Νέα

Tinder

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Toni Skizo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FarNorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Το Tinder γενικά έχει πέσει αρκετα τελευταια και στο εξωτερικο που μένω εγω (Σουηδια).
Στην Ελλάδα το καλοκαίρι ήταν τραγική η κατασταση του. Αντίθετα σταθερη αξία παραμένει το Badoo νομίζω.
Εχω βγει με παρα πολλές από εκει μέσα.
Γενικά παντως από τα τσατ αν δεν εισαι εμφανίσιμος δυσκολα καταφέρνεις να κανεις κατι. Αλλά και εμφανίσιμος να είσαι θα πάς με πολύ χειρότερες γκόμενες από αυτές που θα μπορουσες να βρεις εξω.
Το καλο του τσατ είναι ο αριθμος των γυναικων που γνωρίζεις..το καλοκαιρι σχεδόν κάθε δευτερη μερα έβγαινα και με άλλη. 
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
4 μήνες tinder εμπειρία απο Έλαδα μονο. Οι περισσότερες ψάχνονται για σχεςη. Είχα καμια 20ρια μαρσαρίσματα. Μετά  απο chat βγηκα με 6. Με τη πρωτη έπεσε πηδουλος στη τριτη εξοδο. Ελληνίδα 40ρα με καλη δουλεια ελεύθερη. Το κρατήσαμε κανα μηνα αλλα βαρέθηκα. Με τις επόμενες δυο που βγήκε δεν υπήρξε χημεία και ενω εχουμε μια επαφή και τα λέμε στα φιλικά δεν υπαρχει ενδιαφέρον. Καλα ατομα και η μια Αμερικάνα. Η τεταρτη ηταν Λευκορωσσιδα. Με ματσαρε το μεσημερι. Την πήρα απο αεροδρόμιο που βοσκαγε περιμένω τα μια νυχτερινή πτήση καθώς ηταν transit. Τη βόλταρα την τάισα και μετά μου ζητηςε να τη γαμησω. Η Πέμπτη ηταν μια φιλόλογος μπάζο. Με το ζόρι μια ωρα καφέ και μετά "Αλεκος" . Η τελευταία ειναι ωραία γκομενα αλλα εχουμε βγει μονο μια φορα και ετοιμαζόμαστε για δεύτερη. Καλη φάση φαίνεται. Ιςως και για κατι πιο μόνιμο.
Η καλη φωτο ειναι σημαντική. Αρκεί να μην ειναι fake. Αν ειςαι ψιλό χάλια και χοντρουλης δεν εχεις τύχη. Μετά θελει λιγο υπομονή στο chat. Μπορει να χρειαστει καμια βδομάδα μεχρι να κανεις ραντεβου.
κατα την γνωμη μου:

Πολλα χιλιομετρα στο πληκτρολογιο
Αρκετα τρεξιμο κ ταλαιπωρια ,αεροδρομια εξοδοι καφεδες ποτα εστιατορια για να πηδηξεις δυο φορες αν δεν κανω λαθος.


Πες μας

Αξιζε γον κοπο κ την φασαρια??


Γιατι εγω με 40-60€ κ 2-3 ωρες απο τον χρονο μου θα γαμησω καλα 2 φορες χωρις να λιωσω στο πληκτρολογιο κ μετα θα ειμαι κουλ κ θα εχω την ηρεμια μου χωρις να εχω ακουσει δεκαδες ψυχολογικα κ ηλιθια προβληματα. Ξοδευοντας πολυ παραπανω χρημα κ χρονο.

Ναι,
Μ αρεσει το παιχνιδι απο τα σαιτ,
Αλλα χωρις να αφιερωνω περισσοτερο χρονο κ χρημα απο οσο πραγματικα του αξιζει για να γαμησω μια μετριοτητα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
πες τα ρε αρλαουμπερ. και εγω εχω πηδηξει από τσατ, φεησμπουκ, σαητ γνωριμιών...
εστελνα σε 200 γκομενες μηνυματα σε 2 μερες για να πηδηξω τελικα 3 γκομενες.
τωρα πχ δεν εχω διαθεση για καμακι. με 30 ευρω παω και διαλεγω εγω σε 1 ωρα.
 

genaral

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
377
Like
50
Πόντοι
1
Το Tinder γενικά έχει πέσει αρκετα τελευταια και στο εξωτερικο που μένω εγω (Σουηδια).
Στην Ελλάδα το καλοκαίρι ήταν τραγική η κατασταση του. Αντίθετα σταθερη αξία παραμένει το Badoo νομίζω.
Εχω βγει με παρα πολλές από εκει μέσα.
Γενικά παντως από τα τσατ αν δεν εισαι εμφανίσιμος δυσκολα καταφέρνεις να κανεις κατι. Αλλά και εμφανίσιμος να είσαι θα πάς με πολύ χειρότερες γκόμενες από αυτές που θα μπορουσες να βρεις εξω.
Το καλο του τσατ είναι ο αριθμος των γυναικων που γνωρίζεις..το καλοκαιρι σχεδόν κάθε δευτερη μερα έβγαινα και με άλλη. 
οντως το badoo ειναι πιο καλο.και βρηκα και μια γειτονισσα...
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Βλεπω παρα πολλες τουριστριες στο βιο λενε οτι πηγαινουν Σαντορινη κ Παρο. Αρα δεν ειναι μονο για ζευγαρια αυτα τα νησια.
 

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.867
Πόντοι
1.336
Στο Fuckbook τα πράγματα ειναι ποιό ξεκάθαρα ..... εχει πολλες καριόλες που θελουν διακριτικο ξέσκισμα
 

sweetboy13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2017
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Στο Fuckbook τα πράγματα ειναι ποιό ξεκάθαρα ..... εχει πολλες καριόλες που θελουν διακριτικο ξέσκισμα
εκει ρε φιλε πληρωνεις σωστα ? και αυτές που λεν ότι είναι από θεσσαλονικη αθηνα πιστευεις είναι αλιθινες?
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Στο Τιντερ αν δεν μπορείτε να κάνετε match με γκομενες και κατ' επέκταση να επικοινωνήσετε, αν έχετε διάθεση, χρόνο και υπομονή, δείτε τα προφίλ τους ένα προς ένα και μηνυματιστε τες μέσω του ινσταγκραμ τους, αν το έχουν συνδεδεμένο η απλά το γράφουν στο προφίλ τους. Για να τις μηνυματισετε στο ινσταγκραμ, όπως είστε μπροστά στο προφίλ τους σύρετε μέχρι να δείτε την τελευταία ομάδα φωτογραφιων τους και πατήστε στο τελευταίο πλαίσιο μετά την τελευταία φωτογραφία. Θα σας ανοίξει το ινστα προφίλ της, όπου πρέπει να την ακολουθήσετε για να σας εμφανιστεί το κουμπί "Στείλτε μήνυμα".
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Αγνοείται εδώ και μία εβδομάδα

Εξαφανίστηκε 24χρονη που είχε ραντεβού μέσω Tinder

Η κοπέλα είχε ανακοινώσει ότι ήταν έτοιμη για ραντεβούΑνακοίνωσε στα social media ότι θα βγει ραντεβού και μετά εξαφανίστηκε.
Ο λόγος για μια 24χρονη από την Νεμπράσκα, που τα ίχνη της εμφανίστηκαν τελευταία φορά στις 15 Νοεμβρίου. 


Η Σίντεϊ Λουφ, που διαμένει σε μία αγροτική πόλη με λιγότερους από 2.000 κατοίκους, ανακοίνωσε με φωτογραφία της στο Snapchat ότι ήταν έτοιμη να βγει ραντεβού. Οι αρχές θεωρούν ότι η εξαφάνισή της σχετίζεται με αυτό το γεγονός. 

Μία φίλη της δήλωσε σε αμερικανικά μέσα ενημέρωσης ότι ήταν έτοιμη να βγει δεύτερο ραντεβού με μία γυναίκα. Η γνωριμία τους έγινε μέσω της γνωστής εφαρμογής γνωριμιών Tinder. Ωστόσο τα ίχνη της έχουν χαθεί, κάτι που η κοπέλα δεν συνήθιζε.  
Μέλη της τοπικής κοινότητας πάντως ανακοίνωσαν ότι βρίσκονται σε επαγρύπνηση για τον εντοπισμό της κοπέλας. 

 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Από την μέχρι τώρα εμπειρία μου με το Tinder, με κατά 99% ξένες γυναίκες,όλες μου έχουν πει πως μετά από μερικά swipes βαριούνται και κοιτάζουν μόνο τις φωτό,χωρίς να διαβάζουν την περιγραφή.

Και δεν εννοούν μόνο πως φαίνεσαι στις φωτό,αλλά που είναιτραβηγμένες (αν ταξιδεύεις πολύ,αν έχεις ενδιαφέροντα,αν έχεις φωτό με φίλους,κ.λ.π.)

Οπότε όποιος θέλει να παίξει μπάλα,πρέπει να δώσει αρκετή έμφαση στις φωτογραφίες.
 

Catman25

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2017
Μηνύματα
113
Like
307
Πόντοι
21
Το έγραψα και στου Κιέβου το thread, προσωπικά εμένα μου πάει καλά το tinder.

Πλήρωσα για ένα μήνα τη συνδρομή και το έβαλα Κιέβο.
Έχουμε καλή φήμη σαν Έλληνες και κάποιες από αυτές που έχουν έρθει Ελλάδα γουστάρουν οτι είσαι Έλληνας.

3 φωτό νορμαλ εχω βάλει και καθημερινά μου κάνουν like 5-7. Από αυτές οι 4 δεν βλέπονται αλλά οι υπόλοιπες ειναι 7αρακια άνετα.

Χωρίς πολλές κουβέντες ζητάω WhatsApp σε όσες αξίζουν και σε μια βδομάδα εχω 2 αριθμούς. Η μια μάλιστα μου δήλωσε οτι γουστάρει Έλληνες και αν έρθω από εκεί θέλει να με κυκλοφορήσει στη πόλη.

Αντιθέτως Βέλγιο και Γερμανία δεν έκανα τπτ όσο ήμουν εκεί.
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Από την μέχρι τώρα εμπειρία μου με το Tinder, με κατά 99% ξένες γυναίκες,όλες μου έχουν πει πως μετά από μερικά swipes βαριούνται και κοιτάζουν μόνο τις φωτό,χωρίς να διαβάζουν την περιγραφή.

Και δεν εννοούν μόνο πως φαίνεσαι στις φωτό,αλλά που είναιτραβηγμένες (αν ταξιδεύεις πολύ,αν έχεις ενδιαφέροντα,αν έχεις φωτό με φίλους,κ.λ.π.)

Οπότε όποιος θέλει να παίξει μπάλα,πρέπει να δώσει αρκετή έμφαση στις φωτογραφίες.

Συμφωνω απολύτως. Φωτογραφίες ειναι το παν. Αλλα πρεπει να ειςαι εσυ. Αν δεν ειςαι πανω του μετρίου φατσικα και σωματικά, δεν εχεις τύχη.
Εχω μιλήσει με τουλαχιςτον 20. Εχω βγει με 10 και πήδηξα 3 εκ των οποίων την μια στο πρωτο ραντεβου ( Λευκορωσιδα, ταξίδευε απο Χανιά στη Σμύρνη μέσω Αθήνας ). Ελ. Βενιζέλο-Σουνιο-φαί-σπιτι μου πήδημα- Ελ. Βενιζέλος ) 7 ωρες. Μετά ήθελε να εχει ενα ΣΚ αλλα άραγε άκυρο. Αν και ωραίο μουνι.
Οι άλλες 2 Ελληνίδες. Η μια ξενέρωτο γαμήσι αν και καλο Μιλφ. Τη σχόλασα στο μηνα. Η δεύτερη την εχω 3 μήνες και θα την εχω πολυ καιρο. Μάγκνουμ στο γαμησι. Τα παντα ολα και δεν παιρνεις ανάσα στο 24ωρο. Βάζει κατω τις περισσότερες απο δω μεςα. Αφού έκλεισα το tinder και μου περισσεύουν ενα σωρό λεφτα. Φωτογραφίες και κωλοφαρδια !!!! Πάντως υπαρχουν πολλες ελεύθερες αγαμητες αρκεί να ειςαι εργένης.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Το έγραψα και στου Κιέβου το thread, προσωπικά εμένα μου πάει καλά το tinder.

Πλήρωσα για ένα μήνα τη συνδρομή και το έβαλα Κιέβο.
Έχουμε καλή φήμη σαν Έλληνες και κάποιες από αυτές που έχουν έρθει Ελλάδα γουστάρουν οτι είσαι Έλληνας.

3 φωτό νορμαλ εχω βάλει και καθημερινά μου κάνουν like 5-7. Από αυτές οι 4 δεν βλέπονται αλλά οι υπόλοιπες ειναι 7αρακια άνετα.

Χωρίς πολλές κουβέντες ζητάω WhatsApp σε όσες αξίζουν και σε μια βδομάδα εχω 2 αριθμούς. Η μια μάλιστα μου δήλωσε οτι γουστάρει Έλληνες και αν έρθω από εκεί θέλει να με κυκλοφορήσει στη πόλη.

Αντιθέτως Βέλγιο και Γερμανία δεν έκανα τπτ όσο ήμουν εκεί.

Έχω κάνει παπαδες Άμστερνταμ,Λονδίνο,Βερολίνο,Πράγα,
στο Μόναχο νορμαλ πράγματα,
Βιέννη ακόμη πιο υποτονικά
και τα αρχίδια μου πήρα στην Μπρατισλάβα.

Όταν άλλαξα το location σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη για να δω τι παίζει,
διαπίστωσα ότι ο κόσμος δεν το χρησιμοποιεί όσο και όπως στο εξωτερικό.
Μάλιστα Αθήνα έκανα match με ξένες τουρίστριες..

Ειδικα για όσους ταξιδεύουν το Tinder Plus αξίζει.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
225
Like
60
Πόντοι
1
το Tinder δουλευει χωρις αμα δεν εχεις FB?
ναι εχει 2 επιλογες μεσω fb και  μια μεσω τηλεφωνου σου στελνει μηνυμα(χωρις χρεωση)  τον κωδικο για να μπεις στο τηλεφωνο που θα βαλεις
 

Mike 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
220
Κριτικές
6
Like
533
Πόντοι
301
Εμένα πάντως παιδιά για να δω το προφίλ που του αρεσα δεν με αφήνει..πρέπει να πληρώσω..και άκουσα ότι ήταν δωρεάν ή όλοι φάση..
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
Εμένα πάντως παιδιά για να δω το προφίλ που του αρεσα δεν με αφήνει..πρέπει να πληρώσω..και άκουσα ότι ήταν δωρεάν ή όλοι φάση..

πρεπει να γινει ΑΜΟΙΒΑΙΟ like
δεν πληρωνεις στο tinder παρα μονο για να κανεις περισσοτερα likes ανα ημερα
την τσαμπα εκδοση χρησιμοποιω και εχω πανω απο 200 matches
 

Mike 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
220
Κριτικές
6
Like
533
Πόντοι
301
Και μηνύματα πως στέλνεις αδερφέ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom