Νέα

Τσιγγάνες σε πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fantasy24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 136K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τυπε και στο λιμανι του πειραια αμα πας ειναι γεματο αλλα ειναι σιτεμενες αυτες,ερχονται και σου λενε παλικαρι εχεις ενα τσιγαρι;μετα το οχι,σου λενε να σου πω το χερι σου να σου πω ποια σε αγαπαει,και τα τυχερα σου νουμερα.ολο και καποια θα πεσει αν την καμακωσεις.
δικε μου νομιζω οτι ο τυπος δεν θα γουσταρει τετοια φαση
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
κοιτα για σιτεμενες δεν το ψηνω τωρα αν ειναι τιποτα νεαρα τσιγγανακια μεσα ειμαι για καμακι!θα πρεπει να κοβω βολτες μες το λιμανι και μπορει να κατσει κατι..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
κοιτα για σιτεμενες δεν το ψηνω τωρα αν ειναι τιποτα νεαρα τσιγγανακια μεσα ειμαι για καμακι!θα πρεπει να κοβω βολτες μες το λιμανι και μπορει να κατσει κατι..
ποιο λιμανι ρε τυπε
αν ειναι να πας με τσιγγανα πηγαινε με οριτζιναλ
οχι με αυτες τις ρουμανοβουλγαροτσιγγανες
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
κατι πιτσιρικες παντως εχει παρει το ματι μου πισω απο το κρατικο της νικαιας,να ψαχνουν τα σκουπιδια,και ολο και καποια ανταποκρινεται αν της κανει καποιος καμακι.ειδα που εκαναν κατι πιτσιρικαδες με ενα οπελακι,και τους ειχαν πιασει την κουβεντα.αλλα ποιος λεει οτι δεν θα πεταχτουν τιποτα γυφτοι;
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Μια παλιά πρακτική ήταν να γυρνάνε στις γειτονιές και να την πέφτουν σε ανυποψίαστους, όταν αυτοί δέχονταν και πήγαιναν για  :fuck1: εμφανιζόνταν οι τσιγγάνοι και ζητούσαν το λόγο, έκαναν μεγάλη φασαρία και στο τέλος έβγαζαν και κάτι απο τον εκβιασμό.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
καντε μαλακιες να σας παρουν στα κυνηγια
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Ξερεται ποσο γρηγορα μαζευονται ???
Αλλα και ποσοι ???
Τοσο γρηγορα, οσο κανουν οι μυγες να πανε στα σκατα και τοσοι πολλοι !!!
Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η Η Η Η Η  !!!!!!!!!!!!
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ξερεται ποσο γρηγορα μαζευονται ???
Αλλα και ποσοι ???
Τοσο γρηγορα, οσο κανουν οι μυγες να πανε στα σκατα και τοσοι πολλοι !!!
Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η Η Η Η Η   !!!!!!!!!!!!
σωστος ο φιλος αυτοι ειναι ''30 δεν μιλανε 40 τραγουδανε''
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
ε ρε Χίτλερ που θέλουνε...
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Κι εκεί που έπιαναν τις λασπωμένες πατάτες, με τα ίδια χέρια πιάνουν τον πούτσο σας! Μια ευγενική χορηγία της "GYFTEX PRODUCTIONS".
Πάντα με σεβασμό στον πελάτη!
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
Πετυχα παντως τις προαλλες μια τσιγγανα γυρω στα 25 που περιφεροταν ωραια τυπισσα και της λεω ποσο ωραια εισαι και τετοια κ μου λεει και συ κουκλος εισαι αλλα μου λεει πως εχω αντρα και δεν κανω τετοια..
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.961
Πόντοι
4.375
Τα ειπε ο απολυτος- 
σχετικά αναφερονται συχνα και στο θρεντ πουτανοπιατσες κλπ
μερικες πανω/ πισω  από  την Σταση της  πλατειας λαυριου= 3ης σεπτ.
Οι περισσότερες κατω χαλκοκονδύλη και Σωκρατους- Eurobank- alphabank κυρίως- περιπτερο κλπ
αυτες που ειναι  βραδυ Κων/πολεως  - μετά το Ρουφ - μπροστά στην εισοδο του παρκου ειναι Ρουμανο τσιγγάνες
καλή.. τύχη :)
 

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια.....εμαθα για μια πιατσα με τσιγγανες...στην κωσταντινουπολεος....ξερει κανεις να με βοηθησει?? σκευτομαι να παω σημερα....οπως ερχομαι απο λενορμαλ....και κανω δεξια πανω στην γεφυρα...και ποιανω απ την αρχη την κωσταντινουπολεος....σε ποιο σημειο ειναι...?? και μεχρι τι ωρα ειναι εκει το βραδυ..?? και απο τιμεσ τι παιζει...?? αν ξερει καποιος ας με βοηθησει...ευχαριστω....
 

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
ξερει κανεις να βοηθησει συντροφοι.....???????
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
ξερει κανεις να βοηθησει συντροφοι.....???????
...φιλαρακι αμα θες τσιγκανα θα πας κατω γερανιου ζηνωνος μενανδρου αλλα θα πρεπει να σαι προετοιμασμενος για μεγαλη χαρντκοριλα ετσι? εκει παιζουν τελειωμενες γυφτισες. αμα εισαι μερακλης του ειδους εκει θα πρεπει να κινηθεις.
 

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
ευχαριστω για την απαντηση φιλε μου.....εκει που ειπες τα ξερω τα κατατοπια.....εχω δει....χθες πηγα στην κωσταντινουπολεος...εκει που γραφει παρα πανω ο φιλος....και δεν βρηκα τιποτα...!!! καμια...!!!! πηγα ακριβως μετα το ρουφ....στο παρκακι....προς χαμοστερνας....τιποτα...!!! ξερει κανεις κατι αλλο να βοηθησει....??
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
76
Πόντοι
16
ευχαριστω για την απαντηση φιλε μου.....εκει που ειπες τα ξερω τα κατατοπια.....εχω δει....χθες πηγα στην κωσταντινουπολεος...εκει που γραφει παρα πανω ο φιλος....και δεν βρηκα τιποτα...!!! καμια...!!!! πηγα ακριβως μετα το ρουφ....στο παρκακι....προς χαμοστερνας....τιποτα...!!! ξερει κανεις κατι αλλο να βοηθησει....??

ξέρω ένα καταυλισμό στο κριεκούκι και άλλον ένα στη θήβα....ΨΗΝΕΣΑΙ;
 

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
βρε φιλαρακι αφου δεν το εχεις το θεμα....!! γιατι κανεις πλακιτσα σε οτι δεν σε αφορα....???
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Ρε λεοντα κανεις λες και εχεις να γαμησεις δεκα χρονια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom