Νέα

Τι βρίσκουν οι πουτάνες με τους πέλατες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostaskostakislatore
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 264
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Νοε 2012
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα τελευταία εχω δεί ότι όλο και περισσότερες κορασίδες ευχαριστιούνται την παρέα μας και ξεφεύγουν περισσότερο από οτι πριν ορισμένες κιόλας κάθονται και περισσότερο και κανούν και διαφορα
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
36
Πόντοι
16
Τώρα τελευταία εχω δεί ότι όλο και περισσότερες κορασίδες ευχαριστιούνται την παρέα μας και ξεφεύγουν περισσότερο από οτι πριν ορισμένες κιόλας κάθονται και περισσότερο και κανούν και διαφορα

Δεν είναι πάντα έτσι... υπάρχουν τα γραφεία της κακιάς ώρας που τηρούν τις παλιές ξεπέτες... π.χ. είναι κομοδίνα στις υπηρεσίες και αν έχεις πρόγραμμα για 1 φορά και τελειώσεις στο 20λεπτο.... έφυγαν... Αυτά, με τη βοήθεια του site προσπαθούμε να τα απομονώσουμε...
Υπάρχουν φυσικά και οι καλές περιπτώσεις από κοπέλες που τιμάν τα λεφτά τους... αλλά και από κάποια γραφεία, μετρημένα στα δάχτυλα δυστυχώς... όπου λόγο κρίσης και ανταγωνισμού προσαρμόστηκαν...

Τα πάντα είναι θέμα ενημέρωσης και επιλογής... Αν προσέξεις και ψάξεις, τα πράγματα είναι όπως τα λες... Αν πάρεις από αγγελίες γουρούνι στο σακί... τότε θα καταλάβεις τη διαφορά... 
 

Επισκέπτης
Τώρα τελευταία εχω δεί ότι όλο και περισσότερες κορασίδες ευχαριστιούνται την παρέα μας και ξεφεύγουν περισσότερο από οτι πριν ορισμένες κιόλας κάθονται και περισσότερο και κανούν και διαφορα

τι διάφορα δλδ κανουν και γιουβαρλακια?
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
36
Πόντοι
16
τι διάφορα δλδ κανουν και γιουβαρλακια?

:2funny: :2funny: ειδικά αν τις φωνάξεις και σπίτι την έκανες λαχείο... μετά το γαμήσι σου τραβάει και ένα σφουγγάρισμα, πλύσιμο στο χέρι τα ευαίσθητα ρούχα κ.τ.λ... Η νέα προσφορά των γραφείων λόγο της κρίσης... 2 σε 1... πουτάνα και καθαρίστρια μαζί...  :2funny: :2funny:
 

dimizerva

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
860
Like
2
Πόντοι
6
ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΠΟΤΕ ,ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ Ο ΡΟΥΒΑΣ ΣΕ ΠΟΥΡΟ
ΕΚΤΟς ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥΡΕς ΣΑΚΑΤΕΜΕΝΕς,αλλα αν εισαι ο ρουβας νεος,δεν γαμας τετοιες σε κυνηγανε ολες οι ελληνιδες
αρα ....ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ,ΠΟΤΕ
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
εχω προβληματιστει εντονα για το αν το "τι" ειναι ορθογραφικα λαθος :huh: :huh: :huh:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Τι βρίσκουν οι πουτάνες με τους πέλατες

λίγο δύσκολο γιατί και αυτές είναι κλασικές γυναίκες...
και στα ματια τους ο κάθε πουτανοβιος είναι butterflie που λένε και οι ασιάτισσες.. :grin:
dld όσο ενδιαφέρον άνθρωπος και να είσαι θα παραμένεις πάντα πουτανοβιος και είναι λίγο ξενέρωμα για αυτές.
 

Επισκέπτης
Εξαρτάται απο τη γυναίκα...υπάρχουν πολλές κοπέλες που κάνουν αυτή τη δουλειά και έχουν και στη φύση τους το εύκολο σεξ και την αρπαχτή,οπότε αν τύχει κανένας καλός γκόμενος πληρώνονται και ευχαριστιόνται κιόλας,ενώ άλλες δεν το έχουν και κάνουν αγγαρεία απλά για να πάρουν τα φράγκα...
Γενικά πάντως πιστεύω ότι οι περισσότερες,αφού κάνουν αυτό που κάνουν,γουστάρουν ή και παρακαλάνε να τους τύχει κανένας ωραίος γκόμενος και να ταιριάξει και η χημεία τους σαν άνθρωποι,γιατί όταν πηδιόνται με τέτοιους ξεφεύγουν από τη ρουτίνα και νοιώθουν καλύτερα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.684
Κριτικές
178
Like
40.643
Πόντοι
21.896
εχω προβληματιστει εντονα για το αν το "τι" ειναι ορθογραφικα λαθος :huh: :huh: :huh:
προφανως η ερτηση ειναι φανταζομαι    == την βρισκουν με τους πελατες οι πουτανες????? ημηπως δε καταλαβα καλα??
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
εχω προβληματιστει εντονα για το αν το "τι" ειναι ορθογραφικα λαθος :huh: :huh: :huh:
Εάν πρόκειται για το ερωτηματικό τι,μια χαρα είναι το γιώτα (Τι βρίσκουν σε αυτό;).Αν πρόκειται για την προσωπική αντωνυμία τότε πάμε στο "τη" ή "την" (Την βρίσκουν με αυτό;)..
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.684
Κριτικές
178
Like
40.643
Πόντοι
21.896
Εάν πρόκειται για το ερωτηματικό τι,μια χαρα είναι το γιώτα (Τι βρίσκουν σε αυτό;).Αν πρόκειται για την προσωπική αντωνυμία τότε πάμε στο "τη" ή "την" (Την βρίσκουν με αυτό;)..
ποιο απο τα 2 ρωταει ο ποιητης μας? η εχει ποιητικη αδεια και γραφει με υπονοουθμενα οποτε αφηνει σε εμας να φανταστουμε οτι θελουμε!!!??
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
(Κι) Εάν ΔΕΝ ξέρει καλά ελληνικά?
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Τώρα τελευταία εχω δεί ότι όλο και περισσότερες κορασίδες ευχαριστιούνται την παρέα μας και ξεφεύγουν περισσότερο από οτι πριν ορισμένες κιόλας κάθονται και περισσότερο και κανούν και διαφορα
καταλαβαν τι εχαναν τοσο καιρο και ειπαν να αλλαξουν συμπεριφορα...
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.988
Κριτικές
14
Like
3.972
Πόντοι
2.777
το δαχτυλίδι του χόμπιτ
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ερωτημα.... "Τι βρίσκουν οι πουτάνες με τους πέλατες"

Απαντηση.... "Αν την βρισκουν λεει ?
Φαντασου να εισαι ρεστος και μπατιρης και να βρεις ενα 20ευρο στον δρομο !!!!!!!!!

Σχεδον ιδιο συναισθημα λεμε !!!!!!!  :P
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
τελικα το ερωτημα-βομβα ειναι αν γουσταρουν οι πουτανες τους πελατες :think:
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
α ειναι προχωρημενη η κατασταση...
 

SilverSerfer

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
φιλε topic-starter μου ραγισες την καρδια... παντα ειχα τη σιγουρια οτι με λατρευουν σα το θεο τους ολες, και εσυ μου εβαλες την αμφιβολία τωρα! πώς θα μπω ξανα στην αγκαλια της πληρωμένης κορασιδας, αφου δεν ειμαι σιγουρος οτι την βρισκει μαζι μου;  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom