Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.386
Πόντοι
456
κατα πρωτον κατα δευτερων και κατα  τριτων δεν προκειτε να κανω αντιλογο για την αθηνα
οτι ειχα να πω το ειχα πει προ 4-5 χρονια
κατα τελευταιων ομως δεν αναφερω πουθενα για δικια μου κρητικη αλλα για την τελευταια κρητικη προ 2-3 μηνες που εγραψε καποιος εδω κ οποιος θελει μπαινει κ βλεπει τις κρητικες της αθηνας
αναφερομαι στην τελευταια
δεν μου ηρθε κ την θυμηθικα μετα απο 2 μηνες κ την ανεφερα απλα αναφερθικε στην αθηνα ο γλυκομουτσουνος κ σε αυτον απαντησα
τωρα αν με υπολογιζεις εσυ η οχι αυτο δε νομιζω οτι αφορα ουτε εμενα ουτε εσενα κ αντιστροφα
δεν εγραψα ουτε για να προκαλεσω ουτε για να μαλωσω
ο καθε ενας εχει δικια του κριση κ αποφασιζει
ευχαριστω
ο καθένας κρίνει ανάλογα με τις εμπειρίες του.. κανένα πρόβλημα, εμείς είμστε εδώ για να ανταλλάσουμε απόψεις κι εμπειρίες
 

Mr.Fregoli

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
180
Πόντοι
281
Εγώ ακριβως ανέφερα αυτες που, κατα την ταπεινή γνωμη μου, αξιζει να ασχοληθει κάποιος. Ακομα και αν εχουν άσχημη συμπεριφορα.

Απεφυγα να το πω, αλλα θα αναφερω ένα περιστατικο. Μια περιοδο έπαιρνα την Νικολ, απο Συγγρου, τακτικα. Οσο επετρεπαν τα οικονομικα μου. Αυτη παιρνει 50 ευρω, και κανονιζαμε δικο της τελειωμα στα 70. Καλη τιμη. Φυσικα δεν τα εδινε όλα στο σεξ. Αναλογως με τις ορεξεις της. Ενταξει, αν και το θεωρω απαραδεκτο για επαγγελματια τραβεστι (γιατι εφοσον σε πληρωνω κοψε το λαιμο σου να εχεις στυση και διαθεση), ελεγα ας παει στα κομματια, δεν ειναι ρομποτ. Σε μια συναντηση μας, κατα λαθος, τη γρατζουνισα λιγο, δηλαδη ενα σημαδακι. Εκανε λες και τη χτυπησα! Σταματησε, στραβωσε, με αφησε συξυλο και άρχισε να βαζει βαμβακια και οινοπνευματα! Μετα απο ωρα, όταν συνεχισαμε, ασχολουνταν μονο με αυτο. Αλλη φορα παλι (οπότε είπα και δεν την ξαναπαίρνω) ήταν όταν μου είπε πανω στην καυλα μου, να κανονισει παρτουζα με ενα τριτο προσωπο. "Δωσε μου παραπανω,ενα πενηνταρι!" Της ειπα τρεμοντας απο την καυλα οτι εχω μονο 20 ευρω τελευταια (αφου της είχα δωσει 70 για χυσιμο δικο της). Συμφωνησε και της τα εδωσα (αλλος μαλακας και εγω...σας συμβουλευω ως θυμα, μην ενδίδετε ποτε στις προσταγες της καυλας σας και τις κακομαθαίνετε με εξτρα... εδω μπορειτε να με κατηγορήσετε). Τελικα δεν εβρισκε το τριτο προσωπο (ας μη δωσω λεπτομερειες). Της είπα να μου δωσει πισω το 20... αλλα ήταν ανενδοτη και χασκογελουσε! Τελειωσα κακην κακως ενω ετρεμα απο τα νευρα. Απλα έχασε έναν πελατη που θα γινοταν σταθερος, αν είχε λιγο νιονιο μεσα στο ταραγμενο, κομπλεξικο μυαλο της. Κριμα γιατι είναι σωματαρα και εχει τα πιο γυμνασμενα ποδια σε τραβεστι, κωλαρα και κορμι λαμπαδα!

Για τη Σαμπρινα τα είπα. Χειριστο περιβαλλον και διαθεση ξεπετας!
Κριμα γιατι και οι δυο έχουν φοβερα προσόντα και σωματα!! Κριμα, πολυ κρίμα!

Μπορω να αναφέρω ποσο φόλες και απατεώνισες είναι αυτες οι δυο...
οι οποίες δουλευαν μαζι, τερμα Συγγρου. Μαλιστα είχαν και μια τσατσα προαγωγο στο αμαξι, που τη διαφημιζε την πρωτη.
Τις είχα παρει και τις δυο παρτουζα. Χείριστη συμπεριφορα, έξτρα, να σου φανε λεφτα, να φωναζουν ειδικα η δευτερη πως επρεπε να ζηταει τα διπλασια.
Εδώ και απο το φετινο gay pride (αυτες πρεπει να είναι που καμαρώνουν υπερήφανα)

Δεν εγραψα κριτικη. Παραθετω προσωπικες εμπειριες. Φυσικα καποιος μπορει να πει πως είναι υποκειμενικες, πως βγαζω κομπλεξισμο, πως δεν είναι ετσικαι αυτος ή καποιος άλλος περασε περίφημα.
Εγω τα παραθετω. Υποκειμενικα. Οπως κανουμε όλοι εδω. Αυτο είναι το νοημα του bourdela. Ανταλλαγή υποκειμενικων αποψεων και εμπειριων που αν διασταυρωθουν ίσως βγαλεις κάποια συμπερασματα και ρισκαρεις.
Αλλωστε και οι υπηρεσίες στο σεξ, στην Ελλαδα, δεν κινουνται σε επαγγελματικο επιπεδο. Αλλιως θα υπηρχε μια προσπαθεια να φορολογηθουν έστω! Προσπάθεια λεω!

Αυτα και συγνωμη για τα μακροσκελη post
 
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
Εγώ ακριβως ανέφερα αυτες που, κατα την ταπεινή γνωμη μου, αξιζει να ασχοληθει κάποιος. Ακομα και αν εχουν άσχημη συμπεριφορα.

Απεφυγα να το πω, αλλα θα αναφερω ένα περιστατικο. Μια περιοδο έπαιρνα την Νικολ, απο Συγγρου, τακτικα. Οσο επετρεπαν τα οικονομικα μου. Αυτη παιρνει 50 ευρω, και κανονιζαμε δικο της τελειωμα στα 70. Καλη τιμη. Φυσικα δεν τα εδινε όλα στο σεξ. Αναλογως με τις ορεξεις της. Ενταξει, αν και το θεωρω απαραδεκτο για επαγγελματια τραβεστι (γιατι εφοσον σε πληρωνω κοψε το λαιμο σου να εχεις στυση και διαθεση), ελεγα ας παει στα κομματια, δεν ειναι ρομποτ. Σε μια συναντηση μας, κατα λαθος, τη γρατζουνισα λιγο, δηλαδη ενα σημαδακι. Εκανε λες και τη χτυπησα! Σταματησε, στραβωσε, με αφησε συξυλο και άρχισε να βαζει βαμβακια και οινοπνευματα! Μετα απο ωρα, όταν συνεχισαμε, ασχολουνταν μονο με αυτο. Αλλη φορα παλι (οπότε είπα και δεν την ξαναπαίρνω) ήταν όταν μου είπε πανω στην καυλα μου, να κανονισει παρτουζα με ενα τριτο προσωπο. "Δωσε μου παραπανω,ενα πενηνταρι!" Της ειπα τρεμοντας απο την καυλα οτι εχω μονο 20 ευρω τελευταια (αφου της είχα δωσει 70 για χυσιμο δικο της). Συμφωνησε και της τα εδωσα (αλλος μαλακας και εγω...σας συμβουλευω ως θυμα, μην ενδίδετε ποτε στις προσταγες της καυλας σας και τις κακομαθαίνετε με εξτρα... εδω μπορειτε να με κατηγορήσετε). Τελικα δεν εβρισκε το τριτο προσωπο (ας μη δωσω λεπτομερειες). Της είπα να μου δωσει πισω το 20... αλλα ήταν ανενδοτη και χασκογελουσε! Τελειωσα κακην κακως ενω ετρεμα απο τα νευρα. Απλα έχασε έναν πελατη που θα γινοταν σταθερος, αν είχε λιγο νιονιο μεσα στο ταραγμενο, κομπλεξικο μυαλο της. Κριμα γιατι είναι σωματαρα και εχει τα πιο γυμνασμενα ποδια σε τραβεστι, κωλαρα και κορμι λαμπαδα!

Για τη Σαμπρινα τα είπα. Χειριστο περιβαλλον και διαθεση ξεπετας!
Κριμα γιατι και οι δυο έχουν φοβερα προσόντα και σωματα!! Κριμα, πολυ κρίμα!

Μπορω να αναφέρω ποσο φόλες και απατεώνισες είναι αυτες οι δυο...
οι οποίες δουλευαν μαζι, τερμα Συγγρου. Μαλιστα είχαν και μια τσατσα προαγωγο στο αμαξι, που τη διαφημιζε την πρωτη.
Τις είχα παρει και τις δυο παρτουζα. Χείριστη συμπεριφορα, έξτρα, να σου φανε λεφτα, να φωναζουν ειδικα η δευτερη πως επρεπε να ζηταει τα διπλασια.
Εδώ και απο το φετινο gay pride (αυτες πρεπει να είναι που καμαρώνουν υπερήφανα)

Δεν εγραψα κριτικη. Παραθετω προσωπικες εμπειριες. Φυσικα καποιος μπορει να πει πως είναι υποκειμενικες, πως βγαζω κομπλεξισμο, πως δεν είναι ετσικαι αυτος ή καποιος άλλος περασε περίφημα.
Εγω τα παραθετω. Υποκειμενικα. Οπως κανουμε όλοι εδω. Αυτο είναι το νοημα του bourdela. Ανταλλαγή υποκειμενικων αποψεων και εμπειριων που αν διασταυρωθουν ίσως βγαλεις κάποια συμπερασματα και ρισκαρεις.
Αλλωστε και οι υπηρεσίες στο σεξ, στην Ελλαδα, δεν κινουνται σε επαγγελματικο επιπεδο. Αλλιως θα υπηρχε μια προσπαθεια να φορολογηθουν έστω! Προσπάθεια λεω!

Αυτα και συγνωμη για τα μακροσκελη post
Φίλε είσαι σωστός.
Ωραία τα λες κ σωστό είναι να ανταλλάσσουν εμπειρίες εδώ να ξέρουμε.
Για Νικόλ εγώ πάντα λέω τα καλύτερα. Οικονομικά. ..κακώς βέβαια την κακομαθαινω εγώ.  Αλλά περνώ καλά. Πάντα. 
Για Σαμπρινα επίσης.  Μ αρέσει πολύ.  Είμαι από τους παλιούς πελάτες της. Σκέψου ότι η τώρα κατάσταση του σπιτιού της είναι καλύτερο ever.  Πρώτα κ κατσαρίδες παρέα. Αν χρειαζόταν να πας μπάνιο Άστα.  Κρίμα.  Γιατί βγάζει χρήμα.  Είναι έξυπνη κ από εργαλείο πολύ καλό.
Εδώ έρχεται η Τζουλη κ στα λύνει όλα αυτά.  Κ καλό παιδί κ εργαλείο κ θα τα δώσει όλα.  Σαν να βάζει στοίχημα να είναι η καλύτερη. 
Έχω πάει αρκετές φορές κ με Σοφία την Κυπρια.  Εκεί να δεις κατσαριδα κ κακό.  Κ πολύ κόκα. Προτιμούσα πάντα σε ξενοδοχείο μαζί της. Αλλά εργαλείο τούμπανο. Το πιο μεγάλο.
Όπως κ με Ροζα την Βουλγάρα.  Καλό εργαλείο όχι σαν τα πάνω αλλά έβγαζε καρι σεξυ.
Πάμε σε Αθηνά. Ξέρει να πηδάλιο κ δεν αστειεύεται  Όντως μεγάλο εργαλείο κ πολύ δυνατή. Αλλα πολύ κουβέντα κ οικονομικά
παραπάνω από τις άλλες.
Για ΕΛένα Sunrise .πολύ όμορφη.  Προσόντα σε νορμάλ επίπεδο.  Η πιο όμορφη κ θηλυκό. Αλλά κ αυτή ακριβή.
Η Τζενη πολύ εργαλείο αλλά δεν βγάζει θηλυκο . 
Από Συγγρού τις έχω πάρει κατά καιρούς σχεδόν όλες κ Καβάλας. Δεν θυμάμαι κάτι επιπλέον.  Πολλές ξεπετες κ άδικα λεφτά συχνά.
 
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
121
Like
4
Πόντοι
1
Τώρα για βραζιλιάνες τι να πω. Πολλές ξεπετες πολλές αποτυχημένες. Πολλές στιγμές όμως ευχάριστες.  Βιβλία γράφω για να τις εξιστορησω.
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
κατα πρωτον κατα δευτερων και κατα  τριτων δεν προκειτε να κανω αντιλογο για την αθηνα
οτι ειχα να πω το ειχα πει προ 4-5 χρονια
κατα τελευταιων ομως δεν αναφερω πουθενα για δικια μου κρητικη αλλα για την τελευταια κρητικη προ 2-3 μηνες που εγραψε καποιος εδω κ οποιος θελει μπαινει κ βλεπει τις κρητικες της αθηνας
αναφερομαι στην τελευταια
δεν μου ηρθε κ την θυμηθικα μετα απο 2 μηνες κ την ανεφερα απλα αναφερθικε στην αθηνα ο γλυκομουτσουνος κ σε αυτον απαντησα
τωρα αν με υπολογιζεις εσυ η οχι αυτο δε νομιζω οτι αφορα ουτε εμενα ουτε εσενα κ αντιστροφα
δεν εγραψα ουτε για να προκαλεσω ουτε για να μαλωσω
ο καθε ενας εχει δικια του κριση κ αποφασιζει
ευχαριστω
Σε αυτην  την κρητικη προ διμηνου αναφερωμε και εγω αγαπητε ,αλλα και στην δικια σου προ τετραετιας,και οι δυο ειναι μεσα στης 5 αρνητικες της αθηνας ας πουμε,Τελος παντον για να καταλαβαινομαστε ,αν αυτος  που εγραψε για την αθηνα ,προ διμηνου τα εγραφε και για την τζουλη ,την ιδια αποψη εχω,γιατι και οι δυο εχουν πολλη μεγαλα ποσοστα θετικων σχολιων γενικοτερα και σε βαθος χρονου!,και φυσικα θα υπαρχουν και αρνητικες κρητικες καποια στιγμη,τελος ολα τα γραπτα μετρανε εδω μεσα ,αλλα την κριση την δικη μου θα μπορουσε να την επηρεασει ισως ενα αρνητικο σχολιο απο αυτους τους καμια δεκαπενταρια  εμπειρους που κυριως σχολιαζουν συχνα πυκνα εδω μεσα.... :hi:
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Σε αυτην  την κρητικη προ διμηνου αναφερωμε και εγω αγαπητε ,αλλα και στην δικια σου προ τετραετιας,και οι δυο ειναι μεσα στης 5 αρνητικες της αθηνας ας πουμε,Τελος παντον για να καταλαβαινομαστε ,αν αυτος  που εγραψε για την αθηνα ,προ διμηνου τα εγραφε και για την τζουλη ,την ιδια αποψη εχω,γιατι και οι δυο εχουν πολλη μεγαλα ποσοστα θετικων σχολιων γενικοτερα και σε βαθος χρονου!,και φυσικα θα υπαρχουν και αρνητικες κρητικες καποια στιγμη,τελος ολα τα γραπτα μετρανε εδω μεσα ,αλλα την κριση την δικη μου θα μπορουσε να την επηρεασει ισως ενα αρνητικο σχολιο απο αυτους τους καμια δεκαπενταρια  εμπειρους που κυριως σχολιαζουν συχνα πυκνα εδω μεσα.... :hi:
σεβομαι την αποψη σου
τωρα οσοω αφορα την κριση σου σ'αυτο δε θα συμφωνησω εγω αλλα μιλαω για μενακ καθαρα κ μονο για μενα
εμενα δεν με επιρεαζουν οι 10 - 15 που αναφερεις κ ασ ειναι πολυ παλιοι εδω κ πολυ εμπειροι
πολυ πιθανον αυτοι ολοι να εχουνε πλεον κατασταλαξει στο τι ψαχνουν κ στο τι θελουν
μπορει να ζητανε αλλα πραγματα ισως πιο εξεζητημενα ισως διαφορετικα απο αυτα που ψαχνουν αλλοι
ισως να εχουν αποκτησει πλεον μια Α οικιοτητα με συγκεκριμενες κοπελες κ να θελουν να τις προβαλουν
ισως ισως ισως ... πολλα ισως αλλα ολα αυτα τα ισως φυσικα ειναι υποθετικα και το μονο που κανουν ειναι να μας μπερδευουν κ να μας κανουν να σκεφτομαστε πιο κουτοπονυρα κ καχυποπτα κατι το οποιο θεωρω οτι δεν κανει καλο
οποτε μιας κ ανεφερες για την δικη σου κριση πως επιρεαζετε
αναφερω κ εγω οτι την δικη μου κριση την επιρεαζω εγω κ μονο εγω μιας κ ειμαι της αποψης
ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΜΙΣΑ
παρεμπιπτοντως σ'ευχαριστο για τον ομορφο κ πολιτισμενο  διαλογο που κανουμε κ ανταλλαζουμε αποψεις
να ξερεις οτι σεβομαι κ εκτιμω παρα πολυ τις αποψεις σου οσα χρονια σε διαβαζω
 

bk

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
0
και η Τζενη και η Ράνια είναι πραγματικό VFM όπως λένε οι περπατημένοι εδώ μέσα.. value for money δλδ.. το ίδιο θα έλεγα και για την Αθηνά κι ας είναι πιο ακριβή, σου δίνει με το παραπάνω αυτό που πληρώνεις.. απλά πάσχουμε από όμορφες τρανσέξουαλ, είναι ελάχιστες αυτές που έχουμε, το 95% ειναι τραβεστι και κρος..

Η Ράνια (απ' τα ουράνια) είναι πράγματι εκπληκτική και στους δυο ρόλους. Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα. Τρομερή εμπειρία.
Η Τζένη είναι ΟΚ, αλλά δεν τρελαίνομαι. Είναι για τους πολύ μερακλήδες.
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Η Ράνια (απ' τα ουράνια) είναι πράγματι εκπληκτική και στους δυο ρόλους. Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα. Τρομερή εμπειρία.
Η Τζένη είναι ΟΚ, αλλά δεν τρελαίνομαι. Είναι για τους πολύ μερακλήδες.

Η Ρανια ειναι gfe (γλωσσοφιλα κλπ);
 

bk

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
0

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
208
Πόντοι
1
Η Ρανια ειναι gfe (γλωσσοφιλα κλπ);
είναι αρκετα gfe και σε πολύ καθαρο χωρο. την βαζω στην ιδια κατηγορια με την ηρω. αρκετα θηλυκες παρουσίες και οι δυο, καλα προσοντα,  τιμαν τα λεφτα που παιρνουν
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Χαιρομαι που επιτελους γινεται μια σοβαρη και πολιτισμενη κουβεντα
Τις δικιες μου εμπειριες λιγο πολυ τις εχετε διαβασει εδω.
Να προσθεσω και την Τζουλη που ειδα προσφατα και πιστευω για την τιμη και τις υπηρεσιες ειναι μια αξιολογη εναλλακτικη.
Γι αυτες που ανεφερε καποιος πιο πανω νομιζω Αντζελινα και σια, καποιοι εδω σεσημασμενοι μουφολογοι τις εξυμνουσαν σε καθε ευκαιρια
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Χαιρομαι που επιτελους γινεται μια σοβαρη και πολιτισμενη κουβεντα
Τις δικιες μου εμπειριες λιγο πολυ τις εχετε διαβασει εδω.
Να προσθεσω και την Τζουλη που ειδα προσφατα και πιστευω για την τιμη και τις υπηρεσιες ειναι μια αξιολογη εναλλακτικη.
Γι αυτες που ανεφερε καποιος πιο πανω νομιζω Αντζελινα και σια, καποιοι εδω σεσημασμενοι μουφολογοι τις εξυμνουσαν σε καθε ευκαιρια
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.386
Πόντοι
456
Χαιρομαι που επιτελους γινεται μια σοβαρη και πολιτισμενη κουβεντα
Τις δικιες μου εμπειριες λιγο πολυ τις εχετε διαβασει εδω.
Να προσθεσω και την Τζουλη που ειδα προσφατα και πιστευω για την τιμη και τις υπηρεσιες ειναι μια αξιολογη εναλλακτικη.
Γι αυτες που ανεφερε καποιος πιο πανω νομιζω Αντζελινα και σια, καποιοι εδω σεσημασμενοι μουφολογοι τις εξυμνουσαν σε καθε ευκαιρια
οι τελευταιες ειναι και οι 3 τους μεγαλη απατη, εμφανιση επιεικως κατω του μετριου, καθαριότητα επίσης και ειδικά η Βικτώρια με το μεγάλο εργαλείο όπως είχα γράψει και παλιότερα την εμπειρία μου, η χειρότερη απ ολες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom