Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.419
Κριτικές
2
Like
2.609
Πόντοι
456
Δεν κανω παραθεση κανεναν.
Για να δειτε ποσο μαλακες ειστε και επειδη προσφατα αναφερθηκε τετοιο κρουσμα, σας δινω λινκ απο αγγελια στο kanesex.

Δεν παραθετω καν την αγγελια, αλλα μονο τη φωτογραφια, για να μη δωσω κοσμο -> Οκ τωρα; Ευχαριστημενοι; Τεκμηριωθηκε;

Δεν ειπα ποτε πως κατι εχει η Τζουλι. Ισα ισα που ειπα πως ειναι ευκαιρια να αποδειχθει οτι ειναι πεντακαθαρη.
Αρχισατε τις μαλακιες για το εαν καποια θα βαλει τετοια φωτογραφια και σας ειπα πως γινεται εν αγνοια τους συνηθως γιατι δεν ξερουν καν (κι ομως) τί θα πει ΣΜΝ. Η παραπανω φωτογραφια, το επιβεβαιωνει ξεκαθαρα.

Παιχτε τωρα το πουλακι σας, που πηγατε να πεσετε πανω μου και ελπιζω να μην εχετε κολλησει ηδη τιποτα απο καμια τετοια περιπτωση.
Δεν θα μπω στη διαδικασια να σου επιβεβαιωσω εαν ενα nickname - γιατι αυτο ειμαι για εσενα - εχει ΣΜΝ ή οχι. Γενικοτερα τα προσωπικα μου στοιχεια, οπως και τα δικα σου, δεν αφορουν κανεναν αλλα δεν χρειαζεται πτυχιο ιατρικης πανηλιθιε διαδικτυακε μου φιλε για να εντοπισεις ΣΜΝ πανω στο καυλι σου. Εχουν 60% του πλυθισμου και απο αυτο, το ~45% αγνοει την υπαρξη τους γιατι δεν ειναι εξικοιωμενο, οπως εσυ. Καλα θα κανεις να παρεις σοβαρα την ασφαλεια και την προληψη, γιατι εναλλακτικα, θα παρεις ενα γερο μαθημα μεσα απο την αντιμετωπιση ενος ιου, ο οποιος δεν φευγει ποτε ετσι και τον κολλησεις. Αυτοι οι ιοι δεν ειναι μονο ο HIV αλλα και ο HPV, και ας μη στο μαθανε στο σχολειο.
Χαίρομαι που αφιέρωσες τον πολύτιμο χρόνο σου για να μου δώσεις μία τόσο εμπεριστατωμένη απάντηση. Θα σου απαντήσω λοιπόν κι εγώ ανάλογα. Σε έχω γραμμένο...
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.455
Like
4.954
Δεν το ανεβασα καθολου ως κακοβουλη φιλε μου και ουτε εχω κατι με την τζουλι απλα ειδα κατι και ρωτησα αν γνωριζει καποιος τι ειναι.
Μπορουσες να μου στειλεις ενα πμ να με ρωτησεις πριν βγεις στο μειντανι :(
Λοιπον,ειναι μπιμπικακια τα οποια γινονται απο το ξυρισμα.Για οποιον εχει αμφιβολιες,ειπαμε,απο κοντα!
Εδω δεν φαινονται καθολου:
photo uploadingcertificity.com

ΥΣ:Σε μερικα πραγματα ο τροπος εχει μεγαλη σημασια.Ειτε μας αρεσει,ειτε οχι.Αν ειχες μια υποψια οτι κατι ειχες εσυ δεν θα βγαινες στη γειτονια σου να το διαλαλησεις,νομιζω Καλη συνεχεια σε ολους :hi:
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
:grin:
Μπορουσες να μου στειλεις ενα πμ να με ρωτησεις πριν βγεις στο μειντανι :(
Λοιπον,ειναι μπιμπικακια τα οποια γινονται απο το ξυρισμα.Για οποιον εχει αμφιβολιες,ειπαμε,απο κοντα!
Εδω δεν φαινονται καθολου:
photo uploadingcertificity.com

ΥΣ:Σε μερικα πραγματα ο τροπος εχει μεγαλη σημασια.Ειτε μας αρεσει,ειτε οχι.Αν ειχες μια υποψια οτι κατι ειχες εσυ δεν θα βγαινες στη γειτονια σου να το διαλαλησεις,νομιζω Καλη συνεχεια σε ολους :hi:
   Τελικα χαθηκε ο πολεμος με την ΒΛΑΚΕΙΑ... τζουλι Ψυχραιμια!!! :grin:  :-*... :hi:
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Και τι εχει γιατρε η κοπελα;

Εσυ θα μας πεις. Στην τριτη παραγραφο, γραφω ξεκαθαρα την γνωμη μου. Αλλος σε εθιξε αλλωστε, εγω σε υπερασπιστηκα μαλιστα.


Χαίρομαι που αφιέρωσες τον πολύτιμο χρόνο σου για να μου δώσεις μία τόσο εμπεριστατωμένη απάντηση. Θα σου απαντήσω λοιπόν κι εγώ ανάλογα. Σε έχω γραμμένο...

κλασσικη κωλοτουμπα. εξυπνακιδες που στην πευτουν και καλα να στην πουν, ζητανε αποδειξεις και οταν τις βλεπουν 'σε εχω γραμμενο'. τί να πω ρε φιλε, μακαρι να μην κολλησεις τιποτα στη ζωη σου απο συγκιριες. γιατι απο προβλεψη, σιγουρα την εχεις πατησει.
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.455
Like
4.954
Εσυ θα μας πεις. Στην τριτη παραγραφο, γραφω ξεκαθαρα την γνωμη μου. Αλλος σε εθιξε αλλωστε, εγω σε υπερασπιστηκα μαλιστα.


κλασσικη κωλοτουμπα. εξυπνακιδες που στην πευτουν και καλα να στην πουν, ζητανε αποδειξεις και οταν τις βλεπουν 'σε εχω γραμμενο'. τί να πω ρε φιλε, μακαρι να μην κολλησεις τιποτα στη ζωη σου απο συγκιριες. γιατι απο προβλεψη, σιγουρα την εχεις πατησει.
Καλα,εσυ ποσταρες την φωτο καποιας σαν παραδειγμα.Σε ρωταω τι εχει,και μου λες ν απαντησω εγω;  :thubsdown:
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Καλα,εσυ ποσταρες την φωτο καποιας σαν παραδειγμα.Σε ρωταω τι εχει,και μου λες ν απαντησω εγω;  :thubsdown:

αα, νομιζα πως ελεγες για την δικη σου φωτογραφια...
στην φωτο που εβαλα εχει ενα κονδυλωμα σαν 10λεπτο νομισμα, στο δεξι οπως κοιτας μπουτι, διπλα στο κωλο.
παλαιοτερα ειχε σε αγγελια πιο κοντινες φωτογραφιες (προφανως γιατι το αγνοει) και καποιος συναγωνιστης ειχε γραψει 'ρε παιδια δεν βλεπει κανεις πως εχει κονδυλωματα και δεν λετε τιποτα' σε αυτο το νημα εαν δεν κανω λαθος.

προσοχη παιδια.. δεν ειμαστε για τετοιες μαλακιες απο το πουθενα.
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.419
Κριτικές
2
Like
2.609
Πόντοι
456
κλασσικη κωλοτουμπα. εξυπνακιδες που στην πευτουν και καλα να στην πουν, ζητανε αποδειξεις και οταν τις βλεπουν 'σε εχω γραμμενο'. τί να πω ρε φιλε, μακαρι να μην κολλησεις τιποτα στη ζωη σου απο συγκιριες. γιατι απο προβλεψη, σιγουρα την εχεις πατησει.
Τι αποδείξεις ρε φίλε? Την απάντηση την πήρες απ την ιδια την κοπέλα.
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.419
Κριτικές
2
Like
2.609
Πόντοι
456
προσοχη παιδια.. δεν ειμαστε για τετοιες μαλακιες απο το πουθενα.
Σε αυτό και μόνο θα συμφωνήσω μαζί σου. Σαν γενική συμπεριφορά. Αλλά διάγνωση ΜΟΝΟ από φωτογραφία δεν μπορείς να κάνεις.
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.455
Like
4.954
αα, νομιζα πως ελεγες για την δικη σου φωτογραφια...
στην φωτο που εβαλα εχει ενα κονδυλωμα σαν 10λεπτο νομισμα, στο δεξι οπως κοιτας μπουτι, διπλα στο κωλο.
παλαιοτερα ειχε σε αγγελια πιο κοντινες φωτογραφιες (προφανως γιατι το αγνοει) και καποιος συναγωνιστης ειχε γραψει 'ρε παιδια δεν βλεπει κανεις πως εχει κονδυλωματα και δεν λετε τιποτα' σε αυτο το νημα εαν δεν κανω λαθος.

προσοχη παιδια.. δεν ειμαστε για τετοιες μαλακιες απο το πουθενα.
Υποθετεις!!!
 

Serton

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2013
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0

Σκέφτομαι να κάνω μια αυστηρά ενεργητική  επίσκεψη στην ζιζελ, τι λέει αυτό το μωρό αξίζει η τσάμπα ο χρόνος.
Trans Zizel απο καλιθέα
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Εγινε παιδια. Αφου πιστευετε οτι ειναι υποθεση ολο αυτο και οχι κονδυλωμα, καλο βολι στη συγκεκριμενη. Σορρυ κιολας ξερω γω, που σας απεδειξα αυτο για το οποιο μου ζηταγατε αποδειξεις. Δυστυχως, εχει κατεβει προηγουμενη φωτογραφια που τα εδειχνε closeup.

Αντε καλη συνεχεια
 

giadinamiki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
https:/********/transexuals/transexuals-psaxnoun-gia-antres/nantia-trans-6995169955_i20386

υπαρχει καμμια πληροφορια?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
περασμα εχθες απο συγγρου στις αρχες εμφανηστικε η Αγαπη μετα απο χρονια ποζαροντας και βολταροντας χωρις μπλουζακι κ σουτιεν απο πανω κατα τισ 11 σαν να μην τρεχει τίποτα απο κατω ενα κοντο σολτσακι και τελος μες τ τρελη χαρα ...
 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1
περασμα εχθες απο συγγρου στις αρχες εμφανηστικε η Αγαπη μετα απο χρονια ποζαροντας και βολταροντας χωρις μπλουζακι κ σουτιεν απο πανω κατα τισ 11 σαν να μην τρεχει τίποτα απο κατω ενα κοντο σολτσακι και τελος μες τ τρελη χαρα ...
ελα ρε....ζει αυτη? Νομιζα πως οπως το πηγαινε ,δεν θα ειχε καλη καταληξη. Πως την ειδες? Κομπλε ή οτι να ναι?
 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Να πας φιλε μου, να πας. Για μενα ,αξιζει.
η φωτό είναι παλιές
ελα ρε....ζει αυτη? Νομιζα πως οπως το πηγαινε ,δεν θα ειχε καλη καταληξη. Πως την ειδες? Κομπλε ή οτι να ναι?
τελείωσε της σπουδές κ γύρισε ν μας αποδίξει πόσο καλή είναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom