Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Richman50

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2016
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
φιλαρακια ξερει κανεις τι γινετε με μια Λολα λατινκολα?
εβγαινε ιερα οδος.
 

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
485
Πόντοι
4.460
γεια σας μυστες,ειχα καιρο να επισκεφτω την ρανια απο τα ουρανια και ειπα να γραψω γι αυτην την καπως πιο εντονη-διαφορετικη εμπειρια. με υποδεχτηκε με μαυρο κοντο φορεμα και υπεροχα μαυρα πεδιλα. η ιδια ελαμπε και ηταν βαμμενη με το χαρακρτηριστικο τελειο μακιγιαζ της. με κερασε ουισκακι :worship: και αφου ειπαμε τα νεα μας περασαμε στο δωματιο. μετα απο πολλα παθιασμενα γλωσσοφυλλα μου γυρισε μπρουμιτα και εγω αρχισα την αγαπημενη μου ρουφοκωλαδα. η ιδια εβγαζε βογγακια καυλωτικα. να πω εδω οτι μοσχοβολαγε . αφου την εγλυψα στον κωλο καμποση ωρα περασαμε στο σεξ με πολλες στασεις και σεξ σε πολλα σημεια του σπιτιου της( ορθιο, στον καναπε,σαλονι) . μετα απο αυτο παρεδωσα τα οπλα παιζοντας μου την πουτσα με τα δαχτυλακια των ποδιων της(αυτο το εχω δοκιμασει αλλη μια φορα και ηταν μια φαντασιωση μου που μου εχει καρφωθει στο μυαλο τις τελευταιες μερες). θα ξαναπαω συντομα! ελπιζω να βοηθησα με την κριτικη μου! για μενα ειναι η ιδανικη gfe περιπτωση στην Αθηνα. αυτο εψαχνα και το βρηκα!
Θα συμφώνησω μαζί σου Ιάκυνθε. Η εμφανισή της για μενα ηταν αυτο που προσδοκούσα  και η συμπεριφορα της ειναι απόλυτα επαγγελματικη. Και γω εφυγα με τις καλυτερες εντυπώσεις. Θα πρεπει να τονίσω οτι ειναι κατανοητο οτι σε καποιους οι "κοπέλες" θα αρεσουν και σε καποιους όχι, διότι η επαφή μαζι τους ειναι προσωπική και ο καθενας την βιώνει με τον δικό του τροπο και γι' αυτές ειναι ακριβώς το ίδιο. Το επιπεδο των παρεχόμενων υπηρεσιών θα πρεπει να ειναι το ιδιο η διάθεση όμως μπορει να διαφέρει απο πελάτη σε πελάτη αναλογα με το ποσο τους αρεσει ο συγκεκριμένος άνθρωπος.
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Θα συμφώνησω μαζί σου Ιάκυνθε. Η εμφανισή της για μενα ηταν αυτο που προσδοκούσα  και η συμπεριφορα της ειναι απόλυτα επαγγελματικη. Και γω εφυγα με τις καλυτερες εντυπώσεις. Θα πρεπει να τονίσω οτι ειναι κατανοητο οτι σε καποιους οι "κοπέλες" θα αρεσουν και σε καποιους όχι, διότι η επαφή μαζι τους ειναι προσωπική και ο καθενας την βιώνει με τον δικό του τροπο και γι' αυτές ειναι ακριβώς το ίδιο. Το επιπεδο των παρεχόμενων υπηρεσιών θα πρεπει να ειναι το ιδιο η διάθεση όμως μπορει να διαφέρει απο πελάτη σε πελάτη αναλογα με το ποσο τους αρεσει ο συγκεκριμένος άνθρωπος.
Θα συμφωνησω με το τελευταιο κομματι, δεν μπορουν να μας αρέσουν ολες, δεν μπορουμε ν αρεσουμε σε ολες/ολους
Εγω απο την αλλη δεν μπορεσα να κανω κλικ με την Ρανια παρ ολο που η ιδια εκανε τα παντα να μ ευχαριστησει. Ετσι αποφασισα να μην ξαναβρεθω παρ ολο που και νεα ειναι και δεν ειναι ξεπετα.
Ειναι καθαρα θεμα γουστου γιατι και με αλλη κοπελα της ιδιας κατηγοριας (κρος προς τραβεστι θα ελεγα) ειχα περασει καλυτερα.
Και οπως παντα λεω, πρεπει να εμπιστευομαστε μονο την δικια μας κριση και ενστικτο και οχι τι γραφει ο καθενας εδω μεσα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
Τελικό συμπέρασμα για μένα είναι ότι μία τρανς δεν πρέπει να Μπένου σε μία κατηγορία όπως θέλουν μερικές κ ζητάνε 60 μ 0 προσφορές σε εμφάνιση κ συμπεριφορά
 

TS mpempa

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2017
Μηνύματα
21
Like
32
Πόντοι
0
Καλως σας Βρηκα και εδω  Βατραχε!!!! ειμαι Λεμεσο  δωσε πασα   ......99009094 αχχχ  
 

Συνημμένα

  • 11.png
    11.png
    820,4 KB · Εμφανίσεις: 80

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Να αναφερθώ κ γω μ τη σήρα μου από εμφάνιση μόνο κωλος κ η γάμπα αξίζει από συμπεριφορά θέλει ν είναι καλή αλλά κ βιαστική σύγχρονος δεν αξίζει τ 60 που ζητά ούτε για πλάκα ...Δεν μ χαλάσαι αλλά δεν εφιγα κ με τις καλύτερες εντυπώσεις που όλοι λεν εδώ μέσα ...Έχω αρχίσει ν πιστεύω μόνο σ μένα κ σε κανέναν άλλο..Ώρα συνεύρεσης περίπου 30λεπτα ...Θα την έβαζα στ φόρουμ ξεπέτες άνετα αλλά θ ήθελα ν δω μόνο εγώ κατάλαβα ότι τ κάνει καθαρά γ τ φράγκα κ τίποτα παραπάνω ......Ούτε γ πλάκα ποτέ ξανά
ρε βατραχομουρη να σε ρωτησω κατι ? οταν ειχα γραψει μια κριτηκη με ρανια κ την βαλερια στην κυπρο εσυ δεν ειχες πει οτι δεν πας με κρος κ αλλες τετοιες ανωμαλιες? δεν ειπες οτι δεν σου αρεσει στην φατσα κ οτι δεν πετας τα χρηματα σου ετσι? γραφεις κριτηκη με το παραμικρο κ δεν εγραψες για την εμπειρια σου με την ρανια κ τωρα το θυμηθηκες? .δεξου την κριτικη(δεν ειναι μια ειναι τρεις)εκ των οποιων ειναι μια αρνητικη αλλα με ευγενικο τροπο . δεν καταλάβαινω αυτην την επιθεση στην ρανια .ολοι εχουμε τις συμπαθειες μας κ τις αντιπαθειες μας αλλα εσυ το εχεις παρακανει?μηπως συμβαινει τπτ αλλο?
 

TS mpempa

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2017
Μηνύματα
21
Like
32
Πόντοι
0
:rose:φιλακια   αγορια  
 

Συνημμένα

  • 17458171_422465068098275_2629587197585316884_n.jpg
    17458171_422465068098275_2629587197585316884_n.jpg
    104,7 KB · Εμφανίσεις: 23

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
ρε βατραχομουρη να σε ρωτησω κατι ? οταν ειχα γραψει μια κριτηκη με ρανια κ την βαλερια στην κυπρο εσυ δεν ειχες πει οτι δεν πας με κρος κ αλλες τετοιες ανωμαλιες? δεν ειπες οτι δεν σου αρεσει στην φατσα κ οτι δεν πετας τα χρηματα σου ετσι? γραφεις κριτηκη με το παραμικρο κ δεν εγραψες για την εμπειρια σου με την ρανια κ τωρα το θυμηθηκες? .δεξου την κριτικη(δεν ειναι μια ειναι τρεις)εκ των οποιων ειναι μια αρνητικη αλλα με ευγενικο τροπο . δεν καταλάβαινω αυτην την επιθεση στην ρανια .ολοι εχουμε τις συμπαθειες μας κ τις αντιπαθειες μας αλλα εσυ το εχεις παρακανει?μηπως συμβαινει τπτ αλλο?

δηλαδη εσυ μετα απο τοσα χρονια καταλαβες τι παιζει με τον βατραχο;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
Καλημέρα στα αγόρια κ στ κορίτσια της παρέας ...Είχα προσπαθήσει παλιότερα ν βρεθώ μ τη Ράνια μόνο κ μόνο η να έχω μία άποψη για κανέναν άλλο λόγο αλλά δεν έκατσε φάση γιάτι κ δεν μου άρεσε στη φάτσα αλλά και γιατί κάνα δυο χώρες που τ είπαμε στ τηλ ήταν Κάπος επιθετική .....Αλλά όπως κ ν ειχαι είχα σκοπό ν πάω ...Όλα τ αλλά είναι περητα ..Δηλαδή εσείς τ 60 ε τ βλέπεται οκ γ 3ο λεπτά .....Μαύρο λυπον ...Α και σορυ αν ενοχλισω ρε παιδιά δεν θ τ ξανακανω .
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.386
Πόντοι
456
Καλημέρα στα αγόρια κ στ κορίτσια της παρέας ...Είχα προσπαθήσει παλιότερα ν βρεθώ μ τη Ράνια μόνο κ μόνο η να έχω μία άποψη για κανέναν άλλο λόγο αλλά δεν έκατσε φάση γιάτι κ δεν μου άρεσε στη φάτσα αλλά και γιατί κάνα δυο χώρες που τ είπαμε στ τηλ ήταν Κάπος επιθετική .....Αλλά όπως κ ν ειχαι είχα σκοπό ν πάω ...Όλα τ αλλά είναι περητα ..Δηλαδή εσείς τ 60 ε τ βλέπεται οκ γ 3ο λεπτά .....Μαύρο λυπον ...Α και σορυ αν ενοχλισω ρε παιδιά δεν θ τ ξανακανω .
γιατί ρε μάστορα; σε έδιωξε πάνω στο μισάωρο; εγώ όσες φορές πήγα ποτέ της δεν έδειξε να την ενδιαφέρει ο χρόνος και πάντα τελείωνε μαζί μου χωρίς να της το ζητήσω.. θα μου πεις δεν ταιριάζουν ολοι με όλους.. έτσι το δέχομαι..
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.172
Ευχαριστώ το αθηναϊκό κοινό που έχει ανεβάσει τη διάθεση μου στα ύψη ❤️❤️❤️
 

Συνημμένα

  • IMG_8029.PNG
    IMG_8029.PNG
    76,6 KB · Εμφανίσεις: 55
  • IMG_7929.JPG
    IMG_7929.JPG
    105,5 KB · Εμφανίσεις: 22

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Εχει κανεις εμπειρια με τη Φιονα;

 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
γιατί ρε μάστορα; σε έδιωξε πάνω στο μισάωρο; εγώ όσες φορές πήγα ποτέ της δεν έδειξε να την ενδιαφέρει ο χρόνος και πάντα τελείωνε μαζί μου χωρίς να της το ζητήσω.. θα μου πεις δεν ταιριάζουν ολοι με όλους.. έτσι το δέχομαι..

αυτο ακριβως
μας αρεσει δεν αρεσει η Ρανια, δεν θα σ εξαπατησει ποτε
και η τιμιοτητα ειναι πιο σημαντικη για μενα απο την ομορφια οταν αυτη συνοδευεται απο "πουστια"
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
Ε τότε όλη δικιάς σας εγώ δε θ ξαναπαρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom