Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.831
Κριτικές
1
Like
1.380
Πόντοι
216
ρε ζαν, να φωναξω μια τον κυρ. Γιαννη μας, να τα πειτε καλυτερα ?
:2funny::2funny::2funny:
Ποιος ειναι αυτος ο ζαν που τον αναφέρετε συνέχεια?
Τι σας εχει κανει ρε σουργελακια?
Και η μαγκι τα εχει με αυτον τον ζαν?
Γιατι τετοιο γαμησι που της εχω κανει ο ζαν αποκλείεται να της εχει κάνει
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
823
Πόντοι
96
Ρε μαλακομπουκωμενε την αυτοβελτίωση στην εκανε η γκομενα σου με τον γκομενο μετα απο το ξεσκισμα τους.
Αυτο που μπορείς εσυ εδω μεσα να διδαξεις ειναι πως καποιος να γινει κερατας και ενας απατημένος συζηγος λέγοντας ευχαριστω στο γαμια της γυναίκας σου

Τους εχω κανει ολους κοπελιτσες ολους μην αγχωνεσαι,5 και μονος μου.
Καταλαβες τσουλα?
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
823
Πόντοι
96
Ποιος ειναι αυτος ο ζαν που τον αναφέρετε συνέχεια?
Τι σας εχει κανει ρε σουργελακια?
Και η μαγκι τα εχει με αυτον τον ζαν?
Γιατι τετοιο γαμησι που της εχω κανει ο ζαν αποκλείεται να της εχει κάνει
παλι βαρας τα τσοκαρακια σου κολαντερο του καφενε
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.461
Κριτικές
94
Like
46.773
Πόντοι
17.311
Ποιος ειναι αυτος ο ζαν που τον αναφέρετε συνέχεια?
Τι σας εχει κανει ρε σουργελακια?
Και η μαγκι τα εχει με αυτον τον ζαν?
Γιατι τετοιο γαμησι που της εχω κανει ο ζαν αποκλείεται να της εχει κάνει
ρε ζαν... και ο claude Steele οπως ειπες που σου εκανε το σεμιναριο, ηταν κοντα στον jean claude ρε συ

:2funny::2funny::2funny:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.605
Κριτικές
90
Like
33.067
Πόντοι
24.700
Απαντας εσυ για τον παπαφιλιπς?
Χαχαχαχαχαχα
Ρε πως σας εχω ζαλησει.
Λοιπον αν δεν θελετε να μου δινετε αξια ενας ενας.
Διάλεξε ποιος θα φαει τη πουτσα εσυ ή ο παπαφιλιπς?
Συνεννοηθείτε και πειτε μου
Πως κι έτσι ;
Εσύ τους γαμείς 5-5, όπως έγραψες χθες. Μη μου πεις τώρα ότι ζορίζεσαι με δύο! :coffee:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.461
Κριτικές
94
Like
46.773
Πόντοι
17.311
Ποιος ειναι αυτος ο ζαν που τον αναφέρετε συνέχεια?
Τι σας εχει κανει ρε σουργελακια?
Και η μαγκι τα εχει με αυτον τον ζαν?
Γιατι τετοιο γαμησι που της εχω κανει ο ζαν αποκλείεται να της εχει κάνει
κουκου...
Πληρωμή για σεξ σε γυναίκες εκτός αγοραίου έρωτα
πολλες ομοιοτητες ζαν... παρα πολλες :2funny::2funny::2funny:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.461
Κριτικές
94
Like
46.773
Πόντοι
17.311
παλι βαρας τα τσοκαρακια σου κολαντερο του καφενε
γουσταρει αφεντρες, μη μασας.
γι'αυτο σου κωλοτριβεται συνεχεια, εδω δες με το αλλο προφιλ που ειχε.
γαμα του ΤΑ ΠΡΕΚΙΑ !!!!
jean_afentres-png.547526

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
823
Πόντοι
96
γουσταρει αφεντρες, μη μασας.
γι'αυτο σου κωλοτριβεται συνεχεια, εδω δες με το αλλο προφιλ που ειχε.
γαμα του ΤΑ ΠΡΕΚΙΑ !!!!
jean_afentres-png.547526

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Απλα τα πραγματα βεντουζαρει την ψωλη και το παει αυτοματο...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.461
Κριτικές
94
Like
46.773
Πόντοι
17.311
Απλα τα πραγματα βεντουζαρει την ψωλη και το παει αυτοματο...
3 προφιλ με τα ιδια χαρακτηριστικα (1,80-γυμνασμενοι φουλ-συριζα-πατρα) και λεει ποιος ειναι ο σπιθας?
τον βαρεσε η αυτοβελτιωση:2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
823
Πόντοι
96

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
390
Πόντοι
26
Εγώ τώρα βλέπω τη ζωαρα που κάνουνε οι ελλεινιδες στο ινσταγκραμ..έχουνε πάει όλες σε νησιά με το χορηγό..μερικές έχουν και έξω,βαρκελονη,Βιέννη,Ρώμη.και μια έχει πάει μαβρικιο..καθίστε εσείς να τσακωνεστε..ένω αυτές κάνουν ζωαρα..με τα λεφτά του χορηγού..
Τι να σου πω ρε φίλε γίνε και εσύ γυναίκα ώστε να τα χαίρεσαι αυτά αφού ζηλεύεις τόσο.Εγω λέω αφού Εχεις το προνόμιο να είσαι Αλβανός εκμευαλευσου το βρίσκε μόνο αλβανεζες που είναι πιο νορμάλ από τις Ελληνίδες και μη ασχολησαι με τις Ελληνίδες.Εμεις οι Έλληνες είμαστε γκαντεμηδες που έχουμε σκατα γκόμενες σε μυαλό τουλάχιστον οι 20-25 που κοιτάω εγώ γιατί είμαι 25,τώρα κάτι μεγάλες σα τη Βανδή που θέλουν αντρες με το άλφα κεφάλαιο σα το μπισμπικη δε μπορώ να τις κυνηγήσω γιατί μια 50αρα δε θα έχει τι να πει με έναν 25 Άρη επίσης ακόμα και να θέλουν 50 αρες 25 Άρη ένας 25 Άρης που να βρει 50 αρες σε ποιο περιβάλλον?Επίσης οι περισσότερες 50 αρες εχουν παιδιά και είναι παντρεμένες δε θέλω να μπλέξω έστω για ξεπετα με παντρεμένες.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
390
Πόντοι
26
Στην Αμερική άμα πάει κάποιος που απλα είναι μέτριας εμφάνισης και μιλάει.θα βαρεθεί και γαμαει..Σκανδιναβία το ίδιο..κάτι Ισπανίδες που είχα δει σε νησι.ευκολες μου φάνηκαν και μου μιλουσανε κανονικά αν και δεν ξέρουν καλα αγγλικά.θα έτρωγα σε νησί πριν λίγα καλοκαιρια Ισπανίδα..αλλά δε ξέρω ισπανικά..μπορεί εμφανισιακά και είναι σαν ελλεινιδες..αλλά από χαρακτήρα οι Ισπανίδες είναι μια χαρά!δε ψάχνουν για πλούσιους και εφοπλιστές σαν τις ελλεινιδες!!για Ιταλίδες δε ξέρω..αν και κ αρέσουν πολύ.μου θυμίζουν.αλβανιδες σε εμφάνιση..
Αδερφέ Αμερική είναι ψωνάρες οι γκόμενες σα τις Ελληνίδες.Εχω ακούσει ότι οι Κινέζες,ιαπωνεζες είναι νορμάλ και απλές για φλερτ.Σκανδιναδες επίσης γιατί έχουν υψηλό δείκτη νοημοσύνης και δε έχουν τα κολλήματα των Ελληνίδων αα θέλω τον φραγκατο,ααα θελω τον αλήτη κλπ κλπ.Ισπανιδες και Ιταλίδες επίσης τα ίδια σκατα με Ελληνίδες να ξέρεις.Ειδες που δε τα λες καλά?Και άποψη μου σταματά να ασχολησαι με Ελληνίδες αν δε τις θες ούτε εμείς τις θέλουμε ασχολησου στη Αλβανία με αλβανεζες που είναι πιο νορμάλ και εύκολες από Ελληνίδες γιατί οι αλβανεζες που έχουν γεννηθεί Ελλάδα είναι επιηκως γαμησετα.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
10
Like
2.887
Πόντοι
3.385
Τι να σου πω ρε φίλε γίνε και εσύ γυναίκα ώστε να τα χαίρεσαι αυτά αφού ζηλεύεις τόσο.Εγω λέω αφού Εχεις το προνόμιο να είσαι Αλβανός εκμευαλευσου το βρίσκε μόνο αλβανεζες που είναι πιο νορμάλ από τις Ελληνίδες και μη ασχολησαι με τις Ελληνίδες.Εμεις οι Έλληνες είμαστε γκαντεμηδες που έχουμε σκατα γκόμενες σε μυαλό τουλάχιστον οι 20-25 που κοιτάω εγώ γιατί είμαι 25,τώρα κάτι μεγάλες σα τη Βανδή που θέλουν αντρες με το άλφα κεφάλαιο σα το μπισμπικη δε μπορώ να τις κυνηγήσω γιατί μια 50αρα δε θα έχει τι να πει με έναν 25 Άρη επίσης ακόμα και να θέλουν 50 αρες 25 Άρη ένας 25 Άρης που να βρει 50 αρες σε ποιο περιβάλλον?Επίσης οι περισσότερες 50 αρες εχουν παιδιά και είναι παντρεμένες δε θέλω να μπλέξω έστω για ξεπετα με παντρεμένες.

Μάλλον το αποτέλεσμα σε κάνει να τον χαρακτηρίζεις έτσι (γκόμενος Βανδή)...
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
390
Πόντοι
26
Μάλλον το αποτέλεσμα σε κάνει να τον χαρακτηρίζεις έτσι (γκόμενος Βανδή)...
Όχι ότι κατάλαβα τι εννοείς.Επειδη το ξαναδιάβασα κατάλαβα όχι καμία σχέση απλά θεωρω ότι άντρας είναι κάποιος ο οποίος είναι ψηλός και με τα κιλά του και με φάτσα αντρική τα έχει και τα 3 ο μπισμπικης αα μη ξεχάσω και απλό ντύσιμο αντρικό για μένα τα έχει όλα τα στοιχεία που πρέπει να έχει ένας άντρας.Ο Ντέμης Νικολαιδης που τα είχε η Βανδή ας πούμε ήταν ξενερωτος καμία σχέση με τον μπρουταλ μπισμπικη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.135
Κριτικές
62
Like
40.708
Πόντοι
8.530
Εγώ τώρα βλέπω τη ζωαρα που κάνουνε οι ελλεινιδες στο ινσταγκραμ..έχουνε πάει όλες σε νησιά με το χορηγό..μερικές έχουν και έξω,βαρκελονη,Βιέννη,Ρώμη.και μια έχει πάει μαβρικιο..καθίστε εσείς να τσακωνεστε..ένω αυτές κάνουν ζωαρα..με τα λεφτά του χορηγού..
To να τσακώνεσαι προ'υ'ποθετει τεστοστερόνη κατι που οι γκόμενες δεν έχουν συνήθως ,για αυτό κωλοτριβονται στον χρηματοδοτη...διότι από μόνες τους είναι ανίκανες να προχωρήσουν στην ζωή τους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.135
Κριτικές
62
Like
40.708
Πόντοι
8.530
Όχι ότι κατάλαβα τι εννοείς.Επειδη το ξαναδιάβασα κατάλαβα όχι καμία σχέση απλά θεωρω ότι άντρας είναι κάποιος ο οποίος είναι ψηλός και με τα κιλά του και με φάτσα αντρική τα έχει και τα 3 ο μπισμπικης αα μη ξεχάσω και απλό ντύσιμο αντρικό για μένα τα έχει όλα τα στοιχεία που πρέπει να έχει ένας άντρας.Ο Ντέμης Νικολαιδης που τα είχε η Βανδή ας πούμε ήταν ξενερωτος καμία σχέση με τον μπρουταλ μπισμπικη.
Δεν είναι ανδρικό αλλά παιδικό το ντύσιμο του Μπισμπικη .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom