Νέα

Της φταίνε οι πουτσότριχές μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mixaliss

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
299
Like
247
Πόντοι
21
ναι σωστα! αλλα οπως ειπα οχι σε ολες τις περιπτωσεις.
ειχα μια γκομενα που ειχε κονδυλωματα και ο δερματολογος τις ελεγε να μην τις ξυριζει (αφου τα ειχε αφαιρεσει και για πολυ καιρο μετα)

μα καλά, πήγαινες με αυτήν που είχε κονδυλώματα?
 

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μα καλά, πήγαινες με αυτήν που είχε κονδυλώματα?


Τα κονδυλωματα αν δε γνωριζετε ειναι κολλητικο. Δεν εμφανιζονται απο μονα τους οποτε και η κοπελα τα κολλησε λογικα απο τον φιλο μας. Σιγουρα θεραπεια κανουνε και οι δυο (αν εμπλεκονται περισσοτεροι τοτε κανουν ολοι μαζι  ;) ) αλλα εχω την εντυπωση πως δεν απαγορευεται το sex αναμεσα στο δυο μολυσμενα ατομα.

 

Blacknight

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0
Εγω ρε παιδια τα εχω ξυρισει ..αλλα το τι τσιμπημα και ποσο με ετρωγε meτα..δεν φανταζεσε..
Εκτος αν εκανα μαλακια που τα εκανα με μια mach  :grin:
 

Επισκέπτης
ταλκ φιλοι μου ειναι μια λυση γι αυτους που δν αντεχουν τη φαγουρα....
επισης για την αποφυγη εμφανισης μικρων-μικρων σπυριων ειναι η μη χρησιμοποιηση σλιπ...το ιδιο ισχυει κ για τη φαγουρα!!!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Τα κονδυλωματα αν δε γνωριζετε ειναι κολλητικο. Δεν εμφανιζονται απο μονα τους οποτε και η κοπελα τα κολλησε λογικα απο τον φιλο μας. Σιγουρα θεραπεια κανουνε και οι δυο (αν εμπλεκονται περισσοτεροι τοτε κανουν ολοι μαζι  ;) ) αλλα εχω την εντυπωση πως δεν απαγορευεται το sex αναμεσα στο δυο μολυσμενα ατομα.

Και θεραπεία να έκαναν, το σεξ απλώς βοηθάει την μετάδοσή τους σε άλλα σημεία...
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.105
Like
139
Πόντοι
16
μα καλά, πήγαινες με αυτήν που είχε κονδυλώματα?

τι επρεπε να της κανω δερματολογικη εξεταση πριν την γαμησω; :)
ουτε η ιδια ηξερε οτι ειχε (οταν την πρωτογνωρισα δεν της ειχαν εκδηλωθει ακομα)
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Χαχα! Εχω δει φιλε, τα '70s ηταν μαγικη εποχη απ' ολες τις αποψεις. Εκεινες οι τσοντες, αν κι εδειχναν πολυ λιγοτερα, σε εκαναν να τελειωσεις πολυ πιο γρηγορα, γιατι ηταν πολυ πιο ερωτικες απο τις σημερινες.

Συμφωνώ απόλυτα και είμαι και συλλέκτης (παρότι μαου αρέσει πιό πολύ το ξυρισμένο!!!) ταινιών της εποχής, soft και hard.
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
534
Κριτικές
3
Like
761
Πόντοι
86
Kαλα μαγκες οταν ξυριζω τον πουτσο μου ειναι πολυ ωραιο το συνιστω.Και αν το κανουμε εμεις μπορουμε να απαιτουμε το ιδιο και απο τις γκομενες για καλυτερο γλυψιμο
 

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το ποιο σημαντικό πράγμα και απ ότι διαβάζω δεν έχει ειπωθεί από κανένα μέχρι τώρα είναι ότι  το ξύρισμα ειδικότερα στην ευαίσθητη είναι ναι μεν ωραίο αλλά πρέπει να προσέξετε κάτι. (για όσους τουλάχιστον ξυρίζονται εκεί.)

Αν ποτέ εμφανιστεί σπυράκι μη νομίζετε πως είναι από τον ερεθισμό του δέρματος και μόνο. Μπορεί να είναι επειδή έχει γυρίσει τρίχα. Και να ξέρετε πως αυτό είναι πολύ επικίνδυνο γιατί μπορεί να προκαλέσει μόλυνση. οπότε προσοχή και αν ποτέ συμβεί να τη βγάλετε αμέσως με ένα νιστερακι η τσιμπιδάκι η οτιδήποτε αιχμηρό (με προσοχή πάντα)
 

Επισκέπτης

Tελικά  όπως λέει κ το γνωμικό,  "της στραβής ψωλής, οι τρίχες φταίνε...." 

 

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε απαραδεκτε, στο ιδιο τσουβαλι βαζεις τη σκατολαγνεια με την προτιμηση σε κατι το απολυτα φυσικο, οπως ειναι το τριχωμα στα γεννητικα οργανα? Τι χαβαλε να κανω μαζι σου ρε ξενερωτε?

πες τα ρε foot. εγω μαζι σου ειμαι. στην τελικη γουστα ειναι αυτα και απολυτωσ φυσιολογικα. Εμενα επειδη μου αρεσει μια γκομενα δε σημενει πως πρεπει να αρεσει και σε ολους τους αλλους.

κατι αναλογο ειναι και αυτο.
 

mixaliss

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
299
Like
247
Πόντοι
21
:)))
 

Συνημμένα

  • z31.jpg
    z31.jpg
    60,6 KB · Εμφανίσεις: 18

heya

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Τι κανουν οι ζουλου στην φώτο?
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Εγω ξυριζω τα αρχιδια μου 15 χρονια !
Ολα μια χαρα  :dancing:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Ερώτηση κρίσεως ρε μάγκες, πώς μπορεί να ξυρίσει κανείς παπάρια και τσαπού χωρίς να κοπεί; Παίζει καμιά κρέμα; Για στείλτε καμιά πληροφορία...
 

paparovich

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Kρέμα μην βάλετε εκεί κάτω μονο αν είναι ειδική για τέτοια περιοχή (γενικά η κρέμα είναι "ψιλομαλακια" και απάτη) το ξύρισμα νομίζω είναι το πιο απλό αρκεί να μην γίνετε κόντρα (κάποια φαγούρα ίσως να υπάρχει μέχρι να συνηθίσει η περιοχή) και με λίγο περισσότερη προσοχή απ ότι το πρόσωπο.Και να κοπεί κάποιος με το ξυραφάκι δεν θα τον απασχολήσει περισσότερο από ένα απλό κόψιμο στο πρόσωπο.

άποψη μου μακριά από ψαλίδια, αν θέλει κάποιος απλώς να τις κοντύνει ένα trimmer κάνει την δουλειά εξαιρετικά
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Ερώτηση κρίσεως ρε μάγκες, πώς μπορεί να ξυρίσει κανείς παπάρια και τσαπού χωρίς να κοπεί; Παίζει καμιά κρέμα; Για στείλτε καμιά πληροφορία...

Τι κρέμα ρε συ, αδερφές είμαστε ?
ʼμα κοπείς θα βάλεις καθαρό οινόπνευμα και όλα θα είναι ΟΚ.

:cussing:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Τι κρέμα ρε συ, αδερφές είμαστε ?
ʼμα κοπείς θα βάλεις καθαρό οινόπνευμα και όλα θα είναι ΟΚ.

:cussing:

ρε μεγάλε έχεις ποτέ δοκιμάσει να βάλεις οινόπνευμα στα αρχίδια σου.. θα τρέχεις σαν τον βέγγο... :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom