Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

stamatis74

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
94
Πόντοι
0
τελικά ρε παιδιά η Αλύσσα γαμάει καθόλου η δεν κάνει κουκού με τίποτα???
 
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
τελικά ρε παιδιά η Αλύσσα γαμάει καθόλου η δεν κάνει κουκού με τίποτα???
Κ κούκου κάνει κ πιπα κ στον βάζει.  Απλά δεν είναι το δυνατό της.  Κ το εργαλείο λεπτουλι.
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
[quote author=Γιάννης Κρητικός  link=topic=2926.msg7040192#msg7040192 date=1466409957]
αμα σε παει στο βαζει χαχαχα
[/quote] Και εσυ πουστρονι εισαι γιατι ολο σε πουστροθεματα του Σαιτ σε βρισκω,ε???
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Και εσυ πουστρονι εισαι γιατι ολο σε πουστροθεματα του Σαιτ σε βρισκω,ε???

Ε μα πια! Πες τα! Μπαίνουν σε τέτοια θρεντσ και κράζουν... Αν δεν θα σε ενδιέφερε σιγά μη ασχολιόσουν... Άντε απο κει.
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
158
Πόντοι
16
Αυτή την Νικολ την χειλου με την τεράστια ψωλη σε ποια αγγελία την βρίσκουμε;
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
πω πω ρε φίλε, ήταν μιά χαρά και τις υπερβολές , άντε γεια
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.384
Πόντοι
456
δοκιμασα προσφατα
μεγαλη απατη
ζητουσε παραπανω για να γαμησει και να χυσει
τελικα τιποτα απ ολ αυτα
δεν καβλωσε και δεν εχυσε
παλιά δεν τα έκανε αυτά.. την κακόμαθαν κι αυτή..
 

Mr.Fregoli

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
180
Πόντοι
281
Πάντως, για να πω και εγω τη γνωμη μου μεσα απο ορισμενες εμπειρίες που έχω...η ποιοτητα γενικα των τραβεστι που υπαρχουν στην Ελλαδα (και εννοώ εμφάνιση + υπηρεσίες) δε συναδει με το κόστος... Σε καμια περίπτωση σε γενικές γραμμες.

Νομίζω Συγγρου είναι το αποκορύφωμα της απατεωνιάς! Είναι οι εξής δυο αυτες με καλα προσόντα, Σαμπρίνα και Νικολ.
Η Σαμπρίνα έχει ωραίο σωματάκι και πολυ όμορφο πουτσο αλλα τί να το κάνεις? Σε παει σε μια βρωμοϋπόγα που απορω γιατι τη συντηρεί με τόσα λεφτα που βγαζει και η συμπεριφορα της είναι απαράδεκτη. Ενω γδυνεσαι αυτη εξαφανίζεται και παει και γδυνεται μεσα. Μετα δεν εχει ενα μερος να αφήσεις τα πραγματα σου. Ενας άθλιος καλογερος. Στο σεξ βαριεται να γαμησει και να γαμηθει. Ενταξει έχει μεγάλο πουτσο, ωραιο λεπτο σωμα. Μετα οταν τελειωνεις σου δίνει χαρτι. Μου απαγορευσε να πλυνω τα χερια μου ή το προσωπο μου με την προφαση ότι δεν έχει νερο, εχουν χαλασει τα υδραυλικα. Το πενηνταρι όμως το τσεπωσε.

Η Νικολ έχει καλυτερο διαμερισμα. Ξινιζει τα μουτρα όταν λες να πλυθεις λιγο (όχι μπάνιο βεβαια) αλλα σε αφήνει. Εχει πολυ γυμνασμενο κορμι και ωραιο πουτσο. Δε σε φιλανε ούτε τις φιλας. Συμπεριφερονται οταν τις ακουμπησεις με κρεμα λες και έχεισ λεπρα και μολυνθηκαν. Η Νικολ ζηταει συνεχεια εξτρα, σε ξενερωνει αφανταστα πανω στο γαμησι εκμεταλλευομενη την καυλα σου.
Προσφερει όμως νερο ή χυμο είναι πιο ανθρωπινη σε αυτα.
Αλλα και παλι δεν αξιζει.

Η Ασπα που την πηρα μια φορα, βγαζει καυλα, είναι γυμνασμενη, μπουταρες, ικανοποιητικος πουτσος αλλα μυριζε όμως. Πλημμελης υγιεινη. Ο χωρος ακαταστατος. Και αυτη ζηταει λεφτα εξτρα, ξεπετα.

Απο τις ανεξαρτητες μου άρεσε παρα πολυ η Τζενη! Ο χωρος είναι απιστευτος. Τα λεφτα είναι συμφωνημενα απο πριν, ότι έχεις ζητησει βεβαια. Ευγενεστατη. Σε κερναει ότι θες. Δημιουργει ατμοσφαιρα. Λεπτουλα. Και πουτσος της ειναι φοβερος. Είναι ο μεγαλυτερος που εχω δει σε τραβεστι. Με διαφορα! Ειναι πανω απο 20 και χοντρος. Λειος και πεντακαθαρος. Στο σεξ εχει ορεξη. Ντους στο τελος. Για μενα είναι η καλυτερη με διαφορα. Δεν ξερω πως και δεν αναφερεται καθολου.

Η Ράνια είναι επισης καλη επιλογη. Πιο μικρος πουτσος απο την Τζενη φυσικα.

Ειναι καθαρα προσωπικες αποψεις αλλα δεν νομιζω να υπαρχει κατι καλυτερο.

Οι Βραζιλιανες... πως να πας με αυτες τις τιμες? Η Bianca Hills τωρα που είναι Βουκουρεστι εχει παει την τιμη της 250ευρω/ωρα! Καποτε ήταν μισθος στο Βουκουρεστι 250 ευρω, ίσως ακομα και τωρα.
Το καταλαβαινω πως ο αγοραίος έρωτας είναι μια ιδιαίτερη υπηρεσία και πρεπει να πληρωνεται διαφορετικα αλλα αυτο πια ξεπερναει την υπερβολη! Και η Σαρα εδω να παιρνει 200! Λες και πληρωνεις νοικι!
Φυσικα αφορολογητα όλα αυτα.

Δεν ξερω παιδια. Τις αποψεις σας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom