Νέα

Τι βρίσκουν οι πουτάνες με τους πέλατες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostaskostakislatore
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 264
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366

μα τι πας και θυμασαι και συ

AGGELIKH έγραψε:
Αχαχουχας έγραψε:
AGGELIKH έγραψε:
Αχαχουχας έγραψε:
Παρατηρειται τωρα τελευταια ενα κυμα πτωσης αξιων σε πολλα ειδη
Αυτοκινητα, πτωση πριν λιγους μηνες μα καταργηση των φορων για λιγο
Και μαλλον θα επαννελθει αν συνεχισει ετσι το πραγμα
Σουπερ Μαρκετ, σε αρκετα ειδη εχουν προβει σε μειωσεις τιμων
Πολλα φαγωσιμα προιοντα εχουν μειωσεις τιμων
Οι μισθοι επεισης...
Σημερα εμαθα και για τις αδειες ταξι !!!
Επεσαν στα 95 χιλιαρικα η αδειες απο 220 που ειχαν περισσυ το καλοκαιρι....
Και απο οτι μου ειπε ο ταξιτζης θα πεσουν κι αλλο.....
Που θα παει το κακο αυτο και σε ποια αλλα ειδη περιμενετε πτωση ?
Η πτωση στην αγοραστικη δυναμη θα φερει πτωσεις παντου
αλλα εσυ θα περασεις απο το γραφειο μου να τα πουμε προσωπο με προσωπο
σε ψαχνω απο περισσυ που γυρισα απο αμερικη
Που στα κομματια χαθηκες ?
Ασχολησαι με μαλακιες ειδα !!!
Και μην απαντησεις εδω μεσα.. Εχεις απολυτο δικιο σε οτι μου πεις αλλα οχι εδω.
ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ .... ΧΩΝΕΨΕ ΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑ !!!
Μετα απο 4,5 χρονια με ξαναθυμηθηκες ?
Μην απαντησεις και να εισαι σιγουρη οτι δεν θα ερθω ουτε στο γραφειο σου
ουτε στο σπιτι σου
Σου ειχα πει τοτε οτι το ποταμι δεν εχει γυρισμο...
Και οπως ειδες σου επεστρεψα και ολα τα δωρα σου...
Μην με ξαναενοχλησεις σε παρακαλω πολυ
Και πες στον μπαμπακα σου να σου αγορασει αλλο παιχνιδακι να παιζεις....
θα τα πουμε απο κοντα
Θα σου εξηγησω μερικα πραγματα
Θα σε βρω να εισαι σιγουροσ
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ναι τοχει η ατιμη

ξεχασε να αναφερει οτι ως "αγγελικη" φλερταρε με τον εαυτο του αχαχουχα.
beat THAT if you can
TΙ θα γινει με σενα μωρη φραγκοκοτα ?
Θα μου κωλοτριβεσαι για πολυ καιρο ακομη ?

Αι τραβα παιξε με τους δονητες σου και ξεφορτωσου με να τελειωνουμε.....

Αντε σπασε γιατι μου τα εχεις κανει καρπουζια και δεν μπορω να τα κουβαλαω !!!!!!!  :P

Βλεπεις οτι δεν ασχολουμαι μαζι σου ..... Παψε κι εσυ να μου τα σπας !!!!!

ωχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σπασαρχιδω εχεις γινει !!!!!
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Οποιος ελαχιστα ξερει απο ψυχολογια θα καταλαβει οτι αυτο ειναι εμμεσος βιασμος γιατι η καθε τανα θελει τα λεφτα και οχι τον λουτσο αλλα για να τα παρει θα πρεπει να περασεις απο πανω της.

πες μου κάτι.
αν εγώ exo φράγκα και έρχεται κάποια μαζί μου για αυτό είναι βιασμός ?
αν πχ εγώ είμαι πολύ έξυπνος και η γκόμενα είναι στόκος και χρειάζεται εμενα kathodigiti επειδή δεν μπορεί να επιβιώσει sinesthimatika μονη τις είναι βιασμός ?
αν εγώ είμαι ποιο δυνατός χαρακτήρας και η γκόμενα γαμιέται μαζί μου επειδή έχει ανάγκη την ασφάλεια που τις προσφέρω είναι βιασμός ?


τι θέλω να πω ? :grin:
υπάρχει παντού και πάντα ένας απαραβaτος κανόνας.
οι ανθρώπινες σχέσεις είναι έτσι κι αλλιώς προσφορα και ζήτηση!
dld δυστυχώς πάντα δίνεις κάτι για να πάρεις κάτι....είτε υλικό είτε πνευματικό.
με τι λογική σου λοιπόν κάθε μορφή ανθρώπινης σχέση και ένας βιασμός
φιλικά!!   ;) ;)
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Παντως μια πουτανα που ειχα πελατισσα (ο ορισμος της πουτανας) οταν τη ρωτησα γιατι βγαινει στη βιζιτα μου ειπε "και για τα λεφτα αλλα και γιατι μ'αρεσει" (μετα μου προτεινε να με πληρωσει σε ειδος ...  :pipa2: :pipa2: :pipa2:)
Καλή ήταν τουλάχιστον;
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
πες μου κάτι.
αν εγώ exo φράγκα και έρχεται κάποια μαζί μου για αυτό είναι βιασμός ?
αν πχ εγώ είμαι πολύ έξυπνος και η γκόμενα είναι στόκος και χρειάζεται εμενα kathodigiti επειδή δεν μπορεί να επιβιώσει sinesthimatika μονη τις είναι βιασμός ?
αν εγώ είμαι ποιο δυνατός χαρακτήρας και η γκόμενα γαμιέται μαζί μου επειδή έχει ανάγκη την ασφάλεια που τις προσφέρω είναι βιασμός ?


τι θέλω να πω ? :grin:
υπάρχει παντού και πάντα ένας απαραβaτος κανόνας.
οι ανθρώπινες σχέσεις είναι έτσι κι αλλιώς προσφορα και ζήτηση!
dld δυστυχώς πάντα δίνεις κάτι για να πάρεις κάτι....είτε υλικό είτε πνευματικό.
με τι λογική σου λοιπόν κάθε μορφή ανθρώπινης σχέση και ένας βιασμός
φιλικά!!   ;) ;)
Η καθε μια εχει διαφορετικες ανοχες στον εξαναγκασμό και διαφορετικο ηθικο υποβαθρο. Αν το κανει για καποιο ωφελιμα,ανταλλαγμα ενω ταυτοχρονα δεν το θελει  η σχεση ειναι καταδικασμενη γιατι με την καθε επαφη σας θα σιχαίνεται περισσοτερο τον εαυτο της. Πως θα ησουνα εσυ αν επρεπε να πηδας καποια που σου προκαλει αιδια και ταυτοχρονα την εχεις μεγαλη αναγκη? Ειναι λοιπον δυο τα ειδη βιασμου ο ενας με την δικια μας συγκαταθεση και ο αλλος χωρις.Και οι δυο ομως αφηνουν τραυματα στην προσωπικοτητα του θυματος
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Aν γουσταρει να πηδηχτει θα παει με αυτον που γουσταρει και μαλιστα χωρις αμοιβη

Οτιδηποτε αλλο ειναι εμμεσος καταναγκασμος ειτε ηθελημενα ειτε οχι
Ειτε αρεσει σε καποιους, ειτε οχι, αυτο ειναι !!!!!!!

Και μιας και βλεπω οτι εχει τραβηξει το θεμα λαβετε υποψιν και την εξης φραση να παιζει μεσα της

Ελα τελειωνε μαλακα γιατι περιμενουν κι αλλα δεκαρικα εικοσαρικα πενηνταρικα απεξω......  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εμμεσος καταναγκασμος ηθελημενα δεν υπαρχει.
Κι ο αλλος που δουλευει στο ανθρακωρυχειο το ξερει οτι ειναι μια επικινδυνη κωλοδουλεια αλλα πηγαινει εν γνωση του. Δεν τον υποχρεωσε κανεις να παει. Συνεπως αν μια κοπελλα δεν θελει να κανει την δουλεια της ιεροδουλης πολυ απλα δεν την κανει. Οι περισσοτερες αν θες να μαθεις που ηρθαν εδω ειτε ως καθαριστριες ξεκινησαν ειτε ως babysitters. Στην πορεια ειδαν που ειναι το χρημα και πηγαν εκει. Μια μου το εχει πει αλλωστε. "Τι ηλιθια ειμαι που δεν ξεκινησα πιο πριν. Αργησα!" Αυτο για αυτους που νομιζουν οτι ειναι ανυπερασπιστα πλασματα που επεσαν στο βουρκο της ακολασιας. Ειναι πληρως συνηδητοποιημενες και καλα κανουν. Εσεις γιατι με το στανιο προσπαθειτε να τις βγαλετε θυματα?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
TΙ θα γινει με σενα μωρη φραγκοκοτα ?
Θα μου κωλοτριβεσαι για πολυ καιρο ακομη ?

Αι τραβα παιξε με τους δονητες σου και ξεφορτωσου με να τελειωνουμε.....

Αντε σπασε γιατι μου τα εχεις κανει καρπουζια και δεν μπορω να τα κουβαλαω !!!!!!!  :P

Βλεπεις οτι δεν ασχολουμαι μαζι σου ..... Παψε κι εσυ να μου τα σπας !!!!!

ωχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σπασαρχιδω εχεις γινει !!!!!
γιατι ρε τυπε,δεν το ειχες κανει το σκηνικο;Με την αμερικανα εκατομυριουχο αγγελικουλα που σε περιμενε στο γραφειο της να την γαμησεις;μονος σου ειχες γελειοποιηθει ο λοπεζ τι σου φταιει  :S
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ακου ερωτηση τι βρισκουν οι πουτανες στους πελατες πολλυ απλα το [size=14pt]χρημα[/size]

οπως κανενας δεν σηκωνετε και το πρωι και λεει τι γαματα θα σηκωθω 7 η ωρα το πρωι και θα παω στη δουλεια αν δεν σας πληρωναν δεν νομιζω να πηγαινατε και μη μου λετε μαλακιες του στυλ κανε τη δουλεια σου χομπι και αλλα τετοια αμερικανικα γιατι απλα ειναι παπαριες

οσο για τις πουτανες ειναι απλα τα πραγματα εσυ κρατας λεφτα πας στο μπουρδελο και αυτη γαμιετε μαζι σου και παιρνει τα λεφτα που κρατας ουτε χυνει η πουτανα με την παρτυ σου ουτε σε κανει κεφι μη σου πω οτι οταν τελειωσει τη  βαρδια της δεν σε θυματε καν
ειναι απλα μια δουλεια θελει το χρημα η γουσταρει τα λεφτα και ο τροπος για την προτιμας και να ακουμπας το χρημα που γαμανε και σενα για να το βγαλεις ειναι να γαμιετε καλα μαζι σου
 

Επισκέπτης
Η καθε μια εχει διαφορετικες ανοχες στον εξαναγκασμό και διαφορετικο ηθικο υποβαθρο. Αν το κανει για καποιο ωφελιμα,ανταλλαγμα ενω ταυτοχρονα δεν το θελει  η σχεση ειναι καταδικασμενη γιατι με την καθε επαφη σας θα σιχαίνεται περισσοτερο τον εαυτο της. Πως θα ησουνα εσυ αν επρεπε να πηδας καποια που σου προκαλει αιδια και ταυτοχρονα την εχεις μεγαλη αναγκη? Ειναι λοιπον δυο τα ειδη βιασμου ο ενας με την δικια μας συγκαταθεση και ο αλλος χωρις.Και οι δυο ομως αφηνουν τραυματα στην προσωπικοτητα του θυματος

Δεν κάνουμε κοινωνιολογική ανάλυση των σχέσεων φίλε μου,άλλο συζητάμε...είναι τεράστια η διαφορά απ'το να νοιώσεις κάπως άσχημα μέσα σου-όσες το νοιωθούν απ'αυτές που το κάνουν...- επειδή πηδιέσαι με κάποιον φραγκάτο,μέχρι να μιλήσεις για βιασμό. Ο βιασμός εμπεριέχει σωματική βία και εξαναγκασμό,καμία σχέση το ένα με το άλλο. Αυτά περί βιασμού τα λένε κάτι μαλακισμένες νεοφιμινίστριες κυρίως στη Σουηδία και στην Αμερική για να επιβάλουν απαγορεύσεις.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Δεν κάνουμε κοινωνιολογική ανάλυση των σχέσεων φίλε μου,άλλο συζητάμε...είναι τεράστια η διαφορά απ'το να νοιώσεις κάπως άσχημα μέσα σου-όσες το νοιωθούν απ'αυτές που το κάνουν...- επειδή πηδιέσαι με κάποιον φραγκάτο,μέχρι να μιλήσεις για βιασμό. Ο βιασμός εμπεριέχει σωματική βία και εξαναγκασμό,καμία σχέση το ένα με το άλλο. Αυτά περί βιασμού τα λένε κάτι μαλακισμένες νεοφιμινίστριες κυρίως στη Σουηδία και στην Αμερική για να επιβάλουν απαγορεύσεις.
Πολλα απο αυτα τα λεει και ο ελληνικος ποινικος κωδικας  Σωματεμπορία (άρθρο 351 ΠΚ)  Μαστροπεία (άρθρο 349 ΠΚ)  
 

Επισκέπτης
Πολλα απο αυτα τα λεει και ο ελληνικος ποινηκος κοδηκας  Σωματεμπορία (άρθρο 351 ΠΚ)  Μαστροπεία (άρθρο 349 ΠΚ)   

Ε,βέβαια τα λέει... η μαστροπεία και το νταβατζιλίκι  και ο εξαναγκασμός στην πορνεία απαγορεύονται,αν και τώρα απ'ότι μαθαίνω ανοίγουν μπουρδέλα και ιδιώτες και δεν ξέρω πως...προφανώς κάποιο παραθυράκι στο νόμο θα έχουν βρει.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Φιλε rigormortis εισαι πολυ μορφωμενος και θα'χεις ακουσει σιγουρα οτι ο βιασμος ειναι εγκλημας βιας και μισους
και οχι σεξουαλικο εγκλημα οπως οι διαστροφες,παιδεραστιες,κτλ..
το χω ακούσει ,
αλλά και πάλι παραβιάζεται η σεξουαλική ελευθερία του θήλεος
όμως μου ρθε και ένα άλλο παράδοξο: ας πούμε μια πόρνη επιδιώκει να "βιάζεται" (φεμινιστικό ρήμα) εν ώρα εργασίας , αν κάποιος πελάτης πάει και την πηδήξει (χωρίς την συγκατάθεσή της) 10λεπτά αφού σχολάσει και περπατάει στο δρόμο , θα θεωρηθεί αυτό ,βιασμός ? τα 10 λεπτά δλδ μας μάραναν?-  αυτά καθορίζουν αν κάποιος είναι βιαστής ή πελάτης ? είναι λίγο αστείο και πάλι (!)

Φίλε μου δυσκολεύομαι να σε παρακολουθήσω.
Το σύνθημα στο Mετάξι "10 ευρώ τιμάται ο κάθε βιασμός" το χαρακτηρίζεις κωμικό ενώ εγώ το βρίσκω σκληρό και απόλυτα ρεαλιστικό και προφανώς αναφέρεται στις πουτάνες που τις εξαναγκάζουν οι νταβατζήδες να πηδιούνται για 10 ευρώ υπό πίεση και απειλές.
Ένας βιαστής είναι μια ψυχικά διαταραγμένη εγκληματική προσωπικότητα που αφήνει στο θύμα – αν το αφήσει να ζήσει – σημάδια ψυχολογικά και σωματικά και δεν έχει καμία σχέση με τους πελάτες ενός μπουρδέλου.  Δεν τίθεται θέμα επιλογής τρύπας όπως γράφεις αφού για να υπάρχει επιλογή πρέπει να επικρατεί λογική που στη περίπτωση του βιαστή δεν υπάρχει.
Αυτό που εσύ βλέπεις κωμικοτραγικό εγώ το βλέπω μόνο τραγικό με πρόσφατα παραδείγματα το κοριτσάκι που το σακάτεψε ο Πακιστανός στη Πάρο και τη κοπέλα που την έκαψε ζωντανή ο … «μ ανάβεις».
καλά το πρώτο σκέλος της απάντησής σου εντάσσεται στην λανθασμένη χιλιοαναμασσώμενη φεμινιστική μαρθαβούρτσικη καραμέλο-θέση ότι και καλά οι πόρνες είναι θύματα trafficking , εκβιασμού , καταναγκασμού κτλ κτλ
έχω προσπαθήσει στο παρελθόν να εκθέσω κάποια επιχειρήματα που αποδεικνύουν, το αυτονόητο, ότι δλδ δεν στέκει αυτή η θέση , αλλά δεν πολύ-έγινα κατανοητός απο κάποιους , οπότε ας το αφήσουμε προς το παρρόν...

στο δεύτερο σκέλος περιγράφεις την τραγικότητα της κατάστασης του βιασμού και έχεις απόλυτο δίκιο
αλλά αν ο δράστης ήταν λογικός άνθρωπος θα έβρισκε ότι είναι κωμικό να φάει καμιά 20αριά χρόνια στη στενή
ενώ θα μπορούσε άνετα να επιλέξει μια οπή σε μορφή ξεπέτας απο κανά bar ή καμιά πόρνη
γι'αυτό είπα ότι διάλεξε λάθος οπή, εξ'ού και η κωμικότητα
 

Επισκέπτης
το χω ακούσει ,
αλλά και πάλι παραβιάζεται η σεξουαλική ελευθερία του θήλεος
όμως μου ρθε και ένα άλλο παράδοξο: ας πούμε μια πόρνη επιδιώκει να "βιάζεται" (φεμινιστικό ρήμα) εν ώρα εργασίας , αν κάποιος πελάτης πάει και την πηδήξει (χωρίς την συγκατάθεσή της) 10λεπτά αφού σχολάσει και περπατάει στο δρόμο , θα θεωρηθεί αυτό ,βιασμός ? τα 10 λεπτά δλδ μας μάραναν?-  αυτά καθορίζουν αν κάποιος είναι βιαστής ή πελάτης ? είναι λίγο αστείο και πάλι (!)
καλά το πρώτο σκέλος της απάντησής σου εντάσσεται στην λανθασμένη χιλιοαναμασσώμενη φεμινιστική μαρθαβούρτσικη καραμέλο-θέση ότι και καλά οι πόρνες είναι θύματα trafficking , εκβιασμού , καταναγκασμού κτλ κτλ
έχω προσπαθήσει στο παρελθόν να εκθέσω κάποια επιχειρήματα που αποδεικνύουν, το αυτονόητο, ότι δλδ δεν στέκει αυτή η θέση , αλλά δεν πολύ-έγινα κατανοητός απο κάποιους , οπότε ας το αφήσουμε προς το παρρόν...

στο δεύτερο σκέλος περιγράφεις την τραγικότητα της κατάστασης του βιασμού και έχεις απόλυτο δίκιο
αλλά αν ο δράστης ήταν λογικός άνθρωπος θα έβρισκε ότι είναι κωμικό να φάει καμιά 20αριά χρόνια στη στενή
ενώ θα μπορούσε άνετα να επιλέξει μια οπή σε μορφή ξεπέτας απο κανά bar ή καμιά πόρνη
γι'αυτό είπα ότι διάλεξε λάθος οπή, εξ'ού και η κωμικότητα

Ο βιασμός πόρνης δεν είναι μικρότερο έγλημα απ'το βιασμό μιας οποιασδήποτε γυναίκας,εφόσων υπάρχει σωματική βία ακόμα και αυτό που το περιστατικό που περιγράφεις είναι βιασμός
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
τσοντολάγνε φίλε μου, ας το αφήσουμε προς το παρόν το θέμα του βιασμού ,
ήθελα να σε ρωτήσω , αν βρήκες τελικά μέσω αγγελίας , κάποια πόρνη για να κάνετε συναισθηματική σχέση ?
 

Επισκέπτης
τσοντολάγνε φίλε μου, ας το αφήσουμε προς το παρόν το θέμα του βιασμού ,
ήθελα να σε ρωτήσω , αν βρήκες τελικά μέσω αγγελίας , κάποια πόρνη για να κάνετε συναισθηματική σχέση ?

Τίποτα απολύτως κολλητέ,ούτε εδώ ούτε σε άλλα site !! Το μόνο που έχω πετύχει είναι να μιλάω που και που φιλικά με e-mail με δυο,τρεις απ'αυτές.Ίσως στο άμεσο μέλλον να καταφέρω να γνωρίσω απο κοντά κάποια απ'αυτές και βλέπουμε...
Μάλιστα ένας τύπος φαίνεται ότι δεν κατάλαβε καλά μια αγγελία που είχα βάλει σε άλλο σαιτ και με πήρε τηλέφωνο και μου είπε-με άκρως ντροπαλή φωνή- αν ενδιαφέρομαι να φέρει μια γκόμενα για να κάνουμε τρίο !!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Τίποτα απολύτως κολλητέ,ούτε εδώ ούτε σε άλλα site !! Το μόνο που έχω πετύχει είναι να μιλάω που και που φιλικά με e-mail με δυο,τρεις απ'αυτές.Ίσως στο άμεσο μέλλον να καταφέρω να γνωρίσω απο κοντά κάποια απ'αυτές και βλέπουμε...
Μάλιστα ένας τύπος φαίνεται ότι δεν κατάλαβε καλά μια αγγελία που είχα βάλει σε άλλο σαιτ και με πήρε τηλέφωνο και μου είπε-με άκρως ντροπαλή φωνή- αν ενδιαφέρομαι να φέρει μια γκόμενα για να κάνουμε τρίο !!
μάλιστα ,
καλή επιτυχία σου έυχομαι  ;)
εγώ έχω μια άλλη εμμονή , την αντίστροφη απο σένα, που θές σοβαρή σχέση με πόρνη μέσω αγγελίας,
εγώ θέλω ξεπέτα με θεούσα μέσω  live-επαφής "τετ-α-τέτ"

καλή επιτυχία και σε μένα λοιπόν  :cheesy:
 

Επισκέπτης
μάλιστα ,
καλή επιτυχία σου έυχομαι  ;)
εγώ έχω μια άλλη εμμονή , την αντίστροφη απο σένα, που θές σοβαρή σχέση με πόρνη μέσω αγγελίας,
εγώ θέλω ξεπέτα με θεούσα μέσω  live-επαφής "τετ-α-τέτ"

καλή επιτυχία και σε μένα λοιπόν  :cheesy:

κάποτε ήξερα μια παρθένα 26 χρονών !! θα σου τη γνώριζα, αλλά πρόλαβε και τη γάμησε ένας γέρος και μετά τον παντρεύτηκε !!  ;) ;)
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom