Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Toυ μαγαζιου εισαι εσυ  :huh:  και θίχτηκες ??  :birdman: :birdman: :birdman:


όχι δεν είμαι του μαγαζιού και δε θίχτηκα απλά με το να υπάρχει καχυποψία και να βλέπουμε παντού στημένα σκηνικά δεν είναι οκ και χάνουμε την ουσία που είναι να περνάμε καλά!!όταν πάνε γυναίκες εκεί γουστάρουμε γτ γίνετε τζέρτζελο και γαμάμε οι δροσεροί είναι ένα πρόβλημα αλλα οκ
 

prionis13

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Αντε να γαμήσεις καμια κωλοτρυπίδα παλιοσίχαμα και άσε εγω τι είμαι!!εγώ τα τιμάω τα σώβρακα μου όχι σα και σένα πισογλετζέ χαιδοκώλη
Μαυτα που γραφεις προσβαλεις πολυ κοσμο εδω μεσα
Αλλα τοσο μαλακας εισαι κ "ξυπνιος" που νομιζεις οτι εισαι κ αντρακλας
Μπινε
 

prionis13

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
όχι δεν είμαι του μαγαζιού και δε θίχτηκα απλά με το να υπάρχει καχυποψία και να βλέπουμε παντού στημένα σκηνικά δεν είναι οκ και χάνουμε την ουσία που είναι να περνάμε καλά!!όταν πάνε γυναίκες εκεί γουστάρουμε γτ γίνετε τζέρτζελο και γαμάμε οι δροσεροί είναι ένα πρόβλημα αλλα οκ
Φιλαρακο προβλημα ειναι κατι τυποι σαν κ εσενα!!!!
Κ μαλιστα πολυ μεγαλο
Σαν ιος/μικροβιο ας πουμε
Αλλα διορθωνεται
 

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
ΚΛησπερα,νεος εδω,οχι ομως νεος σε παρτουζωματα γυναικων κ μονο!θαθελα να ρωτησω στο συγκεκριμενο σινεμα αν ισχυουν αυτα που διαβαζω,αν φερω τη "γκομενα μου" μια γκομενα που απλα γαμιομαστε, αν τη φερω πιωμενη απο ποτο κ ζαλισμενη επειδη ψηνεται σαν φαντασιωση να της κλεισω ματια κ να τη σκιζουν αβερτα αφου την ξεκινηςω εγω πρωτα! Δε γνωριζει το μερος
Σκεφτομαι να τη φερω χωρις να ενημερωσω τι παιζει κ να τη βαλω ισως με λιγο ζορι στο παιχνιδι! Θελω τη γνωμη σας! Οχι τρολλαρισμα παιδια γιατι την εκανα αλλιως! Εχω φιλους να το οργανωσω απλα γουσταρω τη φαση να τη σκισουν αγνωστοι γιατι ως γνωστον οι γκομενες μονο πουτσα θελουν! Περιμενω
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
δεν μπορω να καταλαβω τι γινετε οταν γραφω μια κριτικη και ξεφευγει το θεμα μας.
μηπως δεν κανω κατι καλα?
μηπως να σταματησω να γραφω ?

σας ακουω !!

 

nick26

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
δεν μπορω να καταλαβω τι γινετε οταν γραφω μια κριτικη και ξεφευγει το θεμα μας.
μηπως δεν κανω κατι καλα?
μηπως να σταματησω να γραφω ?

σας ακουω !!

Γράφτους στα παπάρια σου ρε τόμας
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Μαυτα που γραφεις προσβαλεις πολυ κοσμο εδω μεσα
Αλλα τοσο μαλακας εισαι κ "ξυπνιος" που νομιζεις οτι εισαι κ αντρακλας
Μπινε


Εσ΄κάνεις επίθεση αν το χεις πάρει χαμπάρι και πίστεψε με εγω είμαι άντρας,κρίση φύλου άλλοι πάθανε και δε ξέρουν τι είναι και φοράνε περούκες και φουστανάκια .. βούλωσε το λοιπόν και μη λές πολλα λουλού
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
ΚΛησπερα,νεος εδω,οχι ομως νεος σε παρτουζωματα γυναικων κ μονο!θαθελα να ρωτησω στο συγκεκριμενο σινεμα αν ισχυουν αυτα που διαβαζω,αν φερω τη "γκομενα μου" μια γκομενα που απλα γαμιομαστε, αν τη φερω πιωμενη απο ποτο κ ζαλισμενη επειδη ψηνεται σαν φαντασιωση να της κλεισω ματια κ να τη σκιζουν αβερτα αφου την ξεκινηςω εγω πρωτα! Δε γνωριζει το μερος
Σκεφτομαι να τη φερω χωρις να ενημερωσω τι παιζει κ να τη βαλω ισως με λιγο ζορι στο παιχνιδι! Θελω τη γνωμη σας! Οχι τρολλαρισμα παιδια γιατι την εκανα αλλιως! Εχω φιλους να το οργανωσω απλα γουσταρω τη φαση να τη σκισουν αγνωστοι γιατι ως γνωστον οι γκομενες μονο πουτσα θελουν! Περιμενω

αα
ΑΝ πας το μόνο σίγουρο είναι πως θα περάσεις καλά αρκει την ώρα που θα πας να έχει κοσμο και όχι 2-3 άτομα!! θα παιχτεί παρτουζίτσα  :2on1: :2on1:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Φιλαρακο προβλημα ειναι κατι τυποι σαν κ εσενα!!!!
Κ μαλιστα πολυ μεγαλο
Σαν ιος/μικροβιο ας πουμε
Αλλα διορθωνεται



ΕΣΥ ΣΑΛΜΟΝΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΥΥΥΥΥ ΡΕΕ <σορρυ για τα κεφαλαία>
 

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
αα
ΑΝ πας το μόνο σίγουρο είναι πως θα περάσεις καλά αρκει την ώρα που θα πας να έχει κοσμο και όχι 2-3 άτομα!! θα παιχτεί παρτουζίτσα  :2on1: :2on1:
Φιλαρακο εγω θελω να παω να την εχω ποτισει να μη μπορει να αντιδρασει κ εκει που σκιζω να αρχιζω να βαζω μεσα κοσμο κ να την ξεκινανε θελει δε θελει
Αυτο παιζει; Η θα χασω το χρονο μου;
Θελω να τονισω πως μιλαω για μουνα κ οχι μπαζολες
Μπορω κ φωτο να βαλω αλλα δε θα το κανω!!!!
Πειτε μου αν οντως γινεται αυτο
 

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Μου γραφετε μνμ αλλα δε μπορω να απαντησω δε ξερω γιατι
Μου γραψατε κ για γκει ατομα εκει
Δε με νοιαζει ρε αλανια!! Ας κοιτανε! Ολοι εχουν δικαιωμα στην καυλα μη βριζετε
Εμενα με νοιαζει ναρθουν γαμιαδες οπως θα σκιζω τη μικρη να συνεχισουν το εργο
Ας βοηθησετε λιγο να γινει αμεσα!!! Λ
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Φιλαρακο εγω θελω να παω να την εχω ποτισει να μη μπορει να αντιδρασει κ εκει που σκιζω να αρχιζω να βαζω μεσα κοσμο κ να την ξεκινανε θελει δε θελει
Αυτο παιζει; Η θα χασω το χρονο μου;
Θελω να τονισω πως μιλαω για μουνα κ οχι μπαζολες
Μπορω κ φωτο να βαλω αλλα δε θα το κανω!!!!
Πειτε μου αν οντως γινεται αυτο


εκει ο καλός μύλος όλα τα αλέθει μη σκανιάρεις τύπε!!αμα είναι και τουμπανάτο μουνι θα φάει καλά έχει πολλά αλάνια να το ξεσκίσουνε αρκεί έχει κόσμο να γινει τζέρτζελο!! το θέμα είναι να νιώθει και αυτή να γουστάρει πιωμένη θα ξενερώσετε ρε θα ξερνάει παντού  :vomit:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Μου γραφετε μνμ αλλα δε μπορω να απαντησω δε ξερω γιατι
Μου γραψατε κ για γκει ατομα εκει
Δε με νοιαζει ρε αλανια!! Ας κοιτανε! Ολοι εχουν δικαιωμα στην καυλα μη βριζετε
Εμενα με νοιαζει ναρθουν γαμιαδες οπως θα σκιζω τη μικρη να συνεχισουν το εργο
Ας βοηθησετε λιγο να γινει αμεσα!!! Λ


πρέπει να συμπληρώσεις 5 ποστ να εγκριθουν για να μπορεις να απαντήσεις σε πμ
 

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
εκει ο καλός μύλος όλα τα αλέθει μη σκανιάρεις τύπε!!αμα είναι και τουμπανάτο μουνι θα φάει καλά έχει πολλά αλάνια να το ξεσκίσουνε αρκεί έχει κόσμο να γινει τζέρτζελο!! το θέμα είναι να νιώθει και αυτή να γουστάρει πιωμένη θα ξενερώσετε ρε θα ξερνάει παντού  :vomit:
Ρε φιλε απλα ζαλουρα για να κανει κεφαλι
Ειπαμε ρε ξερω,ειναι τουμπανατο γιαυτο γουσταρω να τη σκισω εκει!
Δινει κ κωλο,θα την εχω προετοιμασει του στυλ οτι θα την γαμευσω απο πισω γιαναναι οκ!
24ετων!
Ποια μερα να το κανω κ να το αναρτησω εδω δηλαδη;
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Ρε φιλε απλα ζαλουρα για να κανει κεφαλι
Ειπαμε ρε ξερω,ειναι τουμπανατο γιαυτο γουσταρω να τη σκισω εκει!
Δινει κ κωλο,θα την εχω προετοιμασει του στυλ οτι θα την γαμευσω απο πισω γιαναναι οκ!
24ετων!
Ποια μερα να το κανω κ να το αναρτησω εδω δηλαδη;


δε ξέρω ΄τύπε είναι λίγο τύχη να πας εκει και να βρείς γαμιάδες πολλούς!! συνήθως έχει παρασκευοσαββατα βραδακι
 

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
δε ξέρω ΄τύπε είναι λίγο τύχη να πας εκει και να βρείς γαμιάδες πολλούς!! συνήθως έχει παρασκευοσαββατα βραδακι
Αυριο η μεθαυριο θα παω μα δω το χωρο
Και θα το γραψω εδω οταν ειναι
Σκεφτομαι αν εξναι ολα οκ να γινει παρασκ η σαββατο επομενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom