Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 407K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
252
Like
255
Πόντοι
1
Μην ακουτε μλκιες.Αν εισαι εμφανισιμος και ξερεις αγγλικα θα εχεις επιτυχια. Εχω παιξει τρελη μπαλα με νετα απο σουηδιες νορβηγιες αμερικες και κυριως αφροαμερικανιδες
απο σουηδεζες πως πας στις μαυρες,αυτα τα 2 δεν ταιριαζουν ειναι σαν να λεμε μου αρεσουν ψαρια με κρεας μαζι
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
10
Like
5.522
Πόντοι
2.816
Μπορεί να μου έτυχε γαμησι με γεματουλα τουριστριουλα, η ουσία δεν αλλάζει.. στο ελλαδισταν δεν λειτουργεί το τιντερ..
Η παραπάνω εμπειρία μάλλον ήταν θέμα τύχης...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.468
Like
11.029
Πόντοι
3.556
Mεμο στο Γράμμο ..τι τουρίστριες να έχει εδώ;:confused:
Αρα αντικειμενικα, το προβλημα ειναι το σημειο και οχι η χωρα, δεδομενου οτι σε ξενες χωρες μενεις η τουλαχιστον περνας υποχρεωτικα απο μεγαλες πολεις-αεροδρομια. Οχι οτι ειναι καλη η Ελλαδα για ταιντερ, αν και πιστευω με τουριστριες υπαρχει ψωμι το καλοκαιρακι.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.676
Κριτικές
178
Like
40.638
Πόντοι
21.896
Αρα αντικειμενικα, το προβλημα ειναι το σημειο και οχι η χωρα, δεδομενου οτι σε ξενες χωρες μενεις η τουλαχιστον περνας υποχρεωτικα απο μεγαλες πολεις-αεροδρομια. Οχι οτι ειναι καλη η Ελλαδα για ταιντερ, αν και πιστευω με τουριστριες υπαρχει ψωμι το καλοκαιρακι.
Σε τουριστικά μέρη ή Αθήνα
Όταν δεις κάποια να είναι Αθήνα κ πχ δουλεύει το παssport (φαίνεται από την απόσταση πχ θα βγάζει 2000 κμ) αν θα εχει ξεχάσει να το βγάλει
Αυτή σημαίνει έρχεται κ ψάχνεται για πουτσι κ για να περάσει καλά

Γενικά όμως δυτικό κόσμο κ κυρίως Μεσόγειο είναι οι πιο χάλια περιοχές στον κόσμο
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Μην ακουτε μλκιες.Αν εισαι εμφανισιμος και ξερεις αγγλικα θα εχεις επιτυχια. Εχω παιξει τρελη μπαλα με νετα απο σουηδιες νορβηγιες αμερικες και κυριως αφροαμερικανιδες
Θα συμφωνήσω.
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
252
Like
255
Πόντοι
1
Ε καλά και οι ξένες δεν βλέπω να πολύ ψήνονται για ντόπιους πιο πολύ με τους δικούς τους γαμιουντε τους Έλληνες τους βλέπουν λίγο όπως οι ελλενιδες βλέπουν τους πακηδες
 

flagchaser123

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2022
Μηνύματα
12
Like
17
Πόντοι
0
Ε καλά και οι ξένες δεν βλέπω να πολύ ψήνονται για ντόπιους πιο πολύ με τους δικούς τους γαμιουντε τους Έλληνες τους βλέπουν λίγο όπως οι ελλενιδες βλέπουν τους πακηδες
Λαθος φιλε μας βλεπουμ με πολυ καλο ματι
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
252
Like
255
Πόντοι
1
Λαθος φιλε μας βλεπουμ με πολυ καλο ματι
μπορει να ειναι και ετσι,εγω προχθες ειδα κατι σλοβακες αλλα ηταν με κατι σλοβακους δικους τους σαν τον τζεισον στειθαμ ενα πραμα,που να χωθεις εκει στα γομαρια
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
5
Like
6.254
Πόντοι
2.306
Πιστεύετε άτομο μέτριας εμφάνισης, με αυτοκίνητο και καλές γνώσεις αγγλικών, αξίζει να ασχοληθεί με Tinder αυτή την εποχή ; (θα είμαι σε νησί μέχρι τέλος Αυγούστου)
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
781
Κριτικές
1
Like
1.634
Πόντοι
486
Πιστεύετε άτομο μέτριας εμφάνισης, με αυτοκίνητο και καλές γνώσεις αγγλικών, αξίζει να ασχοληθεί με Tinder αυτή την εποχή ; (θα είμαι σε νησί μέχρι τέλος Αυγούστου)
Ρε παιχτη τι το θες το tinder αμάξι έχεις αγγλικά μιλάς χώσου μην μασας
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.468
Like
11.029
Πόντοι
3.556
Πιστεύετε άτομο μέτριας εμφάνισης, με αυτοκίνητο και καλές γνώσεις αγγλικών, αξίζει να ασχοληθεί με Tinder αυτή την εποχή ; (θα είμαι σε νησί μέχρι τέλος Αυγούστου)
Ναι, απλα κανε καλο προφιλ με ωραιες φωτογραφιες
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.016
Πόντοι
10.336
Πιστεύετε άτομο μέτριας εμφάνισης, με αυτοκίνητο και καλές γνώσεις αγγλικών, αξίζει να ασχοληθεί με Tinder αυτή την εποχή ; (θα είμαι σε νησί μέχρι τέλος Αυγούστου)
δεν εχεις να χασεις τιποτα τυπε.
Ανοιξε το, αν δεις οτι δεν παιζει τιποτα παρατα το.
απλα πουλα και λιγο παπα, οτι κι αν τυχει να κανεις δεν θα εισαι μονιμος κατοικος για να την λουστεις επ αοριστον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom