Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

playthrough

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2017
Μηνύματα
94
Like
236
Πόντοι
20
καλε το αγορακι το μελαγχρινο που γουσταρει γκανγκμπανγκ ηρθε παλιιι;
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
712
Κριτικές
128
Like
6.588
Πόντοι
17.336
Γεια σας συναγωνηστες....σημερα λοιπον την εκανα στον πορνοσινεμα γυρω στις 11....επανω σε μια καμπινα μουναρα μαλλον ρωσιδα με ηλικιωμενο ... αυτη στυμενη στα 4 αγνωστος της σπατουλαρει και τις 2 τρυπες εμενα πιπα και ο τυπος της δαχτυλισμα....την πηρε ο αγνωστος μετα ο τυπας της μετα εγω μετα ο τυπας της ξανα ....βγηκαν για λιγο εξω στα καθησματα εκει την χουφτωναμε ολοι με πιποσε λιγο και ξανα μεσα στην καμπινα οπου την ξεπατωσε ενας τυπος που εσκασε ολογυμνος....ντυθηκαν και μετα απο λιγο στην κατω αιθουσα αυτην την φορα παλι παιχνηδι στα πρωτα καθησματα αριστερα οπου ενας συναγωνηστης που γνωριστηκαμε απο επανω..... κερασε και τσιγαρακι ....ευχαριστω φιλε μου ....και καποτα αλλα πηγε αδικα..... λογο του οτι γαμιοντουσαν επι 3 ωρες....ετσι ειπαν.... αρα ητα πολυ πιο νορις απο την ωρα που εσκασα εγω....εκατσε μαζι τους λοιπον ο φιλος εκεινη πιπονε τον δικο της ο φιλος χουφτονε και μολις την  εχησε στισ βυζαρες της ο δικος της χερετησαν ολους τους συναγωνιστες και εφυγαν!!!!πολυ καλη φαση!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
εχθες εσκασα μυτη γυρω στις 12:30 το βραδυ
εκεινη την ωρα εφευγαν 2 ζευγάρια 40+ το ένα καλο γαμευσιμο το άλλο όχι τοσο .
οι αντρες τους ποιο μεγαλοι.
από ότι εμαθα δεν εκαναν κατι με κοσμο ουτε μονοι τους .
μπηκαν ανεβηκαν καμπινα κλειστηκαν για κανενα 5 λεπτο και μετα αποχωρησαν .

 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
712
Κριτικές
128
Like
6.588
Πόντοι
17.336
εχθες εσκασα μυτη γυρω στις 12:30 το βραδυ
εκεινη την ωρα εφευγαν 2 ζευγάρια 40+ το ένα καλο γαμευσιμο το άλλο όχι τοσο .
οι αντρες τους ποιο μεγαλοι.
από ότι εμαθα δεν εκαναν κατι με κοσμο ουτε μονοι τους .
μπηκαν ανεβηκαν καμπινα κλειστηκαν για κανενα 5 λεπτο και μετα αποχωρησαν .
φιλε μου εγινε φαση και μαλιστα ακριβως οπος την ειπα!!!
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Γεια σας συναγωνηστες....σημερα λοιπον την εκανα στον πορνοσινεμα γυρω στις 11....επανω σε μια καμπινα μουναρα μαλλον ρωσιδα με ηλικιωμενο ... αυτη στυμενη στα 4 αγνωστος της σπατουλαρει και τις 2 τρυπες εμενα πιπα και ο τυπος της δαχτυλισμα....την πηρε ο αγνωστος μετα ο τυπας της μετα εγω μετα ο τυπας της ξανα ....βγηκαν για λιγο εξω στα καθησματα εκει την χουφτωναμε ολοι με πιποσε λιγο και ξανα μεσα στην καμπινα οπου την ξεπατωσε ενας τυπος που εσκασε ολογυμνος....ντυθηκαν και μετα απο λιγο στην κατω αιθουσα αυτην την φορα παλι παιχνηδι στα πρωτα καθησματα αριστερα οπου ενας συναγωνηστης που γνωριστηκαμε απο επανω..... κερασε και τσιγαρακι ....ευχαριστω φιλε μου ....και καποτα αλλα πηγε αδικα..... λογο του οτι γαμιοντουσαν επι 3 ωρες....ετσι ειπαν.... αρα ητα πολυ πιο νορις απο την ωρα που εσκασα εγω....εκατσε μαζι τους λοιπον ο φιλος εκεινη πιπονε τον δικο της ο φιλος χουφτονε και μολις την  εχησε στισ βυζαρες της ο δικος της χερετησαν ολους τους συναγωνιστες και εφυγαν!!!!πολυ καλη φαση!!!!!!!!!!!!!!!!!
Φιλε KURACBIG εσυ συντονίσου .
όπως γραφει και ο φιλος nikos 708 την ωρα που εσκασε ηδη ηταν εκει .αρα όχι από τις 23.00 καθησαν 3 ωρες .
τα φιλια μου και επιβεβαιωνω  από πληροφοριες που εμαθα ότι ετσι εγινε το σκηνικο του nikos708.
και μετα αυτά που εγραψα για τα αλλα δυο ζευγάρια .
 

arisgreen

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2010
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Αν ψήνεται κανείς παθ να πάμε τώρα, ας στείλει pm  :pipa1:
 

KURACBIG

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
Φιλε KURACBIG εσυ συντονίσου .
όπως γραφει και ο φιλος nikos 708 την ωρα που εσκασε ηδη ηταν εκει .αρα όχι από τις 23.00 καθησαν 3 ωρες .
τα φιλια μου και επιβεβαιωνω  από πληροφοριες που εμαθα ότι ετσι εγινε το σκηνικο του nikos708.
και μετα αυτά που εγραψα για τα αλλα δυο ζευγάρια .
ok συντονίστηκα.... απλά έχεις κάνει λάθος το λογαριασμό με τα ζευγάρια.... δεν ήταν τρία αλλά τέσσερα!!!
 

assos5

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
67
Like
22
Πόντοι
0
ok συντονίστηκα.... απλά έχεις κάνει λάθος το λογαριασμό με τα ζευγάρια.... δεν ήταν τρία αλλά τέσσερα!!!
Χτες βραδυ εσκασε ζευγαρι,με καυτη μιλφαρα πολυ ξενερωμα,δεν αφηνε να την ακουμπανε,εβγαλε κωλαρακι και βυζαρες με το ζορι.Ο τυπας της ομως καλος,εκανε οτι μπορουσε,εκανε παιχνιδι με αλλους,αλλα η γομενα παρθενοπη.Κριμα γιατι ηταν καλο μουνι.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Όταν λες ο τύπος έκανε παιχνίδι με τους άλλος τι εννοείς; Έπαιξε φάση με αλλαξοκωλιές; Η γκόμενα έπαιρνε μάτι ή έβλεπε τη ταινία;

:zombie: :zombie:

 

assos5

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
67
Like
22
Πόντοι
0
Όταν λες ο τύπος έκανε παιχνίδι με τους άλλος τι εννοείς; Έπαιξε φάση με αλλαξοκωλιές; Η γκόμενα έπαιρνε μάτι ή έβλεπε τη ταινία;

:zombie: :zombie:
τον παιξανε για τα καλα τον τυπο,θα τον ετρωγε αλλα η γκομενα ηταν νευρικη ,ουτε τσοντα εβλεπε,απλα στα κριυφα επαιρνε ματι,και καμια πιπα ,το 3 λεπτου του εκανε.ουτε γδυθηκε .ΞΕΝΕΡΩΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
 

dimitris-pao

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Παρασκευή μεσημέρι 2:30 με 5 περίπου δεν υπήρχε ψυχή...2-3 τύποι χαλαροί και δεν υπήρχε ζευγάρι
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
εγω μετα από 5,5 μιση χρονια απουσιας λεω  να ενικιασω μια ιεροδουλη για λιγες ωρες και να κανω μια επισκευψη την άλλη κυριακη το μεσημερακι  να δω την πεζει  να παρω λιγο αρωμα αν υπαρχει καποιο ζευγαρι που γουσταρει ας ερθει
 

KURACBIG

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
τον παιξανε για τα καλα τον τυπο,θα τον ετρωγε αλλα η γκομενα ηταν νευρικη ,ουτε τσοντα εβλεπε,απλα στα κριυφα επαιρνε ματι,και καμια πιπα ,το 3 λεπτου του εκανε.ουτε γδυθηκε .ΞΕΝΕΡΩΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
μη παραπληροφορείς τον κόσμο, πιπωσε τουλάχιστο τρεις..... στον ένα μάλιστα τα κατάπιε! είχε περίοδο και δεν γαμήθηκε!!!
 

assos5

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
67
Like
22
Πόντοι
0
μη παραπληροφορείς τον κόσμο, πιπωσε τουλάχιστο τρεις..... στον ένα μάλιστα τα κατάπιε! είχε περίοδο και δεν γαμήθηκε!!!
[/Ποιος τα εκανε αυτα,το ζευγαρι που λεω εγω δεν εκανε κατι τετοιο.Ηταν σαββατο βραδυ ηρθαν 10.00 και εφυγαν 12.00
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
εγω μετα από 5,5 μιση χρονια απουσιας λεω  να ενικιασω μια ιεροδουλη για λιγες ωρες και να κανω μια επισκευψη την άλλη κυριακη το μεσημερακι  να δω την πεζει  να παρω λιγο αρωμα αν υπαρχει καποιο ζευγαρι που γουσταρει ας ερθει
 

Kostasstoukas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Δεν εχω παει ποτε adult μονο απο εξω εχω περασει πρεπει να ειναι καλη φαση απο οτι εχω καταλβη
 

alexxenia12

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
58
Like
36
Πόντοι
0
Μαγκες ποια ειναι η καλυτρρη μερα για το σινεμα κ ωρα ,;σημερα τεταρτη κατα της 9 10 αξιζει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom