Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Φίλες κ οι δυο μόνο για ξεκαυλα ειναι
 
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
Πάντως, για να πω και εγω τη γνωμη μου μεσα απο ορισμενες εμπειρίες που έχω...η ποιοτητα γενικα των τραβεστι που υπαρχουν στην Ελλαδα (και εννοώ εμφάνιση + υπηρεσίες) δε συναδει με το κόστος... Σε καμια περίπτωση σε γενικές γραμμες.

Νομίζω Συγγρου είναι το αποκορύφωμα της απατεωνιάς! Είναι οι εξής δυο αυτες με καλα προσόντα, Σαμπρίνα και Νικολ.
Η Σαμπρίνα έχει ωραίο σωματάκι και πολυ όμορφο πουτσο αλλα τί να το κάνεις? Σε παει σε μια βρωμοϋπόγα που απορω γιατι τη συντηρεί με τόσα λεφτα που βγαζει και η συμπεριφορα της είναι απαράδεκτη. Ενω γδυνεσαι αυτη εξαφανίζεται και παει και γδυνεται μεσα. Μετα δεν εχει ενα μερος να αφήσεις τα πραγματα σου. Ενας άθλιος καλογερος. Στο σεξ βαριεται να γαμησει και να γαμηθει. Ενταξει έχει μεγάλο πουτσο, ωραιο λεπτο σωμα. Μετα οταν τελειωνεις σου δίνει χαρτι. Μου απαγορευσε να πλυνω τα χερια μου ή το προσωπο μου με την προφαση ότι δεν έχει νερο, εχουν χαλασει τα υδραυλικα. Το πενηνταρι όμως το τσεπωσε.

Η Νικολ έχει καλυτερο διαμερισμα. Ξινιζει τα μουτρα όταν λες να πλυθεις λιγο (όχι μπάνιο βεβαια) αλλα σε αφήνει. Εχει πολυ γυμνασμενο κορμι και ωραιο πουτσο. Δε σε φιλανε ούτε τις φιλας. Συμπεριφερονται οταν τις ακουμπησεις με κρεμα λες και έχεισ λεπρα και μολυνθηκαν. Η Νικολ ζηταει συνεχεια εξτρα, σε ξενερωνει αφανταστα πανω στο γαμησι εκμεταλλευομενη την καυλα σου.
Προσφερει όμως νερο ή χυμο είναι πιο ανθρωπινη σε αυτα.
Αλλα και παλι δεν αξιζει.

Η Ασπα που την πηρα μια φορα, βγαζει καυλα, είναι γυμνασμενη, μπουταρες, ικανοποιητικος πουτσος αλλα μυριζε όμως. Πλημμελης υγιεινη. Ο χωρος ακαταστατος. Και αυτη ζηταει λεφτα εξτρα, ξεπετα.

Απο τις ανεξαρτητες μου άρεσε παρα πολυ η Τζενη! Ο χωρος είναι απιστευτος. Τα λεφτα είναι συμφωνημενα απο πριν, ότι έχεις ζητησει βεβαια. Ευγενεστατη. Σε κερναει ότι θες. Δημιουργει ατμοσφαιρα. Λεπτουλα. Και πουτσος της ειναι φοβερος. Είναι ο μεγαλυτερος που εχω δει σε τραβεστι. Με διαφορα! Ειναι πανω απο 20 και χοντρος. Λειος και πεντακαθαρος. Στο σεξ εχει ορεξη. Ντους στο τελος. Για μενα είναι η καλυτερη με διαφορα. Δεν ξερω πως και δεν αναφερεται καθολου.

Η Ράνια είναι επισης καλη επιλογη. Πιο μικρος πουτσος απο την Τζενη φυσικα.

Ειναι καθαρα προσωπικες αποψεις αλλα δεν νομιζω να υπαρχει κατι καλυτερο.

Οι Βραζιλιανες... πως να πας με αυτες τις τιμες? Η Bianca Hills τωρα που είναι Βουκουρεστι εχει παει την τιμη της 250ευρω/ωρα! Καποτε ήταν μισθος στο Βουκουρεστι 250 ευρω, ίσως ακομα και τωρα.
Το καταλαβαινω πως ο αγοραίος έρωτας είναι μια ιδιαίτερη υπηρεσία και πρεπει να πληρωνεται διαφορετικα αλλα αυτο πια ξεπερναει την υπερβολη! Και η Σαρα εδω να παιρνει 200! Λες και πληρωνεις νοικι!
Φυσικα αφορολογητα όλα αυτα.

Δεν ξερω παιδια. Τις αποψεις σας...
Θα συμφωνήσω με όλα.  Αναλυτικος κ σωστός
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
σωστά τα γράφει ο Mr.Fregoli , αλλά για τη Τζένη, έχει αναφερθεί επανειλλημένα και πάντα οι συναγωνιστές λένε τα καλύτερα.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
και η Τζενη και η Ράνια είναι πραγματικό VFM όπως λένε οι περπατημένοι εδώ μέσα.. value for money δλδ.. το ίδιο θα έλεγα και για την Αθηνά κι ας είναι πιο ακριβή, σου δίνει με το παραπάνω αυτό που πληρώνεις.. απλά πάσχουμε από όμορφες τρανσέξουαλ, είναι ελάχιστες αυτές που έχουμε, το 95% ειναι τραβεστι και κρος..
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Για ποια Ρανια μιλατε ρε παιδια;  :think:
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
και η Τζενη και η Ράνια είναι πραγματικό VFM όπως λένε οι περπατημένοι εδώ μέσα.. value for money δλδ.. το ίδιο θα έλεγα και για την Αθηνά κι ας είναι πιο ακριβή, σου δίνει με το παραπάνω αυτό που πληρώνεις.. απλά πάσχουμε από όμορφες τρανσέξουαλ, είναι ελάχιστες αυτές που έχουμε, το 95% ειναι τραβεστι και κρος..
vfm θεωρω οτι ειναι και η τζουλη που δεν αναφερθηκε
ειναι πεντακαθαρη με απιστευτο σωμα κ αξιοζηλευτη πισω κινηση αλλα και πολυ μεγαλο πεος
γλυκια ομιλητικη και επικοινωνιακη ... μπορεις δλδ να ανταλλαξεις και 5-10 αποψεις
νομιζω οτι θα επρεπε να εχει αναφερθει και αυτη
τωρα για την αθηνα θα διαφωνησω μαζι σου
η κρητικη του τελευταιου φιλου νομιζω τα λεει ολα για την αθηνα
 

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
473
Like
120
Πόντοι
1
Πάντως, για να πω και εγω τη γνωμη μου μεσα απο ορισμενες εμπειρίες που έχω...η ποιοτητα γενικα των τραβεστι που υπαρχουν στην Ελλαδα (και εννοώ εμφάνιση + υπηρεσίες) δε συναδει με το κόστος... Σε καμια περίπτωση σε γενικές γραμμες.

Νομίζω Συγγρου είναι το αποκορύφωμα της απατεωνιάς! Είναι οι εξής δυο αυτες με καλα προσόντα, Σαμπρίνα και Νικολ.
Η Σαμπρίνα έχει ωραίο σωματάκι και πολυ όμορφο πουτσο αλλα τί να το κάνεις? Σε παει σε μια βρωμοϋπόγα που απορω γιατι τη συντηρεί με τόσα λεφτα που βγαζει και η συμπεριφορα της είναι απαράδεκτη. Ενω γδυνεσαι αυτη εξαφανίζεται και παει και γδυνεται μεσα. Μετα δεν εχει ενα μερος να αφήσεις τα πραγματα σου. Ενας άθλιος καλογερος. Στο σεξ βαριεται να γαμησει και να γαμηθει. Ενταξει έχει μεγάλο πουτσο, ωραιο λεπτο σωμα. Μετα οταν τελειωνεις σου δίνει χαρτι. Μου απαγορευσε να πλυνω τα χερια μου ή το προσωπο μου με την προφαση ότι δεν έχει νερο, εχουν χαλασει τα υδραυλικα. Το πενηνταρι όμως το τσεπωσε.

Η Νικολ έχει καλυτερο διαμερισμα. Ξινιζει τα μουτρα όταν λες να πλυθεις λιγο (όχι μπάνιο βεβαια) αλλα σε αφήνει. Εχει πολυ γυμνασμενο κορμι και ωραιο πουτσο. Δε σε φιλανε ούτε τις φιλας. Συμπεριφερονται οταν τις ακουμπησεις με κρεμα λες και έχεισ λεπρα και μολυνθηκαν. Η Νικολ ζηταει συνεχεια εξτρα, σε ξενερωνει αφανταστα πανω στο γαμησι εκμεταλλευομενη την καυλα σου.
Προσφερει όμως νερο ή χυμο είναι πιο ανθρωπινη σε αυτα.
Αλλα και παλι δεν αξιζει.

Η Ασπα που την πηρα μια φορα, βγαζει καυλα, είναι γυμνασμενη, μπουταρες, ικανοποιητικος πουτσος αλλα μυριζε όμως. Πλημμελης υγιεινη. Ο χωρος ακαταστατος. Και αυτη ζηταει λεφτα εξτρα, ξεπετα.

Απο τις ανεξαρτητες μου άρεσε παρα πολυ η Τζενη! Ο χωρος είναι απιστευτος. Τα λεφτα είναι συμφωνημενα απο πριν, ότι έχεις ζητησει βεβαια. Ευγενεστατη. Σε κερναει ότι θες. Δημιουργει ατμοσφαιρα. Λεπτουλα. Και πουτσος της ειναι φοβερος. Είναι ο μεγαλυτερος που εχω δει σε τραβεστι. Με διαφορα! Ειναι πανω απο 20 και χοντρος. Λειος και πεντακαθαρος. Στο σεξ εχει ορεξη. Ντους στο τελος. Για μενα είναι η καλυτερη με διαφορα. Δεν ξερω πως και δεν αναφερεται καθολου.

Η Ράνια είναι επισης καλη επιλογη. Πιο μικρος πουτσος απο την Τζενη φυσικα.

Ειναι καθαρα προσωπικες αποψεις αλλα δεν νομιζω να υπαρχει κατι καλυτερο.

Οι Βραζιλιανες... πως να πας με αυτες τις τιμες? Η Bianca Hills τωρα που είναι Βουκουρεστι εχει παει την τιμη της 250ευρω/ωρα! Καποτε ήταν μισθος στο Βουκουρεστι 250 ευρω, ίσως ακομα και τωρα.
Το καταλαβαινω πως ο αγοραίος έρωτας είναι μια ιδιαίτερη υπηρεσία και πρεπει να πληρωνεται διαφορετικα αλλα αυτο πια ξεπερναει την υπερβολη! Και η Σαρα εδω να παιρνει 200! Λες και πληρωνεις νοικι!
Φυσικα αφορολογητα όλα αυτα.

Δεν ξερω παιδια. Τις αποψεις σας...

Πολύ σωστός σε όλα!!!
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Πάντως, για να πω και εγω τη γνωμη μου μεσα απο ορισμενες εμπειρίες που έχω...η ποιοτητα γενικα των τραβεστι που υπαρχουν στην Ελλαδα (και εννοώ εμφάνιση + υπηρεσίες) δε συναδει με το κόστος... Σε καμια περίπτωση σε γενικές γραμμες.

Νομίζω Συγγρου είναι το αποκορύφωμα της απατεωνιάς! Είναι οι εξής δυο αυτες με καλα προσόντα, Σαμπρίνα και Νικολ.
Η Σαμπρίνα έχει ωραίο σωματάκι και πολυ όμορφο πουτσο αλλα τί να το κάνεις? Σε παει σε μια βρωμοϋπόγα που απορω γιατι τη συντηρεί με τόσα λεφτα που βγαζει και η συμπεριφορα της είναι απαράδεκτη. Ενω γδυνεσαι αυτη εξαφανίζεται και παει και γδυνεται μεσα. Μετα δεν εχει ενα μερος να αφήσεις τα πραγματα σου. Ενας άθλιος καλογερος. Στο σεξ βαριεται να γαμησει και να γαμηθει. Ενταξει έχει μεγάλο πουτσο, ωραιο λεπτο σωμα. Μετα οταν τελειωνεις σου δίνει χαρτι. Μου απαγορευσε να πλυνω τα χερια μου ή το προσωπο μου με την προφαση ότι δεν έχει νερο, εχουν χαλασει τα υδραυλικα. Το πενηνταρι όμως το τσεπωσε.

Η Νικολ έχει καλυτερο διαμερισμα. Ξινιζει τα μουτρα όταν λες να πλυθεις λιγο (όχι μπάνιο βεβαια) αλλα σε αφήνει. Εχει πολυ γυμνασμενο κορμι και ωραιο πουτσο. Δε σε φιλανε ούτε τις φιλας. Συμπεριφερονται οταν τις ακουμπησεις με κρεμα λες και έχεισ λεπρα και μολυνθηκαν. Η Νικολ ζηταει συνεχεια εξτρα, σε ξενερωνει αφανταστα πανω στο γαμησι εκμεταλλευομενη την καυλα σου.
Προσφερει όμως νερο ή χυμο είναι πιο ανθρωπινη σε αυτα.
Αλλα και παλι δεν αξιζει.

Η Ασπα που την πηρα μια φορα, βγαζει καυλα, είναι γυμνασμενη, μπουταρες, ικανοποιητικος πουτσος αλλα μυριζε όμως. Πλημμελης υγιεινη. Ο χωρος ακαταστατος. Και αυτη ζηταει λεφτα εξτρα, ξεπετα.

Απο τις ανεξαρτητες μου άρεσε παρα πολυ η Τζενη! Ο χωρος είναι απιστευτος. Τα λεφτα είναι συμφωνημενα απο πριν, ότι έχεις ζητησει βεβαια. Ευγενεστατη. Σε κερναει ότι θες. Δημιουργει ατμοσφαιρα. Λεπτουλα. Και πουτσος της ειναι φοβερος. Είναι ο μεγαλυτερος που εχω δει σε τραβεστι. Με διαφορα! Ειναι πανω απο 20 και χοντρος. Λειος και πεντακαθαρος. Στο σεξ εχει ορεξη. Ντους στο τελος. Για μενα είναι η καλυτερη με διαφορα. Δεν ξερω πως και δεν αναφερεται καθολου.

Η Ράνια είναι επισης καλη επιλογη. Πιο μικρος πουτσος απο την Τζενη φυσικα.

Ειναι καθαρα προσωπικες αποψεις αλλα δεν νομιζω να υπαρχει κατι καλυτερο.

Οι Βραζιλιανες... πως να πας με αυτες τις τιμες? Η Bianca Hills τωρα που είναι Βουκουρεστι εχει παει την τιμη της 250ευρω/ωρα! Καποτε ήταν μισθος στο Βουκουρεστι 250 ευρω, ίσως ακομα και τωρα.
Το καταλαβαινω πως ο αγοραίος έρωτας είναι μια ιδιαίτερη υπηρεσία και πρεπει να πληρωνεται διαφορετικα αλλα αυτο πια ξεπερναει την υπερβολη! Και η Σαρα εδω να παιρνει 200! Λες και πληρωνεις νοικι!
Φυσικα αφορολογητα όλα αυτα.

Δεν ξερω παιδια. Τις αποψεις σας...
Αυτες ειναι αληθινες ειδησεις,σωστος!!! :rockon:
 

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
473
Like
120
Πόντοι
1
Η Νικολ έχει καλυτερο διαμερισμα. Ξινιζει τα μουτρα όταν λες να πλυθεις λιγο (όχι μπάνιο βεβαια) αλλα σε αφήνει. Εχει πολυ γυμνασμενο κορμι και ωραιο πουτσο. Δε σε φιλανε ούτε τις φιλας. Συμπεριφερονται οταν τις ακουμπησεις με κρεμα λες και έχεισ λεπρα και μολυνθηκαν. Η Νικολ ζηταει συνεχεια εξτρα, σε ξενερωνει αφανταστα πανω στο γαμησι εκμεταλλευομενη την καυλα σου.
Προσφερει όμως νερο ή χυμο είναι πιο ανθρωπινη σε αυτα.
Αλλα και παλι δεν αξιζει.

Το έγραψα και ποιο παλιά, μου την έσπασε με τα έξτραδάκια αλλά με κέρασε Αμίτα
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
vfm θεωρω οτι ειναι και η τζουλη που δεν αναφερθηκε
ειναι πεντακαθαρη με απιστευτο σωμα κ αξιοζηλευτη πισω κινηση αλλα και πολυ μεγαλο πεος
γλυκια ομιλητικη και επικοινωνιακη ... μπορεις δλδ να ανταλλαξεις και 5-10 αποψεις
νομιζω οτι θα επρεπε να εχει αναφερθει και αυτη
τωρα για την αθηνα θα διαφωνησω μαζι σου
η κρητικη του τελευταιου φιλου νομιζω τα λεει ολα για την αθηνα
για την Τζουλη συμφωνώ, απλά έχω πολύ καιρό να την επισκεφτώ και την ξέχασα.. τη συγγνώμη μου Τζουλακι... όσο για την Αθηνά, έχω ιδία πείρα και επιμένω πως ότι πληρώνεις το παίρνεις πίσω και με το παραπάνω.. τη θεωρώ από τα λίγα στανταράκια που περνάς καλά ότι κι αν γίνει..
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
για την Τζουλη συμφωνώ, απλά έχω πολύ καιρό να την επισκεφτώ και την ξέχασα.. τη συγγνώμη μου Τζουλακι... όσο για την Αθηνά, έχω ιδία πείρα και επιμένω πως ότι πληρώνεις το παίρνεις πίσω και με το παραπάνω.. τη θεωρώ από τα λίγα στανταράκια που περνάς καλά ότι κι αν γίνει..
εξαρτατε απο τα στανταρ του καθενος
εγω προ 6ετιας που την επισκεφτικα κ ειχαμε κανονισει να ειμαι ενεργητικος δεν τηρηθηκε τιποτα
εκλαιγα τα 100 που εδωσα για μια πιπα
οσο αφορα την εμφανιση ουδεμια σχεση εχει με αυτες τις φοτος που εχει στο σαιτ της
κ νομιζω γινεται κατανοητο και απο την κρητικη του τελευταιου φιλου που πηγε κ ανεβασε
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
για την Τζουλη συμφωνώ, απλά έχω πολύ καιρό να την επισκεφτώ και την ξέχασα.. τη συγγνώμη μου Τζουλακι... όσο για την Αθηνά, έχω ιδία πείρα και επιμένω πως ότι πληρώνεις το παίρνεις πίσω και με το παραπάνω.. τη θεωρώ από τα λίγα στανταράκια που περνάς καλά ότι κι αν γίνει..
τωρα οσο αφορα τη τζουλη εγω οσες φορες την επισκευτικα εχω να πω τα καλυτερα
καθε φορα που παω ειναι παντα μεσα στην καλη διαθεση
κοιταει παντα να σε κανει να περασεις οσο καλυτερα γινεται
ειναι παντα πεντακαθαρη
και για τα δικα μου γουστα στο σεξ ειναι τοπ
οποτε ειναι για μενα το δικο μου στανταρακι
αλλα οπως προειπα αυτο εχει να κανει και με το τι ζηταει ο καθενας μας
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.469
Like
5.049
για την Τζουλη συμφωνώ, απλά έχω πολύ καιρό να την επισκεφτώ και την ξέχασα.. τη συγγνώμη μου Τζουλακι... όσο για την Αθηνά, έχω ιδία πείρα και επιμένω πως ότι πληρώνεις το παίρνεις πίσω και με το παραπάνω.. τη θεωρώ από τα λίγα στανταράκια που περνάς καλά ότι κι αν γίνει..
Φιλακια μωρο!Μεταξυ μας ΜΕΤΑΞΑ ;)
 

Mr.Fregoli

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
180
Πόντοι
281
vfm θεωρω οτι ειναι και η τζουλη που δεν αναφερθηκε
ειναι πεντακαθαρη με απιστευτο σωμα κ αξιοζηλευτη πισω κινηση αλλα και πολυ μεγαλο πεος
γλυκια ομιλητικη και επικοινωνιακη ... μπορεις δλδ να ανταλλαξεις και 5-10 αποψεις
νομιζω οτι θα επρεπε να εχει αναφερθει και αυτη
τωρα για την αθηνα θα διαφωνησω μαζι σου
η κρητικη του τελευταιου φιλου νομιζω τα λεει ολα για την αθηνα

Για την Τζουλη ναι, θα ζητήσω συγνώμη, δεν την εχω επισκεφτει και δεν έχω αποψη. Οποτε ας μην είμαι αφοριστικός. Ειχα επικοινωνησει και μου είχε πει ευγενεστατα τιμη (50 ευρω) και υπηρεσίες. Μετα άλλαξε στεκι, ελπιζω να μην αλλαξε και τιμες. Συνηθως διαβαζω αναλυτικότητα σχόλια και κριτικες, τα λαμβανω όλα υποψιν. Φυσικα μια εμπειρία ειναι καθαρα υποκειμενική και παιζουν πολλοι παραγοντες ρόλο.
Κατα γενικη ομολογία έχουν γραφτει θετικα σχόλια (νομιζω μια κριτικη αναφερει λιγακι ότι ίσως βαριοταν την εναλλαγη στασεων ως ενεργητικη και κάπου έδειξε κουραση). Αλλα είπαμε αυτα είναι υποκειμενικά. Ο πουτσος της όντως φαίνεται φοβερος στις φωτο που δεν δισταζει να δείξει και μπραβο της.
Ισως είναι η επομενη συναντηση μου, αν θελει φυσικα και αυτη...  :grin:
Οποτε θα εχω να παραθεσω και αποψη για την Τζουλη.

Η Αθηνα έχει απαγορευτικές τιμες για εμενα, δυστυχως.
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
vfm θεωρω οτι ειναι και η τζουλη που δεν αναφερθηκε
ειναι πεντακαθαρη με απιστευτο σωμα κ αξιοζηλευτη πισω κινηση αλλα και πολυ μεγαλο πεος
γλυκια ομιλητικη και επικοινωνιακη ... μπορεις δλδ να ανταλλαξεις και 5-10 αποψεις
νομιζω οτι θα επρεπε να εχει αναφερθει και αυτη
τωρα για την αθηνα θα διαφωνησω μαζι σου
η κρητικη του τελευταιου φιλου νομιζω τα λεει ολα για την αθηνα
Κατα πρωτον ο κυριος ταδε για αυτα που εγραψε τα περισσοτερα τουλαχιστον εχουν βαση και δεν ειναι απο το πουθενα !!!κατα δευτερον δεν αναφερθηκε ουτε στην τζουλη αλλα ουτε και στην αθηνα,προφανως για αλλους λογους....οποτε τα σχολια περιοριζονται για αυτα που εγραψε....κατα τριτων η τζουλι ειναι μια κατηγορια μονη της,την αγαπα ολος ο λαος κτλ κτλ κατα τεταρτον η Αθηνα εχει 500 κριτικες θετικες και 5 αρνητικες ,μια απο της 5 ειναι και δικια σου,δεν περιμεναμε να ακουσουμε μια κριτικη καποιου απο το πουθενα τωρα τελευταια για να κρινουμε , μας αρκει η τοποθετηση του γλυκοξυνου!γιατι ειναι ποιο ποιοτικη, :hi:
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Κατα πρωτον ο κυριος ταδε για αυτα που εγραψε τα περισσοτερα τουλαχιστον εχουν βαση και δεν ειναι απο το πουθενα !!!κατα δευτερον δεν αναφερθηκε ουτε στην τζουλη αλλα ουτε και στην αθηνα,προφανως για αλλους λογους....οποτε τα σχολια περιοριζονται για αυτα που εγραψε....κατα τριτων η τζουλι ειναι μια κατηγορια μονη της,την αγαπα ολος ο λαος κτλ κτλ κατα τεταρτον η Αθηνα εχει 500 κριτικες θετικες και 5 αρνητικες ,μια απο της 5 ειναι και δικια σου,δεν περιμεναμε να ακουσουμε μια κριτικη καποιου απο το πουθενα τωρα τελευταια για να κρινουμε , μας αρκει η τοποθετηση του γλυκοξυνου!γιατι ειναι ποιο ποιοτικη, :hi:
κατα πρωτον κατα δευτερων και κατα  τριτων δεν προκειτε να κανω αντιλογο για την αθηνα
οτι ειχα να πω το ειχα πει προ 4-5 χρονια
κατα τελευταιων ομως δεν αναφερω πουθενα για δικια μου κρητικη αλλα για την τελευταια κρητικη προ 2-3 μηνες που εγραψε καποιος εδω κ οποιος θελει μπαινει κ βλεπει τις κρητικες της αθηνας
αναφερομαι στην τελευταια
δεν μου ηρθε κ την θυμηθικα μετα απο 2 μηνες κ την ανεφερα απλα αναφερθικε στην αθηνα ο γλυκομουτσουνος κ σε αυτον απαντησα
τωρα αν με υπολογιζεις εσυ η οχι αυτο δε νομιζω οτι αφορα ουτε εμενα ουτε εσενα κ αντιστροφα
δεν εγραψα ουτε για να προκαλεσω ουτε για να μαλωσω
ο καθε ενας εχει δικια του κριση κ αποφασιζει
ευχαριστω
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Ολοι γιατροί κ φιλόσοφοι εδώ μέσα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom