Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Klin21

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2023
Μηνύματα
27
Like
41
Πόντοι
0
Το Σάββατο που αλλάζει και η ώρα μάλλον θα στησω ξανά τη Νικόλ στην αίθουσα του σινεμά αυτή τη φορά για να καταθέσετε τις καυλες σας χωρίς έλεος κ να γευτειτε υπέροχα τσιμπούκια από ένα σχεδόν κοριτσάκι μέσα στην καυλα! Πηδημα σκίσιμο κ ξυλο στην κωλαρα της χωρίς πολλα πολλα με ασφάλεια κ καθαριότητα όπως παντα ! Θα ενημέρωσω με νέο μήνυμα τι ώρα θα μπορέσουμε κ αν θα παμε γιατί μετά από αυτό το σαβ/κο θα αργησω να την ξανά στησω!
Κάνει καλές πίπες η Νικόλ; χωρίς προφυλακτικό επίσης;
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
613
Κριτικές
4
Like
438
Πόντοι
26
Πόσο καιρό έχει να έρθει ζευγάρι ή γυναίκα στο μαγαζί ;;
Καλημερα
Πριν 3 βδομαδες καθημερινη
Είχα παει με τη Νικόλ για να δουμε τι παιζει για να αποφασίσω αν θα τη στησω εκεί η σε κάποιο άλλο σινεμά
Κ περιπου ώρα 23:00 έσκασε μυτη ζευγάρι με τη γκομενα μουνάρα ντυμένη προστυχα κ να τη διαταζει ογαμιας της να κάνει βόλτες στο σινεμά κ όσοι ήταν μέσα περιπου 8 άτομα να την αγγίζουν
Δεν άφησε να της κανουν τίποτα παρα δυο τυπους να της γλείφουν τις βυζάρες κ αυτός να την πηδάει κωλο
Τίποτα άλλο κ τους είχε σε απόσταση όλους!!!
Δε ξερω αν έχει παιχτει ποτε κάτι άλλο κ αν είναι πιο ενεργοί οι τυποι με τις γκόμενες, εγώ αυτό έχω δει πολυ πρόσφατα!
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
198
Like
285
Πόντοι
21
Καλημερα
Πριν 3 βδομαδες καθημερινη
Είχα παει με τη Νικόλ για να δουμε τι παιζει για να αποφασίσω αν θα τη στησω εκεί η σε κάποιο άλλο σινεμά
Κ περιπου ώρα 23:00 έσκασε μυτη ζευγάρι με τη γκομενα μουνάρα ντυμένη προστυχα κ να τη διαταζει ογαμιας της να κάνει βόλτες στο σινεμά κ όσοι ήταν μέσα περιπου 8 άτομα να την αγγίζουν
Δεν άφησε να της κανουν τίποτα παρα δυο τυπους να της γλείφουν τις βυζάρες κ αυτός να την πηδάει κωλο
Τίποτα άλλο κ τους είχε σε απόσταση όλους!!!
Δε ξερω αν έχει παιχτει ποτε κάτι άλλο κ αν είναι πιο ενεργοί οι τυποι με τις γκόμενες, εγώ αυτό έχω δει πολυ πρόσφατα!
Ο τύπος φίλε ήταν ένας ψηλος με μουσι;
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
613
Κριτικές
4
Like
438
Πόντοι
26
Αυριο Σάββατο μετα τις 22:00 θα ξανά στησω το πουτανακι που είναι σαν κοριτσάκι στο ανταλτ στο downtown στο Μεταξουργείο στην αίθουσα του σινεμά για τις καυλες σας για να πηδηξετε όπως εσείς θέλετε εχεμυθα κ με καθαριότητα κ ασφάλεια
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
855
Κριτικές
15
Like
1.805
Πόντοι
1.710
Επισκεψη στο σινεμα το απογευμα
για να θαυμασω και να λυγορευτω το κορμι της crossdresser που ειχε την διαθεση να ενημερωσει!

Την ανακαλυψα στις 19:10 σε μια καμπινα του επανω οροφου!

Ηταν πλατη γυρισμενη με τα διχτυωτα της και φορουσε μια μασκα η οποια της τονιζε αρκετα τα τσιμπουκοχελα της!

Πηγα προς το νταρκ ρουμ, να της αφησω λιγο χρονο και χωρο και στην επιστροφη μου ειχε τσιμπησει ενα μυστη, τον επαιρνε ολο στο στομα,
ορθια και με ανοιχτη την πορτα!

Καθησα και πασπατευα απαλα τα κωλομερια της σαν ρομαντικος χυστης που ειμαι και αποσυρθηκα!

Η τσαχπινα ομως συνεχιζε να κουναει τα κωλομερια της οταν ηταν μπουκωμενη απο τον αλλο μυστη!

Σκεφτηκα δεν θα χασω ευκαιρια...
πηγαινω απο πισω της και κανω νοημα στο μυστη αν μπορω να δηλωσω και εγω συμμετοχη!

Ανετος και χαλαρος ηταν θετικος!

Τον καρφωσα στην ωραια κωλαρα της
και ξεκινησε το παιχνιδι!

Ο μυστης της εδινε οδηγιες τι να κανει και που να γλυψει, το οποιο το γουσταρε και η ιδια!

Ημουν γρηγορος και αποσυρθηκα!

Ευχαριστησα τον μυστη και συνεχισα τη βολτα μου!

Σε επομενη εμφανιση ειχε δυο πουτσους στο στομα!

Του μυστη και ενος αλλου!

Ωραια εικονα τσοντας και αυτη!

Σε αλλο περασμα ενας της εκανε mouth fuck και φανηκε και εκει οτι ψηνοταν!!

Αρκετες φορες την πετυχα αναμεσα στα διαλειμματα της, -πολυ πιθανο να μην ηξερε οτι ημουν εγω ο κομπαρσος στη πρωτη παρτουζα- της χαμογελουσα και πηγαινα προς τους
καναπεδες του dark room μηπως και ερθει να με πιπωσει και εμενα, ενιωθα οτι το χρωστουσα!

Το ιδιο και στις κατω καμπινες που την πετυχαινα ανα διαστηματα, αλλα δεν ηρθε!

Δεν με ενοχλει, να ειναι καλα και να ερθει ξανα να την ευχαριστηθουμε!

Για Παρασκευη βραδυ ειναι ψοφια η κατασταση στο σινεμα..

Τιποτα αξιολογο, αλλα φασεις μεταξυ τους παιζουν!
 

Sissycross

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2023
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
138
Πόντοι
0
Επισκεψη στο σινεμα το απογευμα
για να θαυμασω και να λυγορευτω το κορμι της crossdresser που ειχε την διαθεση να ενημερωσει!

Την ανακαλυψα στις 19:10 σε μια καμπινα του επανω οροφου!

Ηταν πλατη γυρισμενη με τα διχτυωτα της και φορουσε μια μασκα η οποια της τονιζε αρκετα τα τσιμπουκοχελα της!

Πηγα προς το νταρκ ρουμ, να της αφησω λιγο χρονο και χωρο και στην επιστροφη μου ειχε τσιμπησει ενα μυστη, τον επαιρνε ολο στο στομα,
ορθια και με ανοιχτη την πορτα!

Καθησα και πασπατευα απαλα τα κωλομερια της σαν ρομαντικος χυστης που ειμαι και αποσυρθηκα!

Η τσαχπινα ομως συνεχιζε να κουναει τα κωλομερια της οταν ηταν μπουκωμενη απο τον αλλο μυστη!

Σκεφτηκα δεν θα χασω ευκαιρια...
πηγαινω απο πισω της και κανω νοημα στο μυστη αν μπορω να δηλωσω και εγω συμμετοχη!

Ανετος και χαλαρος ηταν θετικος!

Τον καρφωσα στην ωραια κωλαρα της
και ξεκινησε το παιχνιδι!

Ο μυστης της εδινε οδηγιες τι να κανει και που να γλυψει, το οποιο το γουσταρε και η ιδια!

Ημουν γρηγορος και αποσυρθηκα!

Ευχαριστησα τον μυστη και συνεχισα τη βολτα μου!

Σε επομενη εμφανιση ειχε δυο πουτσους στο στομα!

Του μυστη και ενος αλλου!

Ωραια εικονα τσοντας και αυτη!

Σε αλλο περασμα ενας της εκανε mouth fuck και φανηκε και εκει οτι ψηνοταν!!

Αρκετες φορες την πετυχα αναμεσα στα διαλειμματα της, -πολυ πιθανο να μην ηξερε οτι ημουν εγω ο κομπαρσος στη πρωτη παρτουζα- της χαμογελουσα και πηγαινα προς τους
καναπεδες του dark room μηπως και ερθει να με πιπωσει και εμενα, ενιωθα οτι το χρωστουσα!

Το ιδιο και στις κατω καμπινες που την πετυχαινα ανα διαστηματα, αλλα δεν ηρθε!

Δεν με ενοχλει, να ειναι καλα και να ερθει ξανα να την ευχαριστηθουμε!

Για Παρασκευη βραδυ ειναι ψοφια η κατασταση στο σινεμα..

Τιποτα αξιολογο, αλλα φασεις μεταξυ τους παιζουν!
Έπρεπε να μου μιλήσεις. Την πρόσκληση την ανέβασα για αυτό το λόγο . Να περάσουμε όλοι καλά. Δεν το ήξερα ότι ήσουν ο τρίτος στη παρέα. Με τον Latin είχαμε μιλήσει και τον περίμενα !
Έπρεπε να μου κάνεις έστω νόημα. Δε θα σε άφηνα έτσι .
Την επόμενη φορά μη με αφήσεις ....
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
97
Like
338
Πόντοι
20
Καλησπέρα είμαι καινούριος και θα ήθελα να μάθω πληροφορίες για τπν χώρο..αξίζει να περάσω μια βόλτα σήμερα θα έχει κόσμο;
Επίσης τι ηλικίες μαζεύει; Είμαι 26 ετών ενεργητικός μόνο..αν δω περίεργες κινήσεις και πω σε κάτι όχι ελπίζω να είναι κατανοητό
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Επισκεψη στο σινεμα το απογευμα
για να θαυμασω και να λυγορευτω το κορμι της crossdresser που ειχε την διαθεση να ενημερωσει!

Την ανακαλυψα στις 19:10 σε μια καμπινα του επανω οροφου!

Ηταν πλατη γυρισμενη με τα διχτυωτα της και φορουσε μια μασκα η οποια της τονιζε αρκετα τα τσιμπουκοχελα της!

Πηγα προς το νταρκ ρουμ, να της αφησω λιγο χρονο και χωρο και στην επιστροφη μου ειχε τσιμπησει ενα μυστη, τον επαιρνε ολο στο στομα,
ορθια και με ανοιχτη την πορτα!

Καθησα και πασπατευα απαλα τα κωλομερια της σαν ρομαντικος χυστης που ειμαι και αποσυρθηκα!

Η τσαχπινα ομως συνεχιζε να κουναει τα κωλομερια της οταν ηταν μπουκωμενη απο τον αλλο μυστη!

Σκεφτηκα δεν θα χασω ευκαιρια...
πηγαινω απο πισω της και κανω νοημα στο μυστη αν μπορω να δηλωσω και εγω συμμετοχη!

Ανετος και χαλαρος ηταν θετικος!

Τον καρφωσα στην ωραια κωλαρα της
και ξεκινησε το παιχνιδι!

Ο μυστης της εδινε οδηγιες τι να κανει και που να γλυψει, το οποιο το γουσταρε και η ιδια!

Ημουν γρηγορος και αποσυρθηκα!

Ευχαριστησα τον μυστη και συνεχισα τη βολτα μου!

Σε επομενη εμφανιση ειχε δυο πουτσους στο στομα!

Του μυστη και ενος αλλου!

Ωραια εικονα τσοντας και αυτη!

Σε αλλο περασμα ενας της εκανε mouth fuck και φανηκε και εκει οτι ψηνοταν!!

Αρκετες φορες την πετυχα αναμεσα στα διαλειμματα της, -πολυ πιθανο να μην ηξερε οτι ημουν εγω ο κομπαρσος στη πρωτη παρτουζα- της χαμογελουσα και πηγαινα προς τους
καναπεδες του dark room μηπως και ερθει να με πιπωσει και εμενα, ενιωθα οτι το χρωστουσα!

Το ιδιο και στις κατω καμπινες που την πετυχαινα ανα διαστηματα, αλλα δεν ηρθε!

Δεν με ενοχλει, να ειναι καλα και να ερθει ξανα να την ευχαριστηθουμε!

Για Παρασκευη βραδυ ειναι ψοφια η κατασταση στο σινεμα..

Τιποτα αξιολογο, αλλα φασεις μεταξυ τους παιζουν!
Φίλε, μάσκα εννοείς full face;
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
613
Κριτικές
4
Like
438
Πόντοι
26
Αυριο Σάββατο θα στησω με τις οδηγίες μου τη Νικόλ με θέα στην κωλαρα της προς τους θεατές όπως την προηγουμενη Κυριακή που την πηρατε αρκετοί με τη σειρά κ χωρίς ενδοιασμούς πονουσε η οχι σας έκανε να χυνετε ένας ένας
Αυριο το ίδιο θα κάνει ντυμένη μουνάρα βόλτα στο σινεμά κ τέλος στήσιμο για να καταθέσουν με μανία όλοι τις καυλες τους κ ξυλο στα υπέροχα κωλομέρια της
Αυριο Σάββατο μετά τις 22:00
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
855
Κριτικές
15
Like
1.805
Πόντοι
1.710
Έπρεπε να μου μιλήσεις. Την πρόσκληση την ανέβασα για αυτό το λόγο . Να περάσουμε όλοι καλά. Δεν το ήξερα ότι ήσουν ο τρίτος στη παρέα. Με τον Latin είχαμε μιλήσει και τον περίμενα !
Έπρεπε να μου κάνεις έστω νόημα. Δε θα σε άφηνα έτσι .
Την επόμενη φορά μη με αφήσεις ....
Δεκτο!
Ηθελα να αφησω χωρο στη μυστηρια θεληση σου, αλλα δεν μου βγηκε οπως το φανταζομουν και οργιαζε ο εγκεφαλος του κατω κεφαλιου!
Την επομενη φορα!
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
855
Κριτικές
15
Like
1.805
Πόντοι
1.710
Μετα τις 22.30 ηρθε το πληθος
-εχω να κανω επισκεψη στο σινεμα 5 μηνες και ολες οι μουρες ηταν αγνωστες -ουτε ενας θαμμωνας-!
Ολες οι νεες μουρες ηταν γυμναστηριακου υφους με τεντωμενους αυχενα-στηθος-πλατη μετα απο την ελξη 25 κιλου σακιου με πολυσπορο αλευρι!
Εκανε επισκεψη και νεα croosdresser, τοταλ μπλακ με υπεροχες χωρις σκεπαστρο δαχτυλων πλατφορμες!

Ωραια και περιποιημενα δαχτυλα ποδιων αλλα για τα γουστα
μου αδυνατη!

Την σκεπασε ενας χυστης στον "κρυφο" καναπε η οποια καθησε στα τεσσερα πανω στον καναπε με θεα τα κωλομερια της και το στριγκακι της απο το καλο σετ!

Απομακρυνθηκα γιατι ηδη ηταν δυο ματακιδες -εκτος απο εμενα βεβαια- απο τους οποιους ο ενας σφιριζε γιατι ενιωθε ανασφαλεια μην τον πουμε λολιτα επειδη βρεθηκε "τυχαια" στο σημειο.

Ο χυστης την τραβηξε σε καμπινα οπου εκει εδωσε ρεσιταλ ακουστικης!
Βογγουσε σαν κυνοκεφαλος πιθηκος οπου πεταγοντουσαν οι υποψηφιοι απο το βαθυ υπνο στους καναπεδες και στις φλιπ φλοπ καρεκλες, το αποτελεσμα να γεμισει ο διαδρομος των κατω καμπινων και να μη λειπουν τα χαχανισματα!
Ωραιο κολπο αυτα τα βογγητα...σημαινει οτι ναι μεν ειναι καυλιαρα και μαζευει κι αλλους υποψηφιους για να περασει καλα, αλλα και λιγο μονοτονο ξενερωμα στον γαμια της που του αποσπα την προσοχη και δεν τελειωνει γρηγορα, κυκλος και εδω!

Ειχε καταντησει κουραστικο απο τα συγχρονα ζομπι να καθονται μαζεμενα σε ενα σημειο διχως να ξερουν τι θελουν να παρουν ή να δωσουν και αποφασισα να αποχωρησω απο το σινεμα για να προλαβω ανοιχτο το σουβλατζιδικο της γειτονιας!

Μολις βγηκα και καβαλησα τον γερικο θανατο, μπηκε στο σινεμα ζευγαρι!
Η κοπελα θα ηταν περιπου 30 ετων, μελαχροινη με καστανο σπαστο μαλλο μεχρι τον κωλο και βραζιλιανικος κωλος μεσα σε λευκο ανετο διαπνεον σαλβαρι!

Καλη συνεχεια!
 

Sagkaflias

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0
Μετα τις 22.30 ηρθε το πληθος
-εχω να κανω επισκεψη στο σινεμα 5 μηνες και ολες οι μουρες ηταν αγνωστες -ουτε ενας θαμμωνας-!
Ολες οι νεες μουρες ηταν γυμναστηριακου υφους με τεντωμενους αυχενα-στηθος-πλατη μετα απο την ελξη 25 κιλου σακιου με πολυσπορο αλευρι!
Εκανε επισκεψη και νεα croosdresser, τοταλ μπλακ με υπεροχες χωρις σκεπαστρο δαχτυλων πλατφορμες!

Ωραια και περιποιημενα δαχτυλα ποδιων αλλα για τα γουστα
μου αδυνατη!

Την σκεπασε ενας χυστης στον "κρυφο" καναπε η οποια καθησε στα τεσσερα πανω στον καναπε με θεα τα κωλομερια της και το στριγκακι της απο το καλο σετ!

Απομακρυνθηκα γιατι ηδη ηταν δυο ματακιδες -εκτος απο εμενα βεβαια- απο τους οποιους ο ενας σφιριζε γιατι ενιωθε ανασφαλεια μην τον πουμε λολιτα επειδη βρεθηκε "τυχαια" στο σημειο.

Ο χυστης την τραβηξε σε καμπινα οπου εκει εδωσε ρεσιταλ ακουστικης!
Βογγουσε σαν κυνοκεφαλος πιθηκος οπου πεταγοντουσαν οι υποψηφιοι απο το βαθυ υπνο στους καναπεδες και στις φλιπ φλοπ καρεκλες, το αποτελεσμα να γεμισει ο διαδρομος των κατω καμπινων και να μη λειπουν τα χαχανισματα!
Ωραιο κολπο αυτα τα βογγητα...σημαινει οτι ναι μεν ειναι καυλιαρα και μαζευει κι αλλους υποψηφιους για να περασει καλα, αλλα και λιγο μονοτονο ξενερωμα στον γαμια της που του αποσπα την προσοχη και δεν τελειωνει γρηγορα, κυκλος και εδω!

Ειχε καταντησει κουραστικο απο τα συγχρονα ζομπι να καθονται μαζεμενα σε ενα σημειο διχως να ξερουν τι θελουν να παρουν ή να δωσουν και αποφασισα να αποχωρησω απο το σινεμα για να προλαβω ανοιχτο το σουβλατζιδικο της γειτονιας!

Μολις βγηκα και καβαλησα τον γερικο θανατο, μπηκε στο σινεμα ζευγαρι!
Η κοπελα θα ηταν περιπου 30 ετων, μελαχροινη με καστανο σπαστο μαλλο μεχρι τον κωλο και βραζιλιανικος κωλος μεσα σε λευκο ανετο διαπνεον σαλβαρι!

Καλη συνεχεια!
Όντος ήρθε ζευγάρι με κύρια μοντέλο είναι ίσως ότι ομορφότερο είχα δει στο σινεμά.
Ήρθαν κατά της 11:00 ,έκαναν μια βόλτα στους χορούς και κάτσαμε στην πρώτες καρέκλες στην κεντρική αίθουσα.
Έπαιζαν χάδια για αρκετή ώρα μέχρι που ήρθε ένας ΜΑΛΑΚΑΣ και έκατσε δίπλα στην κύρια, σηκώθηκαν και πήγαν στον επάνω όροφο.
Έβλεπαν την τσόντα έξω από την καμπίνα και ξαφνικά ο δικός της βγάζει ένα βυζί έξω. Πω πω ήταν τούμπανο μοντέλο πάθαμε πλάκα όλη μας.
Δεν άφηνε να ακουμπήσουμε μας άφησε να δούμε το θέαμα.
Και μετά άρχισε ο δικός της να την δαχτυλωνη δυνατά και μετά μας έδειξε την τέλεια κολάρα της και της έκανε γλυφομούνι αυτή ουρλιάζαι από καύλα.
Μετά ένας άλλος προσπάθησε να την χάιδεψε και του είπαν όχι.
Έφυγαν από το Σινεμά και η κυρία χωρίς σουτιέν ούτε σώβρακα

Είχε και παρά πολύ ωραίο τακούνι και σέξι φόρμα.

Αυτό που έχω να πω εγώ παιδιά δώστε χώρο στα ζευγάρια και αφού σας λένε όχι σημαίνει όχι.

Αυτά από εμένα!
 

Klin21

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2023
Μηνύματα
27
Like
41
Πόντοι
0
Όντος ήρθε ζευγάρι με κύρια μοντέλο είναι ίσως ότι ομορφότερο είχα δει στο σινεμά.
Ήρθαν κατά της 11:00 ,έκαναν μια βόλτα στους χορούς και κάτσαμε στην πρώτες καρέκλες στην κεντρική αίθουσα.
Έπαιζαν χάδια για αρκετή ώρα μέχρι που ήρθε ένας ΜΑΛΑΚΑΣ και έκατσε δίπλα στην κύρια, σηκώθηκαν και πήγαν στον επάνω όροφο.
Έβλεπαν την τσόντα έξω από την καμπίνα και ξαφνικά ο δικός της βγάζει ένα βυζί έξω. Πω πω ήταν τούμπανο μοντέλο πάθαμε πλάκα όλη μας.
Δεν άφηνε να ακουμπήσουμε μας άφησε να δούμε το θέαμα.
Και μετά άρχισε ο δικός της να την δαχτυλωνη δυνατά και μετά μας έδειξε την τέλεια κολάρα της και της έκανε γλυφομούνι αυτή ουρλιάζαι από καύλα.
Μετά ένας άλλος προσπάθησε να την χάιδεψε και του είπαν όχι.
Έφυγαν από το Σινεμά και η κυρία χωρίς σουτιέν ούτε σώβρακα

Είχε και παρά πολύ ωραίο τακούνι και σέξι φόρμα.

Αυτό που έχω να πω εγώ παιδιά δώστε χώρο στα ζευγάρια και αφού σας λένε όχι σημαίνει όχι.

Αυτά από εμένα!
Δεν έπαιξε τίποτα με αυτό το ζευγάρι;
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
855
Κριτικές
15
Like
1.805
Πόντοι
1.710
Όντος ήρθε ζευγάρι με κύρια μοντέλο είναι ίσως ότι ομορφότερο είχα δει στο σινεμά.
Ήρθαν κατά της 11:00

Είχε και παρά πολύ ωραίο τακούνι και σέξι φόρμα.
23:10 τους πετυχα εξω απο το σινεμα, δεν θυμαμαι να φορουσε
τακουνια η κοπελα, αλλα φλατ αθλητικα παπουτσια!
Εκτος και αν αλλαξε μεσα στο σινεμα & σας εδωσε ολο αυτο το λουτρο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom