Νέα

Της φταίνε οι πουτσότριχές μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.731
Πόντοι
22.915
Εγώ τα ξυρίζω σχεδόν κάθε 20 μέρες με ξυραφάκι. Μόνο με ζεστό νερό και αφρόλουτρο. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Απλά θέλει μαλακές κινήσεις.
Είναι πραγματικά άλλη αίσθηση και στην αφή και στη γλώσσα που έρχεται σε επαφή.

Είναι πάλι πολύ όμορφο να ξυρίζεις και το νακι της δικιάς σου. Με την ίδια προσοχή φυσικά
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.731
Πόντοι
22.915
ʼλλο να έρχεται η γλωσσίτσα σε απευθείας επαφή με τα @@ σου και άλλο να προσπαθεί να παρακάμψει το δάσος των τριχών... Εφιάλτης για την φίλη σου, απώλεια σημαντικού ποσοστού καύλας για σένα...

+100
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Καλά όλα αυτά, αλλά μια ερώτηση. Εγώ έχω τρίχες και στο στήθος, έχω τρίχες και στα πόδια, μου έχουν απομείνει τρίχες στο κεφάλι... Μη φανταστείτε το Μέλανα Δρυμό, ας πούμε φυσιολογική τριχοφυϊα. Αν ξυρίσω μόνο τις π...τριχες, καρφώνομαι. Ή θα πρέπει να το δικαιολογήσεις με κάποιο τρόπο για να μη καρφωθείς (λ.χ. 'μωρό μου, είναι αντιπυρική ζώνη. Το κάνω ώστε, αν πιάσει φωτιά το δεξί μπούτι, να μη μεταδοθεί στο αριστερό και να σταματήσει στα αρ...!' :cheesy:), ή να της πεις, με τον τρόπο σου,  'αν δε θέλεις τρίχα, ρούφα!' :grin: ʼρα, ξυρίζεις μόνο τις π...τριχες, ή κάνεις αποτρίχωση σε όλο το σώμα? >:(  :cussing:  :idiot:  :jerking:
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
278
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
καλη λυση και ανωδυνη ειναι το κουρεμα με το ψαλιδακι που κοβεις τις τριχες απο τη μυτη ξυρισμα στα αρχιδια ειναι δυσκολο γιατι το δερμα ειναι πολυ ευαισθητο
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Πάντως γενικά, πιστεύω οτι το να φροντίζουμε τον εαυτό μας, στα βασικά τουλάχιστον (δεν μιλώ να βάλουμε κρέμες νυκτός από ακτινίδιο), είναι πολύ όμορφο πράγμα και σου δίνει αυτοπεποίθηση και αέρα.

Τι είπες τώρα, τρισμέγιστε! Κρέμα νυκτός από ακτινίδιο?!!! :cheesy: Τι επεισόδιο έχω χάσει, φιλαράκι? Τι κάνει το ακτινίδιο, δηλαδή? Εγώ ξέρω ότι το ακτινίδιο, αν το φας, σε βοηθάει στη δυσκοιλιότητα. Είναι κάτι αντίστοιχο?  ;)
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Ρε παιδες γιατι με ξενερωνετε τοσο? Υπαρχει πιο ομορφο πραγμα απο το μουνι-θαμνο?

Υπαρχει μεγαλυτερη ξενερα απο το ξυρισμενο μουνι? Υπαρχει μεγαλυτερη καβλα απο ενα πλουσιο τριχωτο τριγωνο?

Ζητω τα αξυριστα μουνια! Ζητω η τριχα! Ζητω η τριχωτη δεκαετια του '70! Ζητω η φυσικοτητα!
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
όπωσ λέει και το άσμα: "greek lover με τρίχα για πουλόβερ..." :))) :))) :dancing:
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.105
Like
139
Πόντοι
16
Ρε παιδες γιατι με ξενερωνετε τοσο? Υπαρχει πιο ομορφο πραγμα απο το μουνι-θαμνο?

Υπαρχει μεγαλυτερη ξενερα απο το ξυρισμενο μουνι? Υπαρχει μεγαλυτερη καβλα απο ενα πλουσιο τριχωτο τριγωνο?

Ζητω τα αξυριστα μουνια! Ζητω η τριχα! Ζητω η τριχωτη δεκαετια του '70! Ζητω η φυσικοτητα!


φιλαρακο κριμα γιατι το τριημερο που περασε ειχε το φεστιβαλ της κνε στα ιλισια...
εχασες γιατι θα ειχε πολυ πραγμα!!! :grin: :grin:
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
δίκιο έχεις συνάδερφε ότι μαλακία κυκλοφορήσει τρέχουν να την αγοράσουν :huh:
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
ʼλλη αίσθηση το γλείψιμο σε ξυρισμένα αρχίδια... το ευχαριστιέστε περισσότερο και εσύ και αυτή. Μακριά από αποτριχωτικές κρέμες όμως, θα τρέχεις και δε θα φτάνεις.
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Δηλαδή, αν βάλεις κρέμα από τζατζίκι, έχεις ξυριστεί, τυλίξεις και μια πίτα γύρω γύρω... α ρε Ελλαδάρα!  :)
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.105
Like
139
Πόντοι
16
ʼλλη αίσθηση το γλείψιμο σε ξυρισμένα αρχίδια... το ευχαριστιέστε περισσότερο και εσύ και αυτή. Μακριά από αποτριχωτικές κρέμες όμως, θα τρέχεις και δε θα φτάνεις.

τι εχεις δοκιμασει καμια κρεμα η σπρει και χεις παθει ζημια????
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Ωφείλω, πάντως, να απολογηθώ για το εξής: Ο συνάδελφος που άνοιξε το thread είχε μια απλή, απλούστατη απορία: αν πρέπει να ξυρίσει τις π...τριχές του, προκειμένου να καταφέρει την κοπέλα του να του πάρει πίπα. Θεωρώ ισχυρό το κίνητρο :) και απόλυτα λογική και φιλική την κίνηση του συναδέλφου να απευθύνει ερώτηση στο site.
Με αφορμή αυτό, εδώ και 3 σελίδες, οι περισσότεροι από εμάς (εμού συμπεριλαμβανομένου, και ίσως προεξάρχοντος), αντί να δώσουμε μια απάντηση/γνώμη/πληροφορία στο συνάδελφο, αρχίσαμε την ανταλλαγή κουφών,περίεργων, κ.λπ. απόψεων, το γυρίσαμε και στο χαβαλέ ... ό,τι  :jerking: ερχόταν στο μυαλό μας είπαμε.
Ζητώ ειλικρινά συγνώμη από το συνάδελφο αν, στην πορεία του thread, φάνηκε ότι βρίσκω την ερώτησή του αφορμή για χαβαλέ. Απλά, είναι Δευτέρα πρωί, είμαι στο γραφείο και μου σπάνε τ' αρ... γιατί η Παρασκευή είναι 5 μέρες μπροστά, είμαι σε ένα πολιτισμικό σοκ.  8)
Συνοψίζοντας, το διακύβευμα (πίπα) συνάδελφε είναι σοβαρό. Αν μπορείς να το κατακτήσεις, με κόστος κάποιες τρίχες, κάν'το!  :)
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Ρε παιδες γιατι με ξενερωνετε τοσο? Υπαρχει πιο ομορφο πραγμα απο το μουνι-θαμνο?

Υπαρχει μεγαλυτερη ξενερα απο το ξυρισμενο μουνι? Υπαρχει μεγαλυτερη καβλα απο ενα πλουσιο τριχωτο τριγωνο?

Ζητω τα αξυριστα μουνια! Ζητω η τριχα! Ζητω η τριχωτη δεκαετια του '70! Ζητω η φυσικοτητα!

Πλάκα κάνεις έ?  :badair:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Γιατί κάνει πλάκα; Επειδή δεν του αρέσουν τα σπυριά και οι κοκκινίλες που έχουν πολλές ξυρισμένες;
 

DUGUJAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
280
Like
3
Πόντοι
1
Δεν υπαρχει καλυτερο πραγμα απο τα τριχωτα μουνια μαγκες...ισα ισα που μπορεις να απολαυσεις και το κανταιφι σου με ολα του τα θρεπτικα του σοροπια (μουνοτριχες με μουνοχυσιματα ειναι η συνταγη για οποιον  ενδιαφερεται)...Γι αυτο βουρ για κνιτισσες!!!!
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ειδικα οταν εχουν περασει μερικεσ μερουλες και η γκομενα δεν εχει κανει και μπανακι,τοτε αυτη η βρομιτσα που αναδυει ενα τριχωτο  και υγρο μουνακι δεν ειναι ολα τα λεφτα?ε?ε?
μπρρρρρρρρ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom