Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 853 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.901
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
εγω μπηκα και ρωτησα γιατι κολλατε σημερα στον λοπεζ και εσυ εγραψες τη μαλακια αν αυτο στη φωτο ειναι το πουλακι μου
οποτε μπουκωνε και μην εχεις και υφος

ναι το παιζεις δικηγορακος τωρα..αντε παγαινεεε ρεεε  ανθρωπος χωρις χιουμορ... αντε γεια θα ναι.. σε ρωτησα αν ειναι δικο σ ναι... ολοι εχουμε ενα καναρινι ενα παπαγαλο εσυ τσαντηστηκες γτ νομιζες πως σου ειπα για το πατελονατο πουλι??? 
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.863
Κριτικές
90
Like
33.764
Πόντοι
24.700
σταματα να το παιζεις αθωα περιστερα... προσβαλε οχι απλα εναν γνωστο.. εναν πολυ καλο φιλο που ξερω και εκτος σαιτ... ειπε για τη τρανς που εγραψε σχολιο γτ να το πει,.... υπηρχε λογος?? ασε μας μωρε τωρα

Συγκεκριμένα έγραψε, ότι δεν έχει εμπιστοσύνη στο γούστο του, και σε δεύτερο χρόνο, του ανέφερε και το γιατί.

Αυτό απορελεί  προσωπική  γνώμη του κ. Λόπεθ, και δεν βρίσκω τον λόγο να ταράζεσθε. Πολύ περισότερο δε, όταν έχετε ευθαρσώς δηλώσει πως δεν τον λαμβάνετε υπ΄όψιν σας.  
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Ας ξεθαψει και αυτος και ο αλλος οτι ποστ θελουν..εγω θα τον γλεντησω τον πουστογερα οπως του αρμοζει.Τον τρωει ο κολαρακος του αυτο ειναι το μονο σιγουρο.. :vomit:

αυτοι τα βαζουν μονο με γυναικες μαναρι μ με αντρες φοβουνται... δε βλεπεις πως απαντανε σε αντρικα ποστ... εμμμ ετσι ειναι... μαγκια κλανια ... και μετα λενε να φαω εγω τη φασολαδα.. χαχαχαχαχαχ
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Συγκεκριμένα έγραψε, ότι δεν έχει εμπιστοσύνη στο γούστο του, και σε δεύτερο χρόνο, του ανέφερε και το γιατί.

Αυτό απορελεί  προσωπική  γνώμη του κ. Λόπεθ, και δεν βρίσκω τον λόγο να ταράζεσθε. Πολύ περισότερο δε, όταν έχετε ευθαρσώς δηλώσει πως δεν τον λαμβάνετε υπ΄όψιν σας.  

εσενα τι σε νοιαζει εγω γουσταρω να υποστηριζω το ναρουτο ...τοσο πολυ σε χαλαει... τουμπεκι αυριο θα σε γλεντισει γτ εισαι κακο παιδι  :knockinb: :knockinb: θα σαρεσει.... εχε μου εμπιστοσυνη..  ;) ;) ;)
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
πολυ αντρικες εκφρασεις για κοπελιτσα
μπας κι εισαι κανενας δροσερος κι εσυ που λεει ο λοπεζ και μπηκες για ψαχτικη εδω μεσα;

εισαι και ανοητος.... τοσοι λενε πως με ξερουν και προσωπικα και εσυ συνεχιζεις να λες βλακειες....  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.863
Κριτικές
90
Like
33.764
Πόντοι
24.700

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.863
Κριτικές
90
Like
33.764
Πόντοι
24.700
εσενα τι σε νοιαζει εγω γουσταρω να υποστηριζω το ναρουτο ...τοσο πολυ σε χαλαει... τουμπεκι αυριο θα σε γλεντισει γτ εισαι κακο παιδι  :knockinb: :knockinb: θα σαρεσει.... εχε μου εμπιστοσυνη..  ;) ;) ;)

Εμένα δεν με νοιάζει καθόλου.

Εσεις είστε αυτή που έθιξε το ποιός πρεσσάρεται.  :)
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
εισαι και ανοητος.... τοσοι λενε πως με ξερουν και προσωπικα και εσυ συνεχιζεις να λες βλακειες....  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
πρωτον δεν εχω και καμια καιλα να παρακολουθω την πορεια σου στο μπου για να δω αν εχει επιβεβαιωσει κανενα αλλος οτι εισαι γκομενα
δευτερο ο ενας που υποτιθεται το επιβεβαιωσε, επιβεβαιωνε και οτι δεν ασχολειται με τρανς και του εβγαλε ο αλλος μηνυμα παλιο που εκθειαζε μοτοκρος
τριτον αν δεν εισαι οντως αντρας και εισαι γυναικα κατεβασε τριτη και μαζεψε λιγο μαγκια γιατι ουτε σε θαυμαζει κανεις ουτε σε εχει περι πολλου αμα μιλας σαν τν μεμα τον καλουπατζη
τεταρτον και τελευταιο σαλτα και γαμησου τωρα γιατι σε βαρεθηκα
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Εμένα δεν με νοιάζει καθόλου.

Εσεις είστε αυτή που έθιξε το ποιός πρεσσάρεται.  :)

ε και?? κακο ειναι... εβρισα καποιον... λεγε τωρα αυτοαποκαλεισαι αγιος... αμα σου κανω ταμα θα γινεις καλουλης???
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Τελικά σας αρέσουν οι κουνίστρες ή όχι; Γιατί με το να προβαίνετε συνεχώς σε ομοφυλοφιλικά υπονούμενα μας μπερδεύετε.  :)
Λοιπον πουσταλεκο φευγω πλυνε το κολαρακι σου και ξυρισε τον να ειναι ετοιμος. :fuck2:
 :effemine:
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
πρωτον δεν εχω και καμια καιλα να παρακολουθω την πορεια σου στο μπου για να δω αν εχει επιβεβαιωσει κανενα αλλος οτι εισαι γκομενα
δευτερο ο ενας που υποτιθεται το επιβεβαιωσε, επιβεβαιωνε και οτι δεν ασχολειται με τρανς και του εβγαλε ο αλλος μηνυμα παλιο που εκθειαζε μοτοκρος
τριτον αν δεν εισαι οντως αντρας και εισαι γυναικα κατεβασε τριτη και μαζεψε λιγο μαγκια γιατι ουτε σε θαυμαζει κανεις ουτε σε εχει περι πολλου αμα μιλας σαν τν μεμα τον καλουπατζη
τεταρτον και τελευταιο σαλτα και γαμησου τωρα γιατι σε βαρεθηκα

καιλα δενε χεις αλλα κατηγορεις..και ταμπελιαζεις αρα αστο... δεν ειναι ενας αρκετοι ειναι αλλα δε με αφορα η γνωμη σου... ειμαι οτι ειμαι και δε με απασχολει τι θα πεις.... τριτον μιλαω με τσαμπουκα ...ετσι ειμαι... οταν με πειραζουν γινομε και γατα και τιγρης αμα λαχει... οτι αξιζει ο καθε ενας βλεπει.και .σιγα μη σου μιλησω και με το γαντι... Δε με ενδιαφρει να αρεσω σε ολους δεν ειναι αυτος ο σκοπος μου σε ολους αρεσουν μονο οι δηθεν και οι ρουφιανοι...  ;) ;) ;) ;)  εγω τη μαγκια δεν την εχω στα πατελονια αλλα στη ψυχη.. δε με βαρεθηκες σου σπασα το τσαμπουκα που μετραει μονο στα 19χρονα εκει εξω... το καταλαβες?? παρ τη χουφτα σου τωρα και πηγαινε στο μπανιο
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.863
Κριτικές
90
Like
33.764
Πόντοι
24.700
ε και?? κακο ειναι... εβρισα καποιον... λεγε τωρα αυτοαποκαλεισαι αγιος... αμα σου κανω ταμα θα γινεις καλουλης???

Ποίο; Το να προστρέχετε να υποστηρίξετε τον φίλο σας σε θέμα που δεν υφίσται καν;

Όχι. Δεν είναι κακό, αλλά μάλλον δείχνει καΐλα.  :)
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Ποίο; Το να προστρέχετε να υποστηρίξετε τον φίλο σας σε θέμα που δεν υφίσται καν;

Όχι. Δεν έιναι κακό, αλλά μάλλον δείχνει καΐλα.  :)

εχω και καψουρα και ολα...πειραζει????
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom