Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (7 μέλη και 36 επισκέπτες)

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Πρεπει να την μπερδευεις με αλλη φιλε... Εγω δε την εχω ξαναδει πουθενα. Πριν ρωτησω κατι εδω, παντα ψαχνω να δω μηπως ξαναεχει ειπωθει καπου αλλου. Αυτη στο ts-dating που λες ειναι αλλη Μαριαννα, αν δεις φωτο της δεν εχει καμια σχεση με αυτην.

[size=10pt]καλημεραααα. μακαρι να εχω κανει λαθος. αλλα δεν ειναι μακρια το σκοταδι. κλεινεις τα ματια και το βλεπεις. μια δοκιμη λοιπον θα μας λυσει την οποια απορια. ντου και περιμενουμε λεπτομεριες. [/size]
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Το σωστό θάψιμο επιτυγχάνεται με πολλές επαναλαμβανόμενες μικρές φτυαριές!!! ;)
Τραβελοθάφτες ! :cheesy:
Τι περιμένεις;  :rolleyes:


Και γράφε νορμάλ! Μας εχεις πρήξει τα @@ και τα μάτια!  :uglystupid:

[size=10pt]οσο για σενα χοτυ σχετικα με τα μπιρμπιλοτα σου ματακια να σου δωσω την λυση. βαλε γυαλια ηλιου να μην σου βγαινουν. εκτος και αν σου εχουν βει  απο κατι αλλο . λεω εγω τωρα. [/size]
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
δεν χρειαζεται να γινεσαι εριστικος
παραδεξου οτι εκανες λαθος και το θεμα τελειωνει εκει
δεν χρειαζεται να πετας κατι που δεν στεκει μονο και μονο για να κανεις τον εξυπνο
αντι να δινεις συμβουλες στους αλλους να ψαξουν πριν γραψουν, καντο εσυ πρωτα
 

jk1982

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
δεν χρειαζεται να γινεσαι εριστικος
παραδεξου οτι εκανες λαθος και το θεμα τελειωνει εκει
δεν χρειαζεται να πετας κατι που δεν στεκει μονο και μονο για να κανεις τον εξυπνο
αντι να δινεις συμβουλες στους αλλους να ψαξουν πριν γραψουν, καντο εσυ πρωτα

Σωστόόόόόςςςς!!!
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
δεν χρειαζεται να γινεσαι εριστικος
παραδεξου οτι εκανες λαθος και το θεμα τελειωνει εκει
δεν χρειαζεται να πετας κατι που δεν στεκει μονο και μονο για να κανεις τον εξυπνο
αντι να δινεις συμβουλες στους αλλους να ψαξουν πριν γραψουν, καντο εσυ πρωτα

[size=10pt]στην περιπτωση που δεν καταλαβες, ( και μαλλον δεν καταλαβες ) τα ματια εξω που ειπα ηατνε στην πλακα και φυσικα εννοω απο ολα τα κουλά που διαβαζει και απο τις φωτο που βλεπει. αλλα βλεπεις εσυ που εχεις κακο μυαλο  αμεσως αλλου πηγε ο νους σου. πιθανον ο αγαπητος χοτυ να την πηρε χαμπαρι τι ειπα και με τι υφος υψος πλατος μακρος και οτι αλλο θελεις και δεν ειπε κατι εναντιον μου. τελος παντων δεν θελω να δωσω καμια συνεχεια. καλα ημουνα τοσο καιρο που διαβαζα οτι μαλακια εγραφε ο καθενας.  και κοψε το πολυ γλυψιμο στον χοτυ. εχει αρκετο μυαλο για να υπερασπιστεί το εαυτο του . σακούλα?[/size]
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
καινουργιο ειδος
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
οσο για σενα χοτυ σχετικα με τα μπιρμπιλοτα σου ματακια να σου δωσω την λυση. βαλε γυαλια ηλιου να μην σου βγαινουν. εκτος και αν σου εχουν βει  απο κατι αλλο . λεω εγω τωρα.

:think: Το προκοίλι στο αβαταράκι είναι δικό σου;
Σου πάει!!


Ααααχαχαχαχα!!!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
:think: Το προκοίλι στο αβαταράκι είναι δικό σου;
Σου πάει!!


Ααααχαχαχαχα!!!

:2funny: :2funny: :2funny:
[size=10pt]
δικό μου δικό μου χοτυ. έχει πολλά εκατομμύρια μέσα . αν δεν μου πήγαινε δεν θα το είχα. άλλωστε μην ξεχνάς ότι τα καλά εργαλεία θέλουν καλά υπόστεγα.
τι σου λέω τώρα? που να καταλάβεις εσύ από τέτοια.
τουλάχιστον εγώ έχω τα αρχίδια να βάλω κάτι δικό μου και όχι να κρύβομαι πίσω από αρχαία και γελοία πλάσματα. αλλά όπως λέει και ο λαός αυτό που είμαστε αυτό βάζουμε να μας αντιπροσωπεύει. ή μάλλον αυτό που θα θέλαμε να είχαμε και δεν το έχουμε το βρίσκουμε σε αρχαία αγαλματάκια. οεο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[/size]
 

mike vs

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
15
Πόντοι
1
κανει σοου στις κουκλες...... την πειρα λιγο πριν το πασχα..... πολυ καυλιαρα...καλο κορμι... πιο πολυ παθητικη... λιγοτερο ενεργητικη... καυλονη απιστευτα ομως αν την φτιαξεις.... απιστευτη πιπα η γκομενα ακαποτη.... περασα καλα.... 50 το δωρο......χωρος διαμερισμα στην ανοδο της συγγρου......
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
κανει σοου στις κουκλες...... την πειρα λιγο πριν το πασχα..... πολυ καυλιαρα...καλο κορμι... πιο πολυ παθητικη... λιγοτερο ενεργητικη... καυλονη απιστευτα ομως αν την φτιαξεις.... απιστευτη πιπα η γκομενα ακαποτη.... περασα καλα.... 50 το δωρο......χωρος διαμερισμα στην ανοδο της συγγρου......

poly kavla !
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Σου είπε κατευθείαν 50 ή μετά από διαπραγμάτευση?


κανει σοου στις κουκλες...... την πειρα λιγο πριν το πασχα..... πολυ καυλιαρα...καλο κορμι... πιο πολυ παθητικη... λιγοτερο ενεργητικη... καυλονη απιστευτα ομως αν την φτιαξεις.... απιστευτη πιπα η γκομενα ακαποτη.... περασα καλα.... 50 το δωρο......χωρος διαμερισμα στην ανοδο της συγγρου......
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
60 πλέρωσα γω. Με πιάσανε πάλι Κώτσο. :S
 

LADYBOY_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
[size=10pt]
δικό μου δικό μου χοτυ. έχει πολλά εκατομμύρια μέσα . αν δεν μου πήγαινε δεν θα το είχα. άλλωστε μην ξεχνάς ότι τα καλά εργαλεία θέλουν καλά υπόστεγα.
τι σου λέω τώρα? που να καταλάβεις εσύ από τέτοια.
τουλάχιστον εγώ έχω τα αρχίδια να βάλω κάτι δικό μου και όχι να κρύβομαι πίσω από αρχαία και γελοία πλάσματα. αλλά όπως λέει και ο λαός αυτό που είμαστε αυτό βάζουμε να μας αντιπροσωπεύει. ή μάλλον αυτό που θα θέλαμε να είχαμε και δεν το έχουμε το βρίσκουμε σε αρχαία αγαλματάκια. οεο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
[/size]
σηγα ρε ατομο !!! εβαλες τη προκιλασου κ το καυλη σου κ κατη εκανες χαχαχαχα .
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
σηγα ρε ατομο !!! εβαλες τη προκιλασου κ το καυλη σου κ κατη εκανες χαχαχαχα .

[size=10pt]να ένας ακόμα μέγας και τρανός συνήγορος. τουλάχιστον μάθε ορθογραφία και μετά υπερασπίσου τον χοτυ.
το σιγά και κάτι έτσι γράφονται. Το καυλί και αυτό με (ι) για το προκοίλα σου το παραθέτω μπας και μάθεις... αλλά τι να μάθεις? όταν ήταν να μάθεις εσύ αγρόν αγόρασες και μάλιστα τον πλήρωνες και ακριβά. αλίμονο στον έρμο τον γονιό που νόμιζε ότι έστελνε στο σχολειό το κούτσουρο. αλλά όπως λέει και η λαϊκή ρήση άνθρωπος αγράμματος ξύλο απελέκητο... εσύ είσαι ικανός να πάρεις ένα κείμενο και να το κανείς έτσι ώστε και τυφλός να βρει το φως του . μου θες να έχεις και άποψη και να συνηγορείς για λογαριασμό άλλου. αθάνατη ΕΛΛΑΔΑ
[/size]
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.390
Πόντοι
456
[size=10pt]να ένας ακόμα μέγας και τρανός συνήγορος. τουλάχιστον μάθε ορθογραφία και μετά υπερασπίσου τον χοτυ.
το σιγά και κάτι έτσι γράφονται. Το καυλί και αυτό με (ι) για το προκοίλα σου το παραθέτω μπας και μάθεις... αλλά τι να μάθεις? όταν ήταν να μάθεις εσύ αγρόν αγόρασες και μάλιστα τον πλήρωνες και ακριβά. αλίμονο στον έρμο τον γονιό που νόμιζε ότι έστελνε στο σχολειό το κούτσουρο. αλλά όπως λέει και η λαϊκή ρήση άνθρωπος αγράμματος ξύλο απελέκητο... εσύ είσαι ικανός να πάρεις ένα κείμενο και να το κανείς έτσι ώστε και τυφλός να βρει το φως του . μου θες να έχεις και άποψη και να συνηγορείς για λογαριασμό άλλου. αθάνατη ΕΛΛΑΔΑ
[/size]
αλλοίμονο αγαπητέ... όχι αλιμονο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom