Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Dirtoulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
δες pm


Καλησπερα σε ολους,θα ρωτησω κατι,ισως ασχετο δεν ηξερα που να το ρωτησω να πω την αληθεια.Τρανς με μικρα προσοντα,πιο θηλυκά* που εχει στην αθηνα,για να παμε να ριξουμε τον οβολο μας!Γιατι παντου βλεπω για ματσουκια και εχει τρομαξει ο κωλος μου!χαχαχχαα
παθητικα κατα προτίμηση.Σορρυ για το ακυρο ερωτημα και παλι.



Γαματε γιατι χανομαστε!!!! ;)
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Ρουμάνα κρος ψιλοαξύριστη , στην Καλλιθέα, αθλητικό σώμα, διεκπεραιωτικές υπηρεσίες 50 ευρώ. ενεργοπαθητική. Μιά δοκιμή και πολύ ήταν.

Αρα παμε γι'αλλα. Ευχαριστω πολυ!
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
Εγκρίνεται.σπ.πατση μένει
Φιλική ικανοποιητικό γαμηση.δεν τρελάθηκα βέβαια αλλά την έχω πάρει και παλια.ισως τώρα να έχει βελτιωθεί ακόμα περισσότερο
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Εγκρίνεται.σπ.πατση μένει
Φιλική ικανοποιητικό γαμηση.δεν τρελάθηκα βέβαια αλλά την έχω πάρει και παλια.ισως τώρα να έχει βελτιωθεί ακόμα περισσότερο

Ειναι οντως αρκετα καλη. Ανετη, δε βιαζεται, της αρεσει αυτο που κανει και κανει τρομερη πιπα. Θα περασεις καλα!
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Ειναι οντως αρκετα καλη. Ανετη, δε βιαζεται, της αρεσει αυτο που κανει και κανει τρομερη πιπα. Θα περασεις καλα!

Παλιά ήταν Γκύζη και μετά πήγε γραμμές.Η Νίνα είναι που από πίπα  :pipa1: είναι δύναμη και τον παίρνει καλά  :fuck2:.  Καλό παιδί απλά λίγο ντίβα τελευταία. Πάντος το 50άρι  :thumbsup: δεν θα το κλάψεις.
 

giorgos002

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
52
Like
14
Πόντοι
0
κοίτα, αφού είσαι Καλαμάτα πήγαινε διότι δεν έχεις πολλές ευκαιρίες. Σε βάθος χρόνου εχει σχολιασθεί με μετριότατες κριτικές.
έχουν γραφτεί κριτικές..για το κορίτσι..σε κάποια παλιότερη ανάρτηση..?? βοήθα συναγωνιστη..χε..χε..!!!
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
έχουν γραφτεί κριτικές..για το κορίτσι..σε κάποια παλιότερη ανάρτηση..?? βοήθα συναγωνιστη..χε..χε..!!!
Μακρια!!! Δεν το καταλαβαινεις οτι ειναι μπαζολα ολκης..? Μας εχει απομεινει ακομη ελαχιστος νους για να καταλαβουμε ποτε ειναι μια φωτο real or photoshop. Και εκτος αυτου εαν προσεξεις δεν δειχνει καθολου το σωμα της αρα τι σημαινει αυτο..μπαουλοντιβανο του 1798!!! Μην πας θα το μετανοιωσεις.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Παλιά ήταν Γκύζη και μετά πήγε γραμμές.Η Νίνα είναι που από πίπα  :pipa1: είναι δύναμη και τον παίρνει καλά  :fuck2:.  Καλό παιδί απλά λίγο ντίβα τελευταία. Πάντος το 50άρι  :thumbsup: δεν θα το κλάψεις.
τ χω πει παλιότερα αρκετές φορές ...Κουραστικά ποια
 

xal34

Ανώτατος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20.484
Like
51.839
Πόντοι
16.131
καμια στη συγγρου βυζαρου παθητικη εχετε να προτεινετε ?
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
γεια σας μυστες,ειχα καιρο να επισκεφτω την ρανια απο τα ουρανια και ειπα να γραψω γι αυτην την καπως πιο εντονη-διαφορετικη εμπειρια. με υποδεχτηκε με μαυρο κοντο φορεμα και υπεροχα μαυρα πεδιλα. η ιδια ελαμπε και ηταν βαμμενη με το χαρακρτηριστικο τελειο μακιγιαζ της. με κερασε ουισκακι :worship: και αφου ειπαμε τα νεα μας περασαμε στο δωματιο. μετα απο πολλα παθιασμενα γλωσσοφυλλα μου γυρισε μπρουμιτα και εγω αρχισα την αγαπημενη μου ρουφοκωλαδα. η ιδια εβγαζε βογγακια καυλωτικα. να πω εδω οτι μοσχοβολαγε . αφου την εγλυψα στον κωλο καμποση ωρα περασαμε στο σεξ με πολλες στασεις και σεξ σε πολλα σημεια του σπιτιου της( ορθιο, στον καναπε,σαλονι) . μετα απο αυτο παρεδωσα τα οπλα παιζοντας μου την πουτσα με τα δαχτυλακια των ποδιων της(αυτο το εχω δοκιμασει αλλη μια φορα και ηταν μια φαντασιωση μου που μου εχει καρφωθει στο μυαλο τις τελευταιες μερες). θα ξαναπαω συντομα! ελπιζω να βοηθησα με την κριτικη μου! για μενα ειναι η ιδανικη gfe περιπτωση στην Αθηνα. αυτο εψαχνα και το βρηκα!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
γεια σας μυστες,ειχα καιρο να επισκεφτω την ρανια απο τα ουρανια και ειπα να γραψω γι αυτην την καπως πιο εντονη-διαφορετικη εμπειρια. με υποδεχτηκε με μαυρο κοντο φορεμα και υπεροχα μαυρα πεδιλα. η ιδια ελαμπε και ηταν βαμμενη με το χαρακρτηριστικο τελειο μακιγιαζ της. με κερασε ουισκακι :worship: και αφου ειπαμε τα νεα μας περασαμε στο δωματιο. μετα απο πολλα παθιασμενα γλωσσοφυλλα μου γυρισε μπρουμιτα και εγω αρχισα την αγαπημενη μου ρουφοκωλαδα. η ιδια εβγαζε βογγακια καυλωτικα. να πω εδω οτι μοσχοβολαγε . αφου την εγλυψα στον κωλο καμποση ωρα περασαμε στο σεξ με πολλες στασεις και σεξ σε πολλα σημεια του σπιτιου της( ορθιο, στον καναπε,σαλονι) . μετα απο αυτο παρεδωσα τα οπλα παιζοντας μου την πουτσα με τα δαχτυλακια των ποδιων της(αυτο το εχω δοκιμασει αλλη μια φορα και ηταν μια φαντασιωση μου που μου εχει καρφωθει στο μυαλο τις τελευταιες μερες). θα ξαναπαω συντομα! ελπιζω να βοηθησα με την κριτικη μου! για μενα ειναι η ιδανικη gfe περιπτωση στην Αθηνα. αυτο εψαχνα και το βρηκα!

Να αναφερθώ κ γω μ τη σήρα μου από εμφάνιση μόνο κωλος κ η γάμπα αξίζει από συμπεριφορά θέλει ν είναι καλή αλλά κ βιαστική σύγχρονος δεν αξίζει τ 60 που ζητά ούτε για πλάκα ...Δεν μ χαλάσαι αλλά δεν εφιγα κ με τις καλύτερες εντυπώσεις που όλοι λεν εδώ μέσα ...Έχω αρχίσει ν πιστεύω μόνο σ μένα κ σε κανέναν άλλο..Ώρα συνεύρεσης περίπου 30λεπτα ...Θα την έβαζα στ φόρουμ ξεπέτες άνετα αλλά θ ήθελα ν δω μόνο εγώ κατάλαβα ότι τ κάνει καθαρά γ τ φράγκα κ τίποτα παραπάνω ......Ούτε γ πλάκα ποτέ ξανά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom