Νέα

Της φταίνε οι πουτσότριχές μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1


Δεν κανω καθολου πλακα. Ειναι πολυ ξενερωμα το ξυρισμενο αιδοιο. Το τριχωτο εφηβαιο ειναι πολυ πιο σεξουαλικο απο το ατριχο. Μπορω να θεωρησω ενα αιδοιο ολοκληρωμενο μονο με τις τριχες του. Με εντυπωσιαζουν τα διαφορα σχηματα τριχογραμμης (φυτρας) που συναντα κανεις απο γυναικα σε γυναικα. Αντιθετα, οι ξυρισμενες ειναι ολες ιδιες, δεν υπαρχει καμια ποικιλια εκει. Μου αρεσει μαλιστα η γυναικα να εχει τριχες μεχρι και στο εσωτερικο μερος των μηρων σαν συνεχεια των τριχων στην περιοχη του αιδοιου.
 

mixaliss

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
299
Like
247
Πόντοι
21
σαρέσει η γυναίκα να έχει και τριχωτά βυζιά να υποθέσω...
 
OP
OP
B

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
ενταξει παιδια! ξυριστικα! τσιμπαει οταν περπαταω και τα ξυνω σαν τρελος αλλα οκ! μου τον ελουσε η κοπελια! ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Δεν κανω καθολου πλακα. Ειναι πολυ ξενερωμα το ξυρισμενο αιδοιο. Το τριχωτο εφηβαιο ειναι πολυ πιο σεξουαλικο απο το ατριχο. Μπορω να θεωρησω ενα αιδοιο ολοκληρωμενο μονο με τις τριχες του. Με εντυπωσιαζουν τα διαφορα σχηματα τριχογραμμης (φυτρας) που συναντα κανεις απο γυναικα σε γυναικα. Αντιθετα, οι ξυρισμενες ειναι ολες ιδιες, δεν υπαρχει καμια ποικιλια εκει. Μου αρεσει μαλιστα η γυναικα να εχει τριχες μεχρι και στο εσωτερικο μερος των μηρων σαν συνεχεια των τριχων στην περιοχη του αιδοιου.

Χμμμ... τι να κάνουμε με την περίπτωσή σου... Μάλλον πρέπει να σου γράψω μερικές τσόντες Γαλλικές της περιόδου 1975-1985 και μερικές Γερμανικές της ίδιας εποχής...
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Χμμμ... τι να κάνουμε με την περίπτωσή σου... Μάλλον πρέπει να σου γράψω μερικές τσόντες Γαλλικές της περιόδου 1975-1985 και μερικές Γερμανικές της ίδιας εποχής...


Χαχα! Εχω δει φιλε, τα '70s ηταν μαγικη εποχη απ' ολες τις αποψεις. Εκεινες οι τσοντες, αν κι εδειχναν πολυ λιγοτερα, σε εκαναν να τελειωσεις πολυ πιο γρηγορα, γιατι ηταν πολυ πιο ερωτικες απο τις σημερινες.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
ενταξει παιδια! ξυριστικα! τσιμπαει οταν περπαταω και τα ξυνω σαν τρελος αλλα οκ! μου τον ελουσε η κοπελια! ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση

φίλε μου πιστεύω να στον ξέπλυνε και καλά...  :) ;)
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Δεν κανω καθολου πλακα. Ειναι πολυ ξενερωμα το ξυρισμενο αιδοιο. Το τριχωτο εφηβαιο ειναι πολυ πιο σεξουαλικο απο το ατριχο. Μπορω να θεωρησω ενα αιδοιο ολοκληρωμενο μονο με τις τριχες του. Με εντυπωσιαζουν τα διαφορα σχηματα τριχογραμμης (φυτρας) που συναντα κανεις απο γυναικα σε γυναικα. Αντιθετα, οι ξυρισμενες ειναι ολες ιδιες, δεν υπαρχει καμια ποικιλια εκει. Μου αρεσει μαλιστα η γυναικα να εχει τριχες μεχρι και στο εσωτερικο μερος των μηρων σαν συνεχεια των τριχων στην περιοχη του αιδοιου.

Μια ομορφία είναι αυτό που περιγράφεις  :o

Ξέχασες μόνο να πείς για τον θάμνο κάτω απο την μασχάλη, το πυκνό δάσος στα χέρια, τρίχες στο στήθος στην κοιλιά και φυσικά μια πυκνή φράντζα απο τρίχες η οποία θα ξεπροβάλει ανάμεσα απο την κωλοχαράδρα.

Μάλλον εσύ όταν βλέπεις ταινίες με τον λυκάνθρωπο, τραβάς μαλακία  :uglystupid:
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
ενταξει παιδια! ξυριστικα! τσιμπαει οταν περπαταω και τα ξυνω σαν τρελος αλλα οκ! μου τον ελουσε η κοπελια! ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση

ʼντε μεγάλε με τις υγείες σου :cool2:
...και γαμπρός :dancing:
 

MIKELLE

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
126
Like
2
Πόντοι
1
Στο κάτω κάτω στα αρχίδια σου...χα!χα!
 

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Hello κι από μένα. Είμαι κι εγώ ένας από αυτούς που τους αρέσει να ξυρίζουν τα @@ τους με ξυράφι αλλά την πάνω περιοχή με μηχανή κουρέματος (όχι του γκαζόν φυσικά) για να υπάρχει και λίγο ίχνος τρίχας.  Είναι όπως και να το κάνουμε λίγο ποιο αντρικό.

Όσο για το φίλο που προτιμά η γυναίκα να έχει θάμνο εκεί είναι πρόβλημα του. Δε σημαίνει ότι επειδή εμείς δε συμφωνούμε πρέπει να τον δουλεύουμε κι άλας.

Κι εγώ στην τελική προτιμώ η γυναίκα να έχει λίγη τρίχα όπως γραμμούλα η κάτι παρεμφερές παρά τίποτα απολύτως. Αν είναι τελείως γυμνό  μου θυμίζει κοριτσάκι δημοτικού άντε γυμνασίου

Πάντως από θέμα υγιεινής όσο λιγότερες τρίχες?.τόσο το καλύτερο.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.105
Like
139
Πόντοι
16
Πάντως από θέμα υγιεινής όσο λιγότερες τρίχες?.τόσο το καλύτερο.

αυτο οχι παντα. μερικες οι τριχες λειτουργουν σαν ασπιδα ωστε να μην ερχεται σε επαφη δερμα με δερμα (κυριως για περιπτωση που υπαρχει δερματικη μολυνση)
 

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αυτο οχι παντα. μερικες οι τριχες λειτουργουν σαν ασπιδα ωστε να μην ερχεται σε επαφη δερμα με δερμα (κυριως για περιπτωση που υπαρχει δερματικη μολυνση)

Μόνο που όλοι οι μύκητες στις τρίχες μαζεύονται
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.105
Like
139
Πόντοι
16
ναι σωστα! αλλα οπως ειπα οχι σε ολες τις περιπτωσεις.
ειχα μια γκομενα που ειχε κονδυλωματα και ο δερματολογος τις ελεγε να μην τις ξυριζει (αφου τα ειχε αφαιρεσει και για πολυ καιρο μετα)
 

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ναι σωστα! αλλα οπως ειπα οχι σε ολες τις περιπτωσεις.
ειχα μια γκομενα που ειχε κονδυλωματα και ο δερματολογος τις ελεγε να μην τις ξυριζει (αφου τα ειχε αφαιρεσει και για πολυ καιρο μετα)

Kοιτα γιατρος δεν ειμαι οποτε δεν μπορω και να ξερω. αλλα για να το λες εσυ σιγουρα κατι παραπανω θα γνωριζεις. το θεμα παντος ειναι οτι σε γενικες γραμμες καλο ειναι να προσεχουμε και λιγο την εμφανιση μας τοσο οι αντρες οσο και οι γυναικες.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.105
Like
139
Πόντοι
16
καλα και γω μην νομιζεις, δεν γνωριζω και πολλα περι δεματολογικων!
απλα ειχε τυχει αυτο το συγκεκριμενο περιστατικο και θα ομολογησω επειδη ειχε κρατησει μηνες η ιστορια με το αξυριστο μουνι, ειχα ξενερωσει τελειως!!! σε σημειο να μην θελω ουτε να την ....
 

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλα και γω μην νομιζεις, δεν γνωριζω και πολλα περι δεματολογικων!
απλα ειχε τυχει αυτο το συγκεκριμενο περιστατικο και θα ομολογησω επειδη ειχε κρατησει μηνες η ιστορια με το αξυριστο μουνι, ειχα ξενερωσει τελειως!!! σε σημειο να μην θελω ουτε να την ....

To βρισκω πολυ λογικο. κι εμενα ετυχε ν μου ζητησει γκομενα να της κανω γλυφονουμι αλλα ηταν μεσα στην τριχα. Ε οπωσ καταλαβενεις....απλα το χερι μου εβαλα και τιποτα παραπανω. Σιγουρα βεβαια καταλαβε για ποιο λογο δε το εκανα και την επομενη φορα που ετυχε να βρεθουμε βρεθηκα προ εκπληξεως μιας και δεν υπηρχε ιχνος τριχας  :cheesy: :cheesy:
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
συναγωνιστές αν το νιμου είναι ξυρισμένο το ευχαριστίεσαι το σπατουλάρισμα καλύτερα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Χμμμ... τι να κάνουμε με την περίπτωσή σου... Μάλλον πρέπει να σου γράψω μερικές τσόντες Γαλλικές της περιόδου 1975-1985 και μερικές Γερμανικές της ίδιας εποχής...

marc dorcel ιδιως ,tracey adams,kristopher klark κλπ....... ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom