Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

MarkMazz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
208
Κριτικές
6
Like
365
Πόντοι
281
μπορείτε να μου πει κάποιος ποιες είναι οι καλύτερες ώρες/μέρες για μεγαλύτερες πιθανότητες για παιχνίδι?

θα επισκεφθεί το κατάστημα κάποια απόψε...?
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
233
Πόντοι
21
Άσε τα ψέματα αγάπη μου γιατί έχεις ίδια φωτό Κ στο κινητό σου που μου στέλνεις Κ τρως άκυρα !!!! Δε χρειάζεται να λες ψέματα επειδή δε σου κάθομαι , ας ήσουν καθαρός για να σου καθόμουν ! Κ πιο νέος ! Γούστα είναι αυτά με τις ηλικίες (δεν πάω με αρκετά μεγαλύτερους) αλλά με βρώμικους δεν πάω σε καμμία περίπτωση!!!
Ότι κακυευτρο υπάρχει εκεί έξω, πεντακάθαρη , ακούραστη τον πέρνει χωρίς ν διαμαρτύρεται , μια φορά την είχαμε πάρει και της είχαμε βάλει κλουβί πέους κ αυτή έχυσε .τρομερή
 
  • Like
Αντιδράσεις: teo78

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
1
Νομίζω η φάση με την πανδημία έδωσε ένα άλλοθι σε πολλούς να κυκλοφορούν ψιλό-ινκόγνιτο με τη μάσκα στο ημίφως, κάτι σαν έξτρα δικλείδα ασφαλείας μην τυχόν σπάσει ο διάολος το ποδάρι του και πέσουν πάνω σε καναν φούρναρη, ψιλικατζή, τριτοξάδερφο κ.ο.κ. και μετα βγει ραπόρτο σε όλη τη γειτονιά ότι ο Γιώργος της κυρά-Πολυξένης τσιμπουκοπνίγεται στα τσοντάδικα.

Όχι;
Μια χαρα βγαζουν τη μασκα οταν πρεπει. Αν φοβασαι δεν πας καν. Αλλοι ερχονται με κουκουλες μπαντανες και τετοια αλλα αμα σκασει καμμια πουτσα τα ξεχνανε ολα. Ο γνωστος με κολαν μαντηλια και αλλα τετοια μια χαρά πηδιεται στις καμπινες και τους καναπεδες και διπλα οι μασκοφοροι να πετανε τσακ μπαμ τις μασκες μπας και μπουκωσουν οπως και γινεται
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.413
Πόντοι
3.506
μπορείτε να μου πει κάποιος ποιες είναι οι καλύτερες ώρες/μέρες για μεγαλύτερες πιθανότητες για παιχνίδι?

θα επισκεφθεί το κατάστημα κάποια απόψε...?
Τα έχουμε γράψει εκατοντάδες φορές, το γράφω ξανά: Δεν υπάρχει συγκεκριμένη ώρα και ημέρα. Η κάθε επίσκεψη είναι "τυχερή σακούλα", καθώς δεν ξέρεις τι θα γίνει. Αυτή είναι η μαγεία, του τσοντοσινεμά. Οι περισσότεροι straight πάμε για την καλτίλα. Όποιος πάει, με αποκλειστικό σκοπό να γαμήσει, μένει με την πούτσα στο χέρι. Είναι ακριβώς, σαν τα νυχτερινά μαγαζιά. Όσοι βγαίνουν, με γνώμονα να πηδήξουν ή να ρίξουν γκόμενα, μένουν μπουκάλες και δεν απολαμβάνουν ούτε την διασκέδαση. Επίσης, ρωτάς εάν είναι κάποια γυναίκα, μέσα. Υπήρχε περίπτωση, να ήταν μέσα κάποια κοπέλα και να σου απαντούσε, στο forum: "Ναι, είμαι η τάδε και σε περιμένω, στους καναπέδες, για να με γαμήσεις"!
 

slaveboyATH

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
94
Like
206
Πόντοι
20
Καλο μήνα! Σήμερα σκοπεύω να περάσω. Γενικά θα μου άρεσε φάση bdsm με πολλούς. Ξύλο, κατούρημα, δέσιμο, ξεφτίλισμα χοντρό. Eίμαι υποτακτικό και μ αρέσει να ικανοποιώ αρσενικά! Όποιοι θέλουν να δουν fotos μου, μπορούν να μου στείλουν μήνυμα. :)
 

Giwrgoss1

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
102
Like
166
Πόντοι
1
Να βάλουμε στριγκάρες και να πάμε πάρεα να τους αδειάσουμε σήμερα θέλει κάποιος ;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.362
Κριτικές
124
Like
6.495
Πόντοι
5.097
Λίγα πράγματα χθες βράδι, αν και ρομαντική η βραδιά μετα την βροχή :rockon::rockon:. Ο βρωμερός γεροκρος έσκασε μύτη και άπλωσε την μποχα του σε όλον τον όροφο, ένας πιτσιρικάς παρτουζωθηκε ακα στον τελευταίο καναπέ δεξιά, τα ζόμπι μαζεμένα στην ώρα τους και κάποιο πρόβλημα στην προβολή των ταινιών :confused::confused:. Κάνοντας το στριφτό μου έξω στην είσοδο, διάφοροι μίζεροι και αποτυχημένοι με κοιτούσαν περίεργα φεύγοντας από το διπλανό θέατρο :jerking::jerking:, η κατάντια του σύγχρονου Έλληνα ή αλλιώς οι ψηφοφόροι ΝΔ,ΠΑΣΟΚ κλπ.
 

Katerinathedog

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
19
Like
590
Πόντοι
80
IMG_2395.jpeg
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
228
Κριτικές
1
Like
195
Πόντοι
1
Θα βρειτε τον ginger hair με μουστάκι , καπέλο και γυαλιά που εχει ωραία πουτσα και γκαστρωνει τρεις φορές απανωτά χωρίς να βγει και χωρίς να του πέσει. Εγγύηση. Επισης στο υπόγειο αράζει στα gloryholes 35αρης ψωλαρας που γαμαει ακούραστα χωρίς να χυνει.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.392
Κριτικές
165
Like
25.051
Πόντοι
34.168

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
129
Like
194
Πόντοι
1
Τα έχουμε γράψει εκατοντάδες φορές, το γράφω ξανά: Δεν υπάρχει συγκεκριμένη ώρα και ημέρα. Η κάθε επίσκεψη είναι "τυχερή σακούλα", καθώς δεν ξέρεις τι θα γίνει. Αυτή είναι η μαγεία, του τσοντοσινεμά. Οι περισσότεροι straight πάμε για την καλτίλα. Όποιος πάει, με αποκλειστικό σκοπό να γαμήσει, μένει με την πούτσα στο χέρι. Είναι ακριβώς, σαν τα νυχτερινά μαγαζιά. Όσοι βγαίνουν, με γνώμονα να πηδήξουν ή να ρίξουν γκόμενα, μένουν μπουκάλες και δεν απολαμβάνουν ούτε την διασκέδαση. Επίσης, ρωτάς εάν είναι κάποια γυναίκα, μέσα. Υπήρχε περίπτωση, να ήταν μέσα κάποια κοπέλα και να σου απαντούσε, στο forum: "Ναι, είμαι η τάδε και σε περιμένω, στους καναπέδες, για να με γαμήσεις"!
Αυτό θα ήταν το καλύτερο
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
165
Like
211
Πόντοι
21
Θα βρειτε τον ginger hair με μουστάκι , καπέλο και γυαλιά που εχει ωραία πουτσα και γκαστρωνει τρεις φορές απανωτά χωρίς να βγει και χωρίς να του πέσει. Εγγύηση. Επισης στο υπόγειο αράζει στα gloryholes 35αρης ψωλαρας που γαμαει ακούραστα χωρίς να χυνει.
ο ginger δεν ηταν χθες. ο αλλος στο υπογειο κλασικα οπως παντα στο ποστο του. Αλλα εσκασε ζευγαρι ξενο που γαμηθηκε στο δωματιακι πισω απο τα glory στο υπογειο και ειχαν παει ολοι εκει και για λιγο εμεινε απραγος :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom