Νέα

Τριχοφυία στον άνδρα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kiadimundi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 261
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Όπου έχει τρίχα  :S

Αφού δεν ξέρω πώς είναι η αίσθηση του να πιάνεις το σώμα του άλλου και να έχει τρίχα λέμεεε  :boobies: :boobies: :boobies:
ειναι πολυ ωραια.
δεν μπορω τους ατριχους :-
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Όπου έχει τρίχα  :S

Αφού δεν ξέρω πώς είναι η αίσθηση του να πιάνεις το σώμα του άλλου και να έχει τρίχα λέμεεε  :boobies: :boobies: :boobies:
εγω εχω στο στηθος μονο αλλα σε ολες αρεσει...δεν ξερω...ευτυχως πλατες και ετσι δεν εχω τιποτα...χερια το νορμαλ...ποδια αρκετες...παιζει ρολο η τεστοστερονη και ιδιαιτερα κληρονομικα χαρακτηριστικα του καθενος...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Σκυλάκια δεν έχεις χαϊδεψει?  :2funny: :2funny:

Χχαχαχαχχαχαχαααα δεν ήξερα ότι μιλάμε για τον Cousin It

cousin_it01thumb.jpg


:2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
επειδη ειχε και μουσακι με γρατζουνουσε ευχαριστα εκει κατω οταν εκανε στοματικο! :rockon: :rockon:
σιλβα οταν θελει η γκομενα γλειφ... παντα ξυρισμενος φροντιζω να μαι...βελουδο...αυτο που λες τις περισσοτερες τις ενοχλει...και σου μιλαω ως ειδικος επι του θεματος... :2funny: :2funny:ασχετο αυτο με την τριχοφυια.εξαιρουνται τα μουσια ημερων
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
σιλβα οταν θελει η γκομενα γλειφ... παντα ξυρισμενος φροντιζω να μαι...βελουδο...αυτο που λες τις περισσοτερες τις ενοχλει...και σου μιλαω ως ειδικος επι του θεματος... :2funny: :2funny:ασχετο αυτο με την τριχοφυια.εξαιρουνται τα μουσια ημερων

εγω μιλουσα για μουσια ημερων!
ναι οντως ειναι λιγο εκτος θεματος σορρυ :grin:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
silva,

(βάζω βαριά μπάσα φωνή τώρα)

το ξέρεις ότι μ' έχεις καυλώς?

:2funny:

 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ηξερα έναν κάποτε που ήταν πολύυυ τριχωτός και με έβαζε να του κάνω χαλάουα στην πλάτη και στον κώλο  :boobies:
Δεν ξέρω αν ήταν καλός στο σεξ αλλά γενικά ήταν πολύ μπήχτης και δεν είχε κανένα πρόβλημα με τις γκόμενες, οπότε op προχώρα, μη σε νοιάζει τίποτα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
εγω μιλουσα για μουσια ημερων!
ναι οντως ειναι λιγο εκτος θεματος σορρυ :grin:
ημερων δεν ξερω δεν ειχα ποτε...αλλα μαλλον θα ναι καλυτερα απο αξυριστος μιας μερας να γρατσουναει...χαλαει την απολαυση για την κοπελα... :offtopic:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Ηξερα έναν κάποτε που ήταν πολύυυ τριχωτός και με έβαζε να του κάνω χαλάουα στην πλάτη και στον κώλο  :boobies:
Δεν ξέρω αν ήταν καλός στο σεξ αλλά γενικά ήταν πολύ μπήχτης και δεν είχε κανένα πρόβλημα με τις γκόμενες, οπότε op προχώρα, μη σε νοιάζει τίποτα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Που τους βρισκεις αυτους παναθεμα σε... :uglystupid:
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλά, όλο το ποστ τα'σπασε, αλλά εδώ με πέθανες χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαα

Ισχύει αυτό με την τεστοστερόνη  :fuck1: :sunglasses:

διάβασε το ντε άλλη μια φορά να γελάσεις :2funny:

ε αφου ισχύει τοτε(ς) θα το έχω σαν επιχείρημα σε όποια δεν της αρέσει η τρίχα :dancing:

να πω και ένα ακόμα αστείο που λέει ένας φίλος ότι με την ηλικία οι τρίχες φεύγουν από το κεφάλι και μεταναστεύουν μόνιμα στο υπόλοιπο σώμα αχαχαχαχχα
γιατι ρε γαμώτο!! :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
μπα κι απο κει φευγουν με την παροδο των ετων... :2funny: :2funny:γενικως επερχεται φθορα...οποτε να χαιρεσαι που εχεις τριχες και κανε κανα λειζερ πλατη ισως αφου σε ενοχλει και δες το αυτο με τα αυτια...σε κανεναν αισθητικο
 

NEOKLES

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Σαν θαυμαστής και λάτρης του αντρικού στοιχείου, παρατηρώ ν' αποκαθηλώνουν όλο και περισσότεροι τις τρίχες από το σώμα τους.
Και ενώ το "καθαρό πρόσωπο" μας έχει χαιρετήσει προ πολλού (το μούσι στον άντρα συμβολίζει κάτι γι' αυτούς που ξέρουν), το καλογυαλισμένο πουλάκι με τ' αυγουλάκια του ξυρισμένα κόντρα είναι πλέον πρέπον (ελληνικά: must).
Δε θα σας πώ για τον αυξανόμενο αριθμό αυτών που ξυρίζουν τα πόδια τους (το κάνουν άραγε για "καθαριότητα" και αυτό; ή μήπως παίζουν με τα δευτερόλεπτα στο φίνις και τους εμποδίζει η τρίχα με την αντίστασή της;)
Το ξύρισμα της ανδρικής τριχοφυίας ξεκίνησε από τις τσόντες. ΄Οταν κάτι το βλέπεις συνέχεια νομίζεις ότι έχει και καλώς (βασική αρχή της προπαγάνδας). Εφαρμόστηκε για τεχνικούς και καλά λόγους από κάποιους αθλητές (νομίζω το πρωτοδίδαξαν οι κολυμβητές και οι ποδηλάτες), το λάνσαραν οι πρώτοι τις μόδες διδάξαντες γκευ και τώρα φυσικά όλοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom