Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (3 μέλη και 3 επισκέπτες)

assos5

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
67
Like
22
Πόντοι
0
Μαγκες ποια ειναι η καλυτρρη μερα για το σινεμα κ ωρα ,;σημερα τεταρτη κατα της 9 10 αξιζει;
Σημερα πηρα την γυναικα μου και κατεβηκαμε κατω στο σινεμα.Φτασαμε κατα τις 16.00 και αρχισαμε να παιζουμε.Σε λιγοτερο απο 10 λεπτα η κυρια εμεινε μονο με το κυλοτακι,και εγω εντελως γυμνος.Κοσμο δεν ειχε και πολυ, περιπου καμια 10αρια ατομα.Παιζαμε ασταματητα,και κανεις δεν μας πλησιαζε.Τελικα ηρθε ενα ντροπαλο αγορι κοντα μας,πολυ δυστακτικα αρχισε να πιανει.Το τι του εκενε η δικια μου,αυτος εμεινε εκει ντροπαλος.κατα τις 6 τελειωσαμε και φυγαμε.Πολυ κριμα που δεν βγηκε καλο  παιχνιδι.Ισως την αλλη φορα.
                            φιλακια
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Αυτό το σινεμά είναι όλο εκπλήξεις.

:zombie: :zombie: :zombie:

 

gotrek

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα!!! τελικα αξιζει σημερα τεταρτη μια βολτα απο adult?
 

pokavlon

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα πηρα την γυναικα μου και κατεβηκαμε κατω στο σινεμα.Φτασαμε κατα τις 16.00 και αρχισαμε να παιζουμε.Σε λιγοτερο απο 10 λεπτα η κυρια εμεινε μονο με το κυλοτακι,και εγω εντελως γυμνος.Κοσμο δεν ειχε και πολυ, περιπου καμια 10αρια ατομα.Παιζαμε ασταματητα,και κανεις δεν μας πλησιαζε.Τελικα ηρθε ενα ντροπαλο αγορι κοντα μας,πολυ δυστακτικα αρχισε να πιανει.Το τι του εκενε η δικια μου,αυτος εμεινε εκει ντροπαλος.κατα τις 6 τελειωσαμε και φυγαμε.Πολυ κριμα που δεν βγηκε καλο  παιχνιδι.Ισως την αλλη φορα.
                            φιλακια

Ρε μαν ειδοποιουν πρωτα.
 

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
358
Like
2.033
Πόντοι
441
Σημερα πηρα την γυναικα μου και κατεβηκαμε κατω στο σινεμα.Φτασαμε κατα τις 16.00 και αρχισαμε να παιζουμε.Σε λιγοτερο απο 10 λεπτα η κυρια εμεινε μονο με το κυλοτακι,και εγω εντελως γυμνος.Κοσμο δεν ειχε και πολυ, περιπου καμια 10αρια ατομα.Παιζαμε ασταματητα,και κανεις δεν μας πλησιαζε.Τελικα ηρθε ενα ντροπαλο αγορι κοντα μας,πολυ δυστακτικα αρχισε να πιανει.Το τι του εκενε η δικια μου,αυτος εμεινε εκει ντροπαλος.κατα τις 6 τελειωσαμε και φυγαμε.Πολυ κριμα που δεν βγηκε καλο  παιχνιδι.Ισως την αλλη φορα.
                            φιλακια

τουμπανο το μωρο σου παντως!!
 

alexxenia12

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
58
Like
36
Πόντοι
0
Ρε παιδες παιζει τιποτα στο σινεμα ;;;εχτες ηθελα ν παω με την δικια μου αλλα εσκασε μυτη 7 ενας γνωστος κ κου ειπε και νεκρα τ πραγματα και οτι σχεδον ποτε δεν εχει ζευγαρι
 

nick1935

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ποια είναι η καλύτερη μέρα / ώρα να πας ; π-σ-κ μονο ;
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
706
Κριτικές
128
Like
6.575
Πόντοι
17.336
καλησπερα!!!!εχθες γυρω στις 11 πηγα και παλι στο πορνοσινεμα.... στις καμπινες ξανα ο τυπος με την γκομενιτσα μαζι με εναν τριτο γαμια αυτη να γλυφει τον δικο της και ο τριτος να της σκιζει τον κωλο....και εχει κωλαρα η τυπισα!!!!!!μετα απο λιγη ωρα βγαινει εξω ο τριτος της παρεας και ο γκομενος της την εσκισε και αυτος απο πισω....τα παραθυρα τα ειχε ανοιχτα αλλα απο οσο ειδα δεν εκανε πολυ παιχνιδι σαν την αλλη φορα...η δεν προλαβα εγω να δω... γενικα ηταν πιο χαλαροι....μετα κατεβηκαν κατω αλλα χαλαρωσαν παιχνιδι δεν εκαναν στην κατω αιθουσα μονο λιγα χαμουρεματα....λοιπον μην λετε παπαριες οτι δεν πανε ζευγαρια πηγαινουν αλλα για αλλη μια φορα οσοι θελετε απλα να γαμισετε γρηγορα στα μπουρδελα...εμεις γουσταρουμε την φαση ...την καλτιλα....αφηστε τα ζευγαρια να ανοιχτουν οχι με το που τα βλεπετε τρεχαλα επανω τους...τουλαχιστον αυτο εκαναν οι περισσοτεροι εχθες και περισσοτερο κατι παπουδες....ενας μαλιστα με εσπρωξε για να δει αυτος....αγιο ειχε αλλα πες πα ....αν ειμαστε λιγο πιο χαλαροι ισως να βγει καλητερη φαση και να περασουμαι καλητερα ολοι....!!!
 

Milen

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2017
Μηνύματα
21
Like
166
Πόντοι
0
Πηγα το προηγουμενο σαββατο με μια τυπισα που ειχε εκδηλώσει την περιέργεια να παμε και βλέπουμε.
Τι να πω...το κορίτσι τρόμαξε όλοι απο πανω μας και όπου πηγαίναμε απο πίσω τσούρμο.
Πρέπει να χαλαρώσει η γκομενα για να αφεθεί και να περάσουμε όλοι ωραία.
Και με την συμπεριφορά αυτή που παρουσιάζουν οι,περισσότεροι δεν ειναι εύκολο .
Δώστε χρόνο στο ζευγάρι και μετα όρμηστε αν σας καλέσουν
 

nick1935

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γενικα τι ηλικιες μαζευει ; και γενικα τι κοσμο ; straight - bi - gay ;
 

Milen

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2017
Μηνύματα
21
Like
166
Πόντοι
0
Οποίος ήταν χθες το βραδυ... Πέρασε πολυ καλα με το κοριτσάκι  μου γυμνό φορώντας μονο τις ζαρτιέρες της...
Μου ζητήθηκε απο την διεύθυνση να μην ανεβάσω φωτο για αυτο και δεν υπάρχει φωτογραφικό υλικό.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Καλά έκανες και δεν ανέβασες φώτο ενοείται όπου διακρίνονται πρόσωπα αλλά
δίνεις λογαριασμό στη διεύθυνση του σινεμά για το τι κάνεις ή τι δε κάνεις;

:tn04:

 

ioannis_sexyman

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2017
Μηνύματα
16
Like
20
Πόντοι
0
φωτό μπορούσες να βάλεις σβήνωντας φυσικά απλά τα πρόσωπα των ανδρών που συμμετείχαν...δεν είναι θέμα του σινεμά τι θα κάνεις εσυ....σε έχω ξαναπετύχει άλλωστε πριν κανένα μήνα σε φάση με τη γκόμενα σου και πράγματι άξιζε σαν σκηνικό για αυτό σου λεώ...
 

Marios27

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
193
Like
70
Πόντοι
1
Μετα απο καιρο ,περναγα σημερα και ειπα να μπω να δηλωσω παρων.....ωραια ειναι και μεσημερι...θα κατσω αρκετες ωριτσες
 

ObserverG

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2015
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα, συνήθως τέτοια μέρα μετά τις 14:30 έχει καθόλου κόσμο??? Γιατί λέω να περάσω καμία βολτούλα απο κει!!!
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
το καλητερω που εχεις να κανεις είναι  να πας κατά της 3 η ωρα να αραξεις μεχρι μεχρι της 7  και να ξανα πας το βραδακι αργα    για να εχεις μια εικονα στο μυαλο σου τι γινεται αυτό εκανα εγω καποτε αλλα ειχε και δραση τοτε  τωρα  πανε ζευγαράκια στημενα (βίζιτες) όχι όλα το 80% για αυτό να προσεχεις γιατι σερνοται αρρώστιες ακομα και πιπες με καποτα ειδικα αν εισαι παντρεμένος η εχεις γκομενα μην την κολησεις και τιποτα δεν φταιει σε κατι ο άλλος για τα γουστα  προσοχή
 

ObserverG

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2015
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
έχω ξαναπάει, άλλη μια φορά βέβαια και αυτό γιατί είχα κάτι δουλειές στη περιοχή, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ όλα με καπότα, έχεις δεν έχεις οικογένεια!!!
Απλά λόγο του ότι έχω πάλι μια δουλειά εκεί λέω να ξαναπεράσω αλλά δε με κόβω να κάθομαι πάρα πολύ ειδικά σήμερα, ίσως για μια μιάμιση ώρα με βλέπω...
Τέσπα ευχαριστώ πάντως!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom