Νέα

Tinder

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Toni Skizo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Τυπε, μπορει απλα να εισαι ασχημος  :think:
σωστο αλλα δεν νομιζω να φταιει αυτο φιλε
και σαυρας να ημουνα εχω δει μεσα σαυρες που δεν παιζονται.
κατι παιζει νομιζω με την εφαρμογη στο αντροιντ. αν δεις τι αποστασεις βγαζει και τι μερη παιζει να εχει μπαγκ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
σωστο αλλα δεν νομιζω να φταιει αυτο φιλε
και σαυρας να ημουνα εχω δει μεσα σαυρες που δεν παιζονται.
κατι παιζει νομιζω με την εφαρμογη στο αντροιντ. αν δεις τι αποστασεις βγαζει και τι μερη παιζει να εχει μπαγκ
Έχεις βάλει την ηλικία σου στο φβ; Αν όχι, δε θα την πάρει το Τιντερ με πιθανό αποτέλεσμα να μην εμφανίζεσαι σε πολλές κοπέλες...
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
963
Κριτικές
29
Like
1.918
Πόντοι
1.416
σωστο αλλα δεν νομιζω να φταιει αυτο φιλε
και σαυρας να ημουνα εχω δει μεσα σαυρες που δεν παιζονται.
κατι παιζει νομιζω με την εφαρμογη στο αντροιντ. αν δεις τι αποστασεις βγαζει και τι μερη παιζει να εχει μπαγκ

Πλακα κανω ρε  :grin:

Κι ενος φιλου μου του ειχε buggaρει και του εκανε match κατι Αφρικανες.
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Εχω την εφαρμογη εδω και ενα μηνα...ειχα πανω απο δεκα ματσακια χτυπησα 2 αλβανακια-18-20 μαιων οπου τα ειπαμε και λιγο απο φαις αλλα μετα σταματησαν να στελνουν..τα αλβανακια ηταν δυνατα κορμια!Τωρα μιλαω με δυο τυπισες απο Πατρα αλλα εχουν φωτος απο κεφαλι και πανω οποτε μαλλον για μπαζακια μιλαμε...γενικα τα καλα κομματια που εχω πιασει την συζ το παιζουν ντιβες...οποτε λιγα πραγματα απο το τιντερ
 

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
Εγκατέστησα το tinder κι έβαλα και το swipely for tinder που είναι κάτι σαν add-on. Μέσα στα extra που έχει είναι να βλέπεις ποιος έχει κάνει Like σε σένα. Το θέμα είναι ότι ενώ το πήρα το feature ακόμα και τώρα όταν το ανοίγω μου λέει "Upgrade to see who already likes you"... κι όταν πάω στη σελίδα των upgrade μου λέει "You already bought this item"....Ξέρει κανένας πώς το ενεργοποιώ???
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Εγκατέστησα το tinder κι έβαλα και το swipely for tinder που είναι κάτι σαν add-on. Μέσα στα extra που έχει είναι να βλέπεις ποιος έχει κάνει Like σε σένα. Το θέμα είναι ότι ενώ το πήρα το feature ακόμα και τώρα όταν το ανοίγω μου λέει "Upgrade to see who already likes you"... κι όταν πάω στη σελίδα των upgrade μου λέει "You already bought this item"....Ξέρει κανένας πώς το ενεργοποιώ???


ποσο εκανε?
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
πεταμενα λεφτα 5 σουβλακια επαιρνες
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.439
Πόντοι
216
το Tinder δουλευει χωρις αμα δεν εχεις FB?
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
282
Like
255
Πόντοι
21
παίδες, να πω κ εγώ από μέρος μου ότι στο εξωτερικό είναι πολύ δουλεμένο κ γενικά 8α γαμήσεις. Εδώ Ελλαδα το ξέρουν απειροελάχιστα δυστυχώς...
Ενα τιπ να σας πω, ρυ8μίστε την εμβέλεια στο να βρίσκει γκόμενες κοντά σας πχ. εως 10-15χλμ γιατί μπορεί να γίνει match με καμία στην Αλεξανδρούπολη.. κ καλά να είσαι εκεί αλλά οι περισσότεροι εδώ πέρα νομίζω παίζουμε μπάλα στην Α8ήνα  ;)
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Τελικα αυτή η ΜΛΚΙΑ είναι η μεγαλύτερη παρωδία της χρονιάς!!

Έχει άπειρες τουρίστριες που σχεδόν καμιά δεν κάνει match... Στα λίγα match που γίνονται καμιά δεν απαντάει! Κι αν απαντήσει θα χαθεί..
Συνάντηση μόνο μια με μια Ρωσίδα που ήταν 30 κιλά πιο χοντρή απ'οτι φαινόταν στη φώτο...Στο δεκάλεπτο έφυγα!!
Μια μαλάκο Ουγγαρέζα δυο μέρες ακυρώνει ραντεβου και την έκραξα...

Και εντάξι το δικό μου προφίλ που είναι κάπως χλιδάτο και μπορεί τα κοριτσάκια να κωλώσουν!

Ο κολλητός μου που έχει επαγγελματικές φωτογραφίες μοντέλου σε κάθε like έχει και match  και πάλι δεν έχει κάνει τίποτα και το κράζει... :headbang: :headbang: :headbang:
 

spirit007

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
375
Κριτικές
3
Like
91
Πόντοι
1
Στην Ελλαδα το tinder ειναι για τον μπουστο απλα! Ολες οι Ελληνιδες ειναι μεσα καθαρα και μονο για να καλυψουν ανασφαλειες τους και να επιβεβαιωσουν οτι ακομα εχουν περασι..τουριστρια παιζει να κατσει, αλλα και παλι κομματι δυσκολο..σε νησια..δουλευει καλυτερα..
Εκει που οντως γαμας ωραια μουνια στο tinder ειναι Αμερικη (βεβαια εκει γαμας πιο ευκολα και χωρις tinder αλλα οκ)..
Αυτα απο προσωπικη εμπειρια αλλα και φιλων..
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
οποτε παιξτε σε νησια για τουριστριες μονο- η αν πατε εξωτερικο...  ;)
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αυτό είναι το μενού του Τίντερ ενός φίλου!Έχει μοντελικες φωτογραφίες βέβαια και 50-70 match στο εξωτερικό !Αυτά τα νούμερα δύσκολα τα τα χτυπήσει μέσος χρήστης του application !Πληροφοριακά έχει  :knockinb: μόνο δύο που η μία ήταν εξωτερικό!
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    121,2 KB · Εμφανίσεις: 86

babinos077

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
579
Like
0
Πόντοι
6
Να πω κι εγώ την εμπειρία μου απο το τιντερ..Είχα βρει μια ρουμάνα που δούλευε σε μια πολυεθνική και έκανε συχνά ταξίδια στην Ευρώπη...Δεν ήταν τόσο όμορφη, μέτρια θα έλεγα...βγήκαμε την πρώτη φορά για ποτό και την δεύτερη στο ξενοδοχείο της. Δεν την πήδηξα γιατί δεν είχα καπότα και δεν ήθελε χωρίς :grin: αλλά χύσαμε και οι 2 με άλλους τρόπους
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Αυτό είναι το μενού του Τίντερ ενός φίλου!Έχει μοντελικες φωτογραφίες βέβαια και 50-70 match στο εξωτερικό !Αυτά τα νούμερα δύσκολα τα τα χτυπήσει μέσος χρήστης του application !Πληροφοριακά έχει  :knockinb: μόνο δύο που η μία ήταν εξωτερικό!


se ποια χωρα ειναι ο φιλος σου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom