Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.897

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.974
Κριτικές
1
Like
1.455
Πόντοι
216
E...όχι καί διπλό ταμπλό μόνο τήν Ελληνοαμερικανίδα έχω γκόμενα...πού θά φύγει αρχές Ιουνίου μόνιμα γιά Η.Π.Α
Μέ τήν γκόμενα από τό μπαράκι δέν έχει γίνει κάτι σοβαρό ακόμα...αλλά σίγουρα μετά τό Πάσχα θά γίνει!!
Εδώ "Φοβάμαι" νά γράψω καί γιά τίς γκόμενες μου...διότι πολλά γκρέμλινς...θά λένε ότι πουλάω μουφιές!!

Οχι ρέ σύ αυτός είναι παιδικός φίλος μου...πολύ φραγκάτος μέ πολύ μεγάλη περιουσία καί πολύ σοβαρός...άγαμος είναι!!
Εχω πάει πάρα πολλές φορές στό εξοχικό του στό Λουτράκι...εγώ τόν φιλοξενώ σέ εξοχικό πού έχω στίς Κυκλάδες!!
Αυτός έχει καί ένα 4άρι σπίτι γαμάτο στό Κολωνάκι...καί μού έχει δώσει τά κλειδιά...δέν πάει ποτέ εκεί!! :sunglasses:

:heavymetalbig:
Ας λενε φιλε,ζηλευουν γι αυτο.
Εγω εδω τους εδωσα λιγα φωτα για τη μεθοδο της αυτοβελτιωσης και είδες τι εγινε.
Φαντάσου να τους ζηταγα λεφτα τι θα γινόταν, τους εδωσα κατι λιγες γνώσεις θεωρητικα και αντι να τις φιλτράρουν μου ηρθαν και κόντρα.
Μ αρέσει ομως έτσι η κατασταση κατα βαθως γιατι αυτοι θα μεινουν εκει χωρις καμια εξέλιξη.
Ο εγωισμός ειναι το χειρότερο πραγμα για εναν άνθρωπο γιατι δεν τον αφήνει να αλλαξει να εξελιχθεί.
ο εγωισμός και οι ξερολες ειναι πιο υποαναπτυκτοι άνθρωποι χωρις καμια εξέλιξη σε ολους τους τομεις της ζωης τους.
Ομως οταν χτυπησα τη πηγη του φεμινισμου ειδες τι εγινε πως συστρατευτηκαν και επεσε μαζικη 5αρι μαζί.
Νόμιζαν πως θα κοτεψω αλλα δεν τους βγήκε...
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.974
Κριτικές
1
Like
1.455
Πόντοι
216
Τα πράγματα είναι απλα,οποιος ακολουθήσει τη μεθοδο της αυτοβελτίωσης και γκόμενες θα εχει και καλύτερη ζωη.
Οσα ατομα ακολούθησαν τη μεθοδο δεν βγηκαν χαμένα και ευτυχως που υπάρχουν αυτοι οι λίγοι που θέλουν να εξελιχθούν
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.967
Like
3.735
Πόντοι
1.706
Ας λενε φιλε,ζηλευουν γι αυτο.
Εγω εδω τους εδωσα λιγα φωτα για τη μεθοδο της αυτοβελτιωσης και είδες τι εγινε.
Φαντάσου να τους ζηταγα λεφτα τι θα γινόταν, τους εδωσα κατι λιγες γνώσεις θεωρητικα και αντι να τις φιλτράρουν μου ηρθαν και κόντρα.
Μ αρέσει ομως έτσι η κατασταση κατα βαθως γιατι αυτοι θα μεινουν εκει χωρις καμια εξέλιξη.
Ο εγωισμός ειναι το χειρότερο πραγμα για εναν άνθρωπο γιατι δεν τον αφήνει να αλλαξει να εξελιχθεί.
ο εγωισμός και οι ξερολες ειναι πιο υποαναπτυκτοι άνθρωποι χωρις καμια εξέλιξη σε ολους τους τομεις της ζωης τους.
Ομως οταν χτυπησα τη πηγη του φεμινισμου ειδες τι εγινε πως συστρατευτηκαν και επεσε μαζικη 5αρι μαζί.
Νόμιζαν πως θα κοτεψω αλλα δεν τους βγήκε...
Πραγματικά δέν ξέρω τί νά πώ μέ αρκετούς από εδώ...ότι καί νά γράψει κάποιος γιά γκόμενα...θά λένε ότι είναι μουφιές!!
Εγώ πού έχω έρθει σέ αντιπαράθεση μέ πολλούς από εδώ γιά γκόμενες...καί έβαλα Photos μόνο ο ταρίφας είχε βάλει θυμάμαι...καί μετά ο Κακόγερος μόνο μία!!
Αλλά τού Κακόγερου σίγουρα είναι fake η γκόμενα...διότι δέν είχε επιχειρήματα νά τό στηρίξει. Από τό YouTube έλεγε...καί κάτι μαλακίες!!
Η αυτοβελτίωση στόν άνδρα είναι υποχρέωση του...καί όχι αγγαρεία...μήν κοιτάς τί γράφουν τά γκρέμλινς...καί οι αγάμητοι εδώ!!

:heavymetalbig:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.685
Κριτικές
90
Like
33.315
Πόντοι
24.700
Χθες το βραδι περασα φινα με.τη καινούργια και τωρα το πρωί που ξύπνησα σκέφτηκα το εξης.
Η γκόμενα αυτη χθες ειδε χαρα στα σκέλια της ένιωσε τον έρωτα το παθος γιατι να γινει φεμινιστρια,γιατί να γινει σαν τα μουτρα της μαγκι?
Με λιγα λογια οι αγαμητες ολες γινονται φεμινιστριες μισαντρουδες κλπ
Η μαγκι ειναι λογικο να φερεται έτσι, γιατι αν δεν φεροταν ετσι και τα καταπινε θα επεφτε στα βαριά ισως και σε αυτοκτονια.
Η μαγκι ειναι τελειωμενη την εχει ξεβρασει η ιδια η ζωη,δεν παει πουθενα,λιγα χρονια της μενουν μεχρι την οριστικη απόσυρση και στο μονιμο περιθώριο.
Μη νομίζετε και οι γυναικες εχουν ανταγωνισμό οχι τοσο στο να βρουν γκόμενο αλλα ποσο ντορο κανει η καθε μια.
Οι γυναίκες αναζητουν την επιβεβαίωση θελουν να αρεσουν,θελουν να βλεπουν ψωλες να περιμενουν σε σταντ μπαι,τους ανεβαζει την αυτοπεποιθηση τη λίμπιντο.
Η εμφάνιση στη γυναίκα παίζει καθοριστικό ρολο σε σχεση με του άντρα.

Να γράψεις κάπου την συνταγή. Κρίμα να χαθεί τόσο πετυχημένο ντρόγκι.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.685
Κριτικές
90
Like
33.315
Πόντοι
24.700
ειμαστε σιγουροι οτι ολοι αυτοι ειναι αντρες?και οχι χοντρες ελλεινιδες?εγω για το 1,2 και 3 εχω αμφιβολιες..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν καίγεσαι να σου στείλουμε ντικ πικ, μην το φέρνεις απόξω-απόξω.

Γράφτο αντρίκια και σταράτα. :coffee:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.974
Κριτικές
1
Like
1.455
Πόντοι
216
Να γράψεις κάπου την συνταγή. Κρίμα να χαθεί τόσο πετυχημένο ντρόγκι.
Screenshot_20240502_203434.jpg
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
1
Like
853
Πόντοι
96
Πολύ ενδιαφέρον τύπε
Οποιος δηλαδη σχολιαζει τα γραφομενα σου, ή ασχολειται μαζι σου, μπαινεις στην διαδικασια να σκεφθεις οτι μπορει να ειναι και πούστης.
Αυτες οι ιδέες μπηκαν στο μυαλο σου προσφατα ή τις εχεις απο την παιδικη σου ηλικια? Υπηρξε καποιο τραυματικο γεγονος?

με την αριστερη η' τη δεξια εκανες σεξ ανεστακο σαν ?

Τους εχω κανει ολους κοπελιτσες ολους μην αγχωνεσαι,5 και μονος μου.
Καταλαβες τσουλα?

Σήμερα λογο ημερας δεν θα βρισω,αλλα αλιμονο σου απο αυριο και εσυ και οι αλλοι και εννοω ονομαστικα και ιεραρχικα
Παπαφιλιπς ο κερατωμενος
Σαιντ ο γεροξεκουτης
Υπουργαρας ο παρακαλετος
Μαξιμιλιεν ο τρελελες
Αλεξ ο χρηματοδοτης της κολομβιας
Χθες το βραδι περασα φινα με.τη καινούργια και τωρα το πρωί που ξύπνησα σκέφτηκα το εξης.
Η γκόμενα αυτη χθες ειδε χαρα στα σκέλια της ένιωσε τον έρωτα το παθος γιατι να γινει φεμινιστρια,γιατί να γινει σαν τα μουτρα της μαγκι?
Με λιγα λογια οι αγαμητες ολες γινονται φεμινιστριες μισαντρουδες κλπ
Η μαγκι ειναι λογικο να φερεται έτσι, γιατι αν δεν φεροταν ετσι και τα καταπινε θα επεφτε στα βαριά ισως και σε αυτοκτονια.
Η μαγκι ειναι τελειωμενη την εχει ξεβρασει η ιδια η ζωη,δεν παει πουθενα,λιγα χρονια της μενουν μεχρι την οριστικη απόσυρση και στο μονιμο περιθώριο.
Μη νομίζετε και οι γυναικες εχουν ανταγωνισμό οχι τοσο στο να βρουν γκόμενο αλλα ποσο ντορο κανει η καθε μια.
Οι γυναίκες αναζητουν την επιβεβαίωση θελουν να αρεσουν,θελουν να βλεπουν ψωλες να περιμενουν σε σταντ μπαι,τους ανεβαζει την αυτοπεποιθηση τη λίμπιντο.
Η εμφάνιση στη γυναίκα παίζει καθοριστικό ρολο σε σχεση με του άντρα.

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.408
Κριτικές
21
Like
9.874
Πόντοι
3.346
Τα πράγματα είναι απλα,οποιος ακολουθήσει τη μεθοδο της αυτοβελτίωσης και γκόμενες θα εχει και καλύτερη ζωη.
Οσα ατομα ακολούθησαν τη μεθοδο δεν βγηκαν χαμένα και ευτυχως που υπάρχουν αυτοι οι λίγοι που θέλουν να εξελιχθούν
Έκδωσε βιβλίο να τα κονομήσεις. Κρίμα τέτοια γνώσει να μη διαδοθεί.....
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.521
Κριτικές
94
Like
46.834
Πόντοι
17.311
Δεν θα μας ληψεις μπουλη καθόλου
Ελπίζω να το γιορτασεις με.τη πρωην σου και τον γκόμενο της
Ουτε για Προμοτορας δεν.κανεις
Σου εχει κάτσει η Πάτρα, εγω ειμαι απο το Λεόντιο και κατεβαινα πατρα
μηπως σε λενε γιανη κλαβδιο και εισαι απο το λεοντιο, ανεστακο σαν ? :2funny::2funny::2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.521
Κριτικές
94
Like
46.834
Πόντοι
17.311
Μωρή αν σε βαλει κατω θα βογκας σαν γελαδα σκασε λοιπον.
1.92 ντερεκι ειναι και εγω 1.80 που ειμαι παλι λιγη μου πεφτεις και να ξερεις κανω χρονια πολεμική τέχνη
μου λεει οτι γουσταρουμε κανουμε και με σπρωχνει,εγω 1.80 απλα πολυ πιο γυμνασμενος,παιρνω φορα και το δινω μια κλωτσιά στο στερνο καιντου κανω κεφαλοκλειδωμα παει να.με χτυπησει κεφάλι του πιανω το χερι καιντο αλλο ενω το κεφάλι του κατω και καταφέρνει λογο υψους να ξεφυγει,τον αφηνω και τοναρχιζω σε δεξι κροσε μπηκαν αλλοι στη μεση μετα εγινε τζαρτζαλο.
Ποιοι ορμηξαν μωρη μισορηξια
Ο δικηγόρος λεει πολλες μαλακίες και ολοι τον βριζουν οτι ειναι κομματοσκυλο,στηριξη μονο απο εσας τους περιπου 20 νδ του νηματος,ολοι οι άλλοι τον κοροϊδεύουν.
Εδω στο θεμα με τον πληθωρισμό εκανε μωκο,καυχιοραν οτι ηταν 3,8 και ολα πανε καλα και ηθελε κιολας η ψωναρα να.με διορθωσει που ειπα οτι ηταν 11
Μιλα μωρη αν εχεις κοτσια...βλεπεις οτι αρχιζουν πολλοι και αγανακτουν με εσενα και φιλιπς...
Σου είπα μωκο και στη γωνια
42716fcd-epitafios1.jpg

Zapata method of male self - improvement and evolution

ετοιμασου για επιταφιο σημερα ανεστακο σαν με πανουλη κ. θεατη απο την κλειδαροτρυπα. :priest:

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.974
Κριτικές
1
Like
1.455
Πόντοι
216
42716fcd-epitafios1.jpg

Zapata method of male self - improvement and evolution

ετοιμασου για επιταφιο σημερα ανεστακο σαν με πανουλη κ. θεατη απο την κλειδαροτρυπα. :priest:

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Αυτοι που στα σερβιραν πες τους οτι εχουν μπερδεψει τα μπουτια τους.
1.80 μονο εγω και κλαυδιος ειμαστε κανεις αλλος?η τη λεξη μωρη μονο εμεις οι δυο τη λεμε...
Βλέπετε οραματα..
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.408
Κριτικές
21
Like
9.874
Πόντοι
3.346
Αυτοι που στα σερβιραν πες τους οτι εχουν μπερδεψει τα μπουτια τους.
1.80 μονο εγω και κλαυδιος ειμαστε κανεις αλλος?η τη λεξη μωρη μονο εμεις οι δυο τη λεμε...
Βλέπετε οραματα..
Τι αμάξι έχεις?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.521
Κριτικές
94
Like
46.834
Πόντοι
17.311
Αυτοι που στα σερβιραν πες τους οτι εχουν μπερδεψει τα μπουτια τους.
1.80 μονο εγω και κλαυδιος ειμαστε κανεις αλλος?η τη λεξη μωρη μονο εμεις οι δυο τη λεμε...
Βλέπετε οραματα..
ετοιμασου ανεστακο σαν να δεις τα δικα σου οραματα σε λιγο :priest:

Zapata method of male self - improvement and evolution

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.685
Κριτικές
90
Like
33.315
Πόντοι
24.700
Έκδωσε βιβλίο να τα κονομήσεις. Κρίμα τέτοια γνώσει να μη διαδοθεί.....

Την φυλάει για τους "μύστες".

Σε λίγο θα γίνουν αδελφότητα, και θα κάνουν τις συναντήσεις τους γύρω από μια στρογγυλή τράπεζα, για να βλέπουν ο ένας τον άλλον όταν θα επιδίδονται στην ομαδική. :coffee:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.671
Κριτικές
1
Like
30.357
Πόντοι
8.006
Αυτοι που στα σερβιραν πες τους οτι εχουν μπερδεψει τα μπουτια τους.
1.80 μονο εγω και κλαυδιος ειμαστε κανεις αλλος?η τη λεξη μωρη μονο εμεις οι δυο τη λεμε...
Βλέπετε οραματα..
Ζανούλη αποφασισες να μην γραφεις πια στα πολιτικα για να μην σε παρουν χαμπαρι? Οπως βλεπεις ομως, το τσακαλι ο παπαφιλιπς σε ανακαλυψε.

Αμ δεν βλεπουμε οραματα....
Νομισες οτι θα την γλυτωσεις, ετσι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom