Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
610
Κριτικές
4
Like
433
Πόντοι
26
Δεν έγινε η φάση διότι το ζευγάρι δε μπορουσε απόψε ενώ το σκεφτόταν
Πιστευω θα παιχτει καλή φάση με Νικόλ κ ζευγάρι εκεί μέσα
Όσο για προχθές με τη Νικόλ που μου στέλνετε πολλοι δε ξερω ποτε θα τη ξανά παω γιατί φευγω ταξίδι κ μονη της δυσκολο να παει !
 

karamelaki

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
0
ερωτηση...επειδη πιο πολυ παρτουζα ψαχνω,σε πιο σινεμα ειναι πιο καλα να πηγαινα και ωρεσ??δεν ψαχνω σκληρα κλπ και εντονα..νορμαλ πραγματα και πιο πολυ ελληνεσ και ιδιωσ ωριμουσ
 

Συνημμένα

  • 207707376_549377289591542_4900312515513691404_n.jpg
    207707376_549377289591542_4900312515513691404_n.jpg
    45,9 KB · Εμφανίσεις: 66

ελενακρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
91
Like
294
Πόντοι
20
ερωτηση...επειδη πιο πολυ παρτουζα ψαχνω,σε πιο σινεμα ειναι πιο καλα να πηγαινα και ωρεσ??δεν ψαχνω σκληρα κλπ και εντονα..νορμαλ πραγματα και πιο πολυ ελληνεσ και ιδιωσ ωριμουσ
Στο adult καλύτερα..εγώ πηγαίνω νωρίς απόγευμα..
 

lakiskiss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
249
Κριτικές
6
Like
290
Πόντοι
1
ερωτηση...επειδη πιο πολυ παρτουζα ψαχνω,σε πιο σινεμα ειναι πιο καλα να πηγαινα και ωρεσ??δεν ψαχνω σκληρα κλπ και εντονα..νορμαλ πραγματα και πιο πολυ ελληνεσ και ιδιωσ ωριμουσ
αστερι!!
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
1
Like
195
Πόντοι
1
Κάποιος πουτσαρας για Σάββατο απόγευμα να μου χυσει τον πάτο ;
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
90
Like
315
Πόντοι
20
Σήμερα λέτε να έχει κόσμο; Κι αν ναι το ώρες περίπου;
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.371
Πόντοι
3.506
Σήμερα λέτε να έχει κόσμο; Κι αν ναι το ώρες περίπου;
Ρε μεγάλε, το έχουμε γράψει εκατομμύρια φορές. Η κάθε επίσκεψη, στο σινεμά, είναι "τυχερή σακούλα". Εκεί, ακριβώς, κρύβεται η πεμπτουσία του, καθώς ποτέ δεν ξέρεις, τι θα συμβεί. Εσύ, λογικά, θέλεις να γαμήσεις άμεσα. Απέναντι είναι τα μπουρδέλα του Μεταξουργείου. Με ένα δεκάρικο μπορείς να ανακουφιστείς.
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
90
Like
315
Πόντοι
20
Ρε μεγάλε, το έχουμε γράψει εκατομμύρια φορές. Η κάθε επίσκεψη, στο σινεμά, είναι "τυχερή σακούλα". Εκεί, ακριβώς, κρύβεται η πεμπτουσία του, καθώς ποτέ δεν ξέρεις, τι θα συμβεί. Εσύ, λογικά, θέλεις να γαμήσεις άμεσα. Απέναντι είναι τα μπουρδέλα του Μεταξουργείου. Με ένα δεκάρικο μπορείς να ανακουφιστείς.
Μεγάλε χαλάρωσε λιγάκι που το έχεις πει και εκατομμύρια φορές! Εγώ δεύτερη φορά γράφω στο νήμα δεν έχω οδεα τι γίνεται ούτε έχω έρθει ποτε! Μην κανεις τον εξυπνάκια και αν δεν γουστάρεις να απαντήσεις απλά αδιαφόρησε όπως κάνουν και η υπόλοιποι
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
388
Like
375
Πόντοι
21
Μεγάλε χαλάρωσε λιγάκι που το έχεις πει και εκατομμύρια φορές! Εγώ δεύτερη φορά γράφω στο νήμα δεν έχω οδεα τι γίνεται ούτε έχω έρθει ποτε! Μην κανεις τον εξυπνάκια και αν δεν γουστάρεις να απαντήσεις απλά αδιαφόρησε όπως κάνουν και η υπόλοιποι
οταν η δευτερη φορα σου ειναι ... "σημερα θα εχει κοσμο?" .....

να περιμενεις κραξιμο ... οποτε και εγω οπως και ο @info@123 σου λεω να πας να δεις ... και να ενημερωσεις και εμας ...

καλη σου συνεχεια και περιμενω ενημερωση!
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
610
Κριτικές
4
Like
433
Πόντοι
26
Θα οργανώσω κάποια στιγμή να φέρω τη Νικόλ
Να μην μπαίνει μέσα σε δωμάτιο να την βάλω στην αίθουσα κ με τη βοήθεια κάποιου από εσάς να τη στησουμε κ να την κρατάμε στημένη κ να την πηδανε όλοι θέλει δε θέλει της αρέσουν η οχι κ να ξεκαυλωσει όλο το σινεμά!
Δε ξερω αν θα πρεπει να ανέβει αγγελία η απλά να την παω κ οποίους πετυχω για να μην την ξεφτιλίσουν εντελώς
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
287
Κριτικές
21
Like
348
Πόντοι
1.505
Δεν έχει τίποτα σήμερα το μαγαζί...
 

slaveboyATH

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
94
Like
206
Πόντοι
20
Θα οργανώσω κάποια στιγμή να φέρω τη Νικόλ
Να μην μπαίνει μέσα σε δωμάτιο να την βάλω στην αίθουσα κ με τη βοήθεια κάποιου από εσάς να τη στησουμε κ να την κρατάμε στημένη κ να την πηδανε όλοι θέλει δε θέλει της αρέσουν η οχι κ να ξεκαυλωσει όλο το σινεμά!
Δε ξερω αν θα πρεπει να ανέβει αγγελία η απλά να την παω κ οποίους πετυχω για να μην την ξεφτιλίσουν εντελώς
Θέλω πολύ να μου το κάνετε και σε μένα!!! Αν ενδιαφέρεται κάποιος σοβαρά ας μου στείλει.
 

ελενακρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
91
Like
294
Πόντοι
20
Έπρεπε να μου μιλήσεις. Την πρόσκληση την ανέβασα για αυτό το λόγο . Να περάσουμε όλοι καλά. Δεν το ήξερα ότι ήσουν ο τρίτος στη παρέα. Με τον Latin είχαμε μιλήσει και τον περίμενα !
Έπρεπε να μου κάνεις έστω νόημα. Δε θα σε άφηνα έτσι .
Την επόμενη φορά μη με αφήσεις ....
Sissy ντροπή να αφήσεις έτσι το παιδί μας από το bou..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom