Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

hamster1871

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2011
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
28
Πόντοι
0
Δεν  το εχα διαβασει.Εγω ειμαι ο τυπος με τη πρτοκαλι μπλουζα.
 

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Καλα θα με καψετε εσεις στον εγκεφαλο
Ποια μηνυση ρε φιλε;;
Μολις γυρισα απο το μερος,πολυ καλτ φαση! Εγω την επομενη παρασκευη η σαββατο ενημερωνω για ωρα κλπ κ οποιος γουσταρει ερχεται! Οταν τη σκιζω κ τη σφαλιαριζω ουρλιαζει πως θελει βιασμο απο πολλους μαζι μεμενα
Τωρα θα γινει πραξη η φαντασιωση της θελει δε θελει, πουτανες γυναικες που γουσταρουν μονο πουτσο! Οποιος γουσταρει ερχεται κ σταρχιδια μου φιλαρακι
 

Giannis Agiannis82

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
0
Καλα θα με καψετε εσεις στον εγκεφαλο
Ποια μηνυση ρε φιλε;;
Μολις γυρισα απο το μερος,πολυ καλτ φαση! Εγω την επομενη παρασκευη η σαββατο ενημερωνω για ωρα κλπ κ οποιος γουσταρει ερχεται! Οταν τη σκιζω κ τη σφαλιαριζω ουρλιαζει πως θελει βιασμο απο πολλους μαζι μεμενα
Τωρα θα γινει πραξη η φαντασιωση της θελει δε θελει, πουτανες γυναικες που γουσταρουν μονο πουτσο! Οποιος γουσταρει ερχεται κ σταρχιδια μου φιλαρακι

Συναγωνιστη πρεπει να ειδωθηκαμε και εγω εκει ημουν μεσημερακι!!....Κανε τα κουμαντα σου...ενημερωσε και φερε την κοπελα και ασε να φλυαρουν και να λενε διαφορα!!
Οποιος δεν θελει μπορει να κατσει σπιτι του η απο αποσταση στο χωρο κ να παιρνει ματι!!.... :wanker: :wanker: :wanker:
 

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστη πρεπει να ειδωθηκαμε και εγω εκει ημουν μεσημερακι!!....Κανε τα κουμαντα σου...ενημερωσε και φερε την κοπελα και ασε να φλυαρουν και να λενε διαφορα!!
Οποιος δεν θελει μπορει να κατσει σπιτι του η απο αποσταση στο χωρο κ να παιρνει ματι!!.... :wanker: :wanker: :wanker:
Ακριβως φιλος
Δε ξερω αν σε ειδα γιατι ηρθα για ενα τεταρτο απλα να δω το χωρο κ γουσταρα πολυ
Ειδικα στην κεντρικη αιθουσα
Πισω στο δωματιο θα την παω με τη τζαμαρια
Αυτα απο μενα
Μεσα στη βδομαδα θα κανονιστει η ωρα
Της το προτεινα σημερα οτι θα τη σκισω εκει χωρις να πω τπτ αλλπ καο δεχτηκε
 

Giannis Agiannis82

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
0
Σημερα παντως κατα τη 1μιση με 5 το μεσημερι στο εν λογω ιδρυμα ειχε αρκετους δροσερους κ μη αλλα ησυχια ως προς ζευγαρακια η κοπελουδια!!
 

Giannis Agiannis82

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
0
Ακριβως φιλος
Δε ξερω αν σε ειδα γιατι ηρθα για ενα τεταρτο απλα να δω το χωρο κ γουσταρα πολυ
Ειδικα στην κεντρικη αιθουσα
Πισω στο δωματιο θα την παω με τη τζαμαρια
Αυτα απο μενα
Μεσα στη βδομαδα θα κανονιστει η ωρα
Της το προτεινα σημερα οτι θα τη σκισω εκει χωρις να πω τπτ αλλπ καο δεχτηκε

Και καλα θα κανεις...θα περιμενουμε!... :erection: :erection: :erection: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
ενημερωτικα μονο εγω ο τομας και ο αγιαννης παιζει να πηγαινουμε συνεχεια...Αν και εχω αρκετο λογο οτι ειμαι εκτος!Το ξανα λεω για ακομα μια φορα..στο ανταλτ παμε για την φαση που την γουσταρουμε τρελα!Δεν παμε για να γαμησουμε τσαμπα...Κωστα φερε την γκομενα οποτε θες μην ακους τους μαλακες που απλα θελουν γαμησουν...
υ.γ Τομας ο γνωστος μαλλιας ηταν?ακομα ερχεται αυτος ο μαλακας? :2funny:
 

zorz21

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια και εγω Κυριακή μεσημερι εκει ήμουν αλλα τιποτα...
Κώστα περιμένουμε ενημέρωση...
 

loukia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
209
Like
1.286
Πόντοι
201
Μωρή καργιόλα ξεκωλιάρα παρτόλα δε μου είπες να σε πάω; τι ψάχνεις άλλον; δε σου φτάνει η πούτσα μου;


Εισαι γρηγορογαμουλης,τι να σε κάνω εσενα  :'( :'(
Ουτε να χύσω προλαβαίνω  :-
 

nikolakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
229
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
1
τα σαλια εννοωντας ψεματα εδω μεσα ειναι αρκετα..ο καθενας παιρνει αυτα που γραφονται εδω οπως θελει..δηλ τι?θα πεις στον αλλον να μην παει εκει μεσα να γαμησει ζευγαρια ενω δν μπορει αλλου?η ειναι για λιγους το μαγαζι και δεν το ξερουμε?καθοντουσαν λεει και μιλαγανε 30 λεπτα για θεματα και γιατι δεν γραφονται τα σκηνικα....και απο αυτα που γραφονται οχι δν μπορεις να καταλαβεις ποτε παει ενα ζευγαρι..και ουτε θες να μπλεξεις με τους δροσερους οπως περιεγραφε ενας συναγωνιστης
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
ενημερωτικα μονο εγω ο τομας και ο αγιαννης παιζει να πηγαινουμε συνεχεια...Αν και εχω αρκετο λογο οτι ειμαι εκτος!Το ξανα λεω για ακομα μια φορα..στο ανταλτ παμε για την φαση που την γουσταρουμε τρελα!Δεν παμε για να γαμησουμε τσαμπα...Κωστα φερε την γκομενα οποτε θες μην ακους τους μαλακες που απλα θελουν γαμησουν...
υ.γ Τομας ο γνωστος μαλλιας ηταν?ακομα ερχεται αυτος ο μαλακας? :2funny:
οχι δεν ηταν ο μαλλιας .αλλος ηταν αυτος καμια σχεση σε εμφανιση.
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Ακριβως φιλος
Δε ξερω αν σε ειδα γιατι ηρθα για ενα τεταρτο απλα να δω το χωρο κ γουσταρα πολυ
Ειδικα στην κεντρικη αιθουσα
Πισω στο δωματιο θα την παω με τη τζαμαρια
Αυτα απο μενα
Μεσα στη βδομαδα θα κανονιστει η ωρα
Της το προτεινα σημερα οτι θα τη σκισω εκει χωρις να πω τπτ αλλπ καο δεχτηκε
οταν χυσω αν βαλεις και αλλους στο παιχνιδι μην ξεχασω να σου συστηθω. :hi:
 

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
οταν χυσω αν βαλεις και αλλους στο παιχνιδι μην ξεχασω να σου συστηθω. :hi:
Φιλαρακο το θεμα ειναι να συστηθεις πριν για να μη σε βαλω
Και αν εισαι κ κανενας σαβουρας δε θα σκισεις...


Παρασκευη θα γινει το παιχνιδι, 10:30 περιπου το βραδυ!! Οσοι στειλατε μηνυμα προσωπικο ελπιζω να ερθετε, θα παθετε πλακα με τη μουνα κ αυτοι που θα μεινουν απεξω για ματι,τετοιο μουνι δε θαχουν ξαναδει να γαμιεται ετσι! Καυλωμενος απο τωρα ! Την ενημερωσα τη γαμιολιτσα μου οτι θα τ σκισω μπροστα σε αλλους
Δεν της εχω πει οτι θα τη σκισουν κ αλλοι!!! Εχει να γινει πανικος μαγκες
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.467
Κριτικές
165
Like
25.264
Πόντοι
34.168
SOLD OUT  Παρασκευη βραδυ...

Μην αργησετε και μεινετε απο εξω...

:kneel:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Φιλαρακο το θεμα ειναι να συστηθεις πριν για να μη σε βαλω
Και αν εισαι κ κανενας σαβουρας δε θα σκισεις...


Παρασκευη θα γινει το παιχνιδι, 10:30 περιπου το βραδυ!! Οσοι στειλατε μηνυμα προσωπικο ελπιζω να ερθετε, θα παθετε πλακα με τη μουνα κ αυτοι που θα μεινουν απεξω για ματι,τετοιο μουνι δε θαχουν ξαναδει να γαμιεται ετσι! Καυλωμενος απο τωρα ! Την ενημερωσα τη γαμιολιτσα μου οτι θα τ σκισω μπροστα σε αλλους
Δεν της εχω πει οτι θα τη σκισουν κ αλλοι!!! Εχει να γινει πανικος μαγκες
για το πως ειμαι ρωτα εδω μεσα καποιους που με ξερουν για να μαθεις.
αν ημουν σαβουρης δεν θα εκανα τετοια παιχνιδια να εισαι σιγουρος.
:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom