Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.370
Κριτικές
124
Like
6.507
Πόντοι
5.097
80E8D1B7-5144-46D7-8A22-8D58FED22039.jpeg
Τύπισσα θα σε περιμένουμε μετά τις 24:00 :erection::erection::rockon::rockon:
 

poutsarass

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2018
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
1
Εχουμε ενημερωση ποτε θα ξανακατεβει η νικολ? Νικολ ελα αποψε στο σινεμα ή εστω τηλεφώνα :P
 
  • Like
Αντιδράσεις: teo78

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
123
Like
274
Πόντοι
21
σιγά την τύπισσα, ρε παιδιά! όποιον γέρο βρει την πηδάει! ήμαρτον!
Άσε τα ψέματα αγάπη μου γιατί έχεις ίδια φωτό Κ στο κινητό σου που μου στέλνεις Κ τρως άκυρα !!!! Δε χρειάζεται να λες ψέματα επειδή δε σου κάθομαι , ας ήσουν καθαρός για να σου καθόμουν ! Κ πιο νέος ! Γούστα είναι αυτά με τις ηλικίες (δεν πάω με αρκετά μεγαλύτερους) αλλά με βρώμικους δεν πάω σε καμμία περίπτωση!!!
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.405
Κριτικές
2
Like
2.562
Πόντοι
456
Άσε τα ψέματα αγάπη μου γιατί έχεις ίδια φωτό Κ στο κινητό σου που μου στέλνεις Κ τρως άκυρα !!!! Δε χρειάζεται να λες ψέματα επειδή δε σου κάθομαι , ας ήσουν καθαρός για να σου καθόμουν ! Κ πιο νέος ! Γούστα είναι αυτά με τις ηλικίες (δεν πάω με αρκετά μεγαλύτερους) αλλά με βρώμικους δεν πάω σε καμμία περίπτωση!!!
Ρόμπα τον έκανες!!!:2funny:
 

dimit_

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
23
Like
57
Πόντοι
0
Ρόμπα τον έκανες!!!:2funny:
ΝΑΙ ΝΑΙ. Ακριβώς έτσι. Να εκθέτω φίλους και ζευγάρια για αυτήν... α καλά.... αλλά και εσύ όμοιος θα είσαι. οκ. Σε σινεμά σπανίως πάω. Όποιοι πάνε ας μιλήσουν. Εγώ μπορεί να σφάλλω.
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.405
Κριτικές
2
Like
2.562
Πόντοι
456
ΝΑΙ ΝΑΙ. Ακριβώς έτσι. Να εκθέτω φίλους και ζευγάρια για αυτήν... α καλά.... αλλά και εσύ όμοιος θα είσαι. οκ. Σε σινεμά σπανίως πάω. Όποιοι πάνε ας μιλήσουν. Εγώ μπορεί να σφάλλω.
Άμα πας σπάνια τότε πως έχεις άποψη? Μας δουλεύεις ρε φίλε?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nikol

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
230
Κριτικές
1
Like
199
Πόντοι
1
Αρκετός κόσμος χτες. Κάμποσοι με φάτσα μυρμηγκοφάγου αλλά κι ένας ωραίος ψηλος με τζιν και πουκάμισο εξω απ το παντελόνι που ομως ηταν ντιβα. Επισης αυτοί που κυκλοφορούν με μάσκα αλλα βάζουν στο στόμα τους κάθε πουτσα τι φαση;;;
 

Miltop

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πήγε κάνεις αυτό το σκ; Είχε τίποτα;
 

gambros

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
246
Πόντοι
0
Αρκετός κόσμος χτες. Κάμποσοι με φάτσα μυρμηγκοφάγου αλλά κι ένας ωραίος ψηλος με τζιν και πουκάμισο εξω απ το παντελόνι που ομως ηταν ντιβα. Επισης αυτοί που κυκλοφορούν με μάσκα αλλα βάζουν στο στόμα τους κάθε πουτσα τι φαση;;;
Νομίζω η φάση με την πανδημία έδωσε ένα άλλοθι σε πολλούς να κυκλοφορούν ψιλό-ινκόγνιτο με τη μάσκα στο ημίφως, κάτι σαν έξτρα δικλείδα ασφαλείας μην τυχόν σπάσει ο διάολος το ποδάρι του και πέσουν πάνω σε καναν φούρναρη, ψιλικατζή, τριτοξάδερφο κ.ο.κ. και μετα βγει ραπόρτο σε όλη τη γειτονιά ότι ο Γιώργος της κυρά-Πολυξένης τσιμπουκοπνίγεται στα τσοντάδικα.

Όχι;
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
78
Like
153
Πόντοι
0
Νομίζω η φάση με την πανδημία έδωσε ένα άλλοθι σε πολλούς να κυκλοφορούν ψιλό-ινκόγνιτο με τη μάσκα στο ημίφως, κάτι σαν έξτρα δικλείδα ασφαλείας μην τυχόν σπάσει ο διάολος το ποδάρι του και πέσουν πάνω σε καναν φούρναρη, ψιλικατζή, τριτοξάδερφο κ.ο.κ. και μετα βγει ραπόρτο σε όλη τη γειτονιά ότι ο Γιώργος της κυρά-Πολυξένης τσιμπουκοπνίγεται στα τσοντάδικα.

Όχι;
Και τι θα κάνουν αν την ώρα που τσιμπουκοπνιγονται μπει από πίσω ο φούρναρης.ψιλικατζης η ο τριτοξαδερφος?????πως θα το σώσουν????η δεν σηκώνουν κεφάλι από το άθλημα??????????
 

gambros

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
246
Πόντοι
0
Και τι θα κάνουν αν την ώρα που τσιμπουκοπνιγονται μπει από πίσω ο φούρναρης.ψιλικατζης η ο τριτοξαδερφος?????πως θα το σώσουν????η δεν σηκώνουν κεφάλι από το άθλημα??????????
Εντάξει, ρίσκο πάντα θα υπάρχει. Παίζουν με τις πιθανότητες και επιλέγουν το βέλτιστο σύστημα με τις καλύτερες αποδόσεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

kwstasbi84

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Κάποιος για αύριο????
 

Συνημμένα

  • processed-9.jpeg
    processed-9.jpeg
    11 KB · Εμφανίσεις: 34
  • processed-2.jpeg
    processed-2.jpeg
    2,6 MB · Εμφανίσεις: 23
  • processed-1.jpeg
    processed-1.jpeg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 23

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom