της αθήνας μέσα σ'ένα τσοντάδικο  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: γι αυτό και το έχουμε τεράστια ανάγκη  :rockon: :rockon: :rockon:.Αναμένουμε και επιστροφή μαλλιά  :headbaning2: :headbaning2:
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
γαμηθηκε μονο με αλλα  2 ατομα συν τον τυπο που την συνοδευε, ο πρωτος τυπος εχυσε στα 5 κουνηματα, ο δευτερος στα 3 λεπτα. ωραιο κορμι  ηταν φιλε μου και με καυτο μουνακι. θα ξανα πανε απο οτι ειπαν, πιπα με προφυλαχτικο και γαμησι στα 4 , η κυρια αντεχει παντωε απο σκησιμο...

πηδηχτηκε σκαρτο ενα 10λεπτο και απο εκει εκρινες οτι αντεχει το σκισιμο ? χαχαχαχα

 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
Όλη η ανωμαλία και η διαστροφή της αθήνας μέσα σ'ένα τσοντάδικο  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: γι αυτό και το έχουμε τεράστια ανάγκη  :rockon: :rockon: :rockon:.Αναμένουμε και επιστροφή μαλλιά  :headbaning2: :headbaning2:

ναι εσυ επρεπε να ειχες διαρκειας σε αυτα μιας και εισαι δροσερουλης κιολας ! απο οτι καταλαβαμε με τις γυναικες κυκλοφορεις για ξεκαρφωμα που λες οτι πηγαινεις στα κλαμπ! χαχαχχα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
124
Like
6.585
Πόντοι
5.097
ναι εσυ επρεπε να ειχες διαρκειας σε αυτα μιας και εισαι δροσερουλης κιολας ! απο οτι καταλαβαμε με τις γυναικες κυκλοφορεις για ξεκαρφωμα που λες οτι πηγαινεις στα κλαμπ! χαχαχχα

Έχω ήδη διαρκείας τύπε στα τσοντάδικα,όσο για τα κλαμπ εσείς οι γκέι να μην μιλάτε γιατί είστε εντελώς άσχετοι.
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
Έχω ήδη διαρκείας τύπε στα τσοντάδικα,όσο για τα κλαμπ εσείς οι γκέι να μην μιλάτε γιατί είστε εντελώς άσχετοι.

οτι πληρωνεις γυναικες για να σε συνοδευουν ετσι απλα , για να την βρισκεις με αντρες αυτο εννοεις ?
 

Kelly mikroulacr

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2014
Μηνύματα
106
Like
114
Πόντοι
1
Μετα απο καιρο ξανα μια βολτα εδω τωρα κ σας περιμενω μωρακια
 

Συνημμένα

  • 20190523_004243.jpg
    20190523_004243.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 68

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
613
Κριτικές
4
Like
436
Πόντοι
26
Είσαι ακόμα εκεί?
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
555
Like
658
Πόντοι
86
Σημερα Πεμπτη θα παει αραγε η ξανθια η υποτακτικια ?? ποιοs να ξερει ?? 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom