Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (15 μέλη και 37 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.452
Κριτικές
1
Like
30.161
Πόντοι
8.006
Αυτοι που στα σερβιραν πες τους οτι εχουν μπερδεψει τα μπουτια τους.
1.80 μονο εγω και κλαυδιος ειμαστε κανεις αλλος?η τη λεξη μωρη μονο εμεις οι δυο τη λεμε...
Βλέπετε οραματα..
Ζανούλη αποφασισες να μην γραφεις πια στα πολιτικα για να μην σε παρουν χαμπαρι? Οπως βλεπεις ομως, το τσακαλι ο παπαφιλιπς σε ανακαλυψε.

Αμ δεν βλεπουμε οραματα....
Νομισες οτι θα την γλυτωσεις, ετσι?
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.737
Like
2.790
Πόντοι
456
Ελλαδα αμερικη Σκανδιναβία ιταλια Ισπανία ειναι δυσκολο το ντειτινγκ ισως και σε αλλες χωρες να εινσι δύσκολο.
Ομως υπάρχουν και χωρες που είναι εύκολο,π.χ βουλγαρια ρουμανια πολωνια ουκρανια ρωσια Λευκορωσία ταυλανδη Φιλιππίνες κλπ
Τσεχια σλοβακια ειναι πιο δύσκολα αλλα πιο εύκολα σε σχεση με ελλαδα.
Στην Αμερική άμα πάει κάποιος που απλα είναι μέτριας εμφάνισης και μιλάει.θα βαρεθεί και γαμαει..Σκανδιναβία το ίδιο..κάτι Ισπανίδες που είχα δει σε νησι.ευκολες μου φάνηκαν και μου μιλουσανε κανονικά αν και δεν ξέρουν καλα αγγλικά.θα έτρωγα σε νησί πριν λίγα καλοκαιρια Ισπανίδα..αλλά δε ξέρω ισπανικά..μπορεί εμφανισιακά και είναι σαν ελλεινιδες..αλλά από χαρακτήρα οι Ισπανίδες είναι μια χαρά!δε ψάχνουν για πλούσιους και εφοπλιστές σαν τις ελλεινιδες!!για Ιταλίδες δε ξέρω..αν και κ αρέσουν πολύ.μου θυμίζουν.αλβανιδες σε εμφάνιση..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.452
Κριτικές
1
Like
30.161
Πόντοι
8.006

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
836
Κριτικές
23
Like
7.913
Πόντοι
2.036
Έκδωσε βιβλίο να τα κονομήσεις. Κρίμα τέτοια γνώσει να μη διαδοθεί.....
Θα αρχισω να πιστευω οτι ο anestis zapatas και ο donald duck (παπιας) ειναι το ιδιο ατομο.....βρισκω αρκετες ομοιοτητες στο στυλ γραφης τους....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.535
Κριτικές
90
Like
32.825
Πόντοι
24.700

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
25
Like
16
Πόντοι
0
καλησπέρα παιδιά , εγω πλέον δεν ασχολούμαι καθόλου , ή θα ασχοληθώ σπάνια πλέον, δεν ξέρω ίσως είναι λάθος αλλά έχω ξενερώσει γενικά, περνάω πλέον χρόνο με τον εαυτό μου. Πάντα το έκανα , αλλά πλέον όλο και περισσότερο
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.759
Κριτικές
1
Like
1.319
Πόντοι
216
Θα αρχισω να πιστευω οτι ο anestis zapatas και ο donald duck (παπιας) ειναι το ιδιο ατομο.....βρισκω αρκετες ομοιοτητες στο στυλ γραφης τους....
Φιλε το πιο χαζό πραγμα που εχεις πει ειναι.
Πες οτι ειμασταν ενα προσωπο θα έμπαινα να ακυρωσω τη πρώτη θεωρεία μου?και πες ημουν τρελος και το εκανα,απο τη μια θα ημουν ολο γλυκες με τη μαγκι και απο την αλλη θα την έβριζα?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.535
Κριτικές
90
Like
32.825
Πόντοι
24.700
Φιλε το πιο χαζό πραγμα που εχεις πει ειναι.
Πες οτι ειμασταν ενα προσωπο θα έμπαινα να ακυρωσω τη πρώτη θεωρεία μου?και πες ημουν τρελος και το εκανα,απο τη μια θα ημουν ολο γλυκες με τη μαγκι και απο την αλλη θα την έβριζα?
Ποια θεωρεία; Της βουλής;
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.737
Like
2.790
Πόντοι
456
Εγώ τώρα βλέπω τη ζωαρα που κάνουνε οι ελλεινιδες στο ινσταγκραμ..έχουνε πάει όλες σε νησιά με το χορηγό..μερικές έχουν και έξω,βαρκελονη,Βιέννη,Ρώμη.και μια έχει πάει μαβρικιο..καθίστε εσείς να τσακωνεστε..ένω αυτές κάνουν ζωαρα..με τα λεφτά του χορηγού..
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.357
Κριτικές
94
Like
46.661
Πόντοι
17.311
Φιλε το πιο χαζό πραγμα που εχεις πει ειναι.
Πες οτι ειμασταν ενα προσωπο θα έμπαινα να ακυρωσω τη πρώτη θεωρεία μου?και πες ημουν τρελος και το εκανα,απο τη μια θα ημουν ολο γλυκες με τη μαγκι και απο την αλλη θα την έβριζα?
καλα ρε παπαρα, εσυ δε μας ελεγες οτι βγαινεις εξω και την πεφτεις χυμα με προταση 50-100 ευρω, δε θυμαμαι ποσα ειχες γραψει τοτε στο αλλο προφιλ.
και σου ειχε κατσει 1 ειχες πει, αλλα συνεχιζες.
αρα εκανες τοτε, αυτα που ελεγε ο ντακ τωρα.
τωρα λοιπον αλλαξες κολπα, την ειδες δαλαη λαμα και το εριξες στην αυτοβελτιωση ?
 

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
25
Like
16
Πόντοι
0
Εγώ τώρα βλέπω τη ζωαρα που κάνουνε οι ελλεινιδες στο ινσταγκραμ..έχουνε πάει όλες σε νησιά με το χορηγό..μερικές έχουν και έξω,βαρκελονη,Βιέννη,Ρώμη.και μια έχει πάει μαβρικιο..καθίστε εσείς να τσακωνεστε..ένω αυτές κάνουν ζωαρα..με τα λεφτά του χορηγού..
πραγματικα που τα βρισκουν τα λεφτα ? ολο ταξιδακια ειναι οι περισσότερες, γι αυτο την εχουν ψωνίσει οι περισσότερες
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.759
Κριτικές
1
Like
1.319
Πόντοι
216
καλα ρε παπαρα, εσυ δε μας ελεγες οτι βγαινεις εξω και την πεφτεις χυμα με προταση 50-100 ευρω, δε θυμαμαι ποσα ειχες γραψει τοτε στο αλλο προφιλ.
και σου ειχε κατσει 1 ειχες πει, αλλα συνεχιζες.
αρα εκανες τοτε, αυτα που ελεγε ο ντακ τωρα.
τωρα λοιπον αλλαξες κολπα, την ειδες δαλαη λαμα και το εριξες στην αυτοβελτιωση ?
ΤΙ ασυναρτησιες λες πάλι...
Ρε εχεις λαλήσει εντελως
Παψτε να φαντάζεστε οτι ειμαι καποιο παλιο μελος,μεχρι και παπια με ειπαν.
Αν θες μιλα για την αυτοβελτίωση που δεν σε συμφερει και δεν βολεύει και ασε τα αλλα.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.759
Κριτικές
1
Like
1.319
Πόντοι
216
Εγώ τώρα βλέπω τη ζωαρα που κάνουνε οι ελλεινιδες στο ινσταγκραμ..έχουνε πάει όλες σε νησιά με το χορηγό..μερικές έχουν και έξω,βαρκελονη,Βιέννη,Ρώμη.και μια έχει πάει μαβρικιο..καθίστε εσείς να τσακωνεστε..ένω αυτές κάνουν ζωαρα..με τα λεφτά του χορηγού..
Δεν τους νοιαζει φιλε.
Τους νοιάζει πως θα ακυρωσουν τη δικια μου θεωρεία παρα να ξεκουμπιστουν να βρουν μια γκόμενα να ξεχαρμανιασουν.
Τις ελλεινιδες οι ελλεινες τις εκαναν έτσι οπως είναι.
Εγω εβγαλα μια μεθοδο αντρική ντομπρα και οι λουλουδες εδω του σαιτ κοιτανε να την ακυρώσουν και μπηκαν και 5 τσογλανια μαζι γιατι ενας δεν τολμούσε μονος του.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.357
Κριτικές
94
Like
46.661
Πόντοι
17.311
ΤΙ ασυναρτησιες λες πάλι...
Ρε εχεις λαλήσει εντελως
Παψτε να φαντάζεστε οτι ειμαι καποιο παλιο μελος,μεχρι και παπια με ειπαν.
Αν θες μιλα για την αυτοβελτίωση που δεν σε συμφερει και δεν βολεύει και ασε τα αλλα.
ρε μπαγλαμα δε χρειαζομαι αυτοβελτιωση.
ειμαι η ιδια η αυτοβελτιωση, αυτη που σου εχω κανει απο τοτε που με γνωρισες εδω και κατι μερες (με αυτο το προφιλ)
:2funny::2funny::2funny:
θα ψαξω να το βρω ρε τρομπα...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.535
Κριτικές
90
Like
32.825
Πόντοι
24.700
ΤΙ ασυναρτησιες λες πάλι...
Ρε εχεις λαλήσει εντελως
Παψτε να φαντάζεστε οτι ειμαι καποιο παλιο μελος,μεχρι και παπια με ειπαν.
Αν θες μιλα για την αυτοβελτίωση που δεν σε συμφερει και δεν βολεύει και ασε τα αλλα.
Στα πλαίσια της αυτοβελτίωσης πέρνα και μια σκάστρα.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.759
Κριτικές
1
Like
1.319
Πόντοι
216
ρε μπαγλαμα δε χρειαζομαι αυτοβελτιωση.
ειμαι η ιδια η αυτοβελτιωση, αυτη που σου εχω κανει απο τοτε που με γνωρισες εδω και κατι μερες

:2funny::2funny::2funny:
θα ψαξω να το βρω ρε τρομπα...
Ρε μαλακομπουκωμενε την αυτοβελτίωση στην εκανε η γκομενα σου με τον γκομενο μετα απο το ξεσκισμα τους.
Αυτο που μπορείς εσυ εδω μεσα να διδαξεις ειναι πως καποιος να γινει κερατας και ενας απατημένος συζηγος λέγοντας ευχαριστω στο γαμια της γυναίκας σου
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.357
Κριτικές
94
Like
46.661
Πόντοι
17.311
Ρε μαλακομπουκωμενε την αυτοβελτίωση στην εκανε η γκομενα σου με τον γκομενο μετα απο το ξεσκισμα τους.
Αυτο που μπορείς εσυ εδω μεσα να διδαξεις ειναι πως καποιος να γινει κερατας και ενας απατημένος συζηγος λέγοντας ευχαριστω στο γαμια της γυναίκας σου
ρε ζαν, να φωναξω μια τον κυρ. Γιαννη μας, να τα πειτε καλυτερα ?
:2funny::2funny::2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.759
Κριτικές
1
Like
1.319
Πόντοι
216
Στα πλαίσια της αυτοβελτίωσης πέρνα και μια σκάστρα.
Απαντας εσυ για τον παπαφιλιπς?
Χαχαχαχαχαχα
Ρε πως σας εχω ζαλησει.
Λοιπον αν δεν θελετε να μου δινετε αξια ενας ενας.
Διάλεξε ποιος θα φαει τη πουτσα εσυ ή ο παπαφιλιπς?
Συνεννοηθείτε και πειτε μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom