Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.893

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
οποιος γνωριζει το Ναρουτο ξερει οτι γαμαει μονο γυναικες...και μαλιστα αρχοντισες.....
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
παιξε το πουλακι στη φωτο..μη γινω mister big  και ψαχνεις για σερβιετες... μη προσβαλεις αν δε ξερεις απο χιουμορ....
καλα φαε μια χυτρα φασολαδα κι ελα να μας κλασεις τα αρχιδια
χιουμορ να κανεις με τις φιλεναδες σου τις κουμπαρες και με τους σαλιαρηδες αγιαναργυρους που σου κανουν αυλη
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.485
Κριτικές
90
Like
32.742
Πόντοι
24.700
μαγκια τ οτι και να δειξε πριν τοσα χρονια,,,αλλοι το παιζουν αντρες και γαμοκοπανε κωλαρακια αντρικα καθε βραδυ ..στα κρυφα... θαυμασμο εδειξε ο ανθρωπος δε πηγε μαζι της...αραχτε... το προβλημα σας πιο ειναι... μιλαω γτ τον ξερω δε μιλαω επειδη απλα τον συμπαθω

Ποιός ειναι ο πρεσσαρισμένος τώρα;

Αυτός που με ένα και μόνον πόστ, κατέδειξε την ένδοια του επιχειρήματος του κ. Νορατου Σανσούσι; Ή αυτή που εδώ και τρία-τέσσερα πόστ καίγεται να αποδείξει το πόσο αντρούτσος είναι ο γνωστός της;

:)
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
οποιος γνωριζει το Ναρουτο ξερει οτι γαμαει μονο γυναικες...και μαλιστα αρχοντισες.....
Ευχαριστω αρχοντα μου ξερεις οτι παντα θα εκτιμω την παρτη σου και την φιλια σου μεσα και εξω απο εδω.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
οποιος γνωριζει το Ναρουτο ξερει οτι γαμαει μονο γυναικες...και μαλιστα αρχοντισες.....

δεν τον ξερω τον τυπο κακως εθιχτηκε αλλα δεν φταιω που τον πιτσιλισαν νερα επειδη εβαλε το μπατζακι του την ωρα που τραβαγα καζανακι.
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Ποιός ειναι ο πρεσσαρισμένος τώρα;

Αυτός που με ένα και μόνον πόστ, κατέδειξε την ένδοια του επιχειρήματος του κ. Νορατου Σανσούσι; Ή αυτή που εδώ και τρία-τέσσερα πόστ καίγεται να αποδείξει το πόσο αντρούτσος είναι ο γνωστός της;

:)

σταματα να το παιζεις αθωα περιστερα... προσβαλε οχι απλα εναν γνωστο.. εναν πολυ καλο φιλο που ξερω και εκτος σαιτ... ειπε για τη τρανς που εγραψε σχολιο γτ να το πει,.... υπηρχε λογος?? ασε μας μωρε τωρα
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Ποιός ειναι ο πρεσσαρισμένος τώρα;

Αυτός που με ένα και μόνον πόστ, κατέδειξε την ένδοια του επιχειρήματος του κ. Νορατου Σανσούσι; Ή αυτή που εδώ και τρία-τέσσερα πόστ καίγεται να αποδείξει το πόσο αντρούτσος είναι ο γνωστός της;

:)
Εσενα θα σε γλεντησω δεν θα σε αφησω ετσι..ειχα ηρεμησει αλλα μου δινεις χωρο παλι.
Απο αυριο ομως γιατι τωρα θα την κανω . :-*
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
καλα φαε μια χυτρα φασολαδα κι ελα να μας κλασεις τα αρχιδια
χιουμορ να κανεις με τις φιλεναδες σου τις κουμπαρες και με τους σαλιαρηδες αγιαναργυρους που σου κανουν αυλη

με τσαμπουκα μπηκες εσυ οποτε μη μας τι λες κιολας.. για να στα κλασω πρεπει να εχεις κιολας..ε? ναι....αν ειχες δε θα κατηγορουσες οποιον να ναι.. ουτε θα μου εκανε λεκτικη επιθεση..... ανευ λογου και αιτιας...  :badair: :badair: :badair: :badair:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
ξερουνε καλα οι πολυ παλιοιι τους κλωνους του λοπεζ.......................κανε αγορακι μου τη βολτα σου τωρα..............
τελευταια φορα
δεν ειμαι κλωνος του λοπεζ
και επισης τελευταια φορα
εσυ εισαι η μαριαννα η φωτογραφος που ελεγε ο αλεξ οτι μπηκες πρωτη φορα μετα απο 3 χρονια; και επισης πριν 2 μηνες με σενα μιλαγα για ενα φωτογραφικο αλμπουμ στο devianart η ηταν αλλος/αλλη;
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
με τσαμπουκα μπηκες εσυ οποτε μη μας τι λες κιολας.. για να στα κλασω πρεπει να εχεις κιολας..ε? ναι....αν ειχες δε θα κατηγορουσες οποιον να ναι.. ουτε θα μου εκανε λεκτικη επιθεση..... ανευ λογου και αιτιας...   :badair: :badair: :badair: :badair:
εγω μπηκα και ρωτησα γιατι κολλατε σημερα στον λοπεζ και εσυ εγραψες τη μαλακια αν αυτο στη φωτο ειναι το πουλακι μου
οποτε μπουκωνε και μην εχεις και υφος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom