Νέα

Tης πίπας το απόρρητο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Provios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
περα απο την πλακα προσαθηστε καλυτερα σπιτι να κανετε κατι διαφορετικο να φτιαχτειτε,βαλε λιγο φαντασια και ασε τα μοτελακια...εκτος αν ειναι τα παιδια το προβλημα...
 

Επισκέπτης
περα απο την πλακα προσαθηστε καλυτερα σπιτι να κανετε κατι διαφορετικο να φτιαχτειτε,βαλε λιγο φαντασια και ασε τα μοτελακια...εκτος αν ειναι τα παιδια το προβλημα...
Σε ευχαριστώ που ασχολήθηκες με το θέμα μου.Φαντασία υπάρχει αλλά μόνο από μένα.Όρεξη για διάφορες καταστάσεις υπάρχει αλλά μόνο από μένα.Είναι απλά άπειρος ο τύπος.Το σπίτι δεν είναι πρόβλημα.Έχει χώρο δικό του.Καλά αν σου πω λεπτομέρειες θα τρελλαθείς.Μάλλον έπεσα σε περίπτωση.Ένα πτώμα που περιμένει να τον γαμήσω εγώ.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Τελοσπάντων μην αναλωνόμαστε σε λεπτομέρειες.Η ουσία είναι μια.Ένα καλό πήδημα.
Για να ειναι καλο το πηδημα πρωτα απ'ολα μετρα η διαθεση και των 2 και αν υπαρχη προχωρας αμεσως να του το δωσης στο στομα για αρχη και με μια σεξη εμφανιση (εννοειται φρεσκοπλυμενο και λιγο αρωματισμενο)και τα υπολοιπα ερχονται αυτοσχεδιαζοντας στην στιγμη
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Φαντασία υπάρχει αλλά μόνο από μένα.Όρεξη για διάφορες καταστάσεις υπάρχει αλλά μόνο από μένα.Είναι απλά άπειρος ο τύπος.Μάλλον έπεσα σε περίπτωση.Ένα πτώμα που περιμένει να τον γαμήσω εγώ.
Μαθε τον τη δασκαλα εισαι αφου ειναι τετοια η περιπτωση και ετσι κι αλλιως κι αλλιωτικα
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
2-3 ποστ κανω μαν...κ μετα τον πουλο :dunno: :headbang:
Δεν εχει κανενας με κανεναν προσωπικα, κανε την πλακα σου ομορφα και θα περασης καλα,μονο μην βριζης και πας να υποτιμησεις τον αλλον γιατι δεν ξερης το ποιος ειναι
μια φιλικη συμβουλη
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Σε ευχαριστώ που ασχολήθηκες με το θέμα μου.Φαντασία υπάρχει αλλά μόνο από μένα.Όρεξη για διάφορες καταστάσεις υπάρχει αλλά μόνο από μένα.Είναι απλά άπειρος ο τύπος.Το σπίτι δεν είναι πρόβλημα.Έχει χώρο δικό του.Καλά αν σου πω λεπτομέρειες θα τρελλαθείς.Μάλλον έπεσα σε περίπτωση.Ένα πτώμα που περιμένει να τον γαμήσω εγώ.
ρε φιλεναδα τελειως ψοφιμι ειναι;μπας και περναει καμια φαση αντρικης εμμηνοπαυσης;εσυ του πουστη 33 εισαι οτι και να μην εισαι fuckable εισαι ακομη...μπας και παει σε πολλα μπουρδελα;για βαλε κανα καλο εσωρουχο,κανε καμια πουτανια,πες κανα βρωμολογο,πετα λιγο μουνακι ή βυζακι μπροστα του οπως ειπε κι ο φιλος,καντου κανα στριπτιζ ή κανα σεξσοου με καναν δονητη...πες του τι τον αναβει τελοσπαντων...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τσοντες δεν εβλεπε μικρος;
 

Επισκέπτης
ρε φιλεναδα τελειως ψοφιμι ειναι;μπας και περναει καμια φαση αντρικης εμμηνοπαυσης;εσυ του πουστη 33 εισαι οτι και να μην εισαι fuckable εισαι ακομη...μπας και παει σε πολλα μπουρδελα;για βαλε κανα καλο εσωρουχο,κανε καμια πουτανια,πες κανα βρωμολογο,πετα λιγο μουνακι ή βυζακι μπροστα του οπως ειπε κι ο φιλος,καντου κανα στριπτιζ ή κανα σεξσοου με καναν δονητη...πες του τι τον αναβει τελοσπαντων...
Noμίζω δεν κατάλαβες τι παίζει.Όλα αυτά τα κάνω και ακόμη παραπάνω.Ηδονίζεται και καυλώνει απίστευτα .Είναι συνέχεια καυλωμένος απλά δεν παίρνει το πάνω χέρι ποτέ.Καμία πρωτοβουλία κατάλαβες?Μου λέει οτι είμαι πολύ ξέκωλο και τον κομπλάρει αυτό.Εντωμεταξύ έχει φάει άγριο κόλλημα με την πάρτυ μου.Την έχει δει πολύ συναισθηματικά,ρομάντζο κτλ.Ίσως εδώ είναι και το πρόβλημα.Θα δείξει..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Noμίζω δεν κατάλαβες τι παίζει.Όλα αυτά τα κάνω και ακόμη παραπάνω.Ηδονίζεται και καυλώνει απίστευτα .Είναι συνέχεια καυλωμένος απλά δεν παίρνει το πάνω χέρι ποτέ.Καμία πρωτοβουλία κατάλαβες?Μου λέει οτι είμαι πολύ ξέκωλο και τον κομπλάρει αυτό.Εντωμεταξύ έχει φάει άγριο κόλλημα με την πάρτυ μου.Την έχει δει πολύ συναισθηματικά,ρομάντζο κτλ.Ίσως εδώ είναι και το πρόβλημα.Θα δείξει..
τι μαλακαντρεας ειναι τουτος;;;τεσπα αστο δεν θα δειξει τιποτα αν ειναι ετσι...φευγα μακρια...εκτος αν το γυρισεις αλλιως και το παιζεις παρθενοπη δεν ξερω...αλλα μαλλον ειναι πολυ γλυκαναλατος ψευτοεραστης της κουλτουρας ή ντρεπεται πολυ...καλα μαζι δεν συζητατε;πως ταιριαξατε;
 

Επισκέπτης
τι μαλακαντρεας ειναι τουτος;;;τεσπα αστο δεν θα δειξει τιποτα αν ειναι ετσι...φευγα μακρια...εκτος αν το γυρισεις αλλιως και το παιζεις παρθενοπη δεν ξερω...αλλα μαλλον ειναι πολυ γλυκαναλατος ψευτοεραστης της κουλτουρας ή ντρεπεται πολυ...καλα μαζι δεν συζητατε;πως ταιριαξατε;
Ντρέπεται πολύ όπως το είπες.Συζητάμε και ταιριάζουμε σε πολλά αλλά μάλλον όχι στο βασικό δηλαδή το κρεββάτι.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Noμίζω δεν κατάλαβες τι παίζει.Όλα αυτά τα κάνω και ακόμη παραπάνω.Ηδονίζεται και καυλώνει απίστευτα .Είναι συνέχεια καυλωμένος απλά δεν παίρνει το πάνω χέρι ποτέ.Καμία πρωτοβουλία κατάλαβες?Μου λέει οτι είμαι πολύ ξέκωλο και τον κομπλάρει αυτό.Εντωμεταξύ έχει φάει άγριο κόλλημα με την πάρτυ μου.Την έχει δει πολύ συναισθηματικά,ρομάντζο κτλ.Ίσως εδώ είναι και το πρόβλημα.Θα δείξει..

να κάνεις αυτή τη κουβέντα για ένα πρώην σου το καταλαβαίνω, αλλά να μιλάς έτσι υποτιμητικά για το γκόμενό σου τι παριστάνεις?
Καλά σου κάνει και δεν ασχολείται, την έχει δει αραχτός με σένα εργάτη στο κρεββάτι. Ελπίζω παράλληλα να τα δίνει όλα σε καμιά άλλη κορασίδα να πιάνει τόπο  :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ντρέπεται πολύ όπως το είπες.Συζητάμε και ταιριάζουμε σε πολλά αλλά μάλλον όχι στο βασικό δηλαδή το κρεββάτι.
εξηγησε του τι θες και δειξτου το εσυ πως το θες...παιξε μπροστα του με το σωμα σου...ειναι δυνατον να ναι τοσο καβλωμενος που λες και τοσο ξενερωτος συγχρονως;μπας και παιζει τιποτα αλλο;;;μπας και θελει  :s&m_1:;;
 

Επισκέπτης
να κάνεις αυτή τη κουβέντα για ένα πρώην σου το καταλαβαίνω, αλλά να μιλάς έτσι υποτιμητικά για το γκόμενό σου τι παριστάνεις?
Καλά σου κάνει και δεν ασχολείται, την έχει δει αραχτός με σένα εργάτη στο κρεββάτι. Ελπίζω παράλληλα να τα δίνει όλα σε καμιά άλλη κορασίδα να πιάνει τόπο  :rockon:
Δεν τον υποτιμώ καθόλου ,τον εκτιμώ ιδιαίτερα.Συγκεκριμένο θέμα έχω μαζί του .Τίποτε άλλο.Αυτό και μόνο έθιξα.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Δεν τον υποτιμώ καθόλου ,τον εκτιμώ ιδιαίτερα.Συγκεκριμένο θέμα έχω μαζί του .Τίποτε άλλο.Αυτό και μόνο έθιξα.

κοπελια να ξερεις οτι πανω απο ολα ειναι η χημεια στο σεξ !!! αν υπαρχει χημεια προχορας αν οχι ψαξε αλλου!!!

ολα τ αλλα ειναι μαλακιες !!!

Υ.Γ εννοω σεξ μεσα σε σχεση ή γαμο οχι καταθεση σε σπιτι !!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Δεν τον υποτιμώ καθόλου ,τον εκτιμώ ιδιαίτερα.Συγκεκριμένο θέμα έχω μαζί του .Τίποτε άλλο.Αυτό και μόνο έθιξα.

στόμα δεν έχεις να του πεις τι σου αρέσει? όλα τα υπόλοιπα είναι ιστορίες για μάθουμε εμείς πόσο καυλιάρα είσαι εσύ και πόσο μπουνταλάς είναι ο γκόμενός σου

:crazy:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Noμίζω δεν κατάλαβες τι παίζει.Όλα αυτά τα κάνω και ακόμη παραπάνω.Ηδονίζεται και καυλώνει απίστευτα .Είναι συνέχεια καυλωμένος απλά δεν παίρνει το πάνω χέρι ποτέ.Καμία πρωτοβουλία κατάλαβες?Μου λέει οτι είμαι πολύ ξέκωλο και τον κομπλάρει αυτό.Εντωμεταξύ έχει φάει άγριο κόλλημα με την πάρτυ μου.Την έχει δει πολύ συναισθηματικά,ρομάντζο κτλ.Ίσως εδώ είναι και το πρόβλημα.Θα δείξει..
Απο την στιγμη που δεν περνη καποια πρωτοβουλια αυτος σταματα εσυ μην περνης καθολου πρωτοβουλια τι θα κανη;
 

Επισκέπτης
Τελοσπάντων σας ζάλισα.Όχι δεν με νοιάζει ektorlopez να αποδείξω κάτι.Δεν είμαι ούτε ανασφαλής ούτε και 20άχρονο.Μια λύση ψάχνω.Τα ξαναλέμε.Καλό σας απόγευμα.
 

arcans31

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
616
Like
0
Πόντοι
6
Τελοσπάντων σας ζάλισα.Όχι δεν με νοιάζει ektorlopez να αποδείξω κάτι.Δεν είμαι ούτε ανασφαλής ούτε και 20άχρονο.Μια λύση ψάχνω.Τα ξαναλέμε.Καλό σας απόγευμα.
βρες αλλο γκομενο καλυτερα γιατι ολο παραπονα εισαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom