Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sotirakis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
23
Like
517
Πόντοι
291
Δεν το ειχα προσέξει...
Η γκομενα μου ήταν όντως κομπλάριςμενη αλλα ήταν η πρώτη της φορά και μ έλεγε συνέχεια θελω να δω κ αλλα ζευγάρια οχι μονο ,πουτσους
Έχουμε όρεξη για συνέχεια...

Μα φυσικά και γίνονται σκηνικά όπως ανέβασε φωτογραφίες κι ένας άλλος, αλλά είναι αυτό που λένε πως οι περισσότεροι καυλώνουν με αυτόν που γαμάει και λιγουρεύονται παρά με την γκόμενα, τα σκηνικά είναι θέμα τύχης και υπομονής για να κάτσουν, μπορεί να κάτσεις και 3 ώρες και να μην κάνεις και τίποτα ή να κάνεις, θέλει σίγουρα υπομονή.
 

assos5

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
67
Like
22
Πόντοι
0
το 80% που πανε συνεχεια στο σινεμα ειναι gay χωρις να εχω κατι μαζι τους...απλα μερικες φορες το παραγαμανε...πχ μου ειχε τυχη σκηνικο στο ανταλτ κ την ωρα που επαιζα με γκομενα ενος ζευγαριου ενιωσα χερια να προσπαθουν με χαιδεψουν πραγμα που με ξενερωσε!Το ιδιο και το ζευγαρι...
Τωρα γιαυτο που λες οτι να υπαρχει μερα κ ωρα για ζευγαρια νομιζω καλυτερα να μην γινει...θα ερθει η σαρα και η μαρα απο πλευρας οτι θα θελουν να γαμησουν ολοι..Μπορουν να ερθουν οποτε θελουν οποια ωρα θελουν και να παιξουν με οποιον θελουν οπως θελουν...
Τοτε ας δινουν στην εισοδο ενα βραχιολακι να φορανε οσοι ειναι γκευ οποτε θα ξερει το ζευγαρι τα γουστα του καθενος.Ολες οι μουνιτσες που πανε εκει γουσταρουν φαση,και ειναι καλυτερα εκει παρα στα σουιγκερ κλαμπ.Αλλα με ευγενεια και σεβασμο πρεπει να πλησιαζουν τα ζευγαρια με υπομονη,οποτε η κουκλιτσες θα ανεβαζουν την λυμπιντο τους και θα υπαρχουν θεαματικα παιχνιδακι,για ολους.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Δεν υπάρχει θέμα. Το περιβάλλον είναι σοβαρό και οικογενειακό. Αν δε γουστάρετε γλαρόπουστες πηγαίνετε κατευθείαν ξενοδοχεία.
Άκου να σου βάλει χέρι ο πούστης!
:shit: :shit:
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
826
Κριτικές
66
Like
11.299
Πόντοι
3.506
Καλημερα παρακολουθώ το φόρουμ πολυ καιρό κ γίνεται χαμός.
Καμμία σοβαρή πληροφόρηση .
Την προηγούμενη Κυριακή 12 το μεσημέρι πηγα με την γκομενα μου στο adult και εγινε της πουτανας,
Την έγδυσα στην αίθουσα κάτω και έβαλα 4-5 τύπους να την γαμησουν στα τέσσερα ενώ εκείνη μου έπαιρνε πιπα.
Μ έκανε εντύπωση ενώ ειχε αρκετό κοσμο που δεν ήρθανε περισσότεροι κ απλως κοίταζαν.
Καλό θα ήταν να ορίσει το σινεμα κάποιες ωρες μονο για ζευγάρια για να έρχονται οι γκόμενες μας πιο εύκολα και να μη τρομάζουν
Καταρχήν μπράβο, φίλε, για την επίσκεψη που έκανες στο σινεμά, την πρόθεση να μοιραστείς το κορίτσι σου με αγνώστους και για το ανέβασμα των φωτογραφιών, για του λόγου το αληθές. Δυστυχώς ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ THREAD, το λυμαίνονται οι γνωστοί ανέραστοι φιδέμπορες.
Επειδή έχω διαβάσει και άλλα μηνύματα, από ζευγάρια, τα οποία κάνουν παράπονα, για το ότι δεν συμμετέχουν άνδρες, στα σκηνικά που κάνουν, θα ήθελα να πω κάποια πράγματα, καθώς είμαι τακτικός θαμώνας, κάτι που μπορεί να το διαπιστώσει, ο καθένας, από τις κριτικές που έχω ανεβάσει στο παρελθόν.
Οι θαμώνες τέτοιων χώρων, είναι 90% ομοφυλόφιλοι και το υπόλοιπο 10% ηδονοβλεψίες. Οπότε είναι άδικο να κατηγορούμε αυτά τα άτομα, στο ότι αρκούνται μόνο να κοιτάνε. Έτσι είναι η φύση τους και έτσι ηδονίζονται.
Επίσης διαβάζω και έχω δει ζευγάρια να μπαίνουν στο σινεμά και να κλείνονται κατευθείαν μέσα σε καμπίνες, χωρίς να δώσουν την ευκαιρία σε κάποιον να περάσει μαζί τους μέσα.
Επίσης οι περισσότεροι που κοιτάνε, περιμένουν να τους κάνει πρόσκληση ο άνδρας, ώστε να συμμετέχουν, κάτι το οποίο δεν συμβαίνει πάντα. Γνωρίζουν ότι δεν είναι εύκολο να πάρει κανείς θάρρος και να χωθεί ακάλεστος, ως τρίτος, μέσα στο ζευγάρι, με τον φόβο να προκληθεί παρεξήγηση.
Έγραψα όλα τα παραπάνω, ώστε να καταλάβουν τα ζευγάρια, πριν κρίνουν, να συνειδητοποιήσουν πρώτα σε ποιους χώρους εισέρχονται και τι ακριβώς ψάχνουν.
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Σωστα.
Υπαρχει και μια μικρη μεριδα ζευγαριων που χρησιμοποιει το σινεμα γιατι του βγαινει στα μισα λευτα απο το ξενοδοχειο.
Αυτοι κλεινονται σε καμπινες και δεν παιζουν με κανεναν.
 

ioannis_sexyman

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2017
Μηνύματα
16
Like
20
Πόντοι
0
φίλε Milen ήμουν κι εγω στο σκηνικό της Κυριακής με την πολύ όμορφη κοπέλα σου...η αλήθεια είναι ότι παραήταν μαζεμένη και έδινε την εντύπωση ότι έκανε λίγο αγγαρεία όταν πλησίαζε κάποιος....πάντως εσύ το έφτιαξες ωραία το σκηνικό ειδικά όταν την έγδυσες και την ανέβασες στη σκηνή...πέρα από αυτό ο χώρος πιστεύω ότι είναι μόνο για τέτοια σκηνικά gangbang, αν θέλετε να παίξετε με άλλα ζευγάρια υπάρχουν κάποια swinger club στην αθήνα που είναι αποκλειστικά για ζευγάρια...
είμαι θαμώνας του adult από την ημέρα που άνοιξε και όποια προσπαθεια έγινε και από τον πρώτο ιδιοκτήτη να το κάνει στέκι και για ζευγάρια δεν απέδωσε...
Περιμένουμε πάντως ανυπόμονα να ξαναέρθετε με την πολύ γλυκιά κοπέλα σου για νέα παιχνίδια ...και ίσως πλέον ακομπλεξάριστη να κάνει και πιο πολλά πράγματα...
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Το προβλημα οτι εμεις οι λιγοι που ειμαστε str8 εκει μεσα θα πρεπει να κρατησουμε ενα επιπεδο..οσοι με ξερουν καταλαβαν τι θελω να πω...αφηστε τα ζευγαρια να κανουν τις επιλογες τους..ολοι για το σκηνικο παμε παιδες!
 

assos5

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
67
Like
22
Πόντοι
0
Καταρχήν μπράβο, φίλε, για την επίσκεψη που έκανες στο σινεμά, την πρόθεση να μοιραστείς το κορίτσι σου με αγνώστους και για το ανέβασμα των φωτογραφιών, για του λόγου το αληθές. Δυστυχώς ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ THREAD, το λυμαίνονται οι γνωστοί ανέραστοι φιδέμπορες.
Επειδή έχω διαβάσει και άλλα μηνύματα, από ζευγάρια, τα οποία κάνουν παράπονα, για το ότι δεν συμμετέχουν άνδρες, στα σκηνικά που κάνουν, θα ήθελα να πω κάποια πράγματα, καθώς είμαι τακτικός θαμώνας, κάτι που μπορεί να το διαπιστώσει, ο καθένας, από τις κριτικές που έχω ανεβάσει στο παρελθόν.
Οι θαμώνες τέτοιων χώρων, είναι 90% ομοφυλόφιλοι και το υπόλοιπο 10% ηδονοβλεψίες. Οπότε είναι άδικο να κατηγορούμε αυτά τα άτομα, στο ότι αρκούνται μόνο να κοιτάνε. Έτσι είναι η φύση τους και έτσι ηδονίζονται.
Επίσης διαβάζω και έχω δει ζευγάρια να μπαίνουν στο σινεμά και να κλείνονται κατευθείαν μέσα σε καμπίνες, χωρίς να δώσουν την ευκαιρία σε κάποιον να περάσει μαζί τους μέσα.
Επίσης οι περισσότεροι που κοιτάνε, περιμένουν να τους κάνει πρόσκληση ο άνδρας, ώστε να συμμετέχουν, κάτι το οποίο δεν συμβαίνει πάντα. Γνωρίζουν ότι δεν είναι εύκολο να πάρει κανείς θάρρος και να χωθεί ακάλεστος, ως τρίτος, μέσα στο ζευγάρι, με τον φόβο να προκληθεί παρεξήγηση.
Έγραψα όλα τα παραπάνω, ώστε να καταλάβουν τα ζευγάρια, πριν κρίνουν, να συνειδητοποιήσουν πρώτα σε ποιους χώρους εισέρχονται και τι ακριβώς ψάχνουν.
Οταν καποιο ζευγαρι επισκευτη το χωρο αυτων,κατι θελει και ψαχνεις.Δεν ειναι κακο να πλησιασεις εν ζευγαρι με ευγενεια και σεβασμο στην κοπελα,να αρχισει να ξεθαρευει,και αν δεν θελουν πιστευω ευγενικα θα το πουνε,οποτε φευγεις και πλησιαζει ο επομενος.
Τι θα λεγατε να διοργανωθει ενα παρτυ για ζευγαρια,και οσοι θελουν μονοι να πανε.Απο την λιγη πειρα που εχω πιστευω αν υπαχουνε ζευγαρια μεσα,δυο η τρια ποιο ευκολα θα ξεθαρεψουν οι κουκλιτσες.
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.684
Κριτικές
3
Like
4.253
Πόντοι
606
με προφυλακτικο εκανε πιπες η κοπελα η χωρις?
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
με προφυλακτικο εκανε πιπες η κοπελα η χωρις?
αν δεις στην φωτο εχουν ολοι σχεδον προφυλακτικο..τωρα αν εκανε στον δικο της οπου εβγαζε και φωτο ειναι δικο της θεμα!γτ ρωτας?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.374
Κριτικές
165
Like
25.011
Πόντοι
34.168
Το παιδι εγραψε οτι τη γαμησαν στα τεσσερα οι αλλοι..
Αυτο αλλωστε φαινεται στις φωτο..Μονο αυτος τη τσιμπουκωσε...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.374
Κριτικές
165
Like
25.011
Πόντοι
34.168
Α,και αυτο που δεν σχολιαστηκε..

Ο τυπος στη πρωτη φωτο τι πουτσα καλαμακι ειναι αυτη που εχει??

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.684
Κριτικές
3
Like
4.253
Πόντοι
606
αν δεις στην φωτο εχουν ολοι σχεδον προφυλακτικο..τωρα αν εκανε στον δικο της οπου εβγαζε και φωτο ειναι δικο της θεμα!γτ ρωτας?
μονο εναν βλεπω με προφυλακτικο...δεν ξερω τι εγινε αλλα θα ημουν καχυποπτος να γαμησω μεσα στα σκοταδια μια που δεν ξερω ποια ειναι και τι μπορει να κουβαλαει...το ιδιο ισχυει και για τους γκεηδες που πιπωνουν οποιον βρουν εκει μεσα
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
τυπε επιλογη σου ειναι αν μπεις ακαποτος καπου η οχι!ειτε εισαι με τανα η κοπελα!και δεν νομιζω και οι κοπελες να εχουν αντιθετη αποψη με αυτα που λες...αν δεις τι κοσμος παιζει συνηθως στο ανταλτ θα καταλαβεις τι θελω να πω
μονο εναν βλεπω με προφυλακτικο...δεν ξερω τι εγινε αλλα θα ημουν καχυποπτος να γαμησω μεσα στα σκοταδια μια που δεν ξερω ποια ειναι και τι μπορει να κουβαλαει...το ιδιο ισχυει και για τους γκεηδες που πιπωνουν οποιον βρουν εκει μεσα
 

assos5

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
67
Like
22
Πόντοι
0
μονο εναν βλεπω με προφυλακτικο...δεν ξερω τι εγινε αλλα θα ημουν καχυποπτος να γαμησω μεσα στα σκοταδια μια που δεν ξερω ποια ειναι και τι μπορει να κουβαλαει...το ιδιο ισχυει και για τους γκεηδες που πιπωνουν οποιον βρουν εκει μεσα
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑς
Χτες το βραδυ κατα τις 10 βγηκε καλη φασουλα στην αιθουσα επανω.Μιλαω για το ζευγαρι που επαιξε η μουνιτσα με καμια 15αρια ατομα,λεπτομεριες καποιος για αυτο.
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑς
Χτες το βραδυ κατα τις 10 βγηκε καλη φασουλα στην αιθουσα επανω.Μιλαω για το ζευγαρι που επαιξε η μουνιτσα με καμια 15αρια ατομα,λεπτομεριες καποιος για αυτο.

Οοορρρεεε τι χανουμεεε!!!!! :think:
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.567
Πόντοι
17.336
προχθες ζευγαρι με την μουνιτσα λεπτη πολυ καλη για τα γουστα μου εδωσαν θεαμα και λιγο χουφτομα πανω και κατω στις αιθουσες....γυρω στις 11 με 11.30 το βραδυ....ο κοσμος πολυ διακριτηκος εκτος απο εναν που και αυτος μαζευτηκε.....η γκομενα μεσα στην καυλα ξανθια λεπτουλα ο γαμιας μελαχρινος μουσατος νεαροι και οι 2 γυρω στα 25 πανω κατω δεν ειδα και ταυτοτιτες....μπραβο παιδια και ας μην γαμισαμε ηταν πολυ ωραια φαση!!!
 

sotirakis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
23
Like
517
Πόντοι
291
προχθες ζευγαρι με την μουνιτσα λεπτη πολυ καλη για τα γουστα μου εδωσαν θεαμα και λιγο χουφτομα πανω και κατω στις αιθουσες....γυρω στις 11 με 11.30 το βραδυ....ο κοσμος πολυ διακριτηκος εκτος απο εναν που και αυτος μαζευτηκε.....η γκομενα μεσα στην καυλα ξανθια λεπτουλα ο γαμιας μελαχρινος μουσατος νεαροι και οι 2 γυρω στα 25 πανω κατω δεν ειδα και ταυτοτιτες....μπραβο παιδια και ας μην γαμισαμε ηταν πολυ ωραια φαση!!!
δηλαδή πήγαν για χαμούρεμα? γαμήθηκαν?
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Τυποι εχει και νατσος με λιωμενο τυρι στο κυλικειο του σινεμα;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom