Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (12 μέλη και 34 επισκέπτες)
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.790
Κριτικές
31
Like
7.369
Πόντοι
3.886
Εχει παει κανεις με μια ξανθια Σαμπρινα που βγαινει συγγρου..?
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.453
Like
4.948

Blackhawk_76

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2017
Μηνύματα
15
Like
31
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρεα!
Μια ερωτηση
Elena barbie και Elena blackbarbie είναι ηιδια κοπέλα?
 

YIannisD

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Ξερετε μηπως ποιες τρανς έχουν όρεξη για παιχνίδι με ζευγάρια? Την θελουμε ενεργοπαθητικη...
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Τυποι, δεν καταλαβαινω τον λογο που στραβωνετε. Εαν δεν εχει κατι στα παπαρια της, καλυτερα, να διελευκανθει η αληθεια. Εαν παλι εχει, επειδη κυκλοφορουν και αλλες εδω μεσα με ΣΜΝ που τολμανε και τα κοτσαρουν και σε φωτο (μαλλον απο αγνοια), καλο θα ειναι να προφυλαχθει κοσμος.

Απο το να λετε μαλακιες του τυπου κακοβουλη αναρτηση, απαντηστε εμπεριστατωμενα και πειτε στον φιλο που ρωταει πως δεν ειναι κατι υποπτο, παρα μονο ελιες ή οτιδηποτε τελος παντων ειναι αυτο.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Τυποι, δεν καταλαβαινω τον λογο που στραβωνετε. Εαν δεν εχει κατι στα παπαρια της, καλυτερα, να διελευκανθει η αληθεια. Εαν παλι εχει, επειδη κυκλοφορουν και αλλες εδω μεσα με ΣΜΝ που τολμανε και τα κοτσαρουν και σε φωτο (μαλλον απο αγνοια), καλο θα ειναι να προφυλαχθει κοσμος.

Απο το να λετε μαλακιες του τυπου κακοβουλη αναρτηση, απαντηστε εμπεριστατωμενα και πειτε στον φιλο που ρωταει πως δεν ειναι κατι υποπτο, παρα μονο ελιες ή οτιδηποτε τελος παντων ειναι αυτο.
μαλακίες λες εσύ που κάθε φορά θα πρέπει ο καθένας ή η κάθε μία να προσπαθεί να αποδείξει ότι δεν είναι ελέφαντας.. λες να είχε κάποιο ΣΜΝ και να πόσταρε φωτογραφία σαν να ήταν ανάρτηση από το νοσοκομείο Συγγρού;; εμπεριστατωμένα θα έπρεπε να ποστάρει ο τύπος που το είπε... λίγο νιονιό δεν έχεις για να καταλάβεις ότι έτσι δημιουργούνται εντυπώσεις; Σκέψου μονάχα αν κάποιος έλεγε ότι πάσχεις από κάτι εσύ... αντε να σε δω μετά πόσο εμπεριστατωμένα θα το διέψευδες
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.419
Κριτικές
2
Like
2.609
Πόντοι
456
Τυποι, δεν καταλαβαινω τον λογο που στραβωνετε. Εαν δεν εχει κατι στα παπαρια της, καλυτερα, να διελευκανθει η αληθεια. Εαν παλι εχει, επειδη κυκλοφορουν και αλλες εδω μεσα με ΣΜΝ που τολμανε και τα κοτσαρουν και σε φωτο (μαλλον απο αγνοια), καλο θα ειναι να προφυλαχθει κοσμος.

Απο το να λετε μαλακιες του τυπου κακοβουλη αναρτηση, απαντηστε εμπεριστατωμενα και πειτε στον φιλο που ρωταει πως δεν ειναι κατι υποπτο, παρα μονο ελιες ή οτιδηποτε τελος παντων ειναι αυτο.
Πες μας εσύ ρε φίλε ποιες είναι και από τι πάσχουν. Και αφού εχουν βάλει και φωτογραφίες, βάλε μας και τις φωτογραφίες για να αποδίξεις τα λογόμενά σου. Και στο τέλος βάλε μας και μια φωτογραφία από το πτυχίο της ιατρικής, που σίγουρα κατέχεις, για να δικαιολογίσεις πως έκανες διάγνωση από φωτογραφία.
 

tsatsaris

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες γινομαστε πουτανα διχως λογο.κριμα για τη κοπελα γιατι την εχω στο στοχο και μου τη χαλατε με αυτα που γραφουν μερικοι.καλο ειναι οτι λεγετε να τεκμηριωνετε εδω μεσα.
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Δεν κανω παραθεση κανεναν.
Για να δειτε ποσο μαλακες ειστε και επειδη προσφατα αναφερθηκε τετοιο κρουσμα, σας δινω λινκ απο αγγελια στο kanesex.

Δεν παραθετω καν την αγγελια, αλλα μονο τη φωτογραφια, για να μη δωσω κοσμο -> Οκ τωρα; Ευχαριστημενοι; Τεκμηριωθηκε;

Δεν ειπα ποτε πως κατι εχει η Τζουλι. Ισα ισα που ειπα πως ειναι ευκαιρια να αποδειχθει οτι ειναι πεντακαθαρη.
Αρχισατε τις μαλακιες για το εαν καποια θα βαλει τετοια φωτογραφια και σας ειπα πως γινεται εν αγνοια τους συνηθως γιατι δεν ξερουν καν (κι ομως) τί θα πει ΣΜΝ. Η παραπανω φωτογραφια, το επιβεβαιωνει ξεκαθαρα.

Παιχτε τωρα το πουλακι σας, που πηγατε να πεσετε πανω μου και ελπιζω να μην εχετε κολλησει ηδη τιποτα απο καμια τετοια περιπτωση.
Δεν θα μπω στη διαδικασια να σου επιβεβαιωσω εαν ενα nickname - γιατι αυτο ειμαι για εσενα - εχει ΣΜΝ ή οχι. Γενικοτερα τα προσωπικα μου στοιχεια, οπως και τα δικα σου, δεν αφορουν κανεναν αλλα δεν χρειαζεται πτυχιο ιατρικης πανηλιθιε διαδικτυακε μου φιλε για να εντοπισεις ΣΜΝ πανω στο καυλι σου. Εχουν 60% του πλυθισμου και απο αυτο, το ~45% αγνοει την υπαρξη τους γιατι δεν ειναι εξικοιωμενο, οπως εσυ. Καλα θα κανεις να παρεις σοβαρα την ασφαλεια και την προληψη, γιατι εναλλακτικα, θα παρεις ενα γερο μαθημα μεσα απο την αντιμετωπιση ενος ιου, ο οποιος δεν φευγει ποτε ετσι και τον κολλησεις. Αυτοι οι ιοι δεν ειναι μονο ο HIV αλλα και ο HPV, και ας μη στο μαθανε στο σχολειο.



 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.453
Like
4.948
Δεν κανω παραθεση κανεναν.
Για να δειτε ποσο μαλακες ειστε και επειδη προσφατα αναφερθηκε τετοιο κρουσμα, σας δινω λινκ απο αγγελια στο kanesex.

Δεν παραθετω καν την αγγελια, αλλα μονο τη φωτογραφια, για να μη δωσω κοσμο -> Οκ τωρα; Ευχαριστημενοι; Τεκμηριωθηκε;

Δεν ειπα ποτε πως κατι εχει η Τζουλι. Ισα ισα που ειπα πως ειναι ευκαιρια να αποδειχθει οτι ειναι πεντακαθαρη.
Αρχισατε τις μαλακιες για το εαν καποια θα βαλει τετοια φωτογραφια και σας ειπα πως γινεται εν αγνοια τους συνηθως γιατι δεν ξερουν καν (κι ομως) τί θα πει ΣΜΝ. Η παραπανω φωτογραφια, το επιβεβαιωνει ξεκαθαρα.

Παιχτε τωρα το πουλακι σας, που πηγατε να πεσετε πανω μου και ελπιζω να μην εχετε κολλησει ηδη τιποτα απο καμια τετοια περιπτωση.
Δεν θα μπω στη διαδικασια να σου επιβεβαιωσω εαν ενα nickname - γιατι αυτο ειμαι για εσενα - εχει ΣΜΝ ή οχι. Γενικοτερα τα προσωπικα μου στοιχεια, οπως και τα δικα σου, δεν αφορουν κανεναν αλλα δεν χρειαζεται πτυχιο ιατρικης πανηλιθιε διαδικτυακε μου φιλε για να εντοπισεις ΣΜΝ πανω στο καυλι σου. Εχουν 60% του πλυθισμου και απο αυτο, το ~45% αγνοει την υπαρξη τους γιατι δεν ειναι εξικοιωμενο, οπως εσυ. Καλα θα κανεις να παρεις σοβαρα την ασφαλεια και την προληψη, γιατι εναλλακτικα, θα παρεις ενα γερο μαθημα μεσα απο την αντιμετωπιση ενος ιου, ο οποιος δεν φευγει ποτε ετσι και τον κολλησεις. Αυτοι οι ιοι δεν ειναι μονο ο HIV αλλα και ο HPV, και ας μη στο μαθανε στο σχολειο.
Και τι εχει γιατρε η κοπελα;
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
θα στο πω όσο πιο ευγενικά μπορώ... είσαι χοντρομαλάκας
 

Slen7

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2016
Μηνύματα
71
Like
35
Πόντοι
0
Μονο ως κακοβουλη θα μπορουσε να χαρακτηριστει αυτη η αναρτηση
Δεν το ανεβασα καθολου ως κακοβουλη φιλε μου και ουτε εχω κατι με την τζουλι απλα ειδα κατι και ρωτησα αν γνωριζει καποιος τι ειναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom