Νέα

Tης πίπας το απόρρητο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Provios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 95
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μου αρέσουν πολύ τα ξενοδοχεία.Την καταβρίσκω.Το πρόβλημα μου όμως είναι οτι με τον γκόμενο μου βρισκόμαστε συνέχεια σπίτι του και κάπου καταντάει βαρετό για μένα αυτό.Θέλω να τον ψήσω να αρχίσουμε να πηγαίνουμε σε ξενοδοχεία αλλά είναι τσιγγουνάκος και δυσκολεύομαι να του το προτείνω.

κλασσικη ελεινιδα...δηλαδη περιμενεις να τα πληρωσει αυτος.Αφου σου αρεσει τοσο εσενα το ξενοδοχειο γιατι δεν τα σκας εσυ? :jerking: :jerking: :jerking:
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Τόσο τσιγκούνης είναι που δεν μπορεί να πληρώσει ένα ημιπαραμονής? εμείς με την γυναίκα μου όποτε πάμε Αθήνα τα ξεσκίζουμε ειδικά κάτι παράξενα, πάντως κάντου εσύ πρώτα ένα σαν δώρο και δείξε του πόσο σου αρέσει ...λογικά θα το καταλάβει..
Μου αρέσουν πολύ τα ξενοδοχεία.Την καταβρίσκω.Το πρόβλημα μου όμως είναι οτι με τον γκόμενο μου βρισκόμαστε συνέχεια σπίτι του και κάπου καταντάει βαρετό για μένα αυτό.Θέλω να τον ψήσω να αρχίσουμε να πηγαίνουμε σε ξενοδοχεία αλλά είναι τσιγγουνάκος και δυσκολεύομαι να του το προτείνω.Πείτε κανένα καλό και καυλό ξενοδοχείο αλλά όχι μπιχλιάρικο.Αν είναι και οικονομικό θα με βοηθούσε να τον ψήσω ευκολότερα.Ευχαριστώ.
 

live

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
78
Like
1
Πόντοι
0
Μου αρέσουν πολύ τα ξενοδοχεία.Την καταβρίσκω.Το πρόβλημα μου όμως είναι οτι με τον γκόμενο μου βρισκόμαστε συνέχεια σπίτι του και κάπου καταντάει βαρετό για μένα αυτό.Θέλω να τον ψήσω να αρχίσουμε να πηγαίνουμε σε ξενοδοχεία αλλά είναι τσιγγουνάκος και δυσκολεύομαι να του το προτείνω.Πείτε κανένα καλό και καυλό ξενοδοχείο αλλά όχι μπιχλιάρικο.Αν είναι και οικονομικό θα με βοηθούσε να τον ψήσω ευκολότερα.Ευχαριστώ.

εαν ειναι οντως τσιγγουνης για να πληρωσει ενα ξενοδοχειο που θα κανει την καυλα σου, αλλα και την δικη του, ... τοτε δυσκολα τα πραγματα. αντε να εισαι καβαλα πανω του και αυτος να σκεφτετε τα ευρω......  ομως αφου πρωτιστος ειναι δικη σου καυλα πηγαινε σε ενα καλο ξενοδοχειο και το πληρωνεις εσυ να του κανεις και εκπληξη !!!!  :dancing:
 

live

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
78
Like
1
Πόντοι
0
βρε kkoostas  στο τσακ με προλαβες χαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
Σε ποιά περιοχή;

Αν κ ήδη υπάρχουν ένα σωρό κριτικές στο Forum...
οπότε με λίγο ψάξιμο+διάβασμα ΣΙΓΟΥΡΑ θα βρεις αυτό που θες!
Κυρίως βορεια προάστια ή και κέντρο .Θα διαβάσω το τόπικ.Ευχαριστώ duracell
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66

Επισκέπτης
κλασσικη ελεινιδα...δηλαδη περιμενεις να τα πληρωσει αυτος.Αφου σου αρεσει τοσο εσενα το ξενοδοχειο γιατι δεν τα σκας εσυ? :jerking: :jerking: :jerking:
Άμα το πληρώσω εγώ θα ξεκαυλώσω φίλε μου.Κλασσική ελλεεινιδα είπαμε...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Δεν φτανει δλδ που ακουμπαμε τα ωραια μαs  λεφτα... :o
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Τόσο τσιγκούνης είναι που δεν μπορεί να πληρώσει ένα ημιπαραμονής? εμείς με την γυναίκα μου όποτε πάμε Αθήνα τα ξεσκίζουμε ειδικά κάτι παράξενα, πάντως κάντου εσύ πρώτα ένα σαν δώρο και δείξε του πόσο σου αρέσει ...λογικά θα το καταλάβει..
σωστος ξεκινα εσυ πρωτη...
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
να πάρεις το δωμάτιο kama sutra... εγγυημένο... το έχω κάνει τεστ ντράιβ και είναι καταπληκτικό...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Καυλό + δοκιμασμένο... ;) επίσης μετά... έχει κοντά στο Παγκράτι ένα σωρό φαγάδικα για ν' αναπληρώσετε δυνάμεις! :grin:
μην κουραζεστε παιδες,τζαμπα οι συμβουλες,σε αλλο θρεντ τον χωρισε ηδη.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Λες ε?Δεν διορθώνεται ένας κακός εραστής δηλαδή?
Γιατην ιστορία να πω οτι αυτός είναι ξετρελλαμένος μαζί μου.Δεν έχει ξανανιώσει τόση καύλα λέει με άλλη.Αλλά δεν του έχω πει κάτι για το θέμα γιατί φοβάμαι μην του θίξω τον ανδρισμό.Απλά μετά την τελευταία προσπάθεια αν δεν διορθωθεί θα την κάνω.ΤΙ να του πω και πως να του το πω?Αν δεν το έχει ο άλλος αστα να πάνεΛες ε?Δεν διορθώνεται ένας κακός εραστής δηλαδή?
Χωρίς πλάκα μερικοί κάθονται απλά και απολαμβάνουν.Δεν ξέρουν να χρησοιμοποιούν καθόλου το πουλί τους.Τα περιμένουν όλα στο πιάτο.Με έναν τέτοιο τραβιέμαι.Τα κάνω όλα μόνη μου και αυτός κάθεται και κοιτάει σαν χαζοβιόλης και μόνο μουγγρίζει.Θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια να τον πάω σε γαμοhotelάκι και αν δεν ξυπνήσει να πηδήξει όπως πρέπει θα τον στείλω.[/b]


σορι που καταλαβα λαθος...
 

Επισκέπτης
Λες ε?Δεν διορθώνεται ένας κακός εραστής δηλαδή?
Γιατην ιστορία να πω οτι αυτός είναι ξετρελλαμένος μαζί μου.Δεν έχει ξανανιώσει τόση καύλα λέει με άλλη.Αλλά δεν του έχω πει κάτι για το θέμα γιατί φοβάμαι μην του θίξω τον ανδρισμό.Απλά μετά την τελευταία προσπάθεια αν δεν διορθωθεί θα την κάνω.ΤΙ να του πω και πως να του το πω?Αν δεν το έχει ο άλλος αστα να πάνεΛες ε?Δεν διορθώνεται ένας κακός εραστής δηλαδή?
Χωρίς πλάκα μερικοί κάθονται απλά και απολαμβάνουν.Δεν ξέρουν να χρησοιμοποιούν καθόλου το πουλί τους.Τα περιμένουν όλα στο πιάτο.Με έναν τέτοιο τραβιέμαι.Τα κάνω όλα μόνη μου και αυτός κάθεται και κοιτάει σαν χαζοβιόλης και μόνο μουγγρίζει.Θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια να τον πάω σε γαμοhotelάκι και αν δεν ξυπνήσει να πηδήξει όπως πρέπει θα τον στείλω.[/b]

Άρα..δεν τον έστειλα ήδη σε άλλο thread όπως είπες.Θα κάνω 1 τελευταία προσπάθεια είπα σε γαμωhotel.


σορι που καταλαβα λαθος...
 

Επισκέπτης
Τελοσπάντων μην αναλωνόμαστε σε λεπτομέρειες.Η ουσία είναι μια.Ένα καλό πήδημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom