Νέα

Tης πίπας το απόρρητο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Provios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Απο την στιγμη που δεν περνη καποια πρωτοβουλια αυτος σταματα εσυ μην περνης καθολου πρωτοβουλια τι θα κανη;

ν σου κανω μια ερωτηση βρε κοπελια !!! τον εχεις τσεκαρει μηπως εχει καμια αλλη που τον ξεζουμιζει και τα δινει εκει και με εσενα ειναι προβατο ?

ξερεις και αυτο ειναι συχνο φενομενο !!! αν διαβασεις εδω στο σιτε υπαρχουν ατομα που πανε τσαρκα γαμανε κανα 2 πουτανακια μετα πανε για μπυρες και μετα σπιτι και πολλες φορες τους περιμενει η γυναικα καβλομενη για σεξ και χτυπανε υπεροριες και κοκκινα !!1!
 

Επισκέπτης
ν σου κανω μια ερωτηση βρε κοπελια !!! τον εχεις τσεκαρει μηπως εχει καμια αλλη που τον ξεζουμιζει και τα δινει εκει και με εσενα ειναι προβατο ?

ξερεις και αυτο ειναι συχνο φενομενο !!! αν διαβασεις εδω στο σιτε υπαρχουν ατομα που πανε τσαρκα γαμανε κανα 2 πουτανακια μετα πανε για μπυρες και μετα σπιτι και πολλες φορες τους περιμενει η γυναικα καβλομενη για σεξ και χτυπανε υπεροριες και κοκκινα !!1!
Δεν γαμάει άλλη.Καρατσεκαρισμένο.
 
OP
OP
P

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
@Αλιντισσα ktl ας κρατήσουμε to the point το θέμα.Καταντάει γραφικό .
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
Ερχεται το πρωτο πραγματικα πολυτελες Ξενοδοχειο για ημιδιαμονη στην Ελλαδα...

Πληροφοριες ενος καλου συναδελφου (καποιοι γνωριζουν το επαγγελμα μου εδω)μου λενε οτι η Starwood (η εταιρεια που αγορασε την Μ.Βρετανια και τον Αστερα Βουλιαγμενης, καθοτι σκοπευει να παρει και το Porto Karras)θελει να ανοιξει ξενοδοχειο ημιδιαμονης στην Περιοχη του Αστερα με πισινες παρτυ τζακουζια και ολα τα παρελκομενα. Μολις το κρατος δωσει την αδεια (δλδ συντομα) θα ξεκινησουν και οι τελευταιες εργασιες μιας που και το project  ειναι ηδη σε εξελιξη..οποιοι φραγκατοι προσελθετε..Θα ενημερωσω για εξελιξεις πανω στο θεμα..
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Ερχεται το πρωτο πραγματικα πολυτελες Ξενοδοχειο για ημιδιαμονη στην Ελλαδα...

Πληροφοριες ενος καλου συναδελφου (καποιοι γνωριζουν το επαγγελμα μου εδω)μου λενε οτι η Starwood (η εταιρεια που αγορασε την Μ.Βρετανια και τον Αστερα Βουλιαγμενης, καθοτι σκοπευει να παρει και το Porto Karras)θελει να ανοιξει ξενοδοχειο ημιδιαμονης στην Περιοχη του Αστερα με πισινες παρτυ τζακουζια και ολα τα παρελκομενα. Μολις το κρατος δωσει την αδεια (δλδ συντομα) θα ξεκινησουν και οι τελευταιες εργασιες μιας που και το project  ειναι ηδη σε εξελιξη..οποιοι φραγκατοι προσελθετε..Θα ενημερωσω για εξελιξεις πανω στο θεμα..

όταν τελειώσει το κτισιμο του Αστέρας-Ημιπαραμονή, ασφαλείς πληροφορίες λένε ότι θα αρχίσει το κτίσιμο του εστιατορίου Αστέρας- Πατσάς-Χοτ Ντογκ. Δίπλα ακριβώς, θα ανοίξει ένα μικρό ΖΑΡΑ. Το πρόγραμμα της STARWOOD επίσης περιλαμβάνει και rotation των trainee στις βιζιτες (εκτός από F&B, Marketinf, Sales, etc).
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
όταν τελειώσει το κτισιμο του Αστέρας-Ημιπαραμονή, ασφαλείς πληροφορίες λένε ότι θα αρχίσει το κτίσιμο του εστιατορίου Αστέρας- Πατσάς-Χοτ Ντογκ. Δίπλα ακριβώς, θα ανοίξει ένα μικρό ΖΑΡΑ. Το πρόγραμμα της STARWOOD επίσης περιλαμβάνει και rotation των trainee στις βιζιτες (εκτός από F&B, Marketinf, Sales, etc).
Φιλαρακι και ομως τελειωνει...Και μαλιστα σε λιγο καιρο θα εχω και φωτο.. :grin: :grin:
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
να μας την δειξεις. και απειλες με π.μ. στους ομοίους σου. Οχι σε μενα.
1ον δεν σε απειλησα...Σου εστειλα ενα πμ πραγματι το οποιο σου λεει οτι αν δεν ξερεις με ποιον μιλας καλο θα ηταν να μην ειρωνευεσαι και αυτο εχει να κανει με το επαγγελμα μου.
2ον... Εσυ ξεκινησες με ειρωνικο βημα απεναντι μου
3ον...Ναι θα τις δειξω...Και μαλιστα συντομα οπως σου ειπα
4ον..Οι ομοιοι μου ειναι μια χαρα
5ον..Θα ακολουθησω το παλιο ρητο τελειωνοντας εδω την κουβεντα μαζι σου και θυμιζοντας σε πολλους οτι ποτε δεν πρεπει να τα βαζουμε με εναν ηλιθιο γιατι θα μας ριξει στο επιπεδο του και θα μας κερδισει λογω εμπειριας....

*Καλα να περνας :2funny:
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
όταν τελειώσει το κτισιμο του Αστέρας-Ημιπαραμονή, ασφαλείς πληροφορίες λένε ότι θα αρχίσει το κτίσιμο του εστιατορίου Αστέρας- Πατσάς-Χοτ Ντογκ. Δίπλα ακριβώς, θα ανοίξει ένα μικρό ΖΑΡΑ. Το πρόγραμμα της STARWOOD επίσης περιλαμβάνει και rotation των trainee στις βιζιτες (εκτός από F&B, Marketinf, Sales, etc).
Α και 2 διορθωσεις φιλε μου...Ημιπαραμονη σε ξενοδοχειακο ορο λεγεται το day use δηλ το να χρησιμοποιησει καποιος το δωματιο μετα την ωρα του check out και λιγες ωρες μεχρι τις 6 συνηθως οπου και πληρωνει "μιση μερα", μετεπειτα ολο το αντιτιμο της ημερας ειναι αυτο που πρεπει να καταβαλει..Το να μενεις λιγες ωρες σε ενα ξενοδοχειο γενικα λεγεται ημιδιαμονη...Και αυτο σημαινει σε αυτη την περιπτωση οτι ενα ξενοδοχειο (εδω μιλαμε για ενα 5 αστερων) σου επιτρεπει να μεινεις εκει για καποιες ωρες. Να σημειωσουμε οτι μεχρι στιγμης σχεδον κανενα μεγαλο ξενοδοχειο δεν το εκανε αυτο λογω καθαρα prestige και αν το εκανε στα πλαγιαστα το ονομαζε day-use στο προγραμματακι της ρεσεψιον (ξερεις εκεινο που αντικατεστησε τους τυπους με τα "σεντονια" τους maincourantier).Δηλαδη το ελεγε και καλα ημιπαραμονη καποιου αλλου ή μεταφορα κλπ..
και φυσικα ετσι καποιοι χεζοντουσαν στο ταληρο
 

Kostisbam

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0
Ερωτιαρηδες προσοχη...ειχα μπλεξει με μια κορασιδα ετων 25 κ εψαχνα να παμε σε ξενοδοχειο. Δν ηθελα με το αυτοκινητο κ ψαχνομουν πως θα βρω την αξρη διακριτικα....τελικα βρηκα στο περιστερι ενα τυπου rbnb. Κανονιζω τιμη (60€) κ λεω φυγαμε κ με την ασφαλεια της ανωνυμιας. Του λεω:φιλαρακι δν θελω αποδειξη κ μου λεει δν γινεται κτλ κτλ. Ρε φιλε δν θελω αποδειξη κ τελειωσε. Γινεται η φαση με την νεαρη κ ο καθενας σπιτι του,. Ενα μηνα μετα με παιρνει η γυναικα (που διαχειριζεται τα λογιστικα) κ μου λεει:απο την εφορια μεσω taxis αν αποδεχομαστε την διαμονη στο ταδε μερος....ευτυχως τα μπαλωσα . το παθημα μου να σας γινει μαθημα κ να προσεχετε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom