Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 853 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.901

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.692
Κριτικές
1
Like
31.463
Πόντοι
8.006
ναι δεν καταλαβαινεις οταν εκτος απο το κλωνος σου τα εχω πει ολα τα υπολοιπα. για να μην απαντησεις πως καταρριφθηκαν αυτα που λεω κανεις την κοτα συγχαρητηρια
Παμε παλι. Προφανως δεν αναφερομουν σε σενα. Και προδήλως δεν προκειται ποτέ να τσακωθω μαζι σου.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
πολυ κουραδιλα εδω παω να δω καμια ταινια
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
μου αρκει που δεν το αμφισβητησε οπως ειδες ο ιδιος. τραβα γαμησου εσυ μαλεα
Δεν θα ανοιξω παρτιδες μαζι σου προφανως εχεις τα κομπλεξ σου τυπε.
Με θες να γαμαω τρανς..με θες μαλεα..οτι και να με θες δεν μου καιγετε καρφι.
Κατσε να νομιζεις οτι πισω απο τα ονοματα κρυβοντε εξωγηινοι..πουστηδες..λεσβιες..και οτι αλλο βαλει ο νους σου.
Δεν θελω να χαλασω το παραμυθακι στο οποιο εχεις μπει και περνας καλα..αν το κανω θα διαταραχθει η ψυχικη σου κατασταση και δεν πρεπει.
Τραβα τωρα γαμησου μπας και ξυπνησεις και μετα ελα παλι με το μπαρντον και φιλικα  ;)
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
αιλάται μαι φώρα.  :)

εισαι παρα-μορφωμενος εσυ... κατι τετοιους γραβαντακηδες με πτυχια περιμεναμε να μας κανουν κυρηγμα ... πραγματικα ομως εαν ειχα... τπτ μπροστα μ...καλητερα να το εκοβα.. παρα να ερχομουν .... μαζι σου...  :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Παμε παλι. Προφανως δεν αναφερομουν σε σενα. Και προδήλως δεν προκειται ποτέ να τσακωθω μαζι σου.

κακως. σεβομαι περισσοτερο αυτους που τσακωνονται μαζι μου απο αυτους που με προσβαλουν συγκαλυμμενα και επανειλλημενα υποννοωντας με ψευτη. να τις χεσω τις δηλωσεις φιλιας.

παιχτε μονοι σας τωρα.
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
πολυ κουραδιλα εδω παω να δω καμια ταινια

με ταινια και χειροπρακτικη δε βγαινει,,,στρωσε χαραχτηρα και μη βριζεις σαν λιμενεργατης απο τη στιγμη που δε ξερεις ποιος/α σου μιλαει πισω απο ενα πληκτρολογιο........ αν γινεις καλο παιδι ισως πας και με κανονικη γυναικα εκτορακο....αντε τωρα για υπνο... το απογευμα θα σας βγαλουν στο προαυλιο της κλινικης,....  ;) ;) ;) :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Δεν θα ανοιξω παρτιδες μαζι σου προφανως εχεις τα κομπλεξ σου τυπε.
Με θες να γαμαω τρανς..με θες μαλεα..οτι και να με θες δεν μου καιγετε καρφι.
Κατσε να νομιζεις οτι πισω απο τα ονοματα κρυβοντε εξωγηινοι..πουστηδες..λεσβιες..και οτι αλλο βαλει ο νους σου.
Δεν θελω να χαλασω το παραμυθακι στο οποιο εχεις μπει και περνας καλα..αν το κανω θα διαταραχθει η ψυχικη σου κατασταση και δεν πρεπει.
Τραβα τωρα γαμησου μπας και ξυπνησεις και μετα ελα παλι με το μπαρντον και φιλικα  ;)

δεν σε θελω τιποτα μου ειναι αδιαφορο τυπε και λογαριασμος δεν μου πεφτει.
αν θες ομως να μπεις στη λιστα ως ο 427ος που με αποκαλεσε ψευτη και τον ξεφτιλιζω με τεκμηρια, να σε εξυπηρετησω.

Kαλησπερα Ευα.Εχεις φοβερο κορμι και οι φωτογραφιες σου ειναι ολες τελειες.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.863
Κριτικές
90
Like
33.764
Πόντοι
24.700
εισαι παρα-μορφωμενος εσυ... κατι τετοιους γραβαντακηδες με πτυχια περιμεναμε να μας κανουν κυρηγμα ... πραγματικα ομως εαν ειχα... τπτ μπροστα μ...καλητερα να το εκοβα.. παρα να ερχομουν .... μαζι σου...   :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

Κοντολογίς δηλαδή, το ότι σας ποθώ, είναι δεδομένο.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
δεν σε θελω τιποτα μου ειναι αδιαφορο τυπε και λογαριασμος δεν μου πεφτει.
αν θες ομως να μπεις στη λιστα ως ο 427ος που με αποκαλεσε ψευτη και τον ξεφτιλιζω με τεκμηρια, να σε εξυπηρετησω.
ΒΡΗΚΕς κανα καινουργιο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
δεν σε θελω τιποτα μου ειναι αδιαφορο τυπε και λογαριασμος δεν μου πεφτει.
αν θες ομως να μπεις στη λιστα ως ο 427ος που με αποκαλεσε ψευτη και τον ξεφτιλιζω με τεκμηρια, να σε εξυπηρετησω.

Αλλο να κανεις κοπλιμεντο σε ενα καλο κορμι και αλλο να πας να γαμησεις.Και στειλε οτι θες και ρωτησε και την ιδια αν εχω γαμησει.
Και παλι σαλτα γαμησου ρε κακομοιρη με το μπαρντον κιολας.
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Αλλο να κανεις κοπλιμεντο σε ενα καλο κορμι και αλλο να πας να γαμησεις.Και στειλε οτι θες και ρωτησε και την ιδια αν εχω γαμησει.
Και παλι σαλτα γαμησου ρε κακομοιρη με το μπαρντον κιολας.
ο λοπεζ.............ειναι σε αλλη φαση...........ξερει αυτος.........η ρολαχα που ναι λοπεζ........................?????????????
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.863
Κριτικές
90
Like
33.764
Πόντοι
24.700
κακως. σεβομαι περισσοτερο αυτους που τσακωνονται μαζι μου απο αυτους που με προσβαλουν συγκαλυμμενα και επανειλλημενα υποννοωντας με ψευτη. να τις χεσω τις δηλωσεις φιλιας.

παιχτε μονοι σας τωρα.

Μην τον ξεσυνεριζεστε. Δεν περίμενε ότι θα λογκάρετε, και προσπαθεί να συμμαζέψει τα ασυμμάζευτα.  :)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Αλλο να κανεις κοπλιμεντο σε ενα καλο κορμι και αλλο να πας να γαμησεις.Και στειλε οτι θες και ρωτησε και την ιδια αν εχω γαμησει.
Και παλι σαλτα γαμησου ρε κακομοιρη με το μπαρντον κιολας.

ημουνα απολυτα σαφης. το σχολιο μου που σε πειραξε εγραψα οτι εκφραζεις θαυμασμο για τρανσεξουαλ. τα υπολοιπα περι γαμησιου ειναι δικες σου προσθηκες και τις εξηγησεις να τις ζητησεις απο τον εαυτο σου. εγω τεκμηριωσα επαρκως το σχολιο μου που αμφισβητηθηκε. χαιρετω.

εσυ εχεις εκφρασει θαυμασμο για τρανσεξουαλ οποτε το να ψησεις η βρασεις ταρχιδια σου και τη γνωμη σου μας ειναι αδιαφορο φιλτατε με το μπαρδον κιολα
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Αλλο να κανεις κοπλιμεντο σε ενα καλο κορμι και αλλο να πας να γαμησεις.Και στειλε οτι θες και ρωτησε και την ιδια αν εχω γαμησει.
Και παλι σαλτα γαμησου ρε κακομοιρη με το μπαρντον κιολας.

μην τρελαινεσε ρε ομορφε αντρα... ασε τους να λενε σε χτυπανε κατω απο τη μεση για ποστ τ 2008.... οτι κραζεις το θαυμαζεις λενε... αραξε. εγω ξερω ποσο αντρας εισαι ασε να λενε...
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
γιατι του κολλατε ετσι του λοπεζ σημερα μη γαμησω μεσα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom