Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

fabien_66

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
97
Like
850
Πόντοι
1.061
Συναγωνιστές, θέλω να μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία που είχα προ ολίγου με «ντίβα» του χώρου. Ας την ονομάσουμε ΠΟ για να μην βάλω τα αρχικά της, δεν θέλω να τη βγάλω στον τάκο έτσι, παρά την απαράδεκτη συμπεριφορά της.
Λοιπόν, ψάχνοντας κάτι διαφορετικό από το στανταράκι μου, την Αλύσα, είπα να δοκιμάσω τη λεγάμενη και γιατί φαινόταν όμορφη από τις φωτό και γιατί ο βάτραχος είχε πολύ καλή άποψη (μεγάλε καθοδηγητή !! :dancing:) Πήρα τηλέφωνο, ευγενική ήταν αλλά με ρώτησε ηλικία, μου είπε για το δωράκι της και τι προσφέρει και το κλείσαμε για τις 6μμ. Μου είπε «είμαι κοντά στο σταθμό Μετρό ΧΧ, πάρε με μόλις φτάσεις». Έφτασα, την παίρνω, μου λέει «πάρκαρε και ξαναπάρε με». Κάνω βόλτες σαν τον μακάκα (ξέρετε το γ.. που είναι να βρεις θέση στις 6 παρά κοντά σε σταθμό μετρό, γίνεται το συμπούρδουλο), γυρνάω από δω κι απο κει σιχτιρίζοντας, τεσπα, βρίσκω θέση, το βάζω, την παίρνω τηλ. «Α, βλέπεις εκείνο το κτήριο; Δίπλα έχει ένα δρόμο ΥΥΥ, πάρτον όλον κάτω, στο 9 είμαι εγώ. Και ξαναπάρε με». Ούτε κυνήγι θησαυρού !!  :rolleyes: :- Περπατάω κανένα 10λεπτο, φτάνω (θα είχα παρκάρει αλλού αν ήξερα ότι ήταν τόσο μακριά από τον σταθμό... :headbang: :headbang:) παίρνω τηλ, ανοίγει, ανεβαίνω.

Βλέπω πρώτα από όλα, ότι δεν ήταν το πρόσωπο που είχε στις φωτό: κάτι το χτένισμα, κάτι το ύφος, ας πάει στα κομμάτια. Δεν ήταν πάντως το γλυκό προσωπάκι που έλεγαν οι διάφοροι πως έχει η λεγάμενη. Γούστα είναι αυτά. Για να σπάσω τον πάγο, λέω «δεν μου είπες ότι είσαι κοντά στην εκκλησία Αγ. ΖΖΖ κι έψαχνα 10’ για θέση» με γέλιο . Τι το ήθελα; Στράβωσε !

Και αρχίζουμε μετά μια περίοδος αμηχανίας, να θέλω κάπως να νιώσω λιγότερο άβολα, τίποτα. Με κοίταζε με ένα χαμόγελο, «γιατί κατάλαβα ότι είχες θέματα, είσαι αλλοπρόσαλλος για Σκορπιός !!»και άλλα κουφά που δεν τα θυμάμαι πλέον... :headbang: :uglystupid: :idiot:

Γδύθηκα, έκανα προσπάθεια να χαλαρώσουμε αλλά η ΠΟ ήταν πάγος. «Φαίνεται πως θες να έχεις τον τελευταίο λόγο, και απαντάς μόνο με ερωτήσεις. Και μου είπες για τις άλλες κοπέλλες με το όνομά τους, ενώ για μένα Είσαι απλά ο Κ. Και τίποτα άλλο» και κάτι τέτοια που δείχνουν, αν μη τι άλλο, όχι μια επαγγελματία !

Τι να σας πω, ρε καρντάσηδες ; Πώς την έχουν δει οι ελληνίδες τρανς; Δεν είναι και τίποτα καλλονές (πηγαίντε σε Ταϊλάνδη να χάσετε το φως σας!! :rockon:  :wanker: αλλά και σε Λονδίνο ή αλλού: είναι επαγγελματίες οι κοπέλλες. Καταλαβαίνουν το άβολο της στιγμής, έχουν το χαμόγελο, σε κάνουν να αισθανθείς ωραία. Εδώ, πλην ελαχίστων εξαιρέσεων, νομίζουν ότι με το που θα μπούμε μέσα, θα στηθούμε είτε να τον φάμε είτε να τον δώσουμε.... Γ... την αγανάκτησή μου μέσα ! Κατάλαβε κυρά μου πως στη δουλειά ήμασταν, θέλουμε να έρθουμε σε σένα, να δώσουμε τα ευρώπουλά μας, να ρίξουμε ένα όμορφο (ή να τον φάμε, δεν έχει σημασία), τίμα την υπηρεσία που δίνεις. Πρόσφερε ένα ποτήρι νερό, ένα ντους, κάτι να φύγει από τον πελάτη η αίσθηση πως είναι μόνο ένα πορτοφόλι. Δεν είσαι και καμιά Chanel Santini να σε δούμε και να πέσουμε ανάσκελα από την καύλα...

Αυτά τα ολίγα: αν θέλει κανεις, του λέω σε ΠΜ ποια εννοώ. Δεν θέλω να το κάνω δημόσια, και γιατί πολύ αξία της δώσαμε, ας πάει στα κομμάτια, καλά να είναι , να προοδεύει. Τα γράφω για να βγάλω το γαμώτο μου και για να προστατέψω κανέναν άλλο ταλαίπωρο...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
Συναγωνιστές, θέλω να μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία που είχα προ ολίγου με «ντίβα» του χώρου. Ας την ονομάσουμε ΠΟ για να μην βάλω τα αρχικά της, δεν θέλω να τη βγάλω στον τάκο έτσι, παρά την απαράδεκτη συμπεριφορά της.
Λοιπόν, ψάχνοντας κάτι διαφορετικό από το στανταράκι μου, την Αλύσα, είπα να δοκιμάσω τη λεγάμενη και γιατί φαινόταν όμορφη από τις φωτό και γιατί ο βάτραχος είχε πολύ καλή άποψη (μεγάλε καθοδηγητή !! :dancing:) Πήρα τηλέφωνο, ευγενική ήταν αλλά με ρώτησε ηλικία, μου είπε για το δωράκι της και τι προσφέρει και το κλείσαμε για τις 6μμ. Μου είπε «είμαι κοντά στο σταθμό Μετρό ΧΧ, πάρε με μόλις φτάσεις». Έφτασα, την παίρνω, μου λέει «πάρκαρε και ξαναπάρε με». Κάνω βόλτες σαν τον μακάκα (ξέρετε το γ.. που είναι να βρεις θέση στις 6 παρά κοντά σε σταθμό μετρό, γίνεται το συμπούρδουλο), γυρνάω από δω κι απο κει σιχτιρίζοντας, τεσπα, βρίσκω θέση, το βάζω, την παίρνω τηλ. «Α, βλέπεις εκείνο το κτήριο; Δίπλα έχει ένα δρόμο ΥΥΥ, πάρτον όλον κάτω, στο 9 είμαι εγώ. Και ξαναπάρε με». Ούτε κυνήγι θησαυρού !!  :rolleyes: :- Περπατάω κανένα 10λεπτο, φτάνω (θα είχα παρκάρει αλλού αν ήξερα ότι ήταν τόσο μακριά από τον σταθμό... :headbang: :headbang:) παίρνω τηλ, ανοίγει, ανεβαίνω.

Βλέπω πρώτα από όλα, ότι δεν ήταν το πρόσωπο που είχε στις φωτό: κάτι το χτένισμα, κάτι το ύφος, ας πάει στα κομμάτια. Δεν ήταν πάντως το γλυκό προσωπάκι που έλεγαν οι διάφοροι πως έχει η λεγάμενη. Γούστα είναι αυτά. Για να σπάσω τον πάγο, λέω «δεν μου είπες ότι είσαι κοντά στην εκκλησία Αγ. ΖΖΖ κι έψαχνα 10’ για θέση» με γέλιο . Τι το ήθελα; Στράβωσε !

Και αρχίζουμε μετά μια περίοδος αμηχανίας, να θέλω κάπως να νιώσω λιγότερο άβολα, τίποτα. Με κοίταζε με ένα χαμόγελο, «γιατί κατάλαβα ότι είχες θέματα, είσαι αλλοπρόσαλλος για Σκορπιός !!»και άλλα κουφά που δεν τα θυμάμαι πλέον... :headbang: :uglystupid: :idiot:

Γδύθηκα, έκανα προσπάθεια να χαλαρώσουμε αλλά η ΠΟ ήταν πάγος. «Φαίνεται πως θες να έχεις τον τελευταίο λόγο, και απαντάς μόνο με ερωτήσεις. Και μου είπες για τις άλλες κοπέλλες με το όνομά τους, ενώ για μένα Είσαι απλά ο Κ. Και τίποτα άλλο» και κάτι τέτοια που δείχνουν, αν μη τι άλλο, όχι μια επαγγελματία !

Τι να σας πω, ρε καρντάσηδες ; Πώς την έχουν δει οι ελληνίδες τρανς; Δεν είναι και τίποτα καλλονές (πηγαίντε σε Ταϊλάνδη να χάσετε το φως σας!! :rockon:  :wanker: αλλά και σε Λονδίνο ή αλλού: είναι επαγγελματίες οι κοπέλλες. Καταλαβαίνουν το άβολο της στιγμής, έχουν το χαμόγελο, σε κάνουν να αισθανθείς ωραία. Εδώ, πλην ελαχίστων εξαιρέσεων, νομίζουν ότι με το που θα μπούμε μέσα, θα στηθούμε είτε να τον φάμε είτε να τον δώσουμε.... Γ... την αγανάκτησή μου μέσα ! Κατάλαβε κυρά μου πως στη δουλειά ήμασταν, θέλουμε να έρθουμε σε σένα, να δώσουμε τα ευρώπουλά μας, να ρίξουμε ένα όμορφο (ή να τον φάμε, δεν έχει σημασία), τίμα την υπηρεσία που δίνεις. Πρόσφερε ένα ποτήρι νερό, ένα ντους, κάτι να φύγει από τον πελάτη η αίσθηση πως είναι μόνο ένα πορτοφόλι. Δεν είσαι και καμιά Chanel Santini να σε δούμε και να πέσουμε ανάσκελα από την καύλα...

Αυτά τα ολίγα: αν θέλει κανεις, του λέω σε ΠΜ ποια εννοώ. Δεν θέλω να το κάνω δημόσια, και γιατί πολύ αξία της δώσαμε, ας πάει στα κομμάτια, καλά να είναι , να προοδεύει. Τα γράφω για να βγάλω το γαμώτο μου και για να προστατέψω κανέναν άλλο ταλαίπωρο...
μουτρο γραφεις τοσα και δεν μ λες ποια ειναι ?????
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
10
Like
2.640
Πόντοι
746
Συναγωνιστές, θέλω να μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία που είχα προ ολίγου με «ντίβα» του χώρου. Ας την ονομάσουμε ΠΟ για να μην βάλω τα αρχικά της, δεν θέλω να τη βγάλω στον τάκο έτσι, παρά την απαράδεκτη συμπεριφορά της.
Λοιπόν, ψάχνοντας κάτι διαφορετικό από το στανταράκι μου, την Αλύσα, είπα να δοκιμάσω τη λεγάμενη και γιατί φαινόταν όμορφη από τις φωτό και γιατί ο βάτραχος είχε πολύ καλή άποψη (μεγάλε καθοδηγητή !! :dancing:) Πήρα τηλέφωνο, ευγενική ήταν αλλά με ρώτησε ηλικία, μου είπε για το δωράκι της και τι προσφέρει και το κλείσαμε για τις 6μμ. Μου είπε «είμαι κοντά στο σταθμό Μετρό ΧΧ, πάρε με μόλις φτάσεις». Έφτασα, την παίρνω, μου λέει «πάρκαρε και ξαναπάρε με». Κάνω βόλτες σαν τον μακάκα (ξέρετε το γ.. που είναι να βρεις θέση στις 6 παρά κοντά σε σταθμό μετρό, γίνεται το συμπούρδουλο), γυρνάω από δω κι απο κει σιχτιρίζοντας, τεσπα, βρίσκω θέση, το βάζω, την παίρνω τηλ. «Α, βλέπεις εκείνο το κτήριο; Δίπλα έχει ένα δρόμο ΥΥΥ, πάρτον όλον κάτω, στο 9 είμαι εγώ. Και ξαναπάρε με». Ούτε κυνήγι θησαυρού !!  :rolleyes: :- Περπατάω κανένα 10λεπτο, φτάνω (θα είχα παρκάρει αλλού αν ήξερα ότι ήταν τόσο μακριά από τον σταθμό... :headbang: :headbang:) παίρνω τηλ, ανοίγει, ανεβαίνω.

Βλέπω πρώτα από όλα, ότι δεν ήταν το πρόσωπο που είχε στις φωτό: κάτι το χτένισμα, κάτι το ύφος, ας πάει στα κομμάτια. Δεν ήταν πάντως το γλυκό προσωπάκι που έλεγαν οι διάφοροι πως έχει η λεγάμενη. Γούστα είναι αυτά. Για να σπάσω τον πάγο, λέω «δεν μου είπες ότι είσαι κοντά στην εκκλησία Αγ. ΖΖΖ κι έψαχνα 10’ για θέση» με γέλιο . Τι το ήθελα; Στράβωσε !

Και αρχίζουμε μετά μια περίοδος αμηχανίας, να θέλω κάπως να νιώσω λιγότερο άβολα, τίποτα. Με κοίταζε με ένα χαμόγελο, «γιατί κατάλαβα ότι είχες θέματα, είσαι αλλοπρόσαλλος για Σκορπιός !!»και άλλα κουφά που δεν τα θυμάμαι πλέον... :headbang: :uglystupid: :idiot:

Γδύθηκα, έκανα προσπάθεια να χαλαρώσουμε αλλά η ΠΟ ήταν πάγος. «Φαίνεται πως θες να έχεις τον τελευταίο λόγο, και απαντάς μόνο με ερωτήσεις. Και μου είπες για τις άλλες κοπέλλες με το όνομά τους, ενώ για μένα Είσαι απλά ο Κ. Και τίποτα άλλο» και κάτι τέτοια που δείχνουν, αν μη τι άλλο, όχι μια επαγγελματία !

Τι να σας πω, ρε καρντάσηδες ; Πώς την έχουν δει οι ελληνίδες τρανς; Δεν είναι και τίποτα καλλονές (πηγαίντε σε Ταϊλάνδη να χάσετε το φως σας!! :rockon:  :wanker: αλλά και σε Λονδίνο ή αλλού: είναι επαγγελματίες οι κοπέλλες. Καταλαβαίνουν το άβολο της στιγμής, έχουν το χαμόγελο, σε κάνουν να αισθανθείς ωραία. Εδώ, πλην ελαχίστων εξαιρέσεων, νομίζουν ότι με το που θα μπούμε μέσα, θα στηθούμε είτε να τον φάμε είτε να τον δώσουμε.... Γ... την αγανάκτησή μου μέσα ! Κατάλαβε κυρά μου πως στη δουλειά ήμασταν, θέλουμε να έρθουμε σε σένα, να δώσουμε τα ευρώπουλά μας, να ρίξουμε ένα όμορφο (ή να τον φάμε, δεν έχει σημασία), τίμα την υπηρεσία που δίνεις. Πρόσφερε ένα ποτήρι νερό, ένα ντους, κάτι να φύγει από τον πελάτη η αίσθηση πως είναι μόνο ένα πορτοφόλι. Δεν είσαι και καμιά Chanel Santini να σε δούμε και να πέσουμε ανάσκελα από την καύλα...

Αυτά τα ολίγα: αν θέλει κανεις, του λέω σε ΠΜ ποια εννοώ. Δεν θέλω να το κάνω δημόσια, και γιατί πολύ αξία της δώσαμε, ας πάει στα κομμάτια, καλά να είναι , να προοδεύει. Τα γράφω για να βγάλω το γαμώτο μου και για να προστατέψω κανέναν άλλο ταλαίπωρο...


Φίλε μας και συναγωνιστή, μη στενοχωριέσαι καθόλου. Κάπου είδα διαφήμιση που λέει και οι άνδρες έχουν τους μέρες τους! Κάθε μέρα δεν έχει ήλιο και κάθε μέρα δεν έχει άσκεπες. Μπορεί να είσαι τώρα λίγο απογοητευμένος, αλλά πες δεν πειράζει και αύριο είναι μέρα.
Προσωπικά είχα και εγώ ένα τέτοιο περιστατικό, και πίστεψε με, πήγα 150 χιλιόμετρα για να την απόλαυση και τίποτε. Καυλωμένος να κρεπάρω!!! Οκ. Και εγώ το ανάφερα εδώ, μη φοβάσαι. Ναι, ναι, και ο βάτραχος μου έγραψε, ότι είμαι λάθος.
Σπούδασα Νομική και έδωσα όρκο, και μόλις μου είπε, ότι έχω λάθος, ήρθε στη συζήτηση αυτή κύρια. Δεν θυμήθηκε το συγκεκριμένο περιστατικό, αλλά αυτές μέρες στο τόπο υπήρξε κάποιο σοβαρό πρόβλημα. Δηλαδή να το ερμηνεύω καλύτερα, κάποιος μαλακας την δημιούργησε πρόβλημα και δεν ήταν άνετη και μόλις είπα που βιάζεσαι, απλά κρέπαρε και το αποτέλεσμα το διάβαζες πιο πάνω. Ζήτησε και συγγνώμη και μου λέει για δεύτερη φορά όποτε θέλεις. Πήρα αεροπλάνο και ήρθα Ελλάδα και απολαύαμε το και δυο και είμαστε οκ.
Παραδέχτηκα το λάθος μου, παραδέχτηκε και αυτή. Όταν υπάρχει καλή θέληση, σπάζει ο πάγος. Και τώρα είμαστε οκ. Εάν θέλεις περισσότερες πληροφορίες στείλε πμ.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
ρε πλακα μ κανετε βραδυατικα ποια ειναι η τρανς κοπελα που δεν λεει ονωμα και δε περασε καλα μαζυ τις ....πουτσες πλου ωραια ενημερωση
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
426
Κριτικές
1
Like
1.090
Πόντοι
201
Συναγωνιστές, θέλω να μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία που είχα προ ολίγου με «ντίβα» του χώρου. Ας την ονομάσουμε ΠΟ για να μην βάλω τα αρχικά της, δεν θέλω να τη βγάλω στον τάκο έτσι, παρά την απαράδεκτη συμπεριφορά της.
Λοιπόν, ψάχνοντας κάτι διαφορετικό από το στανταράκι μου, την Αλύσα, είπα να δοκιμάσω τη λεγάμενη και γιατί φαινόταν όμορφη από τις φωτό και γιατί ο βάτραχος είχε πολύ καλή άποψη (μεγάλε καθοδηγητή !! :dancing:) Πήρα τηλέφωνο, ευγενική ήταν αλλά με ρώτησε ηλικία, μου είπε για το δωράκι της και τι προσφέρει και το κλείσαμε για τις 6μμ. Μου είπε «είμαι κοντά στο σταθμό Μετρό ΧΧ, πάρε με μόλις φτάσεις». Έφτασα, την παίρνω, μου λέει «πάρκαρε και ξαναπάρε με». Κάνω βόλτες σαν τον μακάκα (ξέρετε το γ.. που είναι να βρεις θέση στις 6 παρά κοντά σε σταθμό μετρό, γίνεται το συμπούρδουλο), γυρνάω από δω κι απο κει σιχτιρίζοντας, τεσπα, βρίσκω θέση, το βάζω, την παίρνω τηλ. «Α, βλέπεις εκείνο το κτήριο; Δίπλα έχει ένα δρόμο ΥΥΥ, πάρτον όλον κάτω, στο 9 είμαι εγώ. Και ξαναπάρε με». Ούτε κυνήγι θησαυρού !!  :rolleyes: :- Περπατάω κανένα 10λεπτο, φτάνω (θα είχα παρκάρει αλλού αν ήξερα ότι ήταν τόσο μακριά από τον σταθμό... :headbang: :headbang:) παίρνω τηλ, ανοίγει, ανεβαίνω.

Βλέπω πρώτα από όλα, ότι δεν ήταν το πρόσωπο που είχε στις φωτό: κάτι το χτένισμα, κάτι το ύφος, ας πάει στα κομμάτια. Δεν ήταν πάντως το γλυκό προσωπάκι που έλεγαν οι διάφοροι πως έχει η λεγάμενη. Γούστα είναι αυτά. Για να σπάσω τον πάγο, λέω «δεν μου είπες ότι είσαι κοντά στην εκκλησία Αγ. ΖΖΖ κι έψαχνα 10’ για θέση» με γέλιο . Τι το ήθελα; Στράβωσε !

Και αρχίζουμε μετά μια περίοδος αμηχανίας, να θέλω κάπως να νιώσω λιγότερο άβολα, τίποτα. Με κοίταζε με ένα χαμόγελο, «γιατί κατάλαβα ότι είχες θέματα, είσαι αλλοπρόσαλλος για Σκορπιός !!»και άλλα κουφά που δεν τα θυμάμαι πλέον... :headbang: :uglystupid: :idiot:

Γδύθηκα, έκανα προσπάθεια να χαλαρώσουμε αλλά η ΠΟ ήταν πάγος. «Φαίνεται πως θες να έχεις τον τελευταίο λόγο, και απαντάς μόνο με ερωτήσεις. Και μου είπες για τις άλλες κοπέλλες με το όνομά τους, ενώ για μένα Είσαι απλά ο Κ. Και τίποτα άλλο» και κάτι τέτοια που δείχνουν, αν μη τι άλλο, όχι μια επαγγελματία !

Τι να σας πω, ρε καρντάσηδες ; Πώς την έχουν δει οι ελληνίδες τρανς; Δεν είναι και τίποτα καλλονές (πηγαίντε σε Ταϊλάνδη να χάσετε το φως σας!! :rockon:  :wanker: αλλά και σε Λονδίνο ή αλλού: είναι επαγγελματίες οι κοπέλλες. Καταλαβαίνουν το άβολο της στιγμής, έχουν το χαμόγελο, σε κάνουν να αισθανθείς ωραία. Εδώ, πλην ελαχίστων εξαιρέσεων, νομίζουν ότι με το που θα μπούμε μέσα, θα στηθούμε είτε να τον φάμε είτε να τον δώσουμε.... Γ... την αγανάκτησή μου μέσα ! Κατάλαβε κυρά μου πως στη δουλειά ήμασταν, θέλουμε να έρθουμε σε σένα, να δώσουμε τα ευρώπουλά μας, να ρίξουμε ένα όμορφο (ή να τον φάμε, δεν έχει σημασία), τίμα την υπηρεσία που δίνεις. Πρόσφερε ένα ποτήρι νερό, ένα ντους, κάτι να φύγει από τον πελάτη η αίσθηση πως είναι μόνο ένα πορτοφόλι. Δεν είσαι και καμιά Chanel Santini να σε δούμε και να πέσουμε ανάσκελα από την καύλα...

Αυτά τα ολίγα: αν θέλει κανεις, του λέω σε ΠΜ ποια εννοώ. Δεν θέλω να το κάνω δημόσια, και γιατί πολύ αξία της δώσαμε, ας πάει στα κομμάτια, καλά να είναι , να προοδεύει. Τα γράφω για να βγάλω το γαμώτο μου και για να προστατέψω κανέναν άλλο ταλαίπωρο...

φίλε καλημέρα
καλό θα ήταν να γράψεις ποια είναι η τρανς αυτή δημόσια. (αν και κάπου πάει το μυαλό μου, κάτι μου θυμίζουν αυτά που σου έλεγε)
άλλωστε ούτε το πρώτο σου ποστ είναι, αλλά ούτε και η πρώτη σου κριτική ώστε να σε βγάλουν ψεύτη. και αυτά που γράφεις φαίνονται αλήθεια και όχι μούφες.
και θα σώσεις κόσμο από το να σκορπάει τα λεφτά του, και ίσως βάλει και αυτή μυαλό όταν δει τη πελατεία της να πέφτει.
 

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
φίλε καλημέρα
καλό θα ήταν να γράψεις ποια είναι η τρανς αυτή δημόσια. (αν και κάπου πάει το μυαλό μου, κάτι μου θυμίζουν αυτά που σου έλεγε)
άλλωστε ούτε το πρώτο σου ποστ είναι, αλλά ούτε και η πρώτη σου κριτική ώστε να σε βγάλουν ψεύτη. και αυτά που γράφεις φαίνονται αλήθεια και όχι μούφες.
και θα σώσεις κόσμο από το να σκορπάει τα λεφτά του, και ίσως βάλει και αυτή μυαλό όταν δει τη πελατεία της να πέφτει.
akou magga an thes na sothis krata ta leuta sou ke traba me kamia gineka ke ase tis trans m arxidia ke kaulia ksero kala se pia pige o kirios. me to pou mpike spiti tis arxise na to psaxni les ke itan isaggeles k arxise ena karo erotisis ME PIO DIKEOMA?ke afou tou epestre ta xrimata tou piso etrekse na  grapsi edo mesa olokli ekthesi nomizete oti ta sobara atoma blepoun logika  tis malakies pou grafete ke pou kanete
 

nikolnkcd6969

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2019
Μηνύματα
17
Like
10
Πόντοι
0
Θα ειμαι για 3 μερες Θεσσαλονικη και μετα Αθηνα  με πολυ ορεξη
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.107
Πόντοι
606
akou magga an thes na sothis krata ta leuta sou ke traba me kamia gineka ke ase tis trans m arxidia ke kaulia ksero kala se pia pige o kirios. me to pou mpike spiti tis arxise na to psaxni les ke itan isaggeles k arxise ena karo erotisis ME PIO DIKEOMA?ke afou tou epestre ta xrimata tou piso etrekse na  grapsi edo mesa olokli ekthesi nomizete oti ta sobara atoma blepoun logika  tis malakies pou grafete ke pou kanete
οπως και ν χει ανγραφη κρητικη χωρις να μ λεει ποια ειναι αρα μπορει να λεει και οτι τ κατεβει στ μιαλο γιτια απλα δεν γαμησε οπως αυτος ηθελε ......οπως και να χει παντος ας αναφερθει μ φωτο και μιλαμαι ξανα
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

Μοιάζει για καλή περίπτωση και δεν έχει αναφερθεί


Γνωρίζετε υπηρεσίες;

Αν και δεν ανοίγει η αγγελία της Ίρις ,πράγμα που συμβαίνει μετά από λίγες ημέρες στο kanesex, πρέπει να γίνεται πανικός με την ίδια.Ειχα μια θετική εμπειρία για την οποία έχω γράψει και στην μου προσπάθεια για δεύτερη συνάντηση για επανάληψη της καυλας βρήκα και βρίσκω μεγάλη δυσκολία!
Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο ή όχι αλλά σε όλες τις προσπάθειες μου για νέο ραντεβού με την Ίρις δεν την βρίσκω ελεύθερη ακόμα και μετά από 2-3-4 ημέρες  .Όταν δεν απαντάει επειδή είναι με ραντεβού,πάντα παίρνει πίσω και μου λέει ότι έχει πολλά ραντεβού μισαωρα , μιας ώρας και μερικά δίωρα .Και αυτό λόγω υποχρεώσεων μου εκτός Αθηνών δεν συμπίπτουν οι ώρες μας . Γνωρίζει κάποιος φίλος με ποιον τρόπο θα το καταφέρω ?? Η πρώτη μου φορά ήταν υπέροχη ...
 

fabien_66

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
97
Like
850
Πόντοι
1.061
akou magga an thes na sothis krata ta leuta sou ke traba me kamia gineka ke ase tis trans m arxidia ke kaulia ksero kala se pia pige o kirios. me to pou mpike spiti tis arxise na to psaxni les ke itan isaggeles k arxise ena karo erotisis ME PIO DIKEOMA?ke afou tou epestre ta xrimata tou piso etrekse na  grapsi edo mesa olokli ekthesi nomizete oti ta sobara atoma blepoun logika  tis malakies pou grafete ke pou kanete

Μην καρφώνεσαι...
 

fabien_66

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
97
Like
850
Πόντοι
1.061
οπως και ν χει ανγραφη κρητικη χωρις να μ λεει ποια ειναι αρα μπορει να λεει και οτι τ κατεβει στ μιαλο γιτια απλα δεν γαμησε οπως αυτος ηθελε ......οπως και να χει παντος ας αναφερθει μ φωτο και μιλαμαι ξανα

Αυτά που λες βάτραχε, δεν στέκουν και το ξέρεις καλά: δεν κατεβάζω από το μυαλό μου τίποτα. Ούτε θα βγάλω δημόσια να ξεφωνίσω για κάτι που είναι, στην τελική, προσωπική μου άποψη. Και στην οποία έχω δικαίωμα, εκτός αν εδώ είναι φόρουμ δικτατορικό και δεν το ήξερα.

Αυτό που έγραψα ήταν με αφορμή τη συγκεκριμένη επίσκεψη: λέει όμως πολλά περισσότερα, αν το διαβάσετε σωστά. Λέει λ.χ. ότι οι περισσότερες ελληνίδες τρανς που έχω γνωρίσει (πες το κι ατυχία) δεν συμπεριφέρονται επαγγελματικά, τουλάχιστον για το δικό μου επίπεδο και αυτό που κάνουν αυτές που γνώρισα στο εξωτερικό. Όσο για την εμφάνιση, το έχω γράψει πολλές φορές: προσωπικά γούστα μεν, ελάχιστες είναι όμως θηλυκές και με καμπύλες. Μάλλον κροσάκια καλλωπισμένα.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Αν και δεν ανοίγει η αγγελία της Ίρις ,πράγμα που συμβαίνει μετά από λίγες ημέρες στο kanesex, πρέπει να γίνεται πανικός με την ίδια.Ειχα μια θετική εμπειρία για την οποία έχω γράψει και στην μου προσπάθεια για δεύτερη συνάντηση για επανάληψη της καυλας βρήκα και βρίσκω μεγάλη δυσκολία!
Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο ή όχι αλλά σε όλες τις προσπάθειες μου για νέο ραντεβού με την Ίρις δεν την βρίσκω ελεύθερη ακόμα και μετά από 2-3-4 ημέρες  .Όταν δεν απαντάει επειδή είναι με ραντεβού,πάντα παίρνει πίσω και μου λέει ότι έχει πολλά ραντεβού μισαωρα , μιας ώρας και μερικά δίωρα .Και αυτό λόγω υποχρεώσεων μου εκτός Αθηνών δεν συμπίπτουν οι ώρες μας . Γνωρίζει κάποιος φίλος με ποιον τρόπο θα το καταφέρω ?? Η πρώτη μου φορά ήταν υπέροχη ...
Να και η καψούρα μέρα που είναι!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Να και η καψούρα μέρα που είναι!

Και γιατί όχι, εφόσον υπάρχουν αισθήματα? Ανθρώπινο και λογικό όταν βρίσκεις άτομα σαν την Ίρις ,πολύ καλή σε όλα ! Πρέπει να εκφράζουμε τις σκέψεις και εμπειρίες μας
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
10
Like
2.640
Πόντοι
746
Παιδιά, ποιος ξέρει κάτι για αυτή Lenatrans
Διάβαζα καλά και κακά και δεν μπορώ να προσανατολίζω.
Date: 20/Feb/2020 - 05/Mar/2020 Visiting: Cyprus, Limassol
Βρήκα την και σε ξεπετες.
 

cosworth77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2020
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα είχα γράψει για την Νανσυ. Την ξανθιά.. Αλλά πολλοί μου στείλατε.. Ότι έχει αρνητικά σχόλια..αλλά δεν μπορώ να τα βρω (σε θέμα σεξ η υγιεινής)Μπορείτε να τα δείξετε.. Γιατί σκεφτόμουν να ξαναπήγαινα.. Κ με φοβησατε.. Ευχαριστώ..
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom