Νέα

Το πιο δημοφιλές μέλος της μπουρδελοκατάστασης Θεσσαλονίκης!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα michael_k
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 486
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποιος σας την σπαει πιο πολυ???!!!!

  • ο νταβας

    Ψήφοι: 6 85,7%
  • η τσατσα

    Ψήφοι: 1 14,3%
  • η πουτανα

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    7

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ντέκερ πάλι τα πρωτεία έχεις στην ψηφοφορία;;;;;;;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πώς τα καταφέρνεις ρε παιδί μου νασαι πρώτος παντού;;;;;;;
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ετοιμάσου για πορνοεκδρομή κάποια Πέμπτη μετα τις εκογές είπε..... ο Αρκ.
γαμησε τα,ουτε κ εγω ξερω γιατι με βγαζουν παντου πρωτο.....αν βγω κ εδω δεν ξαναγραφω το εχω πει....αλλα θα το κρατησω,δεν θα ξαναγραψω μετα απο καμια βδομαδα.ετσι ως ενδειξη διαμαρτυριας μπας κ σταματησουν οι κλωνοι
 

arcans71

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.044
Like
5
Πόντοι
16
μην ασχολισε με μαλακιες ρε ντεκερ.δεν βλεπεις εμενα? εχω  παρει 10ψηφους χωρις κανα να ασχοληθω. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
υπαρχουν και κακοψυχοι ρε φιλε. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
μην ασχολισε με μαλακιες ρε ντεκερ.δεν βλεπεις εμενα? εχω  παρει 10ψηφους χωρις κανα να ασχοληθω. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
υπαρχουν και κακοψυχοι ρε φιλε. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οταν βλεπω οτι δεν με γουσταρουν τοσοι δεν μπορω να τους χαλαω τη μερα με το να ποσταρω οποτε καλυτερα να μην ποσταρω αλλο,η τουλαχιστον να μην ξαναποσταρω για τα θεματα της πολης μας....επισης επιμενω,οποιος με ψηφιζει ας το λεει κιολας γιατι ειμαι πολυ περιεργος να δω ποιος κλωνος ποιανου ειναι κ το εχω πει απο χθες αλλα τιποτα.οταν τα βλεπω αυτα εκνευριζομαι κ δεν κανει.ειμαι κ σε κρισιμη ηλικια
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
οταν βλεπω οτι δεν με γουσταρουν τοσοι δεν μπορω να τους χαλαω τη μερα με το να ποσταρω οποτε καλυτερα να μην ποσταρω αλλο,η τουλαχιστον να μην ξαναποσταρω για τα θεματα της πολης μας....επισης επιμενω,οποιος με ψηφιζει ας το λεει κιολας γιατι ειμαι πολυ περιεργος να δω ποιος κλωνος ποιανου ειναι κ το εχω πει απο χθες αλλα τιποτα.οταν τα βλεπω αυτα εκνευριζομαι κ δεν κανει.ειμαι κ σε κρισιμη ηλικια

έλα ρε κόψτε τις μαλακίες διασκεδάστε το εγώ πιστεύω ότι κάνουν πλάκα - βαβουρα τα παιδιά δέν το ενοούν.

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
παντως οποιος μιλαει πολυ(εμου συμπεριλαμβανομενου ενιοτε ) λογικο ειναι να δημιουργει αντιπαθειες....οποτε δεν με παραξενευει που πηρα 9 ψηφους...και 29 να επαιρνα δεν θα μου λεγε κατι.... :birdman:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
μην ασχολισε με μαλακιες ρε ντεκερ.δεν βλεπεις εμενα? εχω  παρει 10ψηφους χωρις κανα να ασχοληθω. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
υπαρχουν και κακοψυχοι ρε φιλε. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Φίλε μου ΑΡΚ το 10 τό καλό εγώ σου το έριξα δεν ΄ηξερα που να το βάλω και προτίμησα σε σένα για να δώ το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας.( αλλά δεν το ενοω) αφου ουτε σύ ούτε εγω ασχολούμαστε παρα μόνον διαβάζουμε τα τεκτενόμενα στο εδώ θρέντ.



 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Φίλε μου ΑΡΚ το 10 τό καλό εγώ σου το έριξα δεν ΄ηξερα που να το βάλω και προτίμησα σε σένα για να δώ το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας.( αλλά δεν το ενοω) αφου ουτε σύ ούτε εγω ασχολούμαστε παρα μόνον διαβάζουμε τα τεκτενόμενα στο εδώ θρέντ.
αφου δεν το εριξες σε μενα παλι καλα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans71

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.044
Like
5
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Φίλε μου ΑΡΚ το 10 τό καλό εγώ σου το έριξα δεν ΄ηξερα που να το βάλω και προτίμησα σε σένα για να δώ το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας.( αλλά δεν το ενοω) αφου ουτε σύ ούτε εγω ασχολούμαστε παρα μόνον διαβάζουμε τα τεκτενόμενα στο εδώ θρέντ.
ναι φιλε καλα εκανες και το εριξες.μου καηκανε τα αρχιδια εμενα για την ψηφοφορια.
τουλαχιστον εχθες που ειπιαμε καφεδακι εδειξες οτι με συμπαθησες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ναι φιλε καλα εκανες και το εριξες.μου καηκανε τα αρχιδια εμενα για την ψηφοφορια.
τουλαχιστον εχθες που ειπιαμε καφεδακι εδειξες οτι με συμπαθησες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σε κοροιδεψε φιλε,δεν σε γουσταρει.....μια,μου το χει πει
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
ναι φιλε καλα εκανες και το εριξες.μου καηκανε τα αρχιδια εμενα για την ψηφοφορια.
τουλαχιστον εχθες που ειπιαμε καφεδακι εδειξες οτι με συμπαθησες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τώρα τι θέλεις επιβεβαίωση Δημόσια ότι σε συμπάθησα ?????
Ναί ρε δεν εχω πρόβλημα να το πω σε συμπάθησα το  λέω δημοσίως.
Απλά δέν έχω παρτίδες με τους υπόλοιπους και δεν ήθελα να κάψω  τον μικρό τον Ντέκερ και προτίμησα εσένα διότι περίμενα  ότι ακριβώς αυτό θα σκεφτόσουν
"μου καηκανε τα αρχιδια εμενα για την ψηφοφορια."

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans71

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.044
Like
5
Πόντοι
16
παντως ρε μαλακα ντεκερ δεν μπορω να καταλαβω γιατι πηρες τοσο ζεστα το θεμα με την ψηφοφορια ρε φιλε?  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ντεκερ ποσων χρονων εισαι μεγαλε;αν θες απαντας....
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
παντως ρε μαλακα ντεκερ δεν μπορω να καταλαβω γιατι πηρες τοσο ζεστα το θεμα με την ψηφοφορια ρε φιλε?  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Αφήστε τον ρε κάνει πρόβες για μελοντικός Πρωθυπουργος κάπως έτσι ξεκινάνε όλοι για να εξοικοιοθουν με το σύστημα.
ΦΑντάσου θα έχουμε μέσον στην Μελοντική Κυβέρνηση να κάνουμε κανενα δικό μας Βατοπαίδι  ΣΙΕΜΕΝΣ - χρηματιστηριο κλπ Μετά ας τον ρίξουν δέν θα έχει σημασία.
θα τα έχουμε  πάρη χοντρά.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.442
Πόντοι
12.525
καλα βρε πουστρακι μεχρι που θα φτασεις??εγω οταν σου επιτεθηκα το δικαιολογησα με σωστα επιχειρηματα.δε δημιουργησα αλλα 15 προφιλ για να σε βριζω με αλλο ονομα.και αλλες 22 αρνητικες ψηφους να μου δωσεις δε θα σε πιστεψει κανεις.χθες το εκανες τοσο φανερα που εσυ εκτιθεσαι.εγω στελνω κατω απο 1 μην τη μερα,εσυ πανω απο 50.και στον deker παλι πουστια εκανες.εχεις κανει αυτη τη ρυθμιση που δε φαινεσαι συνδεδεμενος και κανεις τις γνωστες σου μαλακιες.και σου λεω ειλικρινα,δεν ψηφισα εσενα σ'αυτη την ψηφοφορια.δε σε θεωρω αντιπαθητικο,σε θεωρω ΑΡΡΩΣΤΟ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΑ
 

Επισκέπτης
ι ψιφοφορια κλιδοθικε....
ειναι ασεβεια προσ ολο το μπουρδελοκοινο ενασ τοσο δινατοσ ανταποκριτισ απο τα μαρμαρενια αλονια τισ ιδονισ οποσ ο alpacino να εχει τοσουσ πολουσ ψιφουσ. :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καλα βρε πουστρακι μεχρι που θα φτασεις??εγω οταν σου επιτεθηκα το δικαιολογησα με σωστα επιχειρηματα.δε δημιουργησα αλλα 15 προφιλ για να σε βριζω με αλλο ονομα.και αλλες 22 αρνητικες ψηφους να μου δωσεις δε θα σε πιστεψει κανεις.χθες το εκανες τοσο φανερα που εσυ εκτιθεσαι.εγω στελνω κατω απο 1 μην τη μερα,εσυ πανω απο 50.και στον deker παλι πουστια εκανες.εχεις κανει αυτη τη ρυθμιση που δε φαινεσαι συνδεδεμενος και κανεις τις γνωστες σου μαλακιες.και σου λεω ειλικρινα,δεν ψηφισα εσενα σ'αυτη την ψηφοφορια.δε σε θεωρω αντιπαθητικο,σε θεωρω ΑΡΡΩΣΤΟ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΑ
σου ξαναειπα να βγαλεις τον δονητη απο τον κωλο σου και τα σκατα απο το μυαλο σου και να μην μου κωλοτριβεσαι γιατι δεν γαμαω πουστρακια....μαλακισμενο υποκειμενο....τωρα κλαψε.........και αντε στην μαμα σου μαλακακο τραβελοφιλε....


υγ αντε στην πιατσα στην 26ης to brady να την φας απο κανα τραβελι κι αποψε να στρωσεις χαρακτηρα γαμημενε.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και μην με ενοχλεις ακουω ac dc....
 

Επισκέπτης
εγινε αλλαγι στιν ψιφοφορια!τορα ειναι νομιζο πιο προσιτι για ολουσ μασ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom