Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 397K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
εχω πληρωσει πανω απο 500 ευρω στο τιντερ.. plus, boosts κλπ.. το καλοκαιρι παταγα μπουστ στην αθηνα απανωτα..

εχω καταφερει μερικα ματς ελλαδα και απο αυτα 2 συναντησεις μεσα σε 2 χρονια αςπουμε (οι περισσοτερες δε μιλανε η σταματανε συντομα να μιλανε) που ηταν εντελως της πλακας και κανονιστηκαν στη 2η μερα συνομιλιας ΑΛΛΑ οι γκομενες δεν ειχαν βγει για πουτσο (αν ειχα μιλησει λιγο παραπανω ουτε δε θα πηγαινα στο ραντεβου) και η μια που ψηνοταν αλλα ρε τυποι μου μου φαινοταν ασχημη.. τελοσπαντων υποκειμενικα ειναι αυτα... αλλη ατακα που λενε οι περισσοτερες ειναι "κατα λαθος το like" οταν δεν δουνε ως πρωτο μηνυμα αυτα που περιμενουν.

ελλαδα ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ...

στις περισσοτερες χωρες τις ευρωπης αξιζει, θα εχετε πολλα ματσαρισματα ακομα και χωρις να πληρωσετε boost. βαλτικη ρωσσια βαυαρια τα πιο πολλα ματσαρισματα με αυτη τη σειρα για εμενα.
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
Όλα αυτά σε 3 χρόνια συνολικά που χρησιμοποιώ την εφαρμογή κατά διαστήματα. Οι 2 κατσανε στο 2ο ραντεβού, ή μιλφ από το 1ο και η μία ήθελε πολύ ψήσιμο και ήρθε πια σπίτι μου στο 3ο μετά από κανένα μήνα. Δεν είναι κανένα φοβερό κατόρθωμα για 3 χρόνια χρήσης, πόσο μάλλον αν σκεφτείς ότι έχω επαγγελματικές φωτό με γυμνασμενο σώμα και έχω ξαναφτιάξει από την αρχή το προφίλ μου παρα πολλές φορές κάνοντας reset τα δεδομένα με όσες με είχαν κάνει swipe left ή δεν τους είχα εμφανιστεί καν.

οκ τυπε βλεπω και τα δικα σου και λεω υπαρχουν και χειροτερα.. τουλαχιστον εγω δεν εχω τοσο καλες φοτος.. ισως κατι κανουμε λαθος τι να πω
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
To Tinder,ειδικά αν κάποιος έχει Plus ή Gold αξίζει.

Αλλά αξίζει μόνο αν μένεις ή ταξιδεύεις συχνά στο εξωτερικό.
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
To Tinder,ειδικά αν κάποιος έχει Plus ή Gold αξίζει.

Αλλά αξίζει μόνο αν μένεις ή ταξιδεύεις συχνά στο εξωτερικό.

με πλας λαικαρα ΟΛΕΣ τις γκομενες της αθηνας σε πολυ μεγαλη ακτινα και μετα πατησα καμια 10αρια boost.. παπαρια μεντολες.. με τις ιδιες φοτος στα μερη που προανεφερα μπορει να ειχα ακομα και 5-10%
των swipe να γινονται match..

το μονο που αξιζει το τιντερ στην αθηνα ειναι γιατι μπορουμε να τα λεμε σταρατα σε αυτες που υποτιθεται αρεσουμε (και ουτως η αλλως μαλλον δε θα πηδηξουμε αφου κανουν unmatch για ψυλου πηδημα), να τις συνδεουμε με την πραγματικοτητα και να τις προσγειωνουμε ωστε να τις χαρουν πιο ευκολα οι επομενοι.. εγω αυτο κανω ελπιζοντας οτι καποια θα περασε απο το κραξιμο καποιου αλλου τυπου για να μου ερθει ετοιμη εμενα
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Ενα τεραστιο προβλημα που για μενα πληττει τετοιου ειδους εφαρμογες, ειναι τα ολο κ αυξανομενα fake accounts. Τι εννοω ? Μα φυσικα μπαζα που κλεβουν φωτος απο no name ομορφες κοπελες και τις μοστραρουν ως δικες τους.

Μεχρι να ξεψαρωσω μιλουσα με 4 απο δαυτες.. Στη 1 εστειλα κ ντικ πικ μιας κ το ζητησε κ με επαιρνε καθε μερα στο messenger κ το τριβε αλλα καμερα δεν ηθελε να ανοιξει (ολες το ζητησαν βασικα οποτε παιζει να κρυβονται και πουστακια πισω απ τα accounts)... ειναι πολυ καλα στημενες, σου λενε εκανα μπανιο τωρα κ να η σελφι (της ψευτικης κοπελας π εχει ανεβασει φωτο απ το μπανιο της) , γενικα εχουν κλεψει φωτος που υποστηριζουν τις παπαριες τους. Μετα οταν τις καταλαβεις και δεν τους δινεις αυτα που σου ζητουν(δηλαδη το πουλι σου σε φωτο) σου λενε, ξενερωσα μαζι σου. Η πληγωθηκα που δεν με πιστευεις ή θα βρεθουμε σιγορα αυριο....

Οταν βλεπω σουπερ τελεια κοπελα να ματσαρει μαζι μου 99% ειναι ψεμμα.

Εχω ξενερωσει με αυτα και δεν πολυασχολουμαι. Αθηνα εχω 4-5 ματς τη βδομαδα κυριως απο ξενες , πλεον δεν στελνω καν μηνυμα.

Το κορυφαιο, σε ταξιδι Νεα Υορκη ανοιγω τιντερ :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

Οτι χειροτερο εχω δει.. στα 200 swipes , 1 εφταρι !
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
σοβαρα τωρα γυναικα που παιρνει την βαση εμφανισιακά εχει καθημερινα πεσιματα στην δουλεια, στο δρομο, στο κλαμπακι...
εσεις θα μπαινατε στο ιντερνετ για να βρειτε αμα το ειχατε στο πιατο?
κατω από την βαση και οι απειροελάχιστες τρελες που ψαχνουν και την εμπειρια με αγνωστο για βιτσιόζικους λογους ναι.

τα εργαλεία αυτά είναι για οποιον ψαχνει και 99% αυτων που ψαχνουν είναι αρσενικα, τι θελατε δηλαδή?
εχετε δει ποτέ κοτα να κυνηγαει τον κοκορα για να την πηδηξει????????
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
33
Like
3.603
Πόντοι
2.660
σοβαρα τωρα γυναικα που παιρνει την βαση εμφανισιακά εχει καθημερινα πεσιματα στην δουλεια, στο δρομο, στο κλαμπακι...
εσεις θα μπαινατε στο ιντερνετ για να βρειτε αμα το ειχατε στο πιατο?
κατω από την βαση και οι απειροελάχιστες τρελες που ψαχνουν και την εμπειρια με αγνωστο για βιτσιόζικους λογους ναι.

τα εργαλεία αυτά είναι για οποιον ψαχνει και 99% αυτων που ψαχνουν είναι αρσενικα, τι θελατε δηλαδή?
εχετε δει ποτέ κοτα να κυνηγαει τον κοκορα για να την πηδηξει????????

Έτσι ακριβώς !!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
οκ τυπε βλεπω και τα δικα σου και λεω υπαρχουν και χειροτερα.. τουλαχιστον εγω δεν εχω τοσο καλες φοτος.. ισως κατι κανουμε λαθος τι να πω
Από πού κι ως πού χειρότερα ρε τυπε; Εσύ έφαγες 500 ολόκληρα ευρώ και δε γάμησες. Εγώ μπορεί να μην έχω γαμήσει τόσες από το Τιντερ, αλλά έχω φάει από Instagram και άλλες εφαρμογές. Αφού έβλεπες ότι δεν κάνεις δουλειά, τι πληρωνες και ξαναπληρωνες; Έλεος δηλαδή.

Το λάθος που κάνουμε είναι ότι ασχολούμαστε με το Τιντερ στην Ελλάδα. Αφού και αυτοί που γαμάνε κάτι μπάζα σπρώχνουν. Κι εγώ αν δε με ένοιαζε να μπαζωσω, θα είχα βγάλει τις τουλάχιστον τις διπλάσιες από κει μέσα
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986
Οι ελληνίδες που είναι μέσα είναι 99.99% κομπλεξικές και φυσικά αγάμητες

αλλά για τις ξένες τις ξέμπαρκες που έρχονται ή μένουν Ελλάδα έχει ζουμί η υπόθεση!

Αρκεί να πλασαριστείς καλά και όχι σαν όλους τους λοιπούς που καυλαντίζουν.

that's my experience!!  :hi:
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Πριν φύγω για σκωτία, το χρησιμοποίησα για 3 μέρες ελλάδα και είχα πάρα πολλά ματς. Δεν ξέρω πώς θα εξελίσσοταν, δεν μίλησα με καμία μιας και δεν είχα χρόνο, απλά το κατέβασα για την καβλάδα.

Όταν πήγα σκωτία τίποτα. Καθόλου, ελάχιστα ματς, εκ των οποίων μόνο ένα μου έκατσε, με μια αμερικάνα, πολύ ωραία γκόμενα. Νομίζω έχει να κάνει πιο πολύ με τα πρότυπα ομορφιάς. Εγώ ως μελαχρινός με γένια κλπ, τυπικός έλληνας δηλαδή δεν τους κάνω τόση αίσθηση. Απεναντίας, αν είσαι ξανθός και ανοιχτόχρωμος, έχεις πιο πολύ σουξέ. Χωρίς να θέλω να γίνομαι ρατσιστής, εδώ οι γκόμενες μας έχουν όπως οι ελληνίδες τους πακιστανούς. Με έξυπνο ψηστήρι έχεις τύχη, αλλά γενικά είναι δύσκολο με τις σκωτσέζες
μενεις μονιμα? αυτο που ειδα ειναι οτι οι σκωτζεζες και αγλιδες ασχημες πολυ κακογουστο  ντυσιμο κτλ
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
ρε παιδια και εγω το χρησιμοποιω μια στο τοσο  και αρχιδια μερικα ματσ και τελος
τελευταια πετυχα καλο μουνακι ουκρανεζα που δουλευε σε πλοιο λεω ευκαιρια
και πανω που μιλησαμε λιγο με εσβησε !
απο το badoo πιο παλια ειχα βγαλει 1 μιλφ και 2 μωρα μετρια εμφανιση προσωπο καλα κορμια αλλα και με τις 3 το γαμησι ηταν απιστευτο
οποιος βγαζει 1-2 μουνια το χρονο απο εφαρμογη χωρις κοπο και χρημα μια χαρα ειναι πιστευω
επισης για ενα ξεχαρμανιασμα η λιγο παιχνιδι καλα ειναι και τα μπαζακια
εδω γαμαμε σαπιες σε σπιτια τι λεμε τωρα..
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
Από πού κι ως πού χειρότερα ρε τυπε; Εσύ έφαγες 500 ολόκληρα ευρώ και δε γάμησες. Εγώ μπορεί να μην έχω γαμήσει τόσες από το Τιντερ, αλλά έχω φάει από Instagram και άλλες εφαρμογές. Αφού έβλεπες ότι δεν κάνεις δουλειά, τι πληρωνες και ξαναπληρωνες; Έλεος δηλαδή.

Το λάθος που κάνουμε είναι ότι ασχολούμαστε με το Τιντερ στην Ελλάδα. Αφού και αυτοί που γαμάνε κάτι μπάζα σπρώχνουν. Κι εγώ αν δε με ένοιαζε να μπαζωσω, θα είχα βγάλει τις τουλάχιστον τις διπλάσιες από κει μέσα


χειροτερα γιατι τουλαχιστον εγω δεν εχω τοσο καλες φοτος οσο λες εσυ! τα 500 ευρω συνολικα ξερογω σε ολη τη σταδιοδρομια μου! εχω γαμησει αρκετα εξωτερικο τα εχω πιασει τα λεφτα μου
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
ερωτηση: στο ινστα τα μηνυματα παραδιδονται ολα? η πρεπει καπως να εισαι "φιλος" οπως και στο φβ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
ερωτηση: στο ινστα τα μηνυματα παραδιδονται ολα? η πρεπει καπως να εισαι "φιλος" οπως και στο φβ

Πρέπει να έχεις κάνει εσύ follow για να στείλεις και αν δεν σε έχει κάνει follow η γκόμενα πρέπει να το εγκρίνει αυτή πρώτα.
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
Οι ελληνίδες που είναι μέσα είναι 99.99% κομπλεξικές και φυσικά αγάμητες

αλλά για τις ξένες τις ξέμπαρκες που έρχονται ή μένουν Ελλάδα έχει ζουμί η υπόθεση!

Αρκεί να πλασαριστείς καλά και όχι σαν όλους τους λοιπούς που καυλαντίζουν.

that's my experience!!  :hi:

εχω κατσει διπλα διπλα με αρκετες ξενες στην αθηνα που τους λεω να ανοιξουν τιντερ μετα το γαμησι ξερογω.. ολα τα awipe ειναι match, και οταν της μιλανε 100 ατομα ταυτοχρονα και οποτε βαρεθει απλα κανει αλλο ενα swipe και πιανει καινουριο ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ. η τελοσπαντων εχεις τοσο λιγες που δεν αξιζει κατα τη γνωμη μου τον κοπο να στοχευεις σε ξενες στην αθηνα τουλαχιστον. Ισως με κανα super like να σε δουν σιγουρα αλλα και παλι ο ανταγωνισμος ειναι τοσο μεγαλος και ο καθενας προβαλλει οτι εχει και δεν εχει που δε λειτουργει η δουλεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom