Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

arisgreen

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2010
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Αν είναι να πάει σήμερα κανένας παθ ή κανενα κροσακι, ας στείλει pm ;)
 

assos5

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
67
Like
22
Πόντοι
0
Αν είναι να πάει σήμερα κανένας παθ ή κανενα κροσακι, ας στείλει pm ;)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
Χτες βραδακι κατα τις 10 ερχεται ενα ζευγαρι,μια σχεον 2μετρη μιλφαρα με τον δικο της,ανεβαινουν στο εξωστη και καθονατι πρωτη σειρα.η γκομενα πριν καθισει σικωνει το μικροσκοπικο φουστανι της,και βγαζει εξω τον κωλο της.Μετα απο λιγη ωρα αχισαν να παιζουν,ο τυπος την εγδυσε οσο μπορουσε και αυτη του εκανε αασταματιτη πιπα, καλη φαινοταν.Καθησα διπλα τους και την επιασα σχεδον παντου,την εβαλα και μου τον επειξε καμποσση ωρα.καλη μουναρα μαλλον πρωταρα,καπως αμηχανη.Ελπιζω να ξαναερθει,και με τον καιρο να ξεπεταχτει.Απο τα ποιο ωραια της βυζακια 5αρια φυσικα και κωλαρακι τουμπονο και σκισμενο.
 

Milen

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2017
Μηνύματα
21
Like
166
Πόντοι
0
Καλημερα παρακολουθώ το φόρουμ πολυ καιρό κ γίνεται χαμός.
Καμμία σοβαρή πληροφόρηση .
Την προηγούμενη Κυριακή 12 το μεσημέρι πηγα με την γκομενα μου στο adult και εγινε της πουτανας,
Την έγδυσα στην αίθουσα κάτω και έβαλα 4-5 τύπους να την γαμησουν στα τέσσερα ενώ εκείνη μου έπαιρνε πιπα.
Μ έκανε εντύπωση ενώ ειχε αρκετό κοσμο που δεν ήρθανε περισσότεροι κ απλως κοίταζαν.
Καλό θα ήταν να ορίσει το σινεμα κάποιες ωρες μονο για ζευγάρια για να έρχονται οι γκόμενες μας πιο εύκολα και να μη τρομάζουν
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Καλημερα παρακολουθώ το φόρουμ πολυ καιρό κ γίνεται χαμός.
Καμμία σοβαρή πληροφόρηση .
Την προηγούμενη Κυριακή 12 το μεσημέρι πηγα με την γκομενα μου στο adult και εγινε της πουτανας,
Την έγδυσα στην αίθουσα κάτω και έβαλα 4-5 τύπους να την γαμησουν στα τέσσερα ενώ εκείνη μου έπαιρνε πιπα.
Μ έκανε εντύπωση ενώ ειχε αρκετό κοσμο που δεν ήρθανε περισσότεροι κ απλως κοίταζαν.
Καλό θα ήταν να ορίσει το σινεμα κάποιες ωρες μονο για ζευγάρια για να έρχονται οι γκόμενες μας πιο εύκολα και να μη τρομάζουν

Φιλε αναφερθηκε το σκηνικο λιγο πιο πισω. Μπροστα δεξια δεν ησασταν στους καναπεδες;

 
  • Like
Αντιδράσεις: Milen

Milen

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2017
Μηνύματα
21
Like
166
Πόντοι
0
Δεν το ειχα προσέξει...
Η γκομενα μου ήταν όντως κομπλάριςμενη αλλα ήταν η πρώτη της φορά και μ έλεγε συνέχεια θελω να δω κ αλλα ζευγάρια οχι μονο ,πουτσους
Έχουμε όρεξη για συνέχεια...
 

Συνημμένα

  • image.jpeg
    image.jpeg
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 113
  • image.jpeg
    image.jpeg
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 88

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Για να δεις αλλα ζευγαρια, πρεπει να κανονισεις με ατομα τα οποια πηγαινουν και κοπελες. Εδω μεσα ομως οι περισσοτεροι ειναι φιδεμπορες και οι αλλοι μισοι αυτοι που βλεπεις στο σινεμα και αντι να πηδανε, κοιτανε τον κωλο του αντρα που γαμαει.

Σου εχω στειλει προσωπικο μηνυμα εδω. Ριξε μια ματια.
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Καλημερα παρακολουθώ το φόρουμ πολυ καιρό κ γίνεται χαμός.
Καμμία σοβαρή πληροφόρηση .
Την προηγούμενη Κυριακή 12 το μεσημέρι πηγα με την γκομενα μου στο adult και εγινε της πουτανας,
Την έγδυσα στην αίθουσα κάτω και έβαλα 4-5 τύπους να την γαμησουν στα τέσσερα ενώ εκείνη μου έπαιρνε πιπα.
Μ έκανε εντύπωση ενώ ειχε αρκετό κοσμο που δεν ήρθανε περισσότεροι κ απλως κοίταζαν.
Καλό θα ήταν να ορίσει το σινεμα κάποιες ωρες μονο για ζευγάρια για να έρχονται οι γκόμενες μας πιο εύκολα και να μη τρομάζουν
για το σκηνικο εμαθα και εγω!Και οντως ειναι ετσι!Και στο σινεμα εχει να κανει οπως τα λεει ο Γιαννης!Δυστυχως αν θες περισσοτερη εμπειρια απο ζευγαρια θα πρεπει να πας σε αλλο μαγαζι...
 

JohnHelen11

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
20
Κανονικά αν θέλετε να υπαρχουν ζευγάρια σε τέτοιο μαγαζί, πρεπει να πέφτει και πόρτα σε ορισμένους. Δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια..
 

Giannis Agiannis82

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
0
Δεν το ειχα προσέξει...
Η γκομενα μου ήταν όντως κομπλάριςμενη αλλα ήταν η πρώτη της φορά και μ έλεγε συνέχεια θελω να δω κ αλλα ζευγάρια οχι μονο ,πουτσους
Έχουμε όρεξη για συνέχεια...

Αρχικα να πω στον Milen ενα ευχαριστω για τις φωτος της δικιας του για να βλεπουμε τι χασαμε και εμεις εκεινη την Κυριακη...Επισης το να δεις ζευγαρια εκει βλεπεις...σχεδον καθε μερα παντα παει εστω και 1 ζευγαρι αλλα απο εκει κ περα ειναι θεμα ωρας κ τυχης που θα πας για να πετυχεις!...
Για να πας με την δικια σου και να υπαρξει αλλο ζευγαρι παρεακι σας, θα πρεπει να μιλησεις με καποιους συναδελφους-συναγωνιστες που εχουν τις γνωριμιες κ με ζευγαρια αλλα κ με κοριτσια που πανε για να περασουν καλα....Οπως ειπε κ ο giannisg πιο πανω εχει αρκετους φιδεμπορες αλλα απο το φορουμ εδω εαν διαβασεις μπορεις να καταλαβεις ποιοι πανω κατω ειναι οι μυστες που θα σε βοηθησουν να οργανωθεις πιο καλα για την επομενη ελευση σας στον χωρο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Milen

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Μιλεν αμα η γκομενα σου δεν αρκειται στο πουτσο σου αλλα διψαει και γι αλλους, ν αρχισεις ν ανησυχεις...
Εισαι υποψηφιος...ταρανδος!
 

trial

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
852
Like
4
Πόντοι
6
Μιλεν αμα η γκομενα σου δεν αρκειται στο πουτσο σου αλλα διψαει και γι αλλους, ν αρχισεις ν ανησυχεις...
Εισαι υποψηφιος...ταρανδος!
λές για μας τους "Λιλαίους",αλλά είσαι και συ ένα μανουάλι... :happy:
 

assos5

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
67
Like
22
Πόντοι
0
για το σκηνικο εμαθα και εγω!Και οντως ειναι ετσι!Και στο σινεμα εχει να κανει οπως τα λεει ο Γιαννης!Δυστυχως αν θες περισσοτερη εμπειρια απο ζευγαρια θα πρεπει να πας σε αλλο μαγαζι...
Καλησπερα θα συμφωνισω και εγω ,πρεπει οσοι ειναι να πλησιαζουν τα ζευγαρια,για να περνουν οι κουκλιτσες θαρος.Βεβαια θα πρεπει να τις σεβονται να μην τις κανουν να αισθανονται ασχημα.Και εγω πλησιασα ενα ζευγαρι αλλα ολοι οι αλλοι καμια εικοσιαρα εβλεπαν αμηχανα.Αν θελει καποιο ζευγαρι να ερθει μαζι μας  σινεμα,ας στειλη μηνυμα.Και καλο θα ηταν να υπαρχουν ωρες η μερα μονο για ζευγαρια
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Κανονικά αν θέλετε να υπαρχουν ζευγάρια σε τέτοιο μαγαζί, πρεπει να πέφτει και πόρτα σε ορισμένους. Δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια..

Σωστα. Σαν τον μαλακα που πηγε να μπει ακαποτος την Δευτερα το βραδυ στη γυναικα του ζευγαριου. Αφου δεν του εκοψε τα αρχιδια κανεις, τυχερος ηταν.
 

Milen

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2017
Μηνύματα
21
Like
166
Πόντοι
0
Ο λόγος που ανέβασα φωτο ειναι ένας και μοναδικός,
Για να πειστούν κ άλλοι οτι τελικα υπάρχουν ζευγάρια που τους αρέσει η φάση.
Και να έρθουν με την δικιά τους.
Κ επιμένω πως το σινεμα πρέπει να εχει κάποιες ωρες ή μερες μονο για ζευγάρια.
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Καλησπερα θα συμφωνισω και εγω ,πρεπει οσοι ειναι να πλησιαζουν τα ζευγαρια,για να περνουν οι κουκλιτσες θαρος.Βεβαια θα πρεπει να τις σεβονται να μην τις κανουν να αισθανονται ασχημα.Και εγω πλησιασα ενα ζευγαρι αλλα ολοι οι αλλοι καμια εικοσιαρα εβλεπαν αμηχανα.Αν θελει καποιο ζευγαρι να ερθει μαζι μας  σινεμα,ας στειλη μηνυμα.Και καλο θα ηταν να υπαρχουν ωρες η μερα μονο για ζευγαρια
το 80% που πανε συνεχεια στο σινεμα ειναι gay χωρις να εχω κατι μαζι τους...απλα μερικες φορες το παραγαμανε...πχ μου ειχε τυχη σκηνικο στο ανταλτ κ την ωρα που επαιζα με γκομενα ενος ζευγαριου ενιωσα χερια να προσπαθουν με χαιδεψουν πραγμα που με ξενερωσε!Το ιδιο και το ζευγαρι...
Τωρα γιαυτο που λες οτι να υπαρχει μερα κ ωρα για ζευγαρια νομιζω καλυτερα να μην γινει...θα ερθει η σαρα και η μαρα απο πλευρας οτι θα θελουν να γαμησουν ολοι..Μπορουν να ερθουν οποτε θελουν οποια ωρα θελουν και να παιξουν με οποιον θελουν οπως θελουν...
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
309
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
21
τυχαία πήρα πρέφα το εν λόγω θέμα!θα με ενδιέφερε άμα παίζει καμιά γκομενίτσα,κανα ζευγάρι..
 

dimitriscock

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
201
Like
4
Πόντοι
1
καλο θα ειναι τα ζευγαρια και οι κοπελες να δινουν το πρασσινο φως για το ποιοι θα πλησιασουν
πεφτουν ολοι αμεσως λες και ειδαν εξωγηινο
εχει τυχει να γαμαω στο ανταλτ γκομενα και ο αλλος να την βγαζει και να την παιζει και να προσπαθει να τραβηξει το χερι μου να του πιασω την πουτσα την ωρα που ηταν η αλλη στα 4 :idiot:
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
309
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
21
άρα να μην περάσουμε καν όσοι δεν έχουμε περάσει ποτέ?... :thubsdown:?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 19259

Επισκέπτης
Δεν το ειχα προσέξει...
Η γκομενα μου ήταν όντως κομπλάριςμενη αλλα ήταν η πρώτη της φορά και μ έλεγε συνέχεια θελω να δω κ αλλα ζευγάρια οχι μονο ,πουτσους
Έχουμε όρεξη για συνέχεια...

εύγε, φίλε! εξαιρετικοί είστε!
ευελπιστώ την επόμενη φορά που θα πάτε να μας αφήσεις κάποια ειδοποίηση!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom