Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

lust4all

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
63
Like
170
Πόντοι
0
Χθες γύρω στις 11.30 βλέπω ζευγάρι να ανεβαίνει προς τον εξώστη. Μιλούσαν ξένα, μετά έμαθα πως η κυρία ήταν Γερμανίδα, 40+ με ωραίο σώμα. Ήμουν τυχερός καθώς μπήκα στη διπλανή καμπίνα από αυτήν που μπήκε το ζευγάρι δευτερόλεπτα αργότερα. Το πορτάκι ήταν κλειστό κι εγώ την έπαιζα βλέποντας τη τσόντα και ελπίζοντας να ανοίξει. Όπως και έγινε. Πιάσαμε κουβεντούλα και η κυρία μετά από λίγο άρχισε να μου χαϊδεύει τον πούτσο ο οποίος έγινε τούμπανο. Μετά από λίγο μεταφέρθηκα δίπλα. Άρχισε ένα δυνατό τσιμπούκι που εναλασσόταν με γλείψιμο στις ρώγες και το λαιμό. Μετά μου δίνει προφυλακτικό. Το φοράω και μου στήνεται στα 4. Της ξέσκιζα μουνί και κώλο. Με 2-3 διαλείμματα βέβαια επειδή έκανε και ζέστη, για να της γλείψω μουνάκι και κώλο μέχρι να μου ξαναγίνει κοντάρι. Και της τον ξανακάρφωνα στον κώλο που είχα ανοίξει για τα καλά. Όχι ότι δεν ήταν ανοιχτός από πριν. Μετά από κανένα 20λεπτο που της τον κάρφωνα, την έχυσα στη μάπα. Δυνατή εμπειρία.
 

ελενακρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
91
Like
296
Πόντοι
20
Πάντως από καθημερινές νωρίς απόγευμα εγώ έμεινα ευχαριστημένη..
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
199
Like
287
Πόντοι
21
Μην τον αποπερνεις τον μύστη, μπορεί τώρα να το πήρε απόφαση να ερθει

Χθες γύρω στις 11.30 βλέπω ζευγάρι να ανεβαίνει προς τον εξώστη. Μιλούσαν ξένα, μετά έμαθα πως η κυρία ήταν Γερμανίδα, 40+ με ωραίο σώμα. Ήμουν τυχερός καθώς μπήκα στη διπλανή καμπίνα από αυτήν που μπήκε το ζευγάρι δευτερόλεπτα αργότερα. Το πορτάκι ήταν κλειστό κι εγώ την έπαιζα βλέποντας τη τσόντα και ελπίζοντας να ανοίξει. Όπως και έγινε. Πιάσαμε κουβεντούλα και η κυρία μετά από λίγο άρχισε να μου χαϊδεύει τον πούτσο ο οποίος έγινε τούμπανο. Μετά από λίγο μεταφέρθηκα δίπλα. Άρχισε ένα δυνατό τσιμπούκι που εναλασσόταν με γλείψιμο στις ρώγες και το λαιμό. Μετά μου δίνει προφυλακτικό. Το φοράω και μου στήνεται στα 4. Της ξέσκιζα μουνί και κώλο. Με 2-3 διαλείμματα βέβαια επειδή έκανε και ζέστη, για να της γλείψω μουνάκι και κώλο μέχρι να μου ξαναγίνει κοντάρι. Και της τον ξανακάρφωνα στον κώλο που είχα ανοίξει για τα καλά. Όχι ότι δεν ήταν ανοιχτός από πριν. Μετά από κανένα 20λεπτο που της τον κάρφωνα, την έχυσα στη μάπα. Δυνατή εμπειρία.
Της έδειξες τι σημαίνει Greek hospitality
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
168
Like
254
Πόντοι
21
Χθες γύρω στις 11.30 βλέπω ζευγάρι να ανεβαίνει προς τον εξώστη. Μιλούσαν ξένα, μετά έμαθα πως η κυρία ήταν Γερμανίδα, 40+ με ωραίο σώμα. Ήμουν τυχερός καθώς μπήκα στη διπλανή καμπίνα από αυτήν που μπήκε το ζευγάρι δευτερόλεπτα αργότερα. Το πορτάκι ήταν κλειστό κι εγώ την έπαιζα βλέποντας τη τσόντα και ελπίζοντας να ανοίξει. Όπως και έγινε. Πιάσαμε κουβεντούλα και η κυρία μετά από λίγο άρχισε να μου χαϊδεύει τον πούτσο ο οποίος έγινε τούμπανο. Μετά από λίγο μεταφέρθηκα δίπλα. Άρχισε ένα δυνατό τσιμπούκι που εναλασσόταν με γλείψιμο στις ρώγες και το λαιμό. Μετά μου δίνει προφυλακτικό. Το φοράω και μου στήνεται στα 4. Της ξέσκιζα μουνί και κώλο. Με 2-3 διαλείμματα βέβαια επειδή έκανε και ζέστη, για να της γλείψω μουνάκι και κώλο μέχρι να μου ξαναγίνει κοντάρι. Και της τον ξανακάρφωνα στον κώλο που είχα ανοίξει για τα καλά. Όχι ότι δεν ήταν ανοιχτός από πριν. Μετά από κανένα 20λεπτο που της τον κάρφωνα, την έχυσα στη μάπα. Δυνατή εμπειρία.
Το ειχες τεραστια αναγκη μυστη μου!
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
Μακάρι να ήταν έτσι και βόρεια σε μόνο 2 μαγαζιά αλλά μόνο νέκρα έχει εδω
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
199
Like
287
Πόντοι
21

ελενακρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
91
Like
296
Πόντοι
20
Γεια σααααας.. είμαι η Έλενα .. παθητική cross..
 

Συνημμένα

  • 3217aa48cb2468c5aa0e040ff6.jpg
    3217aa48cb2468c5aa0e040ff6.jpg
    15,4 KB · Εμφανίσεις: 70

lithium

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2013
Μηνύματα
46
Like
58
Πόντοι
0
Τί κόσμο έχει τώρα; Για γυναίκες και τρανς γυναίκες ενδιαφέρομαι.
 

GOHN SEX

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2022
Μηνύματα
94
Like
87
Πόντοι
0
Οποια θελει να ξεσκιστει η θελει πολλους μαζι τωρα ας ερθει...εχει τουλαχιστον 9-10 ατομα σε μικρες και μεσαιες ηλικιες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom