Νέα

Τριχοφυία στον άνδρα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kiadimundi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 261
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
ρε τυπε αντρες ειμαστε οχι πηθικοι
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
.... Και νά ξεπρόβαλε ένας νέος τομέας εκμετάλευσης και εμπορίου. Αποτριχωτικές αλοιφές,
μηχανές, παροχή παρόμοιων υπηρεσιών, απαιτήσεις από τη γκόμενα  κλπ.
Αρκετοί από αυτούς που ξυρίζουν τ’ αρχιδάκια τους δεν ξέρουν ότι ίσως δεν πρέπει να το κάνουν με τον αφρό ξυρίζματος για το πρόσωπο. Δεν ξέρουν επίσης ότι  αν μια τρίχα - που ξαναβγαίνοντας- μπεί προς τα μέσα,  δημιουργεί μόλυνση και ίσως ρίχνει το ανοσοποιητικό χωρίς λόγο.
Δε θα σας πω για την υπέροχη αίσθηση να γλείφεις κάτι μεταξύ αχινού και όρχεος όταν οι τρίχες στο θείο σακουλάκι αρχίζουν να ξαναβγαίνουν.
΄Οσο για το σαθρό επιχείρημα της καθαριότητας θα σας απαντήσω : μην πλένεστε και ξυριστείτε μόνο.... (μου έχει τύχει) δε θα σαστε και τόσο καθαροί. Μάγκες μου, ο πούτσος έχει εστία βακτηριδίων όχι φυσικά το εφηβαίο που επιμελώς ξυρίζετε κόντρα, αλλά το πουτσοκέφαλο που είναι βλενογόνος και παράγει τα υγράκια του....Εκεί θέλει πλύσιμο και όχι ξύρισμα.....
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
κάποτε που σκεπτόμουνα να γράψω κάτι σχετικό μου ήρθε στο μυαλό αυτό :
(ας μου συγχωρήσουν την αναδημοσίευση όσοι το έχουν ήδη διαβάσει)
Ο θρίαμβος της τρίχας
Δε θέλω, φίλες μου καλές, μήτε κι εσείς, βαρβάτοι,
άντρακλες στις δηλώσεις σας και Λούλες στο κρεβάτι,
δε θέλω, λέω, κι ακούστε με το πέος γυαλισμένο
ούτε αιθεριομύριστο, ούτε ξαρμυρισμένο

Θέλω την πούτσα μαλλιαρή, τ’ αρχίδια μυρωδάτα,
την τρύπα όμως  καθαρή και σας το λέω σταράτα:
΄Ερχεστε με τις πούτσες σας (αχ!!) μαδημένες όλες
και αφήνετε τις τρύπες σας λερές και βρωμοκώλες….

«΄Αει να χαθείς ξετσίπωτη»,  θα λέτε τώρα ψώλες,
«είμαστε ‘μείς καλά παιδιά κι όχι καρακαρι-όλες
είμαστε ‘μείς καλά παιδιά και μάλιστ’ από σπίτι
κι ας μας τραβά πολλές φορές η μόδα από τη μύτη…

το πέος  μας γυαλίζουμε διά καθαριότητα
τον κώλο δεν τον πλένουμε, όμως,  από σεμνότητα.
Εκεί το γάργαρο νερό χαιδεύοντας σαν πέσει,
Φοβόμαστε οι άμοιρες ότι θα μας αρέσει…..»
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
πραγματικός διάλογος:
_Μάγκα, ξυρίζεσαι παντού;
_Ναι...δηλαδή, κάτω....για καθαριότητα ξέρεις... (αποφεύγει να πει γουσταρω, καυλώνω είναι το φετίχ μου)
_Και κωλοτρυπίδα;
_ΕΕΕΕ, όχι ρε φίλε, αδερφές είμαστε; εξάλλου δε φτάνω εκεί....(αφελής ερώτηση:
η κωλοτρυπίδα άραγε είναι πιο καθαρή από τα αρχίδια; και αν δεν είναι αρκεί που δεν τη φτάνουμε;)

Μάγκες, κάντε ό,τι θέλετε είτε γιαί σας αρέσει είτε γιατί αρέσει σε άλλους, λόγω μόδας
έτσι απλά .... χωρίς το άλλοθι της καθαριότητας. Η αναγκαιότητά της υπήρχε και πριν τη μόδα....
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
δε μου λες ρε τυπε μεχρι να ρουφηξεις κανα πουτσονι τρομπονι θα μας ζαλισεις ταρχιδια με μαλακιες?
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Αν κάποιος που διαβάζει αυτές τις γραμμές ανήκει στην υπό εξαφάνιση κατηγορία των αξύριστων, ας μου στείλει μια φωτό να την έχω μαζί με τα εικονίσματα....
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Αν κάποιος που διαβάζει αυτές τις γραμμές ανήκει στην υπό εξαφάνιση κατηγορία των αξύριστων, ας μου στείλει μια φωτό να την έχω μαζί με τα εικονίσματα....
θες να κονομήσεις βαρβατίλα φώτο δροσερό αγόρι :birdman:
 

MUAY THAI

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
797
Like
2
Πόντοι
6
.... Και νά ξεπρόβαλε ένας νέος τομέας εκμετάλευσης και εμπορίου. Αποτριχωτικές αλοιφές,
μηχανές, παροχή παρόμοιων υπηρεσιών, απαιτήσεις από τη γκόμενα  κλπ.
Αρκετοί από αυτούς που ξυρίζουν τ’ αρχιδάκια τους δεν ξέρουν ότι ίσως δεν πρέπει να το κάνουν με τον αφρό ξυρίζματος για το πρόσωπο. Δεν ξέρουν επίσης ότι  αν μια τρίχα - που ξαναβγαίνοντας- μπεί προς τα μέσα,  δημιουργεί μόλυνση και ίσως ρίχνει το ανοσοποιητικό χωρίς λόγο.
Δε θα σας πω για την υπέροχη αίσθηση να γλείφεις κάτι μεταξύ αχινού και όρχεος όταν οι τρίχες στο θείο σακουλάκι αρχίζουν να ξαναβγαίνουν.
΄Οσο για το σαθρό επιχείρημα της καθαριότητας θα σας απαντήσω : μην πλένεστε και ξυριστείτε μόνο.... (μου έχει τύχει) δε θα σαστε και τόσο καθαροί. Μάγκες μου, ο πούτσος έχει εστία βακτηριδίων όχι φυσικά το εφηβαίο που επιμελώς ξυρίζετε κόντρα, αλλά το πουτσοκέφαλο που είναι βλενογόνος και παράγει τα υγράκια του....Εκεί θέλει πλύσιμο και όχι ξύρισμα.....



Κοίτα που φτάσαμε,να μην ενοχλούντε οι γκόμενες και να ενοχλείται το πουστράκι. ΟΥΣΤ ρε :headbang: :headbang: :headbang:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.971
Κριτικές
90
Like
32.027
Πόντοι
24.700
Αν κάποιος που διαβάζει αυτές τις γραμμές ανήκει στην υπό εξαφάνιση κατηγορία των αξύριστων, ας μου στείλει μια φωτό να την έχω μαζί με τα εικονίσματα....
URL]]
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
δε μου λες ρε τυπε μεχρι να ρουφηξεις κανα πουτσονι τρομπονι θα μας ζαλισεις ταρχιδια με μαλακιες?

Είδες που το πέτυχες; κάνε την προσευχή σου να βρω λοιπόν αντί να με βρίζεις... χεχε
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Κοίτα που φτάσαμε,να μην ενοχλούντε οι γκόμενες και να ενοχλείται το πουστράκι. ΟΥΣΤ ρε :headbang: :headbang: :headbang:

οι γκόμενες, αγοράκι μου γλυκό, σε θέλουν όσο γίνεται πιο ψαλιδισμένο, για να λένε μετά "χάθηκαν οι άντρες". Είναι οι πλεον αναρμόδιες για να μιλάνε... χεχε. Αυτές στην Απω Ανατολή παραμόρφωναν τα ποδια τους και δε μπορουσαν να περπατήσουν και θα τις χαλασει το ξυρισμένο σου πουλάκι;
 

karablaxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
882
Like
14
Πόντοι
6
...ρε πουτανιαρησες με εχεται μπερδεψη....να τα ξυρισω η οχι;....
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Σαν θαυμαστής και λάτρης του αντρικού στοιχείου, παρατηρώ ν' αποκαθηλώνουν όλο και περισσότεροι τις τρίχες από το σώμα τους.
Και ενώ το "καθαρό πρόσωπο" μας έχει χαιρετήσει προ πολλού (το μούσι στον άντρα συμβολίζει κάτι γι' αυτούς που ξέρουν), το καλογυαλισμένο πουλάκι με τ' αυγουλάκια του ξυρισμένα κόντρα είναι πλέον πρέπον (ελληνικά: must).
Δε θα σας πώ για τον αυξανόμενο αριθμό αυτών που ξυρίζουν τα πόδια τους (το κάνουν άραγε για "καθαριότητα" και αυτό; ή μήπως παίζουν με τα δευτερόλεπτα στο φίνις και τους εμποδίζει η τρίχα με την αντίστασή της;)
Το ξύρισμα της ανδρικής τριχοφυίας ξεκίνησε από τις τσόντες. ΄Οταν κάτι το βλέπεις συνέχεια νομίζεις ότι έχει και καλώς (βασική αρχή της προπαγάνδας). Εφαρμόστηκε για τεχνικούς και καλά λόγους από κάποιους αθλητές (νομίζω το πρωτοδίδαξαν οι κολυμβητές και οι ποδηλάτες), το λάνσαραν οι πρώτοι τις μόδες διδάξαντες γκευ και τώρα φυσικά όλοι.

Δικιο εχεις ρε τυπε!

Τοσο καιρο τα λεω αλλα δεν μου δινει κανεις σημασια!

Για ποιο λογο αραγε?
Τι εχω?
Με φοβουνται?
Εχω κατι περιεργο?
Τι? Επιτελους!!!

------->
chesthair_009.jpg
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
οι γκόμενες, αγοράκι μου γλυκό, σε θέλουν όσο γίνεται πιο ψαλιδισμένο, για να λένε μετά "χάθηκαν οι άντρες". Είναι οι πλεον αναρμόδιες για να μιλάνε... χεχε. Αυτές στην Απω Ανατολή παραμόρφωναν τα ποδια τους και δε μπορουσαν να περπατήσουν και θα τις χαλασει το ξυρισμένο σου πουλάκι;



ο μισογυνισμος σ ολο τ το μεγαλειο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom