Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

la_kolan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
125
Like
116
Πόντοι
1
Ας είμαστε ειλικρινης για ν μην ρωτάτε ,Οποίο κροσακι πάει ατριχο και καθαρό δεν υπάρχει περίπτωση να μην τ γλεντήσουν.
Ναι αλλά να είναι αντίστοιχα και ο γαμιάς γιατί παίζουν πολλοί βρωμόψωλοι και τρώνε πόρτα ή παραθυράκι
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
1
Ναι αλλά να είναι αντίστοιχα και ο γαμιάς γιατί παίζουν πολλοί βρωμόψωλοι και τρώνε πόρτα ή παραθυράκι
A ωστε εσυ εισαι που κλεινεις τα παραθυρακια και ακουγουνται νταπ ντουπ συνεχεια
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
469
Like
911
Πόντοι
81
Καλησπέρα ξέρει κανείς αν λειτουργεί ακόμα το αθηναϊκό ???
ναι
Καλησπέρα. Μαζεύει κόσμο το σινεμά; Θα βρω τίποτα αν έρθω;
θα βρεις κατι φλωρους ελα αθηναικο να γκαστρωσεις κυριολεκτικα την κωλοτρυπα σου δεν θα προλαβεις να κανεις 2 βηματα θα σε παρτουζωσουν αμεσως
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
1
Αυτό το φοβερό πόρισμα πώς ακριβώς το έβγαλες;
Αφου θες να μαθεις τη μια μερα σε γαμουσα απο το παραθυρο και βογγαγες και την αλλη εφυγες τρεχοντας. Οτι ναναι...
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
469
Like
911
Πόντοι
81

la_kolan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
125
Like
116
Πόντοι
1
Αφου θες να μαθεις τη μια μερα σε γαμουσα απο το παραθυρο και βογγαγες και την αλλη εφυγες τρεχοντας. Οτι ναναι...
Εντάξει τότε μην ασχολείσαι μαζί μου. Κανείς, ακόμα και εδώ μέσα, δε θα πει οτι έχω κάνει τέτοια φάση στο παραθυράκι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μηπως ησουν απλυτος την δευτερη φορα?
Μην ασχολείσαι με τέτοιους υποδεέστερους.
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
1
Εντάξει τότε μην ασχολείσαι μαζί μου. Κανείς, ακόμα και εδώ μέσα, δε θα πει οτι έχω κάνει τέτοια φάση στο παραθυράκι
Παλι μας δουλευεις. Θα σταματησω να ασχολουμαι οταν σταματησεις να χωνεις το καυλι μου στο στομα σου η στον κωλο σου. Μηπως εσυ εισαι υποδεστερος?
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
469
Like
911
Πόντοι
81
Παλι μας δουλευεις. Θα σταματησω να ασχολουμαι οταν σταματησεις να χωνεις το καυλι μου στο στομα σου η στον κωλο σου. Μηπως εσυ εισαι υποδεστερος?
και δεν λες ωραια που σου καθεται ετσι ευκολα ο λακολαν φαντασου να ηθελες να γαμησεις τον χαρη/χαρουλα και να σου ζητουσε να κανετε σχεση πρωτα:confused:
 

la_kolan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
125
Like
116
Πόντοι
1
και δεν λες ωραια που σου καθεται ετσι ευκολα ο λακολαν φαντασου να ηθελες να γαμησεις τον χαρη/χαρουλα και να σου ζητουσε να κανετε σχεση πρωτα:confused:
Σιγά μην του έκανα και μασάζ. Άσε τον να λέει για το πουλί του. Είναι από αυτούς που γυροφέρνουν και περιμένουν να πάρουν μάτι διότι για τίποτα άλλο δεν ειναι ικανοί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Felsala

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς πως μπορώ να βρω Αφρικανό ; Η αν πηγαίνει στο σινεμά κανένας ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων .
 

index

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.940
Like
160
Πόντοι
16
Είμαστε ζευγάρι 25 και 23 και θέλουμε να παμε

από τότε ο τύπος πάει με την κοπέλα του αλλά επειδή μένει στο τσιμπουκάν έρχεται με τα πόδια υπομονή μάγκες... την ίδια κασέτα σε κάθε νήμα το μικρό μπιζέλι...
 

ελενακρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
91
Like
296
Πόντοι
20

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
196
Like
282
Πόντοι
21

από τότε ο τύπος πάει με την κοπέλα του αλλά επειδή μένει στο τσιμπουκάν έρχεται με τα πόδια υπομονή μάγκες... την ίδια κασέτα σε κάθε νήμα το μικρό μπιζέλι...
Μην τον αποπερνεις τον μύστη, μπορεί τώρα να το πήρε απόφαση να ερθει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom