Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Milen

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2017
Μηνύματα
21
Like
166
Πόντοι
0
Σύντομα πάλι κοντά σας...
 

Συνημμένα

  • 4E8CA093-5C85-468E-BA9F-F60C62872CE3.jpeg
    4E8CA093-5C85-468E-BA9F-F60C62872CE3.jpeg
    42,4 KB · Εμφανίσεις: 56

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.025
Πόντοι
746
Πρέπει να περνάτε και ποσοστά από την επιχείρηση λες καί δεν υπάρχουν άλλα μαγαζιά, καί μετά αναρωτιόμαστε κιόλας μερικοί γιατί τρέχουν σαν μπουλούκι πίσω από τα ζευγάρια, καί άλλοι το θεωρούν αρνητικό, όταν όμως παρακαλούν τα ίδια τα ζευγάρια με την στάση τους τότε δεν υπάρχει πρόβλημα,η πιγαδωμουνα που θα έρθει σύντομα θα προσκαλέσει Όλα τα χαρμάνια να είναι εκεί όλες της ημέρες,και το νου σας μερικοί ακαποτοι κασκαντέρ
 

kaltilas

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
92
Like
76
Πόντοι
0
Χθες στις 9:05 έσκασε μύτη η θεσπέσια ξανθιά κυρία με τα ακουστικά. Έκατσε για λίγο στην αίθουσα και μετά μπήκε στην καμπίνα στα αριστερά. Στην αρχή πήρε μέσα 3 άτομα. Μετά ήρθε ο δεκανέας αλλαγής και αντικατέστησε τα δύο άτομα με ένα. Σε κάποια φάση μπήκα και ήμασταν οι δυό μας μόνο. Μου έκανε έναν υπέροχο πεοθυλασμό, απο τους καλύτερους που μου έχουν κάνει, προσπερνάω τα υπόλοιπα, και στο τέλος της τα έδωσα μάσκα προσώπου.

Η κυρία είναι πολύ όμορφη και μες την καύλα.

Ήταν η πρώτη φορά που την συνάντησα (επιτέλους) και θα χαρώ πολύ να την συναντήσω πάλι. Δυστυχώς δεν είχα πολύ χρόνο καθώς έπρεπε να πάω για δουλειά, την επόμενη φορά όμως ελπίζω να έχω χρόνο και να μοιραστούμε με περισσότερους τρόπους την καύλα μας.
 

kaltilas

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
92
Like
76
Πόντοι
0
Και να συμπληρώσω κάτι ακόμα. Μερικοί είστε αρκουδόγυφτοι, άπλυτοι, βρωμάτε απο το 1 μέτρο και είστε λιγούρια βλαχομπόηδες. Πριν έρθετε στο σινεμά κάντε ένα μπάνιο, βάλτε καθαρά ρούχα και πλύντε τα δόντια σας. Βρωμάτε πατόκορφα. Ακόμα και που ανασαίνετε μας πιάνει η μπόχα. Έλεος. Όπως είστε απορώ πώς νομίζετε οτι θα δεχτεί γυναίκα να την πλησιάσετε. Είμαστε στο 2019 ΠΛΥΘΕΙΤΕ. Αρκουδαίηδες.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.025
Πόντοι
746
Καμμια ενημερωση ? πηγε στον σινεμα το ζευγαρι ?
όχι φίλε μου δεν ήρθαν τα ίδια έκανε και στο λάμδα έγραφε 1 μήνα πριν και κάποια στιγμή ήρθε,το μαγαζί το Σάββατο ήταν γεμάτο και περίμεναν όλοι το ζευγάρι,το αφεντικό έβαλε στο ταμείο όμως τα λεφτά,και η δουλειά έγινε, βρωμάει πολύ όμως το θέμα
 

Marios27

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
194
Like
70
Πόντοι
1
Ρε παιδιά έμαθε κάνεις γιατί έπεσε τόσο ξύλο με τα 2 τραβελια? Το πρόλαβα στο τελείωμα αλλά είχε μαζευτεί πολύ αστυνομία...
 

Milen

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2017
Μηνύματα
21
Like
166
Πόντοι
0
Επειδή διαβάζω μαλακιες από όλους εσας που και καλά έχετε γνώμη και ξέρετε...
Είμαστε ζευγάρι δεν έχουμε γράψει ποτέ για άλλο σινεμά και έχουμε πάει πολλές φορές στο adult και δεν έχετε γράψει τίποτα...
Δεν είμαστε τσιράκια κανενός ισα ισα που μας έχει απαγορευτεί να ανεβάζουμε φωτο από μέσα από το σινεμά...

Καυλωνουμε να διαβάζουμε σχολια κάτω από τις φωτο ....
Θα έρθουμε συντομαα και θα φοράει αυτό το φόρεμα...
Προφανως και δεν θα ενημερώσουμε το ποτέ θα γίνει γιατί θα έχει πολύ κόσμο και δεν θα γίνει η φάση μας...
Δεν προτρέπουμε κόσμο ούτε κοροϊδεύουμε κανέναν...
Όσοι βρεθούν αν είναι σωστοί κ καθαροί θα περάσουν καλά ...
Το να μας πετύχετε είναι δύσκολο γιατί Ούτε κ εμείς ξέρουμε ποτέ θα πάμε ακριβως...
Όταν καυλωσει το καυλακι μου θα μου πει πήγαινε με τώρα να με γαμησουν.
Οταν βγούμε από το σινεμά τότε θα ανεβάσουμε φωτο... για να μην λέτε όλοι εσείς οι γνωστές ότι είναι μούφα...
Αυτα από εμάς .
 

Συνημμένα

  • A6E5C019-45E2-478E-99E4-60D238227E40.jpeg
    A6E5C019-45E2-478E-99E4-60D238227E40.jpeg
    97,6 KB · Εμφανίσεις: 38

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom